Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Bank Pekao

5
7 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 200 000 zł
Weź pożyczkę
w Bank Pekao

Bank Pekao - Opinie

Bank Pekao S.A. jest głównym podmiotem dużej struktury działającej pod nazwą Grupa Banku Pekao S.A. W jej skład wchodzi szereg spółek zależnych. Wśród nich wyróżniają się takie instytucje jak Centralny Dom Maklerski Pekao S.A., Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. czy Centrum Kart S.A. Łącznie w skład tej ogromnej korporacji wlicza się kilkanaście podmiotów. One wszystkie, dzięki swoim działaniom, wpływają na dużą konkurencyjność banku, który funkcjonuje w Polsce od blisko 90 lat. Od tego czasu zarządzająca nim kadra specjalistów sprawiła, że urósł on do jednej z najbardziej rozpoznawalnych spółek na polskim rynku usług finansowych. Nad jego ciągłym rozwojem czuwają wysokiej klasy eksperci, którzy ciągle pracują nad tym, by konkurencyjność spółki, którą dowodzą, nieustannie wzrastała.

Bank Pekao - Kredyt

W ofercie opisywanej instytucji o długich tradycjach wchodzi szereg różnorodnych produktów bankowych przeznaczonych dla różnych odbiorców. Wśród nich znajduje się PEX – reklamowana w telewizji pożyczka ekspresowa. Ma wiele różnych zalet, wśród których wyróżnia się przede wszystkim to, że pożyczkobiorca może przez 3 miesiące zrobić przerwę w spłacaniu rat. To na pewno bardzo duże ułatwienie dla wszystkich, którzy chcieliby cieszyć się zakupionym sprzętem RTV/AGD, wyremontowanym domem lub nowym samochodem. Dopiero po takiej 90-dniowej przerwie rozpoczyna się spłacanie zadłużenia. Proces ten może trwać nawet 7 lat! Na dodatkowe profity mogą liczyć wszyscy, którzy korzystają już z usług jednanego z najstarszych polskich banków. Co szczególnie istotne, istnieje możliwość wyboru, czy dla pożyczkobiorcy ważne jest ubezpieczenie pożyczki na wypadek jego śmierci, ciężkiej choroby czy chociażby utraty źródła dochodu. To wprawdzie bardzo wygodne rozwiązanie, ale nie jest koniecznością korzystanie z niego, a ten brak przymusu jest dużym atutem oferty. Dodatkowo na stronie zamieszczona została aplikacja do obliczania kosztów zaciąganego kredytu. Do prowadzenia wyliczeń służą odpowiednie suwaki, dzięki którym możliwe jest samodzielne przeprowadzenie wizualizacji planowanej pożyczki. Z jej pomocą sprawdza się, z jakimi kosztami będzie związana.

Bank Pekao - Kredyt gotówkowy

Opisywane przedsiębiorstwo finansowe jest jednym z największych liderów bankowości w Polsce. Nie powinno zatem dziwić to, że zostało już wielokrotnie nagradzane i wyróżniane przez bankowych ekspertów. Wśród największych osiągnięć wyróżnić należy nagrodę Złotego Bankiera, która przyznana została za wdrożenie technologii PeoPay HCE. Ten sposób płatności mobilnych i karta walutowa sprawiły, że Bank Pekao uznany został za jeden z najbardziej innowacyjnych na świecie. To jednak nie wszystko, co można powiedzieć o znanej korporacji. Wychodzi bowiem naprzeciw oczekiwaniom różnych grup odbiorców. Wprowadza usługi przydatne między innymi studentom, czego dowodem jest KULkarta- owoc współpracy z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim. Dodatkowo wyróżniającym czynnikiem przyjętej strategii jest promowanie początkujących twórców – przede wszystkim malarzy. Te i wiele innych działań sprawiają, że bank Pekao zyskuje coraz większy rozgłos i popularność.

Bank Pekao - Kredyt gotówkowy

Droga do tego, by skorzystać z najodpowiedniejszej dla siebie pożyczki, jest bardzo prosta. Na głównej stronie banku należy z górnego, szarego paska (znajduje się ponad logiem) wybrać zakładkę „Klienci indywidualni”. Tam wyróżnia się kilka najpopularniejszych produktów. Jednym z nich jest Pożyczka Ekspresowa. By dowiedzieć się więcej na jej temat, wystarczy jedynie kliknąć jej nazwę. Wówczas wszystkie najważniejsze informacje otwierają się w nowej zakładce przeglądarki internetowej.

Bank Pekao - Kalkulator kredytowy

By uświadomić sobie, z jakimi kosztami należy liczyć się w przypadku opisywanej pożyczki, wystarczy posłużyć wspomnianymi wcześniej suwakami. Z ich pomocą uzyskuje się szacunkowe wyliczenia dotyczące tego, ile trzeba będzie płacić w przypadku rozłożenia pożyczonej kwoty na wybraną ilość rat. Warto jednak pamiętać, że RRSO wynosi w tym przypadku 10,59%. Prowizja za udzielenie kredytu w wysokości 15 500 złotych (dane zaczerpnięte z przykładu reprezentatywnego) wynosi wówczas niecałe 390 złotych. Rozkładając płatność na 36 równych rat, trzeba liczyć się z wydatkiem nieco ponad 500 złotych miesięcznie. Trzeba jednak pamiętać, że warunki udzielania pożyczki są ustalane indywidualnie dla każdego klienta banku.

Pożyczasz100001500020000
Czas (miesięcy)363636
Rata330330330
Oddajesz118801188011880

Bank Pekao - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Wyliczając wady i zalety opisywanej oferty, nie sposób pominąć tego, że istnieje możliwość 3-miesięcznego odroczenia spłaty. To bardzo przydatne rozwiązanie niespotykane zbyt często. Zainteresowanych usatysfakcjonuje również możliwość wykupienia dobrowolnego ubezpieczenia na wypadek różnych sytuacji losowych. Ponadto na pochwałę zasługuje znakomicie przygotowana strona internetowa, dzięki której można dopełnić wszystkich formalności. Trzeba jednak przyznać, że oprocentowanie nie należy do najniższych na rynku. Dodatkowo w trakcie wspomnianej już przerwy w spłacie, nie zostaje się całkowicie zwolnionym od kosztów. Trzeba zwracać naliczone odsetki.

 

Zalety

  • możliwość 3-miesięcznego odroczenia spłaty
  • możliwość wykupienia dobrowolnego ubezpieczenia
  • znakomicie przygotowana strona internetowa

Wady

  • dosyć wysokie oprocentowanie
  • w trakcie przerwy w spłacie, trzeba zwracać naliczone odsetki.

Ocena

5 (100%)
7 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.