Kredito24 recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Kredito24 była firmą udzielającą pożyczek przez Internet. Aktualnie strona firmy pożyczkowej istnieje, jednakże nie ma możliwości wnioskowania o pożyczkę. Kredito24 należy do spółki Kreditech Polska, która zgodnie z aktualnym odpisem KRS ogłosiła upadłość w dniu 30.08.2021.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Kredito24 - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Prosta 32, 00-838 Warszawa
TelefonTelefon: 718 811 077
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: info@kredito24.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Kreditech Polska Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000429058
NIP: 5252534005
REGON: 146209184

Zalety i wady firmy Kredito24

Kredito24 – Pożyczki przez internet

Kredito24 rozgranicza pożyczki na kilka kategorii: na start, pożyczka dla bezrobotnych, pożyczka przez SMS, pożyczka od ręki, pożyczka na dowód, kredyt gotówkowy, pożyczka na dom, tanie pożyczki, pożyczka na samochód, pożyczka na samochód używany. Tak naprawdę skategoryzowanie pożyczek jest wybiegiem marketingowym, ponieważ warunki każdej z nich wyglądają identycznie. Kredito24 to pożyczki na dowód, o które możemy ubiegać się przez telefon. To bardzo wygodna forma wnioskowania o dodatkowy zastrzyk pieniędzy.  Kredito24 stara się dopasować swoją ofertę do potrzeb swoich klientów, więc z tego powodu warto zauważyć, że proces aplikowania o pożyczkę przez stronę kredito24.pl przy pomocy telefonu komórkowego ma wysoki poziom bezpieczeństwa. By otrzymać pożyczkę Kredito24 przez telefon, wystarczy za pomocą naszego smartphone’a odwiedzić stronę internetową pożyczkodawcy i tam bezpośrednio aplikować o wsparcie finansowe. Cały proces jest łatwy i szybki. Nie powinien nikomu przysporzyć problemu. A jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości, zawsze możemy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Kredito24 czynnym od poniedziałku do piątku od gody. 9:00 do 17:00.

Kredito24 – Ogólne warunki

Każdy, kto ukończył 18 lat, może wnioskować Kredito24 o szybką pożyczkę. Szybkość to jedna z cech, które charakteryzują Kredito24, ponieważ całkowite wypełnienie wniosku zajmuje kilka minut, a dzięki zautomatyzowanego systemu sprawdzającego zdolność kredytową, decyzja o udzieleniu pożyczki zostaje podjęta błyskawicznie. Klient ma szansę na otrzymanie kredytu naprawdę w ciągu 10 minut i jeśli decyzja jest pozytywna, pieniądze zostają przelane na konto pożyczkobiorcy natychmiast. Kredito24 pracuje i udziela pożyczek 24 godziny na dobę. Kredito24 oferuje możliwość spłaty pożyczki za pomocą ekspresowych przelewów Przelewy24 lub poprzez bezpośredni internetowy przelew bankowy. Firma stara się być także transparentna, przedstawiają wszystkie koszty i opłaty bardzo czytelnie, bez żadnych ukrytych, dodatkowych zobowiązań finansowych.

Kredito24 jest znane szerszej publiczności dzięki reklamom telewizyjnym, które przedstawiają humorystyczne podejście do zaciągania pożyczek. Animowany robot pomaga w otrzymaniu potrzebnego zastrzyku gotówki.

Kredito24 – Pożyczka krok po kroku

Po wejściu na stronę pożyczek Kredito24.pl klient najpierw musi wybrać określoną kwotę, o jaką chce wnioskować oraz czas spłaty wyrażony w dniach. Zanim jednak zacznie proces wnioskowania o pożyczkę, musisz mieć dostęp do Internetu oraz posiadać konto bankowe. Warto także przygotować telefon komórkowy oraz dowód osobisty. Gdy już za pomocą suwaków ustalimy odpowiednią kwotę oraz czas spłaty, przechodzimy do następnego kroku, czyli uzupełnienia danych personalnych. W Kredito24 istnieje możliwość połączenia się z Facebookiem, dzięki czemu niektóre pola z danymi osobowymi uzupełnią się automatycznie, co jeszcze bardziej usprawni proces wnioskowania o pożyczkę online. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, wpisujemy dane adresowe i konto bankowe. Zamiast powszechnego wśród firm udzielających pożyczek przez Internet przelewu weryfikacyjnego w wysokości jednego grosza w celu potwierdzenia danych osobowych, Kredito24 używa specjalnej aplikacji KontoConnect. Poprzez nasze konto w serwisie pożyczkowym, możemy bezpiecznie zalogować się do swojego banku przy użyciu KontaConnect. Warto wiedzieć, że logując się poprzez serwis społecznościowy Facebook możemy zwiększyć naszą zdolność kredytową. Po niedługim czasie oczekiwania, otrzymamy decyzję o przyznaniu pożyczki poprzez sms lub adres e-mail. Pieniądze wypacane są bardzo szybko, przelewem na konto, a dzięki aplikacji KontoConnect, która współpracuje z większością banków dostępnych na polskim rynku – szybko zweryfikujemy swoje dane. Twój wniosek zostanie rozpatrzony zazwyczaj w ciągu kilkunastu minut. Trzeba jednak mieć na uwadze, że czas oczekiwania na wypłatę pożyczki zależy od szybkości realizacji przelewów w Twoim banku. A więc przed wnioskowaniem o pożyczkę warto dowiedzieć, jakie są godziny, w których bank umożliwia zaksięgowanie nowych środków na Twoim koncie.

Kredito24 – Koszty pożyczki

W przypadku pożyczenia kwoty 300 zł, całkowita kwota do zwrotu to:

Przy pożyczce na 7 dni – 323,31 zł
Przy pożyczce na 15 dni – 349,93 zł
Przy pożyczce na 30 dni – 384,87 zł

Reprezentatywny przykład: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 1971%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 641,44 zł, całkowity koszt kredytu 141,44 zł (w tym: prowizja 137,33 zł, odsetki 4,11 zł, ubezpieczenie 0 zł, usługi dodatkowe 0 zł), czas obowiązywania umowy: 30 dni. (Kalkulacja została dokonana na dzień 14.04.2016r.)

Kredito24 proponuje ciekawą ofertę przedłużenia pożyczki. Jeśli nie możesz spłacić pożyczki w Kredito24 w terminie, masz szansę na przedłużenie zobowiązania finansowego na dłuższy okres czasu. Co musisz spełnić, aby przedłużyć pożyczkę? Należy wnioskować o przedłużenie pożyczki, przekazując opłatę za przedłużenie na rachunek bankowy pożyczkodawcy. Koszty przedłużenia terminu przedstawiają się w następujący sposób:

  • 12% kwoty pożyczki za przedłużenie na okres 7 dni*,
  • 16% kwoty pożyczki za przedłużenie na okres 15 dni*,
  • 32% kwoty pożyczki za przedłużenie na okres 30 dni*,

* z zastrzeżeniem minimalnej wpłaty 10 zł

Koszty są dosyć wysokie, aby może być to dobra opcja, dla osób, które chcą uniknąć zadłużenia. Jeśli zwlekamy ze spłatą pożyczki Kreditech Polska Sp. z o.o., zgodnie z warunkami umowy ramowej pożyczki, może przesłać nam wezwanie do zapłaty w formie pisemnej lub w formie wiadomości e-mail. Tak jak większość pożyczkodawców Kredito24 zastrzega sobie prawo do naliczania odsetek od kwoty pożyczki od dnia następującego po dniu wymagalności spłaty w wysokości odsetek maksymalnych za opóźnienie określonych w art. 481 § 21 Kodeksu cywilnego, tj. dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki ustawowe za opóźnienie wynoszą sumę stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych). Warto więc świadomie korzystać z pożyczek, aby uniknąć karnych odsetek.

Inne brandy Kredito24 to Monedo Now – zapoznaj się z ofertą firmy już dziś!

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Kredito24 zostaw swoją opinię.

15 komentarzy

mała

Pożyczka w Kredito24 przyznana została błyskawicznie. Kilka minut od wypełnienia wniosku na stronie pieniążki były na koncie. Dobra motywacja do szybkiej spłaty, gdyż im dłużej zwlekamy tym większy procent trzeba zwrócić. A przy ewentualnych problemach finansowych zawsze można ten termin przedłużyć. Polecam.

00 Odpowiedz
Karol

To jest to. Szybka pożyczka bez problemów.

00 Odpowiedz
Ireneusz

Kredito24 to świetna firma. Polecam pożyczkę u nich! Irek

00 Odpowiedz
Tomek

W Kredito24 podobają mi się jasne i zrozumiałe zasady pożyczania pieniędzy. To dla mnie najważniejszy wyznacznik, kiedy wybieram u kogo zaciągam pożyczkę. Szczególnie kiedy wiem, że z moimi finansami nie ma najlepiej. Kiedy dokładnie wiem, ile spłacę, to jestem spokojny o to, że sobie z tym poradzę. W ten sposób mam pewność, że nie wpakuję się w jeszcze gorsze kłopoty

00 Odpowiedz
Darek

Jak dla mnie same plusy. Nie miałem żadnych problemów z otrzymaniem pożyczki .

00 Odpowiedz
Ula

Zarówno decyzję, jak i gotówkę otrzymała bardzo szybko! Polecam!!!

00 Odpowiedz
zuch-baba

Ze wszystkim radze sobie sama, to jak nie miałam kasy, zrobiłam dokładnie to samo. Pożyczyłam od Kredito24 i zapłaciłam zaległe rachunki

00 Odpowiedz
Bolek

W sumie to jak szukałem firmy, która pożyczy mi pieniadze to chciałem wybrać taką, która ma darmową pierwszą pożyczkę. Jednak jak trafiłem na ofertę Kredito24 to przekonała mnie ich oferta i szybkość realizacji wniosków. Pożyczyłem 2 tysie i nie żałuję, a poza tym mogłem sobie kupić nowe głośniki w okazyjnej cenie 😉

00 Odpowiedz
A.

Nie chcę tutaj opowiadać co mi się dokładnie przydarzyło, bo to dosyć osobiste. Ale powiem tyle: musiałam w 3 dni skombinować 2700 zł, a nie było skąd. Do wypłaty daleko, rachunki zapłacone, zakupy zrobione, na koncie kilkaset złotych. Znalazłam w internecie Kredito24 i szybko miałam pożyczkę na koncie. Przelałam dalej i kamień z serca.

00 Odpowiedz
Karton

Nigdy wcześniej nie słyszałem o Kredito 24, ale mogę polecić. Jak była potrzeba, to szybko pożyczyli.

00 Odpowiedz
Tęcza18

O Kredito24 powiedziała mi koleżanka bo pożyczała od nich 2 tys i szybko otrzymała decyzję. Ja też śmiało mogę ich polecić

00 Odpowiedz
Jurek

Nie mam zbyt wielu doswiadczen z pozyczkami, bo raczej staram sie miescic w wyplacie, ale czasem cos czlowiekowi nagle wypadnie i dobrze wiedziec, gdzie szukac. Szukalem teraz znowu wlasnie jakiejs pomocy, bo corka wlasnie urodzila, a mieszka w Anglii i chcialem z zona jechac pierwszego wnuka zobaczyc. Trzeba wiadomo corce cos pomoc, jakies prezenty malemu zawiezc, bilety kupic na jakis autokar czy samolot, no i sie uzbieralo. Odkladalismy juz jakis czas, jak cora w ciazy jeszcze chodzila, ale to nie takei pieniadze. To zona mnie namowila, zebysmy chwilowke wzieli, no i Kredito24 slyszala, ze szybko wyplaca i w miesiac mozna splacic. Wzielismy pozyczke, faktycznie poszlo szybko

00 Odpowiedz
Zaoczny

Bardzo dobrze wspominam moją współpracę z Kredito24. Pomogli mi gdy nie miałem z czego opłacić pierwszej raty za studia zaoczne. Nie miałem od kogo pożyczyć a termin wpłaty gonił mnie niebłagalnie. Na szczęście złożyłem wniosek właśnie do Kredito24. Szybka decyzja, pieniądze wypłacone jeszcze tego samego dnia. Następnego dnia mogłem na luzie zrobić przelew na konto uczelni i szykować się na październik. Jeśli w przyszłości będę mieć jakieś problemy finansowe to z pewnością znów skorzystam z oferty tej firmy.

00 Odpowiedz
Ada

Takie firmy to ja lubię: łatwy wniosek i szybki przelew w przypadku pozytywnej decyzji. Tak trzymać!

00 Odpowiedz
Pati

Błyskawicznie szybko pieniążki trafiły na konto. Jestem w pełni zadowolona.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
kredito24 logo
Podobne oferty do Kredito24
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: