Mogo recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Mogo Polska należy do grupy Mogo AS – dostawcy pożyczek działającego również na terenie Łotwy, Litwy, Estonii, Gruzji, Rumunii i Bułgarii. Pomaga on finansować zakup aut dla osób fizycznych. Oferta firmy ma stanowić odpowiedź na indywidualne potrzeby każdego klienta. Jest to możliwe dzięki dynamicznemu rozwojowi korporacji, która stara się wciąż udoskonalać swoją ofertę. W Mogo można wziąć pożyczkę na zakup samochodu, lub pożyczkę pod zastaw posiadanego przez klienta auta.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

mogo logo
Kwota
2500zł - 45000zł
Okres
od 6 do 47 miesięcy
Pożyczkowy Portal

Mogo - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Podleśna 37, 01-673 Warszawa
TelefonTelefon: 22 307 45 55
Godziny pracyGodziny pracy: Pn-Pt 09:00-17:00
E-mailE-mail: info@mogo.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Mogo Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000580983
NIP: 7010514253
REGON: 362785160

Zalety i wady firmy Mogo

Mogo – Pożyczki przez internet

Co powinno skłonić nas do tego, by skorzystać z usług Mogo Pożyczki? Przede wszystkim wysoka kwota maksymalna pożyczki, wynosząca 45 tysięcy złotych. Niemniej ważne są dwie, dostępne równolegle usługi: związane z pożyczką na zakup samochodu i pożyczką pod zastaw samochodu. W przypadku skorzystania z obydwu ofert, łatwość wnioskowania o środki jest wprost zaskakująca. Niemniej wśród niewątpliwych zalet serwisu są jego trzy podstawowe cechy.

W pierwszej kolejności warto zaznaczyć, że podejmowane przez pożyczkodawcę działania odznaczają się szybkością i brakiem niepotrzebnych formalności, co potwierdzają Mogo sp.z o.o Opinie. Proces udzielania pożyczki został maksymalnie uproszony, by wszelkie możliwe problemy z wnioskowaniem ograniczyć do minimum. Ponadto wielu powinno docenić również doświadczenie firmy na rynku międzynarodowym. Wszystkie metody, procedury i oceny są bardzo dokładnie określone, a stosowane zasady przejrzyste i zrozumiałe. Ostatnim filarem oferty jest to, że została stworzona tak, by w pełni zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Tym, którzy spłacą trzy pierwsze raty w wyznaczonym terminie, firma będzie mogła zaproponować dodatkową pożyczkę, której wartość zależna będzie od kilku różnych czynników. Ze względu na tę promocję warto oddawać zadłużenie w terminie!

Mogo – Ogólne warunki

Jakie warunki powinien spełnić ten, kto chce wnioskować o pieniądze w Mogo pl? Przede wszystkim musi mieć odpowiedni wiek: powyżej 21 lat. Ponadto musi być właścicielem tego pojazdu, który został wskazany jako zastaw pod udzielaną pożyczkę – to warunek konieczny, by skorzystać z zalet, które niesie opisywana usługa. Niemniej istotne są takie wymogi formalne jak posiadanie polskiego obywatelstwa, ważnego dowodu osobistego i aktywnego rachunku bankowego. Spełniając łącznie wszystkie te kryteria, możliwe staje się skorzystanie z tej interesującej oferty pożyczkowej.

Mogo – Pożyczka krok po kroku

Cała procedura korzystania z pożyczki Mogo jest nieco bardziej złożona niż w przypadku tradycyjnych kredytów krótkoterminowych. Niemniej oferta jest tak ciekawa, że wato z niej skorzystać. Jak to zrobić? Przede wszystkim musimy wycenić posiadany przez nas samochód. Służy do tego kalkulator, dzięki któremu wylicza się, jaka jest szacunkowa wartość samochodu. Mogo pożycza 85% tej sumy. Później należy skorzystać z kalkulatora pożyczkowego, dzięki któremu dowiemy się, jakie będą ponoszone przez nas koszty. Pamiętajmy, że maksymalny czas pożyczki to 48 miesięcy, a maksymalna dostępna kwota wynosi 45 tysięcy złotych. Później przechodzimy do wniosku. Formularz jest stosunkowo jasny i czytelny. Jego wypełnienie powinno zabrać maksymalnie kilka minut. Pola wypełniane są przy pomocy kontekstowego menu. Następnie tworzy się indywidualne konto użytkownika. Otrzymana, wstępna oferta pożyczki dostępna jest przez 21 dni, później wygasa i trzeba aplikować ponownie. Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z usług, musimy podpisać stosowną umowę, którą dostarczy nam kurier. Maksymalnie dzień później otrzymamy pieniądze. Więcej informacji na temat doświadczeń klientów z tym pożyczkodawcą można znaleźć w komentarzach Mogo Pożyczki Opinie.

Firma Mogo w swoich działaniach kieruje się przede wszystkim dobrem klienta. Dowodem tego jest przynależenie pożyczkodawcy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i wprowadzenie do swojego kodeksu Zasad Dobrych Praktyk KPF. Pożyczki Mogo to idealne rozwiązanie dla osób szukającego prostego sposobu na otrzymanie potrzebnego zastrzyku gotówki.

Mogo – Koszty pożyczki

Z jakimi kosztami musimy liczyć się w czasie korzystania z tej oferty?

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla pożyczki w wysokości 15.000 zł na okres 41 miesięcy wynosi 64,42%. przy założeniach: 41 rat miesięcznych po 777,70 zł każda, na które składają się: roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 7%, odsetki od pożyczki – 1.870,25 zł, prowizja za udzielenie pożyczki – 1.125 zł, prowizja za obsługę pożyczki 337,85 zł miesięcznie, (łącznie 13.851,85 zł w okresie pożyczki); Całkowita koszt pożyczki: 16.847,10 zł; Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 31.847,10 zł. RRSO dla reprezentatywnego przykładu uwzględnia również koszt opłaty skarbowej od pełnomocnictwa do ujawnienia Mogo Sp. z o.o. w dowodzie rejestracyjnym jako współwłaściciela auta w wysokości 17 zł.

Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Jeśli będziemy mieli problem ze spłatą zobowiązania w odpowiednim terminie, wówczas należy niezwłocznie skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu znalezienia odpowiedniego rozwiązania. W przypadku kiedy klient nie poinformuje o problemach ze spłatą, zostanie uruchomiona Mogo windykacja.

Mogo – Opinie

Do tej pory wszystkie oddziały firmy użyczyły łącznie wsparcia finansowego w wysokości 90 milionów euro na potrzeby pożyczek i usług Mogo leasing. Skorzystało z tego 50 tysięcy klientów. W naszym kraju wyżej wspomniane usługi finansowe świadczone są od października 2015 roku. Pozwalają na użyczenie bardzo wysokich kwot, niedostępnych u wielu pożyczkodawców. Formą ich zabezpieczenia jest samochód należący do osoby składającej wniosek. Dlatego właśnie, jeśli jesteśmy posiadaczami pojazdu, który może być zabezpieczeniem pożyczki – droga do tej ciekawej usługi stoi przed nami otworem. Najważniejsze jest to, że rozpatrywane są niemal wszystkie dostępne na rynku samochody, niezależnie od ich wieku i marki.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Mogo zostaw swoją opinię.

8 komentarzy

Karol

Od tygodnia nie mogę się dodzwonić do Waszej firmy ,a mam bardzo poważny problem ,potrzebuje dokument potwierdzający spłatę kredytu

00 Odpowiedz
    Natalia

    witam
    czy udało się uzyskać dokument? mam ten sam problem. nikt nie odbiera tel. nie odpisuje na maile, porażka

    00 Odpowiedz
szybciutko

Samochód wyceniony szybko. Pożyczka w Mogo nie jest jest typową chwilówką i nie jest możliwe jej uzyskanie w ciągu kilkunastu minut. Mimo wszystko sama procedura powinna być prosta i szybka. Pożyczkobiorca może wybrać rodzaj zobowiązania, wysokość pożyczki i wkładu własnego, a także okresu spłaty na kalkulatorze pożyczkowym.

00 Odpowiedz
polecamKatarzyna

Pożyczałam od Mogo pieniądze trzy razy, oczywiście pod zastaw tego samego samochodu. Co ciekawe to za drugim razem wycenili mi auto nawet na o wiele więcej niż wcześniej. Tak więc jak najbardziej i z pełnym przekonaniem mogę tę firmę polecić. Na pewno się nie zawiedziecie, a pożyczka będzie opłacalna.

00 Odpowiedz
srednia1

Firma nie jest zbyt dobrze znana w Polsce. Dlatego sama z niej nie skorzystałam. Przy tylu dostępnych i znanych pożyczkodawcach, ta pożyczka jest niewidzialna. Do tego obsługa nie jest czynna w weekendy. Fajną opcją jest, że można pożyczyć dużo, jeżeli ktoś oczywiście w przeciągu 34 miesięcy ma możliwość oddania całości.

00 Odpowiedz
oki

Mogo to bardzo dobry pożyczkodawca. Pożyczka nawet do 45 tysięcy. Ja na szczęście potrzebowałam tylko 3 tysiące na wyjazd dziecka zagranicę. Firma niestety nie była mi znana, ale dałam się skusić przez czytelną stronę www. Minusem niestety jest że obsługa nie jest dostępna w weekendy, czyli jak mam pytanie, muszę czekać na poniedziałek.

00 Odpowiedz
Bezproblemowo

Pożyczka musi być przyznana szybko i bez zbędnych dokumentów. Taka jest szybka pożyczka online od Mogo, o którą wnioskowałam na stronie. Telefon z informacją o przyznaniu pożyczki pojawił się po kilku minutach. Po kolejnych kilku minutach przelew z pożyczką znalazł się na moim koncie, bo tak chciałam.

00 Odpowiedz
Baśka

Córka chciała pozyczkę na lepszy rower, ale ma 19 lat, więc nie mogła jej wziąć sama i poprosiła nas o pomoc. Wolelibyśmy, żeby już sama zarządzała swoimi pieniędzmi, ale tak nas prosiła, że trudno było odmówić. Mąż to wziął na siebie, złożył wniosek na 2500 zł, a że nie mamy żadnych rat ani kredytów, to nie było żadnych problemów żeby tyle dostać. W Mogo są dość wysokie koszty pożyczki, ale z tym to już córka musi sobie poradzić, skoro tak sobie wybrała. Bierze nadgodziny w pracy i z tego co wiem, to już nieduzo jej zostało do spłaty.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
mogo logo
2500zł - 45000zł
Kwota
od 6 do 47 miesięcy
Okres
Podobne oferty do Mogo
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: