Bierz-Kase recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
47%

Bierz-kase.pl jest marką udzielającą pożyczek przez Internet, należącą do HSZ Finance sp. z o.o. Strona firmy istnieje, jednakże nie ma możliwości wnioskowania o dodatkowe wsparcie finansowe. Zgodnie z aktualnym odpisem KRS spółka nadal funkcjonuje.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

bierz-kase.pl logo
Kwota
200 zł - 1 500 zł
Okres
30 dni
Pożyczkowy Portal

Bierz-Kase - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Warszawska 55, 42-530 Dąbrowa Górnicza
TelefonTelefon: -
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: -

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy HSZ Finance Spółka z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Bierz-Kase

Bierz-Kase – Pożyczki przez internet

Firma udziela chwilówek online od 200 zł do 1500 zł na okres spłaty zobowiązania do 30 dni. Wszystko odbywa się za pośrednictwem internetu, bez konieczności wychodzenia z domu. Suwakiem wybierasz odpowiadającą Cię kwotę pożyczki oraz termin jej spłaty. W celu weryfikacji tożsamości będziesz poproszony o przelanie 5 zł. Jeżeli przejdziesz pozytywnie cały proces, dostaniesz szybko pieniądze na swoje konto bankowe. Potrzebny będzie również Twój dowód osobisty oraz numer rachunku bankowego, na który zostaną przelane należności.

Bierz-Kase – Ogólne warunki

Pożyczki udzielane są osobom pełnoletnim. Co ważne, nie ma wyznaczonej górnej granicy wiekowej Pożyczkobiorcy, dlatego, jeżeli jesteś emerytem lub rencistą, również możesz starać się o zaciągnięcie pożyczki w Bierz-Kase.pl. Trzeba również mieć obywatelstwo polskie. Jeżeli widniejesz w rejestrze dłużników, nie jesteś na pozycji straconej. Również takim osobom firma stara się przyznać pożyczkę. Wszystko oczywiście jest rozpatrywane indywidualnie. By dostać pożyczkę, trzeba zarejestrować się na oficjalny adres serwisu i złożyć odpowiednio wypełniony formularz.

Bierz-Kase – Pożyczka krok po kroku

Aby dostać pożyczkę w Bierz-Kasa.pl, trzeba wykonać następujące kroki. Wchodzimy na stronę serwisu firmy i tak wybieramy odpowiednią kwotę pożyczki, która nas interesuje oraz termin jej spłaty. Możemy zaciągnąć maksymalnie 1500 zł z terminem spłaty do 30 dni. Kolejno naciskamy przycisk „weź pożyczkę” i uzupełniamy formularz informacyjny w celu zarejestrowania się w serwisie. Jest to niezbędny krok do zaciągnięcia pożyczki. Czekamy na zatwierdzenie danych z formularza. Na podany w formularzu adres e-mail dostaniemy link aktywacyjny, w który oczywiście musimy wejść. Nasze konto zostało aktywowane, więc możemy zalogować się na nie, podając dane, które podaliśmy w procesie rejestracji. Dodatkowo, trzeba zapłacić 5 zł opłaty weryfikacyjnej na konto, które będzie podane po zalogowaniu na Konto Użytkownika. Ważne, żeby numer rachunku należał do osoby starającej się o pożyczkę, ponieważ tam właśnie zostaną przelane pieniądze, o które wnioskujemy. Kolejno, jeżeli proces przejdzie się pomyślnie, do 15 minut należności powinny zawitać na naszym koncie bankowym.

Bierz-Kase – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Przy zaciągnięciu pożyczki w wysokości 800 zł na czas jej spłaty do 14 dni musimy liczyć się z następującymi kosztami: oprocentowanie 0%, opłata przygotowawcza 0%, prowizja 204.21 zł; całkowita kwota do zapłaty 1004.21 zł; RRSO: 37410.3%

Dodatkowo trzeba wpłacić opłatę rejestracyjną w wysokości 5 zł.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Bierz-Kase zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
bierz-kase.pl logo
200 zł - 1 500 zł
Kwota
30 dni
Okres
Podobne oferty do Bierz-Kase
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: