MoneyMan recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

MoneyMan była marką udzielającą pożyczek przez Internet. Aktualnie strona firmy istnieje, jednakże nie ma możliwości złożenia wniosku o pożyczkę. MoenyaMan należy do spółki AID Finance Poland, która zgodnie z aktualnym odpisem KRS została wykreślona z rejestru w dniu 18.06.2020.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

MoneyMan - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Hrubieszowska 6a, lokal II/A, 01-209 Warszawa
TelefonTelefon: 221 220 221
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: kontakt@moneyman.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy AID Finance Poland sp. z o.o.

Kapitał zakładowy: 200 000 zł
KRS: 0000587232
NIP: 5272751237
REGON: 363055557

Zalety i wady firmy MoneyMan

MoneyMan – Pożyczki przez internet

Pierwsza pożyczka za darmo do 1500 zł nawet na 60 dni. MoneyMan należy do ID Finance Poland, międzynarodowej firmy działającej również w Rosji, Gruzji, Kazachstanie, Hiszpanii oraz Brazylii. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. MoneyMan uznawany jest za odpowiedzialnego pożyczkodawcę i cieszy się sporym gronem zadowolonych klientów.

MoneyMan – Ogólne warunki

Ofertę w MoneyMan można podzielić na pożyczki krótkoterminowe oraz pożyczki ratalne. Firma prezentuje kilka różnych poziomów pożyczek, zależnie od potrzeb klientów. Pierwsza opcja to „Poziom Start” z kwotami między 500 a 1500 zł i terminem spłaty w 30 – 61 dni. Jest to darmowa pożyczka, oczywiście tylko pod warunkiem jej terminowej spłaty. W przypadku jakichkolwiek opóźnień ze strony pożyczkobiorcy, firma będzie zmuszona naliczyć koszty wedle umowy na pożyczkę odnawialną. Drugi poziom pożyczek to „Super Start” – tutaj kwota pożyczki wygląda następująco: do 2500 zł z terminem spłaty również od 1 do 2 miesięcy.  Natomiast kolejne poziomy, czyli pożyczki „Turbo” i „Superturbo” należą już do pożyczek ratalnych, ze względu na zdecydowanie dłuższy czas spłaty i wyższe kwoty pożyczki. „Oferta Turbo” to już pożyczka do 5000 zł, z ratami rozłożonymi na 1 do 5 miesięcy. Poziom „Superturbo” przeznaczony jest na pożyczkę do 7000 zł, a jeśli chodzi o zwrot można liczyć również na okres od 1 do 7miesięcy.

MoneyMan przygotowało dla stałych klientów specjalny program bonusowy. Po zarejestrowaniu się w serwisie można zbierać punkty służące jako zniżki na kolejne pożyczki. Punkty służą także jako zapłata za zaległe odsetki kredytu. Punkty pomagają również w przedłużeniu okresu spłaty pożyczki. Dodatkowo, punktów można użyć do przeniesienia się na wyższy, lepszy poziom pożyczek, by korzystać z bardziej atrakcyjnych ofert. Jak zdobywa się punkty w MoneyMan? Punty zbiera się poprzez terminowe spłaty, zapraszaniu znajomych do serwisu jako nowych klientów oraz dzięki wystawianiu opinii i ocenianiu MoneyMan na portalach społecznościowych i blogach.

MoneyMan – Pożyczka krok po kroku

Na stronie głównej moneyman.pl w centralnym punkcie do dyspozycji klientów pozostaje kalkulator pożyczkowy, w którym za pomocą suwaków określamy interesującą nas kwotę pożyczki oraz czas spłaty. W okienku, powyżej suwaków, możemy od razu wpisać pożądaną przez nas kwotę. Wszystkie opłaty, jakie poniesiemy w związku z pożyczką krótkoterminową lub pożyczką ratalną są widoczne w kalkulatorze na stronie głównej. Firma nie podaje jednak na tym poziomie wniosku RRSO, lecz jest wartość całej kwoty do spłaty. MoneyMan wymaga trzy etapowego procesu rejestracyjnego, a każdy z nich składa się z właściwych sekcji. Na początek jesteśmy proszeni o podanie danych kontaktowych – numeru telefonu oraz adresu e-mail. Następnie wypełniamy formularz z danymi osobistymi, danymi adresowymi oraz informację o uzyskiwanych przez nas dochodach. Weryfikacja danych klienta odbywa się poprzez aplikację Instantor lub poprzez przelanie 1 grosza na podane konto bankowe. Wnioski są bardzo szybko przetwarzane, jak obiecuje firma, nawet w jedną minutę. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej, środki pieniężne zostają przelane na konto pożyczkobiorcy w przeciągu 15 minut.

Moneyman wyróżnia się też na tle konkurencji tym, że nie podaje górnej granicy wieku potencjalnego klienta. Natomiast dolna granica to osiągnięcie pełnoletności. Klient musi posiadać obywatelstwo polskie i mieszkać na terenie Rzeczpospolitej. MoneyMan weryfikuje pożyczkobiorcę w BIK, więc warto zadbać o pozytywną historię kredytową.

MoneyMan – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki objętej Regulaminem promocji „Darmowa pożyczka I”:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0 % przy następujących założeniach: całkowita kwota pożyczki 1500 zł; całkowita kwota do zapłaty 1500 zł; oprocentowanie zmienne w skali roku 0 %; całkowity koszt pożyczki 0 zł, w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł; okres 61 dni, 2 miesięczne równe raty o wysokości po 750,00 zł.  Kalkulacja została dokonana na dzień 26.09.2017r. na reprezentatywnym przykładzie.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki nie objętej Regulaminem promocji „Darmowa pożyczka I”.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 380,61% przy następujących założeniach: całkowita kwota pożyczki 1500 zł; całkowita kwota do zapłaty 1950 zł; oprocentowanie zmienne w skali roku 0 %; całkowity koszt pożyczki 450,00 zł, w tym: prowizja 450,00 zł, odsetki 0 zł; okres 61 dni, 2 miesięczne równe raty o wysokości po 975,00 zł.  Kalkulacja została dokonana na dzień 26.09.2017r. na reprezentatywnym przykładzie.

Na stronie internetowej Moneyman firma przedstawia treści umów, więc zanim weźmiemy pożyczkę, możemy przeanalizować wszystkie punkty i koszty zobowiązania.

MoneyMan – Misja i historia

MoneyMan należy do firmy ID Finance znanej z udzielania szybkich pożyczek online. ID Finance to międzynarodowa grupa działająca zarówno w Europie jak i w Ameryce Łacińskiej.  Firma obecna jest w Polsce, Hiszpanii, Brazylii, Meksyku, Rosji, Kazachstanie, Gruzji a także Białorusi. Jak ID Finance działa w Polsce? Pośrednikiem finansowym dla firmy MoneyMan w naszym kraju jest cypryjska firma IDF HOLDING LIMITED i to bezpośrednio do niej należy do MoneyMan. MoneyMan zajmuje się pożyczkami online i szybkimi chwilówkami. ID Finance Poland należy do Związku Firm Pożyczkowych i Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, które za cel stawia sobie przestrzeganie najwyższych standardów biznesowych i etycznych. Firma jest doceniana w branży i zdobywa liczne nagrody oraz tytuły np. „Odpowiedzialny Pożyczkodawca” przyznany przez Loan Magazine lub wyróżnienie w konkursie FINTECH Awards 2016.

MoneyMan – Korzyści

Ogromną zalet MoneyMan jest pierwsza darmowa pożyczka do 1500 zł. Z tej promocji mogą skorzystać nowi klienci firmy, którzy nigdy wcześniej nie zaciągali zobowiązania finansowego w MoneyMan. Co ważne, nie musimy spłacać pożyczki po 30 dniach tak jak w większości tego typu promocyjnych ofert. MoneyMan rozkłada okres spłaty pożyczki na dwa miesiące, czyli na dwie równe raty, co jest bardzo komfortowym i bezpiecznym rozwiązaniem. Dzięki wydłużonemu okresowi spłaty łatwiej będzie uporać się z długiem. MoneyMan daje także możliwość zaciągnięcia pożyczki osobom, które posiadają inne zobowiązania finansowe w różnych instytucjach. Jeśli więc klient posiada inne niespłacone pożyczki lub aktywny kredyt w banku, MoneyMan może udzielić mu pożyczki pod warunkiem, że pożyczkobiorca nie zalega z płatnościami i nie figuruje w bazach dłużników.

MoneyMan – Jakie są konsekwencje braku spłaty pożyczki?

W życiu mogą nas spotkać różne sytuacje. Jeżeli mamy problemy finansowe, a zaciągnęliśmy pożyczkę w firmie pozabankowej, zapewne pojawia się również kłopot z jej spłatą. Pożyczkodawcy przed udzieleniem pożyczki sprawdzają swoich wnioskujących w bazach dłużników BIK, KRD, BIG czy BIG Infomonitor. Dzięki temu, uzyskują informację o historii kredytowej pożyczkobiorcy. Jeżeli posiada on negatywną historię, ponieważ zalegał z zapłatą wcześniejszej pożyczki, jego wniosek o pożyczkę może zostać odrzucony. Tak bywa w większości firm pożyczkowych. Jeśli zaciągnęliśmy pożyczkę, musimy pamiętać o terminowej spłacie należności. Brak wpłaty może skutkować różnymi przykrymi dla nas konsekwencjami. Pewnie zastanawiasz się, co się stanie, jeśli spóźnimy się ze spłatą zobowiązania? Zapewne MoneyMan pl skieruje nasze dane do baz dłużników i będziemy zobowiązani do zapłaty określonej sumy odsetek. W MoneyMan windykacja i postępowanie sądowe odbywa się po określonym czasie, z powodu braku dalszego braku spłaty pożyczki. Jeżeli doszło do takiej sytuacji, warto skontaktować się z windykatorem firmy. W MoneyMan kontakt do poszczególnych działów dostępny jest na stronie firmy w zakładce “kontakt”

MoneyMan – Opinie

Pożyczki MoneyMan to firma pożyczkowa, o której możemy sporo się dowiedzieć od innych użytkowników. Na forach internetowych znajdziemy różne opinie, jednak większości przeważają te pozytywne. Osobiście, możemy spokojnie polecić zaciągnięcie pożyczki w MoneyMan. Jest to solidna i znana firma, która posiada spore uznanie od swoich pożyczkobiorców. Warunki umowy są przejrzyste, nie ma żadnych ukrytych dodatkowych kosztów. Firma również umożliwia przedłużenie spłaty zobowiązania, w sytuacji, gdy klient nie jest w stanie spłacić pożyczki w terminie. Podstawowy warunek, w takiej sytuacji jest jeden. Musi on skontaktować się z działem obsługi klienta i zgłosić konsultantowi problem.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy MoneyMan zostaw swoją opinię.

37 komentarzy

aka

Firma bardzo bardzo problematyczna, szczerze nie polecam, moze pozyczka szybko i duza kwota bo wtedy duze ukryte koszty doliczą, ale ludzie wystrzegajcie sie tej firmy. Naliczaja ogromne koszty pozyczki, jesli masz problem od razu daja do sadu wraz z nieuzasadnionymi kosztami a pozniej rownie szybko do komornika wraz z kosztami nie wiadomo skad znacznie ale to znacznie zawyzonymi!!! trzeba pozniej walczyc w sadzie o faktyczne koszty i zwroty. NIE POLECAM !!

00 Odpowiedz
amik

Zdecydowanie nie polecam !!! Wysokie koszty, twoje dane osobowe moga „wypłynąc” jesli podwinie Ci sie noga to nie maja zrozumienia czy woli pomocy ,od razu daja sprawy do sadu rejonowego a potem do komornika doliczajac koszty nie wiadomo na jakiej podstawie!! trzeba sie szarpac i walczyc o swoje . Nie polecam tej firmy i jej podejscia

00 Odpowiedz
Czesia

Ciekawa oferta na pierwszą pożyczkę – udało mi się dostać ją za darmo, mimo że nie wierzyłam, że tak się da 🙂

00 Odpowiedz
Katarzyna

Warto brać taka pożyczkę, jestem bardzo zadowolona!!

00 Odpowiedz
Ryszard

Nie było żadnych problemów z przyznaniem mi pożyczki na święta. Raz dwa miałem pieniądze na koncie.

00 Odpowiedz
London

Wzięłam chwilówkę na bardzo korzystnych warunkach. Jestem zadowolona.

00 Odpowiedz
Łuki

Fajna firma, warunki są bardzo korzystne dla obu stron.

00 Odpowiedz
łapa

Cały czas pożyczam od tej firmy, bo warunki mają bardzo fajne.

00 Odpowiedz
berecik

1500zł na 60 dni to fajna oferta, tym bardziej że jest za darmo.

00 Odpowiedz
Gaweł

Po każdej pożyczce limit się zwiększa – dość dobra opcja.

00 Odpowiedz
marian

polecam super szybko sprawnie bez zbędnych formalności

00 Odpowiedz
Patrycja

Dopiero co jakiś czas temu pożyczyłam 1000zł i jestem bardzo zadowolona z tak szybkiego odzewu.

00 Odpowiedz
Ola

Zwykli oszuści, pożyczyłam 500 zł na 2 raty, spłaciłam przed czasem całość a oni wówczas zaczęli codziennie do mnie dzwonić, pisać smsy i e-maile. Chcą abym zapłaciła im 150 zł za to że spóźniłam się 7 dni paranoja.
Pożyczka została spłacona przed wymaganym czasem a nie po terminie. Zwykli oszuści, może ktoś też miał taką sytuację? Należy to zgłosić, można oskarżyć ich o lichwę. Może zainteresuje się problemem jakiś prawnik i coś doradzi ?

00 Odpowiedz
Kamill

Według mnie to jedna z czołowych firm pożyczkowych, którem warto zaufać. Mało jest firm, które oferują pożyczkę od 18 lat. Ze względu na mój wiek, nie było dużego wyboru. Na szczęście znalazłem odpowiednią ofertę w MoneyMan. Super było to, że mogłem skorzystać jeszcze z pożyczki za darmo. Ja potrzebowałem 1000 zł, żeby zapłacić za wynajem pokoju, a taka darmowa pożyczka jest max. do 1500zł. Wszystko załatwia się przez Internet, co jest dużą wygodą. Pieniadze też dostałem szybko na konto. Pożyczka ta uratowała mnie, gdy byłem w potrzebie, za co jestem jej bardzo wdzięczny. Nie wiem jak w przypadku większych kwot, ale jak ktoś będzie brał do tego 1500, to z własnego doświadczenia mogę polecić Monayman.

00 Odpowiedz
man123

Bardzo ważne jest to, że firma jest uczciwa i nie oszukuje swoich klientów, chcąc wyciągnąć od nich jak najwięcej. Są bardzo w porządku. Brałem w Money Man kilka razy pożyczkę i rozbijałem ją na raty. Pożyczka nie jest za tania, ale też nie jest najdroższa. Lepsza niż chwilówka na trzydzieści dni. Pozdrawiam!

00 Odpowiedz
lider!!!!

Bardzo opłacalna chwilówka, lider wśród chwilówek! Często pożyczam tu pieniądze i zawsze jest wszystko konkretnie i szybko. Spełniają to czego klient oczekuje. Dobrze mi wszystko wytłumaczyli. Doceniają klienta i dają opcje na raty. Pożyczka już dawno spłacona, ale nie wykluczam wzięcia kolejnej pożyczki.

00 Odpowiedz
termin

Wzięłam na początku w Money Man pożyczkę na 30 dni. Mają coś takiego, jak program lojalnościowy, więc następną wzięłam na kilka rat. Bez problemu spłacam, a punkty, które u nich zebrałam wymieniłam na częściową spłatę kapitału. Jedyny minus to to, że jak się spóźnisz jeden dzień to dzwonią nawet do pracodawcy. Pożyczka na fajnych zasadach ale obsługa taka sobie.

00 Odpowiedz
luxPralka

Solidna i zaufana firma. Pożyczka była potrzebna na pralkę, która oczywiście w najmniej oczekiwanym momencie odmówiła posłuszeństwa. A 3 osoby w domu, to pranie chodzi codziennie. Jako pierwsza klientka dostałam darmową pożyczkę. Żadnych dodatkowych kosztów, pożyczyłam 2500 złotych i tyle oddałam. Bardzo polecam.

00 Odpowiedz
Mariola

Pożyczki online zazwyczaj wymagają prostej weryfikacji w postaci przelania na konto pożyczkodawcy 1 grosza. Dzięki temu pożyczkodawca ma większą pewność, że ma do czyniania z osobą świadomą i może udzielić pożyczki po okazaniu tylko dowodu osobistego. Takie pożyczki są najdroższe bo pożyczkodawca jest obarczony największym ryzykiem. Bez weryfikacji historii kredtytowej i jakichkolwiek informacji na temat pożyczkobiorcy jest to dla firmy udzielającej pożyczkę inwestycja wysokiego ryzyka. Stąd też takie kosmiczne ceny.

00 Odpowiedz
Emilka

To w sumie chwilówka jak inne. Dla osób, które jak ja trafiły do BIK i przez to nie mogą iść do banku po kredyt na cokolwiek. A tak jest pożyczka online, wypełniam wniosek kiedy mam czas, kontaktują się ze mną i mówią, że udzielą pożyczki. Wiem, ile wyniesie rata, więc nie ma żadnych innych niespodzianek i to jest fajne.

00 Odpowiedz
Dejv

najczęściej można pożyczyć kasę na miesiac, w moneyman dostałem na 61 dni, mega pozytyw jak dla mnie!

00 Odpowiedz
Brbsia

PORAŻKA , nie polecam nikomu .
Spam smsami, 2 dni opóźnienia z przyczyn lodowych i dodatkowe 90 zł do spłaty. Parodia.

00 Odpowiedz
pożyczona

Pomimo negatywnych komentarzy uważam sprawdzanie w BIK przez Moneyman za plus. Przynajmniej wiem, że jak pożyczę parę stówek i spłacę w terminie to nie będzie kłopotu z BIK. Przejrzyste zasady firmy, dbają o klienta. Mają ciekawą ofertę i nie ograniczają się do jednego wariantu. Myślę, że jeszcze skorzystam i polecam.

00 Odpowiedz
K

Jest ok. Moneyman zadziałał jak należy.

00 Odpowiedz
Eryk

Jest super, moneyman spełnił wszelkie oczekiwania! Nic więcej nie trzeba dodawać.

00 Odpowiedz
L

Przejrzyste zasady, żadnych haczyków w umowie, szybka kasa – to główne zalety MoneyMan. Przekonałam się o tym na własnym przykładzie. To naprawdę solidna i zaufana firma. Z jej usług korzystało wielu moich znajomych. Pożyczyłam zaledwie kilkaset złotych, ale myślę, że osoby, które zapożyczyły się na więcej potwierdzą moją pozytywną opinię. Serdecznie polecam MoneyMan!

00 Odpowiedz
Tadex

MoneyMan poleciła mi dobra znajoma. Powiedziała, że już parę razy pożyczała od nich pieniądze i nie narzekała 🙂 teraz ja sam przekonałem się o tym, że firma jest solidna i pożycza kasę na jasnych zasadach. To jest dla mnie najważniejsze, bo wiadomo, że dzisiaj umowy pisane są tak, że pożal się boże, mało kto potrafi to zrozumieć, a w tej spółce wszystko jest bardzo przejrzyste 🙂

00 Odpowiedz
Zadłużony

Pół roku temu pilnie potrzebowałem gotówki, rodzinne sprawy itd. Znalazłem ofertę MoneyMan i bardzo mi się spodobała. Strona wygląda ok i też zachęca ten program punktowy. Złożyłem wniosek i niestety nie otrzymałem pożyczki – sprawdzili moje dane w BIK, a tam nie wypadam zbyt korzystnie. Szkoda, bo firma wydaje się być nastawiona na klienta.

00 Odpowiedz
Paweł

Nie wiedziałem, że MoneyMan sprawdza BIK-to nie jest fajne. Mnie to wykluczyło z grona pożyczkodawców

00 Odpowiedz
BesBes

MoneyMan jak Superman: przybył z odsieczą w potrzebie! Mąż w Norwegii, a ja sama, kobieta z maluchem 2 lata zostałam z rozwalonym samochodem. Jakiś obcy facet był tak miły i mnie holował z obwodnicy do najbliższego mechanika, a tam zapowiedź naprawy 1200 zł. Mąż kasy jeszcze nie przelał, a rodzice nie mieli pożyczyć. To oożyczyłam od MoneyMana i jestem zadowolona! A auto jeździ!

00 Odpowiedz
Mateusz

Sprawdzają BIK ;((( ten Money Men ma więc bardzo duży minus jednak

00 Odpowiedz
TicTac

Mimo negatywnych komentarzy ja nie mam żadnych złych doświadczeń z MoneyMan. Polecam

00 Odpowiedz
dorian

Jak raz weźmiesz u nich pożyczkę i nawet spłacisz przed terminem, to na zawsze będą cię spamować smsami i mailami marketingowymi w potężnych ilościach. Obiecują mi, że to się już nie powtórzy ale wciąż spamują i spamują. Zwróciłem się o interwencję do różnych instytucji państwowych. Nie wiem czy pomoże… To jest bandytyzm marketingowy, uliczka bez wyjścia !!!!!!!!!!! CENA ZA PIERWSZĄ BEZPŁATNĄ POŻYCZKĘ JEST ZBYT WYSOKA-JEST NIĄ UTRATA ŚWIĘTEGO SPOKOJU DO KOŃCA ŻYCIA.

00 Odpowiedz
Kinia

Zbliżała się 30stka mojego narzeczonego, chciałam dać mu jakiś super prezent, ale wszystko kosztuje. Zawsze marzył o skoku ze spadochronem, ale na to potrzeba ok. 800zl, trzeba jeszcze dojechać na to lotnisko, a żeby miał jakąś pamiątkę, to jeszcze wideo ze skoku by się przydało, więc potrzebowałam ostatecznie ponad 1000zł. Weszłam na porównywarkę ofert różnych chwilówek i wybrałam MoneyMan, bo mogłam ją spłacić nawet w dwa miesiące. Zdecydowałam się i nie żałuję! spokojnie spłaciłam chwilówkę, a to był najlepszy prezent! Mój facet do tej pory mi dziękuje i zapowiada, ze następnym razem skoczymy już oboje.

00 Odpowiedz
Łysy

Jakiś czas temu zrobiłem sobie tatuaż. To było moje marzenie od pół roku. Wybrałem fantastyczny wzór, tak by świetnie prezentował się na moim bicepsie ( wiadomo jeden plus do lansu dla lasek). Niestety trafiłem na totalnego partacza. Zamiast cieszyć się z nowej dziary, musiałem szybko szukać kogoś kto albo zamaskuje to „cos”, albo całkowicie zlikwiduje laserowo. Najgorsze w tym wszystkim był fakt, że tak naprawdę nie miałem w tej chwili aż takiej kwoty. Nie chciałem czekać aż uzbieram wystarczającą sumę. Chciałem jak najszybciej pozbyć się tego „potworka”. Postanowiłem zaciągnąć pożyczkę w Moneymanie, bo kumpel wspominał, że to najszybszy sposób na szybką gotówkę. Nie czekałem długo i zaraz po pozytywnym rozpatrzeniu mojego wniosku przelano pieniądze na moje konto. Dzięki tak błyskawicznej reakcji, już mogę się cieszyć nową fantastyczną dziarą, która zakryła poprzednią, nieudaną.

00 Odpowiedz
Daniel

Fajna obsługa, kaska szybko przelana. Ja polecam

00 Odpowiedz
Emka

Mają fajny program partnerski. Ten system punktowy jest świetny.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
moneyman logo
Podobne oferty do MoneyMan
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: