Balt Credit recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
82%

Balt Credit to spółka zajmująca się pożyczkami długoterminowymi pod zastaw nieruchomości, dedykowana polskim przedsiębiorcom. Możliwe jest zaciągnięcie pożyczki nawet na 2 500 000 zł. Firma zarejestrowana jest w Polsce, siedziba znajduje się w Warszawie. Balt Credit jest spółką należącą do grupy kapitałowej AS OMEGA LEAN od ponad 10 lat działającej w branży finansowania pozabankowego również w Estonii i Litwie.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

baltcredit logo
Kwota
50 000 zł - 2 500 000 zł
Pożyczkowy Portal

Balt Credit - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Sienna 86 lok. 22, 00-815 Warszawa
TelefonTelefon: 22 114 78 20
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: biuro@baltcredit.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Balt Credit Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000491442
NIP: 7010411381
REGON: 147079855

Zalety i wady firmy Balt Credit

Balt Credit – Pożyczki przez internet

Balt Credit oferuje swoim klientom pożyczki w wysokości do 2 500 000 zł! Jest to bardzo pokaźna suma, którą możemy przeznaczyć na większe inwestycje i wydatki. Spłacić możemy ją spokojnie do 120 miesięcy, czyli do 10 lat. Oferta skierowana jest do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak również do spółek handlowych. Pożyczki w Balt Credit charakteryzują się tym, że są zaciągane pod zastaw nieruchomości, dlatego jego posiadanie jest warunkiem koniecznym. Co ważne, Balt Credit akceptuje jedynie wybrane większe miejscowości (do 200.000 tysięcy mieszkańców) lub na przedmieściach miast wojewódzkich, na których znajduje się nieruchomość. Firma nie sprawdza pożyczkobiorców w bazach dłużników, więc wychodzi ze swoją ofertą do osób, które chwilowo utraciły płynność finansową poprzez np. słaby scoring w BIK, wpis w rejestrach dłużników oraz zadłużenie w Urzędzie Skarbowym, czy ZUS.

Dla osób zakładających działalność gospodarczą, które nie mogą liczyć na wsparcie finansowe na rozkręcenie biznesu, firma Balt Credit przygotowała specjalną ofertę w postaci pożyczki na star-up. Dzięki tej usłudze przedsiębiorca ma szansę uzyskać środki już od 1 dnia prowadzenia działalności z przejściem na finansowanie bankowe po upływie wymagalnego przez bank okresu. Ważną informacją jest również to, że klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów wstępnych, związanych z rozpatrzeniem wniosku.

Balt Credit – Ogólne warunki

Pożyczka Balt Credit skierowana jest do specyficznej grupy odbiorców. O zaciągnięcie pożyczki mogą starać się osoby posiadające jednoosobową działalność gospodarczą lub spółkę prawa handlowego. Firmy takie, muszą posiadać nieruchomość jako zastaw pożyczki. Nieruchomość nie musi być majątkiem spółki/firmy. Może znajdować się w posiadaniu osoby fizycznej, najważniejsze, żeby jako pożyczkobiorca występowała firma, a nie osoba fizyczna. Warunkiem jest, aby nieruchomość znajdowała się w dużym mieście, w którym zamieszkuje ponad 100 tysięcy osób. Nieruchomością może być mieszkanie, działka, dom lub lokal użytkowy. Osoby dopiero zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą, też mogą liczyć na pozytywną decyzję ze strony firmy Balt Credit.

Balt Credit – Pożyczka krok po kroku

Spełniasz powyższe warunki i jesteś zainteresowany pożyczką w Balt Credit? Musisz przygotować odpowiednie dokumenty, aby móc otrzymać pożyczkę od firmy. W pierwszej kolejności wypełniamy wniosek, w którym wybieramy kwotę, jaka nas interesuje oraz okres czasu spłaty zobowiązania. Wymagane do uzupełnienia są również pola, w których opiszemy miejscowość oraz typ nieruchomości. Poniżej wpisujemy imię, nazwisko oraz adres e-mailowy. Do wstępnej decyzji wystarczy wypełnić wniosek oraz wysłać zdjęcia nieruchomości.

Podczas kolejnych kroków, będą wymagane takie dokumenty jak: operat szacunkowy (domy, działki) oraz sprawozdawczość finansowa – oba dokumenty nie mogą być starsze niż 6 miesięcy. Uzyskaliśmy informację od firmy, że żądanie sporządzenia operatu szacunkowego występuje w zaledwie 1-2% przypadków.

Balt Credit potrzebuje również dokumentów do wyceny wstępnej nieruchomości, takich jak: podanie kwoty pożyczki, o którą wnioskujemy, numer księgi wieczystej, zdjęcia nieruchomości (pod zastaw), dane kontaktowe pożyczkobiorcy oraz kwotę, którą możemy przeznaczyć na miesięczną spłatę pożyczki.

Jeżeli uzyskamy pozytywną odpowiedź od pożyczkodawcy musimy przygotować również następujące dokumenty:

  • potwierdzenie własności nieruchomości, która będzie przeznaczona pod zastaw pożyczki
  • udokumentowane stałe dochody
  • decyzja o pozwoleniu na użytkowanie (domy)

Zaświadczenie o osobach, które są zameldowane nie jest obowiązkowe.

Balt Credit – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Zaciągając pożyczkę w Balt Credit na kwotę 200 000 zł na okres spłaty zobowiązania 60 miesięcy, rata będzie wynosiła 5.933,33 zł. Koszty pożyczki pod zastaw nieruchomości w Balt Credit wynoszą od 1,33% do 2,5% miesięcznie. w 99% przypadków wysokość raty jest ustalana indywidualnie, z zastrzeżeniem, że nie może ona być mniejsza niż 1/12 rocznych kosztów pożyczki.

Istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki do wnioskowanego okresu spłaty, jeśli terminowo regulowaliśmy zobowiązania.

Każda czynność związana z obciążeniem nieruchomości musi mieć formę aktu notarialnego, w związku z czym, wszystkie umowy zawierane są przed notariuszem w Warszawie. Warto dodać, że doradcy Balt Credit dojeżdżają do miejsca zamieszkania klienta. Zawarcie umowy przed notariuszem gwarantuje bezpieczeństwo transakcji obu stronom, zarówno pożyczkodawcy jak i pożyczkobiorcy.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Balt Credit zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
baltcredit logo
50 000 zł - 2 500 000 zł
Kwota
Podobne oferty do Balt Credit
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: