Karta kredytowa AXI recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
97%
Ocena klientów Zobacz opinie
87%

Axi-Card to firma oferująca produkt charakterystyczny dla tradycyjnych banków, czyli kartę kredytową. Jednak cały proces wnioskowania został usprawniony w taki sposób, aby klient mógł w każdej chwili złożyć wniosek. Karta kredytowa AXI Card MasterCard Standard oferowana przez AXI jest plastikowym nośnikiem pieniędzy. Dodatkowo przy kwotach do 50 zł istnieje możliwość płatności zbliżeniowych bez użycia kodu PIN. Jest to zdecydowanie bezpieczniejsza i wygodniejsza forma płatności.

axi card logo
Kwota
500 zł - 6 000 zł
Okres
30 dni
Pierwsza za darmo?
Tak
Pożyczkowy Portal

Karta kredytowa AXI - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Żurawia 22, 00-001 Warszawa
TelefonTelefon: 22 270 70 30
Godziny pracyGodziny pracy: Pn. - Pt.: 9.00 - 19.00
E-mailE-mail: help@axi-card.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Dane firmy Easy Payment Services Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy: -
KRS: 0000720382
NIP: 1070040459
REGON: 369578776

Zalety i wady firmy Karta kredytowa AXI

Karta kredytowa AXI – Co ją wyróżnia?

Jeżeli zdecydujesz się na korzystanie z Axi-Card, nie musisz martwić się zbędnymi formalnościami. Cały proces wnioskowania został uproszczony tak, aby nie wymagał od klientów dodatkowych dokumentów czy wykonywania przelewów weryfikacyjnych. W przypadku upłynięcia terminu ważności karty AXI firma sama prześle klientowi automatycznie nowy nośnik. Wszystko to jest darmową usługą, a  złożenie wniosku również nic nie kosztuje. Co ważne, karta AXI gwarantuje nam całodobowy dostęp do obsługi klienta. Dzięki temu bez problemu zgłosimy jej utratę, kradzież, a następnie wydawca przekaże nam ją ponownie bez żadnych opłat. 

Dodatkowo w przypadku kradzieży lub zgubienia karta AXI może zostać zablokowana przez właściciela w Profilu Osobistym AXI. Jeżeli nie mamy do niego chwilowo dostępu, wystarczy jeden telefon.

Karta kredytowa AXI to gwarancja jak najniższych kosztów. Oprócz darmowego wyrobienia duplikatu można liczyć również na brak opłat za wypłaty z bankomatów. Z pewnością jest to cecha wyróżniająca karty kredytowe AXI na tle konkurencji. Dodatkowo przy każdej transakcji klient otrzyma bezpłatne powiadomienie, co pozwoli uniknąć utraty pieniędzy w przypadku zgubienia lub kradzieży. Ponadto złożenie wniosku odbywa się przez internet bez ponoszenia kosztów, a karta kredytowa AXI zostanie dostarczona prosto do domu przez kuriera. Zobacz też jak dostać dowolną kartę kredytową.

Karta kredytowa AXI – Warunki ogólne

Jaką kwotę możemy otrzymać, wnioskując o kartę AXI? Maksymalny limit na karcie kredytowej wynosi 6 000 zł.  Nowi klienci firmy mają szansę na uzyskanie bezodsetkowego dodatkowego limitu kredytowego do kwoty 4 000 zł. Warto zaznaczyć, że umowa, którą podpisujemy jest ważna nawet 5 lat. Natomiast po upływie terminu ważności zostanie nam wysłana nowa karta kredytowa AXI Card. Dodatkowo nie musisz martwić się przelewami weryfikacyjnymi. Jak to możliwe? Sprawdź w poniższej opinii.

Aby mieć szansę na pozytywną decyzję w sprawie karty kredytowej AXI, niezbędne jest spełnienie kilku podstawowych warunków. Pierwszy z nich to ukończenie co najmniej 21 lat oraz ważny dowód osobisty! Należy o tym pamiętać, ponieważ osoby młodsze nie otrzymają akceptacji. Z kolei górny limit wieku nie został określony. Drugi warunek to posiadanie umowy o pracę. Bez wątpienia może być on trudny do spełnienia, jednak gwarantuje to zmniejsza to ryzyko utraty zatrudnienia oraz problemów ze spłatą. Warto jednak zaznaczyć, że uznaje się również emeryturę, rentę, samozatrudnienie oraz działalność rolniczą. Natomiast otrzymywane zasiłki stałe lub świadczenie 500+ mogą podwyższyć miesięczny dochód jako dodatkowe źródło.  

Z kolei trzeci warunek dotyczy dochodów. Aby mieć szansę na pozytywną decyzję kredytową konieczne jest wykazanie zarobków w wysokości minimum 1500 zł miesięcznie. Warto również zaznaczyć, że w przypadku odrzucenia aplikacji, ponowny wniosek można wysłać po trzech miesiącach. Dodatkowo zostanie sprawdzona historia kredytowa.

Karta kredytowa bez BIK – czy to możliwe?

Jak zapewnia firma na swojej stronie internetowej, Karta kredytowa AXI Card będzie dostępna również dla osób ze złą historią kredytową. Wpis w BIK nie będzie problemem. Jednak warunek jest jeden! Opóźnienie w spłacie dotychczasowych zobowiązań nie może przekroczyć 30 dni. W przypadku takich zaległości wniosek może zostać zaakceptowany, jeżeli wnioskodawca spełnia pozostałe warunki.

Jakie dokumenty będą potrzebne?

Z informacji dostępnych na stronie karty AXI wynika, że konieczne będzie potwierdzenie dochodu. Jednak nie jest wymagane zaświadczenie z miejsca pracy. Jaki dokument należy przygotować? Spójrzmy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące,
  • emerytura – wyciąg z konta za ostatni miesiąc z przelewem świadczenia lub decyzja o przyznaniu,
  • renta – ostatni przelew i decyzja,
  • samozatrudnienie – potwierdzenie ostatniej wpłaty ZUS. Dodatkowo niezbędne jest posiadanie wpisu w CEIDG. Firma powinna działać od co najmniej 6 miesięcy. W przypadku zawieszenia okres skraca się do 3 miesięcy.
  • rolnik – deklaracja PIT, stałe przelewy z tytułu dostaw,
  • zasiłek – dokument o przyznaniu zasiłku.

Karta Kredytowa AXI – Jak wnioskować?

Aby złożyć wniosek, należy przejść na stronę firmy, a następnie kliknąć “Złóż wniosek” na górze witryny. W tym momencie wybieramy interesującą nas kwotę i sposób aplikacji online lub telefonicznie.

Jeżeli wnioskujemy przez internet należy wypełnić krótki formularz wniosku. Zawiera on pytania o dane osobowe, informacje znajdujące się na dowodzie osobistym, adres zameldowania, korespondencyjny i dostawy karty, źródło dochodu oraz dodatkowe informacje.

Następnie zaznaczamy zgody oraz klikamy “Złóż wniosek”. Aplikacja zostanie rozpatrzona przez internet. Kolejnym krokiem będzie przyjazd kuriera i podpisanie niezbędnych dokumentów.

Ostatnim krokiem będzie oczekiwanie na akceptację wniosku, co zdarzy się w ciągu 1-3 dni. Karta AXI  zostanie aktywowana, a my możemy cieszyć się pieniędzmi.

Z kolei wnioskowania telefonicznie niezbędne będzie pozostawienie danych kontaktowych. Następnie w ciągu 24 godzin zadzwoni doradca w celu wypełnienia wniosku razem z Tobą podczas rozmowy.

Karta kredytowa AXI – Koszty karty kredytowej

Karta kredytowa Axi-Card to koszt, który wiąże się z odsetkami oraz prowizją za spłatę karty. Każde wykorzystane środki powinny trafić na konto w następnym okresie rozliczeniowym, nie później niż 5 dni od ich wypłaty.

Reprezentatywny przykład karty AXI:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 83,54% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 2.400,00 zł pierwszego dnia miesiąca (bez kredytowanych kosztów), oprocentowanie stałe 6,94 %, całkowita kwota do spłaty do 5 dnia kolejnego miesiąca wyniesie 2.539,68 zł (w tym: kapitał 2.400,00 zł, odsetki 13,68 zł, prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 126,00 zł). Stan na 11/02/2022. 

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Karta kredytowa AXI zostaw swoją opinię.

4 komentarze

Zbyszek99

Ja również jestem zadowolony – karta wielofunkcyjna. Cieszą mnie darmowe wypłaty pieniędzy z bankomatów. Zazwyczaj w innych firmach pobierana jest niemała prowizja…

00 Odpowiedz
Janina Olbrycht

Jest OK. Szybki prosty wniosek. Pieniądze na karcie + 80% przelewem na konto. Bezproblemowy kontakt z konsultatnem firmy. 😉

00 Odpowiedz
Elwira p.

Produkt spełnia moje oczekiwania. Ładna, wielofunkcyjna karta, przy okazji jak z niej nie korzystam – nie ponoszę żadnych dodatkowych opłat.

00 Odpowiedz
Iwona

Wszystko super. Polecam

10 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
axi card logo
500 zł - 6 000 zł
Kwota
30 dni
Okres
Tak
Pierwsza za darmo?
Podobne oferty do Karta kredytowa AXI
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: