Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Mogo

0
głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 45 000 zł
Weź pożyczkę
w Mogo

Mogo - Opinie

Mogo Polska należy do grupy Mogo AS – dostawcy pożyczek działającego z sukcesami na terenie Łotwy, Litwy, Estonii, Gruzji, Rumunii i Bułgarii. Wszędzie tam pomaga on finansować zakup aut dla osób fizycznych. Proponowana oferta jest przy tym skonstruowana tak, by stanowić odpowiedź na indywidualne potrzeby każdego klienta. Jest to możliwe dzięki dynamicznemu rozwojowi korporacji, która stara się działać tak, by nieustannie tworzyć oferty będące odpowiedzią na realne potrzeby chętnych. Do tej pory wszystkie oddziały firmy użyczyły łącznie wsparcia finansowego w wysokości 90 milionów euro na potrzeby pożyczek i usług leasingowych. Skorzystało z tego 50 tysięcy klientów W naszym kraju opisywane usługi finansowe świadczone są od października 2015 roku. Pozwalają na użyczenie bardzo wysokich kwot, niedostępnych u wielu pożyczkodawców. Formą ich zabezpieczenia jest samochód należący do osoby składającej wniosek. Dlatego właśnie, jeśli jesteśmy posiadaczami pojazdu, który może być zabezpieczeniem pożyczki – droga do tej ciekawej usługi stoi przed nami otworem. Najważniejsze jest to, że rozpatrywane są niemal wszystkie dostępne na rynku samochody, niezależnie od ich wieku i marki.

Mogo - Pożyczki przez internet

Co powinno skłonić nas do tego, by skorzystać z usług Mogo? Przede wszystkim wysoka kwota maksymalna pożyczki, wynosząca 45 tysięcy złotych. Niemniej ważne są dwie, dostępne równolegle usługi: związane z pożyczką na zakup samochodu i pożyczką pod zastaw samochodu. W przypadku skorzystania z obydwu ofert, łatwość wnioskowania o środki jest wprost zaskakująca. Niemniej wśród niewątpliwych zalet serwisu są jego trzy podstawowe cechy. W pierwszej kolejności warto zaznaczyć, że podejmowane przez Mogo działania odznaczają się szybkością i brakiem niepotrzebnych formalności. Proces udzielania pożyczki został maksymalnie uproszony, by wszelkie możliwe problemy z wnioskowaniem ograniczyć do minimum. Ponadto wielu powinno docenić również doświadczenie firmy na rynku międzynarodowym. Wszystkie metody, procedury i oceny są bardzo dokładnie określone, a stosowane zasady przejrzyste i zrozumiałe. Ostatnim filarem oferty jest to, że została stworzona tak, by w pełni zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Tym, którzy spłacą trzy pierwsze raty w wyznaczonym terminie, firma będzie mogła zaproponować dodatkową pożyczkę, której wartość zależna będzie od kilku różnych czynników. Ze względu na tę promocję warto oddawać zadłużenie w terminie!

Mogo - Ogólne warunki

Jakie warunki powinien spełnić ten, kto chce wnioskować o pieniądze w Mogo? Przede wszystkim musi mieć odpowiedni wiek: powyżej 21 lat. Ponadto musi być właścicielem tego pojazdu, który został wskazany jako zastaw pod udzielaną pożyczkę – to warunek konieczny, by skorzystać z zalet, które niesie opisywana usługa. Niemniej istotne są takie wymogi formalne jak posiadanie polskiego obywatelstwa, ważnego dowodu osobistego i aktywnego rachunku bankowego. Spełniając łącznie wszystkie te kryteria, możliwe staje się skorzystanie z tej interesującej oferty pożyczkowej.

Mogo - Pożyczka krok po kroku

Cała procedura korzystania z pożyczki Mogo jest nieco bardziej złożona niż w przypadku tradycyjnych kredytów krótkoterminowych. Niemniej oferta jest tak ciekawa, że wato z niej skorzystać. Jak to zrobić? Przede wszystkim musimy wycenić posiadany przez nas samochód. Służy do tego kalkulator, dzięki któremu wylicza się, jaka jest szacunkowa wartość samochodu. Mogo pożycza 85% tej sumy. Później należy skorzystać z kalkulatora pożyczkowego, dzięki któremu dowiemy się, jakie będą ponoszone przez nas koszty. Pamiętajmy, że maksymalny czas pożyczki to 48 miesięcy, a maksymalna dostępna kwota wynosi 45 tysięcy złotych. Później przechodzimy do wniosku. Formularz jest stosunkowo jasny i czytelny. Jego wypełnienie powinno zabrać maksymalnie kilka minut. Pola wypełniane są przy pomocy kontekstowego menu. Następnie tworzy się indywidualne konto użytkownika. Otrzymana, wstępna oferta pożyczki dostępna jest przez 21 dni, później wygasa i trzeba aplikować ponownie. Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z usług, musimy podpisać stosowną umowę, którą dostarczy nam kurier. Maksymalnie dzień później otrzymamy pieniądze.

Mogo - Koszty pożyczki

Z jakimi kosztami musimy liczyć się w czasie korzystania z tej oferty? Reprezentatywny przykład pożyczki znakomicie to ilustruje: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla pożyczki w wysokości 15.000 zł na okres 41 miesięcy wynosi 64,42%. przy założeniach: 41 rat miesięcznych po 777,70 zł każda, na które składają się: roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 7%, odsetki od pożyczki – 1.870,25 zł, prowizja za udzielenie pożyczki – 1.125 zł, prowizja za obsługę pożyczki 337,85 zł miesięcznie, (łącznie 13.851,85 zł w okresie pożyczki); Całkowita koszt pożyczki: 16.847,10 zł; Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 31.847,10 zł. RRSO dla reprezentatywnego przykładu uwzględnia również koszt opłaty skarbowej od pełnomocnictwa do ujawnienia Mogo Sp. z o.o. w dowodzie rejestracyjnym jako współwłaściciela auta w wysokości 17 zł. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Pożyczasz250063001660020450
Czas (miesięcy)12121212
Rata320.55533.6522358.8727101.57
Oddajesz3846.66403.8268306.44325218.84

Mogo - Dane firmy

 • +48 22 307 45 55
 • info@mogo.pl
 • Mogo Sp. z o.o., ul. Al. Krakowska 197, 02-180 Warszawa.
  REGON 362785160
  NIP 7010514253
  KRS 0000580983
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 8.00 – 18.00
  sb. – nd.: Nieczynne

 

Zalety

 • Wysoka kwota maksymalna pożyczki
 • Brak górnej granicy wieku pożyczkobiorcy
 • Dodatkowe pieniądze dostępne po spłaceniu 3 pierwszych rat

Wady

 • Obsługa klienta nieczynna w weekend
 • Sprawdzają w bazach dłużników
 • Firma niezbyt dobrze znana w Polsce

Ocena

0 (0%)
głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *