Kuki recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
89%
Ocena klientów Zobacz opinie
52%

Kuki udziela pożyczek do kwoty 5 000 zł za darmo, w przypadku pierwszej pożyczki. Stały klient może liczyć na pożyczkę rzędu 15 000 zł. Firma finansowa udzielająca chwilówek przez Internet Kuki.pl należy do do grupy finansowej Fincapital Sp. z o.o. Fincapital Sp. z o.o. jest pośrednikiem między klientem a instytucją pożyczkową. Oznacza to, że wybierając ofertę pośrednika, klient zawiera umowę z reprezentowaną instytucją pożyczkową.

Kuki logo
Kwota
500 zł - 15 000 zł
Okres
30 dni
Pierwsza za darmo?
Tak
Pożyczkowy Portal

Kuki - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa
TelefonTelefon: 22 349 94 10
Godziny pracyGodziny pracy: Pn-Pt 8:00-20:00, Sb 9:00-17:00
E-mailE-mail: info@kuki.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Dane firmy Fincapital Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy: 5 000 zł
KRS: 0000653383
NIP: 7010642695
REGON: 366100525

Zalety i wady firmy Kuki

Kuki – Pożyczki przez internet

Kuki udziela szybkich pożyczek online do kwoty 15 000 zł.  Pożyczkę musimy spłacić w terminie. W trakcie zaciągania pożyczki pożyczkodawca poprosi nas o przelanie jednego grosza, w celu weryfikacji danych osobowych. Warto zauważyć, że biuro obsługi klienta firmy Kuki działa bardzo długo – to aż 7 dni w tygodniu godziny pracy od poniedziałku do piątku: 8:00 dо 20:00, natomiast w weekend konsultanci dostępni są od godziny 9:00 do 17:00.

Kuki – Ogólne warunki

Kto może pożyczyć pieniądze w Kuki? Pożyczkę od Kuki.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 20 do 75 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.

Jeśli powyższe warunki zostaną spełnione, za pośrednictwem strony internetowej kuki.pl pożyczkobiorca może wypełnić cały formularz i otrzymać przelewem upragnione pieniądze.

Kuki – Pożyczka krok po kroku

Na stronie internetowej kuki.pl należy wybrać kwotę i termin spłaty dostępne w wirtualnym kalkulatorze. Po określeniu odpowiedniej kwoty i okresu spłaty, w centralnym punkcie strony, zobaczymy datę spłaty i kwotę pożyczki, a zaraz obok, z prawej, możemy podsumować wszystkie opłaty związane z żądaną chwilówką, czyli kwotę, sumę opłat, wartość do spłaty, a także Rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Dostępne kwoty pożyczki to od 500 do 5000 zł dla nowych klientów oraz do 15 000 zł dla stałego klienta, czyli osoby, która ponownie wnioskuje o pożyczkę w Kuki. Gdy jesteśmy pewni swojego wyboru, klikamy w przycisk “Weź pożyczkę” i postępujemy zgodnie z dalszymi wyświetlanymi wskazówkami. Po złożeniu wniosku musimy jeszcze wnieść opłatę rejestracyjną w wysokości 0,01 zł (1 grosza). Opłata powinna być wykonana z naszego osobistego rachunku bankowego. Ważne, by dane podane w przelewie bankowym z opłatą rejestracyjną zgadzały się z danymi, które podałeś w formularzu rejestracyjnym. Decyzję w sprawie przyznania pożyczki firma podejmuje nawet w 15 minut. Ten czas jest uzależniony od tego, kiedy do pożyczkodawcy wpłynie opłata rejestracyjna w wysokości 0,01 zł (1 grosz). Jeżeli posiadamy rachunek bankowy w jednym z banków, z którymi współpracuje Kuki, przyśpieszy to moment podjęcia decyzji o przyznani pożyczki. Jeżeli posiadamy rachunek w innym banku, możliwe, że czas podjęcia decyzji wydłuży się. Jeżeli dokonamy przelewu poza godzinami pracy Kuki lub w święto, to otrzymamy pożyczkę w najbliższy dzień roboczy.

Kuki – Koszty pożyczki

Reprezentatywna pożyczka przez Internet w Kuki w przypadku pierwszej pożyczki: 

Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł. Pożyczka 3000 zł na 30 dni (Promocyjne Warunki Spłaty) RRSO wynosi 0,00%; całkowita kwota pożyczki: 3000 zł; oprocentowanie: 0,0%; całkowity koszt pożyczki: 0,00 zł, w tym: Prowizja 0,00 zł, Odsetki 0,00 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 3000,00 zł.

Przykład dla Pierwszej Promocyjnej Pożyczki w przypadku braku terminowej spłaty:

Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł. Pożyczka 3000 zł na 30 dni (standardowe warunki) RRSO wynosi 1926,41%; całkowita kwota pożyczki: 3000 zł; oprocentowanie zmienne: 7,2%; całkowity koszt pożyczki: 841,70 zł, w tym: Prowizja 823,95 zł, Odsetki 17,75 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 3841,70 zł.

Kuki windykacja – Przyczyny i skutki

Nie byłeś w stanie spłacić pożyczki? Do domu zawitał windykator? Przeczytaj uważnie, jakie masz prawa i dlaczego firma może skierować twoją sprawę do windykatora lub sądu. Konsekwencje braku spłaty zobowiązania w terminie są różne. Początkowo, gdy firma nie otrzymuje od pożyczkobiorcy należności wysyła odpowiednie upomnienia w formie listu lub wiadomości SMS, czyli tak zwane monity. Monity są zazwyczaj płatne. Kuki pożyczka online w takiej sytuacji nalicza również odsetki, które pożyczkobiorca musi opłacić. Kolejnym krokiem z powodu dalszego braku spłaty pożyczki jest rozpoczęcie działań windykacyjnych. W najgorszym przypadku sprawa może zostać skierowana do sądu. Windykator ma możliwość ściągnięcia naszego długu z konta bankowego do pewnej określonej kwoty. Od 2018 roku komornik może zabrać wszystkie pieniądze, pozostawiając pracownikowi kwotę minimalną, jaka jest w bieżącym roku. W 2018 roku kwota to została podniesiona do 2100 zł brutto. Dlatego osoby zarabiające najniższą krajową nie muszą obawiać się, że zostaną bez środków do życia. Inaczej wygląda to w przypadku umowy zlecenia, gdzie komornicy mogą zająć dłużnikowi całą jego pensję.

Kuki – Opinie klientów firmy

Warto przed zaciągnięciem pożyczki w firmie pozabankowej zorientować się z opiniami osób, które wcześniej skorzystały z usług instytucji udzielających pożyczek ratalnych lub chwilówek. Wystarczy, że wprowadzimy w wyszukiwarkę hasło „Kuki pożyczka opinie” i znajdziemy odpowiednie wyniki wyszukiwania. Na stronach internetowych i forach tematycznych, często przewija się hasło „Kuki pl opinie”. Warto zapoznać się wcześniej z informacjami dotyczącymi firmy, przed zaciągnięciem pożyczki i podpisaniem umowy. W Kuki pożyczki opinie klientów są pozytywne, rzadko spotkamy się z negatywną wypowiedzią pożyczkobiorców. Klienci chwalą sobie wysoką kwotę pożyczki, jaką mogą uzyskać w firmie oraz szybki czas uzyskania decyzji od pożyczkodawcy. Jeżeli potrzebujemy gotówki na już, warto skorzystać z oferty Kuki – polecamy tę ofertę z czystym sumieniem. Pieniądze na naszym koncie mogą znaleźć się nawet do 15 minut od momentu uzyskania pozytywnej decyzji przyznania wniosku. Sporo osób ceni sobie również możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania. W tym przypadku należy skonsultować się niezwłocznie z Biurem Obsługi Klienta. 

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Kuki zostaw swoją opinię.

27 komentarzy

Anonim

A co jeśli nie stać mnie żeby spalcic pożyczkę w terminie jak się dogadać z nimi jest jakaś szansa żeby rozłożyć to na raty?

00 Odpowiedz
Bartek

Ja nikomu nie polecam tej firmy… PORAŻKA! Dzwonią do pracodawcy!!!
Ja już kiedyś korzystałem z tych chwilówek i było ok, brałem kiedyś pożyczkę w Szybkiej Gotówce i wszystko sprawnie poszło i nikt się nie dowiedział że zaciągam pożyczkę

00 Odpowiedz
Joanna

Dla mnie najgorsza instytucja finansowa na polskim rynku. Abstrahując od fatalnej obsługi klienta, aroganckich konsultantów na infolinii i brak odpowiedzi na maile, to instytucja ta działa wbrew ustawie o kredycie konsumenckim, np. po spłacie pożyczki już na drugi dzień, instytucja ta mimo wcześniejszej spłaty pobiera 97% opłat, a nie proporcjonalnie do okresu jej użytkowania. Poza tym, przez nawet 14 dni po spłaceniu zobowiązania informacja o zamknięciu zobowiązania nie jest przekazywana do bik-u, co istotnie zaniża zdolność kredytową. Wiem, że nie jestem jednostkowym przypadkiem, zatem mam nadzieję, że instytucja ta w końcu poniesie konsekwencje za swoje nieuczciwe praktyki.

00 Odpowiedz
Lechu

Dla mnie kuki oferuje usługi na wysokim poziomie. Każdy może się znaleźć w sytuacji podbramkowej, trzeba wtedy szybko rozwiązac problem niedoboru gotówki. Korzystałem z usług kilka pozyczkodawców, ale oni byli najlepsi. Nie tylko przy udzielaniu wszystkich niezbednych informacji na etapie udzielania pozyczki. Zdarzyło mi się też miec zaległośc i udało mi sie z nimi porozumieć.

0-1 Odpowiedz
Sławek

Jak dla mnie spoko, potrzebowałem szybko kasy, szybka rejestracja tego samego dnia miałem juz kasę . Po miesiącu nie miałem na spłate całości doradzili mi żeby przedłużyć termin spłaty a , że to była moja pierwsza pozyczka to nie doliczyli mi prowizji. Teraz bez problemu dostałem druga pozyczkę , da się porozumiec byleby zadzwonić wyjaśnić i zawsze coś doradzą, a do tego za każdym razem są uprzejmi i mili. Polecam!

0-1 Odpowiedz
jacek roman

Czesc polecam wszystkim pozyczkę w Kuki. Bardzo szybka i miła obsługa klienta, swietne warunki umowy pożyczki. Jesli po wyznaczonym terminie spłaty byłyby jakies problemy ze spłata to zawsze jest mozliwość przedłużenia i refinansowania. Wielkim plusem jest darmowa pożyczka do 3000 pln. Jest bardzo małe oprocentowanie i dośc niska kwota za refinansowanie. Jesli ktoś weźmie pierwsza pożyczke zawsze po spłacie pożyczki może wziąśc druga pozyczke juz na większa kwote do 10000 pln. Pozdrawiam Jacek.

0-1 Odpowiedz
Jest GIT!

To co wyróżnia tą ofertę do darmowa pożyczka aż do 3000! A nie tak jak w mniejszych firmach 1500 lub 2000. Ja skorzystałem oczywiście z tej najwyższej kwoty i wszystko było jak należy. Dostałem darmową pożyczkę i nie musiałem nic dopłacać. A jak miałem jakieś pytania to pan w biurze obslugi klienta, wszystko od razu mi wyjaśnił. Przez cały okres i po zakończeniu umowy nie miałem żadnych problemów, a z tego wszystkiego wynika, że mogę bez wątpliwości polecić wszystkim branie pożyczki w firmie Kuki.

0-2 Odpowiedz
Janka

Jestem bardzo zadowolona z pożyczki od kuki. Małe oprocentowanie, a co najważniejsza niska kwota za refinansowanie, co w moim przypadku było kluczowe, jak nagle straciłam pracę. Pożyczka idealna dla osób, które mają kłopoty z uzyskaniem kredytu z banku lub nie mogą liczyć na swoją rodzinę, czy wsparcie innych.

00 Odpowiedz
atrakcyjnie:)

Bardzo duża darmowa pożyczka, bo 3000 zł i co najlepsze nie robili problemów z udzieleniem takiej kwoty. Wiele razy spotkałam się z tym, że firma obiecuje, że pożycza jakąś tam sumę i ostatecznie okazuje się, że zmniejszają ją, bo niby nie ma zdolności kredytowej.Tutaj składałam o 3000 zł darmowej pożyczki i właśnie tyle tej pożyczki dostałam i jestem z nich bardzo, ale to bardzo zadowolona. Kuki wymiata.

10 Odpowiedz
dobrze4

Mam niestety kilka chwilówek, które staram się cały czas spłacać. Kuki to jedyna normalna firma, z którą nawet, jak się spóźniłem, można się dogadać. Dużym plusem jest to, że mają niskie opłaty za przedłużenie. Miła obsługa, która nie traktuje Cię jak nieudacznika, czy złodzieja i rozumie chwilowe problemy finansowe. Pożyczka brana w wysokości 1500 zł na 30 dni.

1-1 Odpowiedz
hmm...

Potrzebowałam pieniędzy na naprawę samochodu, niestety skorzystałam z Kuki. Pożycza się świetnie, bo w chwilę wszystko załatwione, pożyczka na koncie, ale gdy przyszło do spłaty, gdzie termin w Kuki to tylko 30 dni, musiałam nieźle się spiąć żeby terminowo zapłacić. Nie jestem pewna czy kiedykolwiek skorzystam ponownie.

10 Odpowiedz
Malina

Chwilówka Kuki uratowała mi życie. No, może nie życie, ale zdrowie na pewno, gdy zepsuła się lodówka a na nową nie było kasy. Tak, można kupić na raty, ale trzeba czekać na zaświadczenie o zarobkach, a potem na weryfikację w banku. Pożyczka online była dostępna po kilku minutach, pozostało tylko iść do sklepu i wybrać sprzęt.

00 Odpowiedz
Melo

pieniądze łatwo wydać, ale z pożyczaniem już nie jest tak prosto, szczegolnie jak się już ma inne raty. Ja tak miałem, spłacam jeszcze rower, a mi wyskoczyl zakup pralki, bo stara padla zupelnie i nie opłacało się jej naprawiać. Wziołem w kuki 2 tysiace, to już fajna kasa, żeby coś sensownego wybrac, inaczej to bym mogl myślec tylko o używanej. Nie oszukują, żadnych malych druczków na umowie, kasę mialem błyskawicznie na koncie, więc nie ma się czego doczepić. Możliwe, że jeszcze kiedyś skorzystam

00 Odpowiedz
Olga

Firma Kuki nie wyróżnia się niczym specjalnym wśród innych firm pożyczkowych działających na rynku. Pożyczyłam niewielką kwotę ale problemy nie odeszły. Problem był tylko z terminową spłatą, ponieważ ciężko spłacić nawet niewielką pożyczkę w ciągu miesiąca. Szkoda że nie mają w ofercie spłaty w kilku ratach.

00 Odpowiedz
Martyna

Pożyczyłam od kuki 2500 zł na czesne. Nie żałuje bo spłaciłam ze stypendium.

00 Odpowiedz
Gabryś

Kuki poleciła mi siostra. Ona sama nie mogła mi pomóc finansowo, bo sama nie ma żadnych dodatkowych pieniędzy, ale zawsze chce pomóc. Rada, którą mi dała to był strzał w 10. Uzyskałem pieniądze bez problemów i wyremontowałem część domu rodziców. Teraz wiem, że to, na co pracowali całe życie będzie w dobrym stanie przez wiele lat, choć wiadomo,że prac w takim budynku na pewno się nie uniknie, póki co jest jednak dobrze i niech tak zostanie 🙂

00 Odpowiedz
adams

w mojej wsi będa zakładane solary, unia europejska bedzie dopłacac nawet 5 tysięcy kazdemu, to głupio było się nie zdecydować. Tylko kto planował taki wydatek… na darmową pożyczkę już się nie załapałem, bo potrzebowałem 4 tysiące, ale nie dość, że w umowie wszystko było dokładnie wytłumaczone, to jeszcze konsultant mi na wszelki wypadek wszystko objasnił. wniosek o solary złożony, kasa wpłacona, wszystko gra

00 Odpowiedz
Maryla63

Szybko potrzebne mi były 2 000 zł, a nie miałam żadnego znajomego, który miałby taką kasę na boku odłożoną. Musiałam więc znaleźć jakiś inny sposób i tak znalazłam ofertę Kuki. Na początku nie byłam do nich przekonana bo jakoś nie słyszałam o tej firmie, ale dokładnie przeczytałam umowe i wtedy już wiedziałam, że dobrze zrobiłam. Darmowa pożyczka na taką kwotę to według mnie fajna opcja. Polecam!

00 Odpowiedz
Marek W.

Najlepsze jest to, że Kuki daje szansę na wzięcie pierwszej pożyczki za friko, to naprawdę spoko, bo przekonałem się o tym na własnej skórze, kiedy musiałem przeprowadzić duży remont auta.

00 Odpowiedz
K.

Kuki oferuje jedną z najtańszych pożyczek na rynku. Akurat ja jestem stałym klientem tej firmy, dlatego mogę liczyć nawet na 5000 złotych, ale zazwyczaj pożyczam kilkaset złotych. Uważam, że 2500 zł dla nowych klientów jest równie atrakcyjnym rozwiązaniem. Mankamentem dla wielu jest krótki okres spłaty pożyczki. Dla mnie nie był to nigdy problem, ale wierzę, że przy większych zobowiazaniach to krótki termin. W każdym razie ze swojej strony mogę z całego serca polecić kuki!!!:)

0-1 Odpowiedz
Maciej

Na kuki.pl pożyczyłem 2500 złotych na opłatę półrocznego czesnego na studiach. Poszło sprawnie, a ja mogę cieszyć się nauką na nowej uczelni! 🙂

00 Odpowiedz
Alicja

Brałam pożyczkę z Kuki na opłacenie wyjazdu córki. Jest w w studiu tanecznym i jeżdżą na różne turnieje, a ostatnio dostali się do finału, który odbędzie się w grudniu we Włoszech!! Niestety nie miałam pieniędzy na to, żeby od razu opłacić uszycie nowego stroju, transport i zakwaterowanie, a przecież cośtam sobie zwiedzą, to jeszcze kieszonkowe. Więc wzięłam pożyczkę i spokojnie ją spłacę, a córka szczęścliwa trenuje do turnieju 🙂

00 Odpowiedz
Rureczka

Kuki daje radę jak chce się pożyczyć niewielką kwotę. Polecam 🙂

00 Odpowiedz
xero

Pożyczka na sms to mi się podoba 😉 KUKI jest fajne i szybkie jak trzeba zrobić małą pożyczkę 🙂

00 Odpowiedz
Michał

jak ktoś nie potrzebuje dużej kasy, to kuki bedzie idealne, ja skorzystaklem i nie mam zastrzezen, moge polecac

00 Odpowiedz
Kasia

Musiałam pożyczyć szybko 2000zł, wiele firm pożyczkowych oferuje tego typu chwilówki, ale oczywiście ciężko przegryźć się przez te wszystkie regulaminy i wnioski. Potrzebowałam porady, dzwoniłam do kilku pożyczkodawców, ale ich pracownicy albo ściemniali, żeby tylko zdobyć klienta albo nie mieli wystarczającej wiedzy. W Kuki, byłam zaskoczona poziomem obsługi klienta i tym, że pracują przez cały tydzień do 22, więc mogłam do nich zadzwonić po pracy i uzyskać potrzebne informacje bez większych problemów.. Zdecydowałam się na pożyczkę od nich również dlatego, że do 2500zl pożyczka była darmowa. Ja potrzebowałam 2000zł na miesiąc, wiedziałam, że za parę dni dostanę premię, więc spokojnie spłacę pożyczoną kwotę,

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
Kuki logo
500 zł - 15 000 zł
Kwota
30 dni
Okres
Tak
Pierwsza za darmo?
Złóż wniosek w Kuki
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: