Pszczółka recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
100%

Pszczółka to serwis, który oferował pożyczki ratalne do 1000 zł. Obecnie spółka, która jest właścicielem serwisu znajduje się w likwidacji.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Pszczółka - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Laubitza 2 88-100 Inowrocław
TelefonTelefon: 532 428 428
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: Formularz kontaktowy na stronie

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy PSZCZÓŁKA PIECHOCCY SP. Z O.O.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000544865
NIP: 5562756496
REGON: 34159585100000

Zalety i wady firmy Pszczółka

Pszczółka – Pożyczki przez internet

Logo firmy przedstawia pszczółka, która symbolizuje upominek dostarczany dla klientów firmy. Przedstawiciel, który zawita w naszych progach, przyniesie ze sobą miód pochodzący z pasieki. Również podczas odwiedzin pożyczkobiorców w biurze można skosztować słodkości przygotowanych przez firmę. Pożyczki w Pszczółce nie wymagają udziału osoby trzeciej tzw. poręczyciela. Dla osób lojalnych i spłacających swoje zobowiązania w terminie firma przygotowała kartę rabatową, która pozwoli na zmniejszenie kosztów spłacanej pożyczki. Jedynie trzeba zwrócić się z prośbą do agenta o uzyskanie takiej karty. Jeżeli posiadamy kredyt w innej firmie, Pszczółka udzieli nam również w tym samym czasie pożyczki. Co ważne, udzielane są pożyczki osobom, które mają już na swoim koncie zajęcia komornicze, co oznacza, że Pszczółka nie sprawdza swoich pożyczkobiorców w bazach dłużników typu BIG, czy BIK. Jednak w tym wypadku trzeba przemyśleć dobrze sprawę i zadecydować, czy aby na pewno poradzimy sobie z kolejną spłatą pożyczki. Takie sytuacje prowadzą do spirali zadłużenia, z której będzie nam ciężko wydostać się.

Pszczółka – Ogólne warunki

Pszczółka nie ma wygórowanych warunków, jakie trzeba spełnić, by zaciągnąć pożyczkę ratalną. Wymogi, jakie trzeba spełnić to:

  • Trzeba posiadać obywatelstwo polskie,
  • Wysłać udokumentowany dochód,
  • Posiadać dowód osobisty,
  • Mieć powyżej 20 lat.

Pszczółka – Pożyczka krok po kroku

Na serwisie Pszczółki znajduje się zakładka „weź pożyczkę”, w którą klikamy. Na stronie pojawi się nam wirtualny kalkulator, gdzie wybieramy kwotę pożyczki. Czas spłaty zawsze wynosi 90 dni. Można wybrać następujące kwoty: 500 zł, 750 zł oraz 1000 zł. Poniżej wypełniamy parę danych osobowych, w puste białe pola. Firma oczekuje podania od nas: imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, miejscowości, województwa oraz kodu pocztowego. Obowiązkowo, musimy zapoznać się z warunkami, które są poniżej i zatwierdzić je. Następnie wysyłamy wniosek. Na decyzję czekamy 2 godziny od momentu wysłania formularza. Pieniądze powinny dotrzeć do 12 godzin od momentu uzyskania pozytywnej decyzji. Pieniądze możemy otrzymać na konto bankowe lub osobiście odebrać w biurze. Obecnie biura znajdują się na terenie: Toruniu, Bydgoszczy i Inowrocławiu.

Pszczółka – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Kwota pożyczki 750 zł, okres spłaty 90 dni, RRSO 546,25%, całkowita kwota do zapłaty 1 011,30 zł, oprocentowanie stałe 10%, całkowity koszt pożyczki 261,30zł.

Spójrzmy jeszcze krótko na koszty, czy są bardzo duże? Powiedzmy, że zaciągamy maksymalną możliwą kwotę pożyczki, o którą możemy się ubiegać jako nowi klienci, czyli 1000 zł. Koszt pożyczki wyniesie 348,63 zł. Całkowita kwota pożyczki do zapłaty to 1348,63 zł. Obiektywnie patrząc na ofertę Pszczółka i porównując ją do oferty innych firm pożyczkowych na rynku, trzeba stwierdzić, że koszty pożyczki są umiarkowane. 

Pszczółka – Pożyczka dla każdego

Firma Pożyczka pszczółka powstała już 2012 roku, zarejestrowana jest w Bydgoszczy, natomiast adres siedziby znajduje się przy ul. Laubitza 2a w Inowrocławiu. Pszczolka pozyczki to firma z polskim kapitałem, która przeznaczona jest dla osób zadłużonych. Dlaczego klienci z negatywną historią kredytową mają szansę na otrzymanie pieniędzy w firmie Pszczółka? Firma Pszczółka nie sprawdza klientów w bazach takich jak KRD, ERIF, czy BIG, więc osoby zadłużone mają szansę na otrzymanie wsparcia finansowego. W serwisie wyczytamy, że klient może wnioskować o 5000 zł. Jest to kwota jednak przeznaczona dla klienta powracającego, ponieważ gdy po raz pierwszy odwiedzimy serwis Pszczółka pożyczki i przejdziemy w sekcję „Złóż wniosek o pożyczkę” wirtualny suwak, którego możemy użyć, aby określić kwotę, którą zamierzamy pożyczyć, ograniczony jest wyłącznie do 1000 zł. Czas trwania umowy to 90 dni, więc całkiem sporo, aby spłacić zobowiązanie finansowe rzędu 1000 zł. 

Pszczółka – Opinie

Firma Pszczółka zbiera pozytywne oceny w Internecie, głównie z powodu wydłużonego czasu spłaty pożyczki do 90 dni. Nie każda firma udzielająca szybkich chwilówek ma w ofercie tego typu okres spłaty. Pszczółka to przede wszystkim pożyczki stacjonarne. Pszczółka Inowrocław pożyczki – możemy odebrać pienią w biurze w Inowrocławiu lub poprzez przelew wykonywany przez pożyczkodawcę na nasze konto bankowe. Kolejne miasto, gdzie firma prowadzi biuro to Pszczółka pożyczki Bydgoszcz. Pszczółka udziela pożyczek pod zastaw lub weksel. 

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Pszczółka zostaw swoją opinię.

6 komentarzy

Ola

Nie polecam. Kuriozalnie wielkie oprocentowanie oraz niekompetentni i chamscy przedstawiciele.

00 Odpowiedz
polecam

Pszczółka to pożyczka ratalna, czyli na długo oraz bez BIK czyli dla zadłużonych. Wymagania są, może to być umowa przewłaszczenia na zabezpieczeniu (jak w lombardzie) i/lub weksel. Oferta jest opłacalna, jeżeli szukamy czegoś na już i nie mamy od kogo pożyczyć kasy, a bank nam nie pomaga. Polecam wszystkim!

00 Odpowiedz
OKI

Ostatnio potrzebowałem szybko kasy. Pożyczka Pszczółka oferowała 750 złotych przez internet i bez zbędnych formalności. Spłaciłem całość po 10 dniach. Bez problemów. Wszystko przebiegło tak, jak chciałem. Fajna strona internetowa i miła obsługa, która wytłumaczyła mi na spokojnie o co dokładnie chodzi.

00 Odpowiedz
Riana

Potrzebowałam pieniędzyna urodzinowy wyjazd mojej córki. Złożyło się bardzo dobrze, bo akurat w tym czasie miałam urlop. No ale jak tu jechać bez „pogotowia gotówkowego” w razie jakby się coś stało. Pszczółka mi w tym pomogła. Pożyczka przyszła w miarę szybko, szkoda że pierwsza nie jest darmowa, ale nie można mieć wszystkiego.

00 Odpowiedz
Nadia

Musiałam. Nie miałam innego wyjścia i nie miałam znajomych którzy mogliby mi pomóc. Zachorowało mi dziecko a leki są niesamowicie drogie. Na szczęście wzięłam tylko paręset złotych, również przez to że mają bardzo wysokie oprocentowanie. Pożyczka szybko trafiła na konto a można również wyrobić kartę kredytową.

00 Odpowiedz
Zadowolona

Pożyczka online od Pszczółki to nieocenione wsparcie. Korzystałam z niej, gdy potrzebowała pieniędzy na prywatne leczenie, które nie mogło czekać. Wypełniłam wniosek na stronie, a po kilku minutach miałam już pozytywną decyzję. Liczył się czas, więc gdy zobaczyłam pieniądze na koncie po kilku minutach, byłam przeszczęśliwa.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
pszczółka logo
Podobne oferty do Pszczółka
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: