Karta kredytowa AXI

4.3
262 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 6 000 zł
Koszt pierwszej pożyczki do 3 500 zł: 0 zł!
Weź pożyczkę
w Karta kredytowa AXI

Karta kredytowa AXI - Opinie

Axi-Card to firma oferująca produkt charakterystyczny dla tradycyjnych banków, czyli kartę kredytową. Jednak cały proces wnioskowania został usprawniony w taki sposób, aby klient mógł w każdej chwili złożyć wniosek. Karta kredytowa AXI Card MasterCard Standard oferowana przez AXI jest plastikowym nośnikiem pieniędzy. Dodatkowo przy kwotach do 50 zł istnieje możliwość płatności zbliżeniowych bez użycia kodu PIN. Jest to zdecydowanie bezpieczniejsza i wygodniejsza forma płatności.

Jaką kwotę możemy otrzymać, wnioskując o kartę AXI? Maksymalny limit na karcie kredytowej wynosi 6 000 zł.  Nowi klienci firmy mają szansę na uzyskanie bezodsetkowego dodatkowego limitu kredytowego do kwoty 3 5000 zł. Z kolei okres ważności karty AXI wynosi 3 lata od dnia jej wydania. Jednak warto zaznaczyć, że umowa, którą podpisujemy jest ważna nawet 5 lat. Natomiast po upływie terminu ważności zostanie nam wysłana nowa karta kredytowa AXI Card. Dodatkowo nie musisz martwić się przelewami weryfikacyjnymi. Jak to możliwe? Sprawdź w poniższej opinii.

 

Karta kredytowa AXI – Dane kontaktowe

Nazwa: Karta kredytowa AXI
Darmowa pierwsza pożyczka: do 3500 zł na 30 dni
Maksymalna pożyczka: 6000 do 30 dni
Siedziba firmy: Żurawia 22, Warszawa 00-001
Telefon: 22 270 70 30
e-mail: help@axi-card.pl
Godziny pracy: Pn-Pt 9:00-19:00
Wniosek: Wypełnij wniosek

Karta kredytowa AXI - Co ją wyróżnia?

Jeżeli zdecydujesz się na korzystanie z Axi-Card, nie musisz martwić się zbędnymi formalnościami. Cały proces wnioskowania został uproszczony tak, aby nie wymagał od klientów dodatkowych dokumentów czy wykonywania przelewów weryfikacyjnych. W przypadku upłynięcia terminu ważności karty AXI firma sama prześle klientowi automatycznie nowy nośnik. Wszystko to jest darmową usługą, a  złożenie wniosku również nic nie kosztuje. Co ważne, karta AXI gwarantuje nam całodobowy dostęp do obsługi klienta. Dzięki temu bez problemu zgłosimy jej utratę, kradzież, a następnie wydawca przekaże nam ją ponownie bez żadnych opłat. 

Dodatkowo w przypadku kradzieży lub zgubienia karta AXI może zostać zablokowana przez właściciela w Profilu Osobistym AXI. Jeżeli nie mamy do niego chwilowo dostępu, wystarczy jeden telefon.

Darmowa karta kredytowa AXI 

Karta kredytowa AXI to gwarancja jak najniższych kosztów. Oprócz darmowego wyrobienia duplikatu można liczyć również na brak opłat za wypłaty z bankomatów. Z pewnością jest to cecha wyróżniająca karty kredytowe AXI na tle konkurencji. Dodatkowo przy każdej transakcji klient otrzyma bezpłatne powiadomienie, co pozwoli uniknąć utraty pieniędzy w przypadku zgubienia lub kradzieży. Ponadto złożenie wniosku odbywa się przez internet bez ponoszenia kosztów, a karta kredytowa AXI zostanie dostarczona prosto do domu przez kuriera. 

Karta kredytowa AXI - Warunki Axi-Card

Aby mieć szansę na pozytywną decyzję w sprawie karty kredytowej AXI, niezbędne jest spełnienie kilku podstawowych warunków. Pierwszy z nich to ukończenie co najmniej 21 lat oraz ważny dowód osobisty! Należy o tym pamiętać, ponieważ osoby młodsze nie otrzymają akceptacji. Z kolei górny limit wieku nie został określony. Drugi warunek to posiadanie umowy o pracę. Bez wątpienia może być on trudny do spełnienia, jednak gwarantuje to zmniejsza to ryzyko utraty zatrudnienia oraz problemów ze spłatą. Warto jednak zaznaczyć, że uznaje się również emeryturę, rentę, samozatrudnienie oraz działalność rolniczą. Natomiast otrzymywane zasiłki stałe lub świadczenie 500+ mogą podwyższyć miesięczny dochód jako dodatkowe źródło.  

Z kolei trzeci warunek dotyczy dochodów. Aby mieć szansę na pozytywną decyzję kredytową konieczne jest wykazanie zarobków w wysokości minimum 1200 zł miesięcznie. Warto również zaznaczyć, że w przypadku odrzucenia aplikacji, ponowny wniosek można wysłać po trzech miesiącach. Dodatkowo zostanie sprawdzona historia kredytowa.

Karta kredytowa bez BIK – czy to możliwe?

Jak zapewnia firma na swojej stronie internetowej, Karta kredytowa AXI Card będzie dostępna również dla osób ze złą historią kredytową. Wpis w BIK nie będzie problemem. Jednak warunek jest jeden! Opóźnienie w spłacie dotychczasowych zobowiązań nie może przekroczyć 30 dni. W przypadku takich zaległości wniosek może zostać zaakceptowany, jeżeli wnioskodawca spełnia pozostałe warunki.

 

Axi-Card – jakie dokumenty będą potrzebne?

Z informacji dostępnych na stronie karty AXI wynika, że konieczne będzie potwierdzenie dochodu. Jednak nie jest wymagane zaświadczenie z miejsca pracy. Jaki dokument należy przygotować? Spójrzmy:

 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące,
 • emerytura – wyciąg z konta za ostatni miesiąc z przelewem świadczenia lub decyzja o przyznaniu,
 • renta – ostatni przelew i decyzja,
 • samozatrudnienie – potwierdzenie ostatniej wpłaty ZUS. Dodatkowo niezbędne jest posiadanie wpisu w CEIDG. Firma powinna działać od co najmniej 6 miesięcy. W przypadku zawieszenia okres skraca się do 3 miesięcy.
 • rolnik – deklaracja PIT, stałe przelewy z tytułu dostaw,
 • zasiłek – dokument o przyznaniu zasiłku.

 

Karta kredytowa AXI - Jak wnioskować o karty kredytowe Axi-Card?

Aby złożyć wniosek, należy przejść na stronę firmy, a następnie kliknąć “Złóż wniosek” na górze witryny. W tym momencie wybieramy interesującą nas kwotę i sposób aplikacji online lub telefonicznie.

Jeżeli wnioskujemy przez internet należy wypełnić krótki formularz wniosku. Zawiera on pytania o dane osobowe, informacje znajdujące się na dowodzie osobistym, adres zameldowania, korespondencyjny i dostawy karty, źródło dochodu oraz dodatkowe informacje.

Następnie zaznaczamy zgody oraz klikamy “Złóż wniosek”. Aplikacja zostanie rozpatrzona przez internet. Kolejnym krokiem będzie przyjazd kuriera i podpisanie niezbędnych dokumentów.

Ostatnim krokiem będzie oczekiwanie na akceptację wniosku, co zdarzy się w ciągu 1-3 dni. Karta AXI  zostanie aktywowana, a my możemy cieszyć się pieniędzmi.

Z kolei wnioskowania telefonicznie niezbędne będzie pozostawienie danych kontaktowych. Następnie w ciągu 24 godzin zadzwoni doradca w celu wypełnienia wniosku razem z Tobą podczas rozmowy.

Karta kredytowa AXI - Ile kosztuje karta kredytowa AXI Card?

Karta kredytowa Axi-Card to koszt, który wiąże się z odsetkami oraz prowizją za spłatę karty. Każde wykorzystane środki powinny trafić na konto w następnym okresie rozliczeniowym, nie później niż 5 dni od ich wypłaty. Poniżej przedstawiamy reprezentatywny przykład karta AXI:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) 87,26% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 1.700,00 zł pierwszego dnia miesiąca (bez kredytowanych kosztów), oprocentowanie stałe 7,96 %, całkowita kwota do spłaty do 5 dnia kolejnego miesiąca wyniesie 1.800,74 zł (w tym: kapitał 1.700,00 zł, odsetki 11,49 zł, prowizja za korzystanie z karty 89,25 zł). Klient posiada opcję spłaty kwoty minimalnej w wysokości 255 zł. Stan na 20/04/2020.

 

Pożyczasz500120028003500
Czas (dni)61616161
Koszt0000
Oddajesz500120028003500

Karta kredytowa AXI - Dane firmy

 • +48 22 270 70 30
 • help@axi-card.pl
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 9.00 – 19.00
  sb. – nd.: nieczynne
 • Easy Payment Services Sp. z o.o.
  Ul. Żurawia 22
  00-001 Warszawa
  REGON: 369578776

Zalety

 • Limit na karcie AXI do 3500 zł za 0 zł dla Nowych Klientów
 • Termin ważności karty do 3 lat
 • Nowa karta wysyłana automatycznie po utracie ważności
 • Całodobowa infolinia
 • Umowa ważna przez 5 lat
 • Maksymalny limit na karcie do 6000 zł

Wady

 • Brak kalkulatora kosztów na serwisie

Ocena

4.3
262 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.