Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

Maksymalna kwota pożyczki: 3 000 zł
Weź pożyczkę
w Kredito24

Kredito24 - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców! Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej.

 

Kredito24 udziela szybkich pożyczek online na kwotę maksymalną do 3000 zł z zobowiązaniem spłaty do 30 dni. Kredito24 nie prowadzi podziału na nowych, czy stałych klientów; od razu możemy wnioskować o najwyższą pożyczkę, czyli 3000 zł.

Kredito24 należy do niemieckiej firmy udzielających pozabankowych pożyczek chwilówek oraz pożyczek na raty. Kredito24 oprócz naszegp rynku działa również w Czechach, Rosji, Hiszpanii, a nawet w Meksyku. Firma posiada siedzibę w Hamburgu. Charakteryzuje się wysoką dostępnością szybkiej gotówki dla klientów. Kredito24 przedstawia opinie zadowolonych klientów, którzy na portalu opineo.pl rekomendują usługi tej firmy. W tym samym serwisie średnia ocen Kredito24 wynosi 8,8 w 10 stopniowej skali.

 

Nową firmą udzielającą pożyczek ratalnych jest ⇒Monedo Now

Kredito24 - Pożyczki przez internet

Kredito24 rozgranicza pożyczki na kilka kategorii: na start, pożyczka dla bezrobotnych, pożyczka przez SMS, pożyczka od ręki, pożyczka na dowód, kredyt gotówkowy, pożyczka na dom, tanie pożyczki, pożyczka na samochód, pożyczka na samochód używany. Tak naprawdę skategoryzowanie pożyczek jest wybiegiem marketingowym, ponieważ warunki każdej z nich wyglądają identycznie. Kredito24 to pożyczki na dowód, o które możemy ubiegać się przez telefon. To bardzo wygodna forma wnioskowania o dodatkowy zastrzyk pieniędzy.  Kredito24 stara się dopasować swoją ofertę do potrzeb swoich klientów, więc z tego powodu warto zauważyć, że proces aplikowania o pożyczkę przez stronę kredito24.pl przy pomocy telefonu komórkowego ma wysoki poziom bezpieczeństwa. By otrzymać pożyczkę Kredito24 przez telefon, wystarczy za pomocą naszego smartphone’a odwiedzić stronę internetową pożyczkodawcy i tam bezpośrednio aplikować o wsparcie finansowe. Cały proces jest łatwy i szybki. Nie powinien nikomu przysporzyć problemu. A jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości, zawsze możemy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Kredito24 czynnym od poniedziałku do piątku od gody. 9:00 do 17:00.

Zobacz również opinie o:

Kredito24 - Ogólne warunki

Każdy, kto ukończył 18 lat, może wnioskować Kredito24 o szybką pożyczkę. Szybkość to jedna z cech, które charakteryzują Kredito24, ponieważ całkowite wypełnienie wniosku zajmuje kilka minut, a dzięki zautomatyzowanego systemu sprawdzającego zdolność kredytową, decyzja o udzieleniu pożyczki zostaje podjęta błyskawicznie. Klient ma szansę na otrzymanie kredytu naprawdę w ciągu 10 minut i jeśli decyzja jest pozytywna, pieniądze zostają przelane na konto pożyczkobiorcy natychmiast. Kredito24 pracuje i udziela pożyczek 24 godziny na dobę. Kredito24 oferuje możliwość spłaty pożyczki za pomocą ekspresowych przelewów Przelewy24 lub poprzez bezpośredni internetowy przelew bankowy. Firma stara się być także transparentna, przedstawiają wszystkie koszty i opłaty bardzo czytelnie, bez żadnych ukrytych, dodatkowych zobowiązań finansowych.

Kredito24 jest znane szerszej publiczności dzięki reklamom telewizyjnym, które przedstawiają humorystyczne podejście do zaciągania pożyczek. Animowany robot pomaga w otrzymaniu potrzebnego zastrzyku gotówki.

 

Zobacz ofertę firmy Monedo Now!!

Kredito24 - Pożyczka krok po kroku

Po wejściu na stronę pożyczek Kredito24.pl klient najpierw musi wybrać określoną kwotę, o jaką chce wnioskować oraz czas spłaty wyrażony w dniach. Zanim jednak zacznie proces wnioskowania o pożyczkę, musisz mieć dostęp do Internetu oraz posiadać konto bankowe. Warto także przygotować telefon komórkowy oraz dowód osobisty. Gdy już za pomocą suwaków ustalimy odpowiednią kwotę oraz czas spłaty, przechodzimy do następnego kroku, czyli uzupełnienia danych personalnych. W Kredito24 istnieje możliwość połączenia się z Facebookiem, dzięki czemu niektóre pola z danymi osobowymi uzupełnią się automatycznie, co jeszcze bardziej usprawni proces wnioskowania o pożyczkę online. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, wpisujemy dane adresowe i konto bankowe. Zamiast powszechnego wśród firm udzielających pożyczek przez Internet przelewu weryfikacyjnego w wysokości jednego grosza w celu potwierdzenia danych osobowych, Kredito24 używa specjalnej aplikacji KontoConnect. Poprzez nasze konto w serwisie pożyczkowym, możemy bezpiecznie zalogować się do swojego banku przy użyciu KontaConnect. Warto wiedzieć, że logując się poprzez serwis społecznościowy Facebook możemy zwiększyć naszą zdolność kredytową. Po niedługim czasie oczekiwania, otrzymamy decyzję o przyznaniu pożyczki poprzez sms lub adres e-mail. Pieniądze wypacane są bardzo szybko, przelewem na konto, a dzięki aplikacji KontoConnect, która współpracuje z większością banków dostępnych na polskim rynku – szybko zweryfikujemy swoje dane. Twój wniosek zostanie rozpatrzony zazwyczaj w ciągu kilkunastu minut. Trzeba jednak mieć na uwadze, że czas oczekiwania na wypłatę pożyczki zależy od szybkości realizacji przelewów w Twoim banku. A więc przed wnioskowaniem o pożyczkę warto dowiedzieć, jakie są godziny, w których bank umożliwia zaksięgowanie nowych środków na Twoim koncie.

Kredito24 - Koszty pożyczki

W przypadku pożyczenia kwoty 300 zł, całkowita kwota do zwrotu to:

Przy pożyczce na 7 dni – 323,31 zł
Przy pożyczce na 15 dni – 349,93 zł
Przy pożyczce na 30 dni – 384,87 zł

Reprezentatywny przykład: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 1971%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 641,44 zł, całkowity koszt kredytu 141,44 zł (w tym: prowizja 137,33 zł, odsetki 4,11 zł, ubezpieczenie 0 zł, usługi dodatkowe 0 zł), czas obowiązywania umowy: 30 dni. (Kalkulacja została dokonana na dzień 14.04.2016r.)

Kredito24 proponuje ciekawą ofertę przedłużenia pożyczki. Jeśli nie możesz spłacić pożyczki w Kredito24 w terminie, masz szansę na przedłużenie zobowiązania finansowego na dłuższy okres czasu. Co musisz spełnić, aby przedłużyć pożyczkę? Należy wnioskować o przedłużenie pożyczki, przekazując opłatę za przedłużenie na rachunek bankowy pożyczkodawcy. Koszty przedłużenia terminu przedstawiają się w następujący sposób:

 • 12% kwoty pożyczki za przedłużenie na okres 7 dni*,
 • 16% kwoty pożyczki za przedłużenie na okres 15 dni*,
 • 32% kwoty pożyczki za przedłużenie na okres 30 dni*,

* z zastrzeżeniem minimalnej wpłaty 10 zł

Koszty są dosyć wysokie, aby może być to dobra opcja, dla osób, które chcą uniknąć zadłużenia. Jeśli zwlekamy ze spłatą pożyczki Kreditech Polska Sp. z o.o., zgodnie z warunkami umowy ramowej pożyczki, może przesłać nam wezwanie do zapłaty w formie pisemnej lub w formie wiadomości e-mail. Tak jak większość pożyczkodawców Kredito24 zastrzega sobie prawo do naliczania odsetek od kwoty pożyczki od dnia następującego po dniu wymagalności spłaty w wysokości odsetek maksymalnych za opóźnienie określonych w art. 481 § 21 Kodeksu cywilnego, tj. dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki ustawowe za opóźnienie wynoszą sumę stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych). Warto więc świadomie korzystać z pożyczek, aby uniknąć karnych odsetek.

 

Inne brandy Kredito24 to Monedo Now – zapoznaj się z ofertą firmy już dziś!

Pożyczasz30090025003000
Czas (dni)30303030
Koszt83.5583.55584.84584.84
Oddajesz383.55983.553084.843584.84

Kredito24 - Dane firmy

 • Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 00-838 przy ul. Prostej 32, jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000429058 i z kapitałem zakładowym w wysokości 200 000,00 zł opłaconym w całości.
  Kredito24 jest znakiem towarowym zarejestrowanym przez Kreditech Holding SSL GmbH

Zalety

 • bardzo szybki przelew pieniędzy na konto
 • wysoki poziom przyznawania pożyczek
 • intuicyjny proces wnioskowania

Wady

 • zbyt "precyzyjne" działanie suwaka z kwotą pożyczki (wygodniej wpisać kwotę w okienko obok suwaka)
 • brak pierwszej darmowej pożyczki

Ocena

3.5
25 głosów

Komentarze

15 odpowiedzi na “Kredito24”

 1. mała pisze:

  Pożyczka w Kredito24 przyznana została błyskawicznie. Kilka minut od wypełnienia wniosku na stronie pieniążki były na koncie. Dobra motywacja do szybkiej spłaty, gdyż im dłużej zwlekamy tym większy procent trzeba zwrócić. A przy ewentualnych problemach finansowych zawsze można ten termin przedłużyć. Polecam.

 2. Karol pisze:

  To jest to. Szybka pożyczka bez problemów.

 3. Ireneusz pisze:

  Kredito24 to świetna firma. Polecam pożyczkę u nich! Irek

 4. Tomek pisze:

  W Kredito24 podobają mi się jasne i zrozumiałe zasady pożyczania pieniędzy. To dla mnie najważniejszy wyznacznik, kiedy wybieram u kogo zaciągam pożyczkę. Szczególnie kiedy wiem, że z moimi finansami nie ma najlepiej. Kiedy dokładnie wiem, ile spłacę, to jestem spokojny o to, że sobie z tym poradzę. W ten sposób mam pewność, że nie wpakuję się w jeszcze gorsze kłopoty

 5. Darek pisze:

  Jak dla mnie same plusy. Nie miałem żadnych problemów z otrzymaniem pożyczki .

 6. Ula pisze:

  Zarówno decyzję, jak i gotówkę otrzymała bardzo szybko! Polecam!!!

 7. zuch-baba pisze:

  Ze wszystkim radze sobie sama, to jak nie miałam kasy, zrobiłam dokładnie to samo. Pożyczyłam od Kredito24 i zapłaciłam zaległe rachunki

 8. Bolek pisze:

  W sumie to jak szukałem firmy, która pożyczy mi pieniadze to chciałem wybrać taką, która ma darmową pierwszą pożyczkę. Jednak jak trafiłem na ofertę Kredito24 to przekonała mnie ich oferta i szybkość realizacji wniosków. Pożyczyłem 2 tysie i nie żałuję, a poza tym mogłem sobie kupić nowe głośniki w okazyjnej cenie 😉

 9. A. pisze:

  Nie chcę tutaj opowiadać co mi się dokładnie przydarzyło, bo to dosyć osobiste. Ale powiem tyle: musiałam w 3 dni skombinować 2700 zł, a nie było skąd. Do wypłaty daleko, rachunki zapłacone, zakupy zrobione, na koncie kilkaset złotych. Znalazłam w internecie Kredito24 i szybko miałam pożyczkę na koncie. Przelałam dalej i kamień z serca.

 10. Karton pisze:

  Nigdy wcześniej nie słyszałem o Kredito 24, ale mogę polecić. Jak była potrzeba, to szybko pożyczyli.

 11. Tęcza18 pisze:

  O Kredito24 powiedziała mi koleżanka bo pożyczała od nich 2 tys i szybko otrzymała decyzję. Ja też śmiało mogę ich polecić

 12. Jurek pisze:

  Nie mam zbyt wielu doswiadczen z pozyczkami, bo raczej staram sie miescic w wyplacie, ale czasem cos czlowiekowi nagle wypadnie i dobrze wiedziec, gdzie szukac. Szukalem teraz znowu wlasnie jakiejs pomocy, bo corka wlasnie urodzila, a mieszka w Anglii i chcialem z zona jechac pierwszego wnuka zobaczyc. Trzeba wiadomo corce cos pomoc, jakies prezenty malemu zawiezc, bilety kupic na jakis autokar czy samolot, no i sie uzbieralo. Odkladalismy juz jakis czas, jak cora w ciazy jeszcze chodzila, ale to nie takei pieniadze. To zona mnie namowila, zebysmy chwilowke wzieli, no i Kredito24 slyszala, ze szybko wyplaca i w miesiac mozna splacic. Wzielismy pozyczke, faktycznie poszlo szybko

 13. Zaoczny pisze:

  Bardzo dobrze wspominam moją współpracę z Kredito24. Pomogli mi gdy nie miałem z czego opłacić pierwszej raty za studia zaoczne. Nie miałem od kogo pożyczyć a termin wpłaty gonił mnie niebłagalnie. Na szczęście złożyłem wniosek właśnie do Kredito24. Szybka decyzja, pieniądze wypłacone jeszcze tego samego dnia. Następnego dnia mogłem na luzie zrobić przelew na konto uczelni i szykować się na październik. Jeśli w przyszłości będę mieć jakieś problemy finansowe to z pewnością znów skorzystam z oferty tej firmy.

 14. Ada pisze:

  Takie firmy to ja lubię: łatwy wniosek i szybki przelew w przypadku pozytywnej decyzji. Tak trzymać!

 15. Pati pisze:

  Błyskawicznie szybko pieniążki trafiły na konto. Jestem w pełni zadowolona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.