Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
KredytOK

2.88
32 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 5 000 zł
Weź pożyczkę
w KredytOK

KredytOK - Opinie

KredytOK jest polską firmą, wyłącznie z polskim kapitałem. Udziela zarówno pożyczek krótkoterminowych, jak i pożyczek ratalnych na długi okres spłaty. KredytOK należy do Capital Service Spółka Akcyjna z siedzibą w Ostrołęce, która posiada stacjonarne odziały w ponad stu miastach w Polsce. Dlatego pożyczkę w KredytOK można wziąć stacjonarnie, udając się do danego oddziału, a także przez Internet oraz telefonicznie.

KredytOK - Pożyczki przez internet

W KredytOK klient znajdzie długoterminowe pożyczki ratalne aż do 15 000 zł. Oprócz tego KredyOK posiada w swojej ofercie wysokie kredyty rzędu 200 tys. zł, a także pakiety ubezpieczeń medycznych i ubezpieczeń na życie. Jednym z tego typu usług jest “Sprawna Pomoc OK” – to połączenie rozwiązania finansowego i organizacyjnego, mającego pomóc w sytuacji nagłego wypadku. Z pakietu “Sprawna Pomoc OK” mogą skorzystać osoby w wieku od 18 do 75 roku życia,  posiadające adres zamieszkania na terytorium Polski, które złożyły wniosek o zawarcie umowy ubezpieczenia.

Zobacz również opinie o:

KredytOK - Ogólne warunki

KredytOK charakteryzuje wysoka elastyczność na potrzeby klienta. W pierwszym kontakcie z firmą określamy po prostu wysokość kwoty, jaką chcemy pożyczyć. Następnie kontaktuje się z nami przedstawiciel firmy, którzy przedstawia warunki pożyczki. Możemy z nim negocjować stawki. Trochę razi jednak brak kalkulatora kosztów dostępnego na stronie głównej, co znacząco ułatwiłoby ocenę warunków oferowanych w konkretnym przypadku.

KredytOK - Pożyczka krok po kroku

Jakie warunki należy spełnić, aby wziąć pożyczkę w KredytOK? Na początku wypełniamy krótki formularz kontaktowy dostępny na stronie głównej serwisu. Doradca KredytOK przedstawia ofertę oraz ustala wygodny termin spotkania. Trzeba wiedzieć, że KredytOK oferuje usługę pożyczek do domu klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy wygodnie otrzymać pieniądze w formie gotówki, bez wychodzenia z domu. Umowę również podpisujemy na miejscu. Wszelkie potrzebne dokumenty przynosi doradca klienta. Pieniądze możemy wypłacić również w oddziale firmy lub otrzymać je za pomocą przelewu bankowego.

KredytOK - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład: Pożyczka: 500 zł, Opłata przygotowawcza: 10,00 zł, Prowizja za udzielenie pożyczki: 125,00 zł, Prowizja operacyjna: 12,29 zł, Odsetki: 4,10 zł, Czas pożyczki: 30 dni, Do spłaty: 651,39 zł, RRSO: 2398,03% (stan na dzień 17.03.2016r.).

Capital Service S.A. z siedzibą w Ostrołęce działa jako pośrednik kredytowy banków: Alior Bank S.A., TF Bank AB (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce, BZ WBK S.A., Deutsche Bank Biznes S.A., PKO Bank Polski S.A., Plus Bank S.A., Bank Pocztowy S.A., Bank BPH S.A., Nest Bank S.A. oraz firm pożyczkowych: Aforti Finance S.A, Fundusz Mikro Sp. z o.o., IWOCA Poland Sp. z o.o., Aasa Polska S.A., Axcess Financial Poland Sp. z o.o., Ferratum Bank p.l.c., InCredit Sp. z o.o., Optima Sp. z o.o., Regita Sp. z o.o., Takto Finance Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Zaplo Sp. z o.o., SMS Kredyt Sp. z o.o., Cross Finance Sp. z o.o., Net Credit Sp. z o.o. Provident Polska S.A., Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o.

Capital Service S.A. informuje, że w związku z nawiązaniem współpracy z podmiotami wymienionymi powyżej, posiada w ramach zawartych umów umocowanie do dokonywania czynności faktycznych lub prawnych koniecznych lub zmierzających do zawarcia umowy o dany produkt finansowy, tj. przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych a w niektórych przypadkach do podpisywania umów kredytu/pożyczki.

Pożyczasz400130041005000
Czas (miesięcy)6666
Rata96.84242.10968.401210.51
Oddajesz581.041452.65810.47263.06

KredytOK - Dane firmy

 • Telefon: +48 601 500 500
 • kontakt@kredytok.pl
 • ul. Janusza Korczaka 73, 07-409 Ostrołęka
  Infolinia i adres e-mail są dostępne od:
  pn. – nd.: 6.00 – 22.00

Kredytok opinie

Jeśli przejrzymy Kredyt Ok opinie w Internecie, to musimy przyznać obiektywnie, że firma należąca do Spółki Akcyjnej Capital Service zbiera całkiem pochlebne recenzje. Kredytok online jest pożyczką głośno komentowaną na forach internetowych, może głównie z powodu rozpoznawalności marki i spotów reklamowych. Znajdziemy je w serwisie firmy, w Social Mediach oraz na wielu porównywarkach pożyczek online, które opisują szczegóły firmy. Poza tym w wielu miastach KredytOk posiada własne punkty stacjonarne, w którym można zaciągnąć pożyczkę i otrzymać gotówkę. Bilbordy są powszechne i widoczne, dzięki temu firma KredyOk cały czas wzmacnia rozpoznawalność swojej marki.  

Kredytok Warszawa

KredytOk można otrzymać w placówce stacjonarnej. Oprócz kilku punktów w Warszawie,  Kredytok posiada swoje biura w większości polskich miast. Pożyczka ok opinie – z większości informacji, które można znaleźć w Internecie, łatwo wysnuć wniosek, że firma zbiera pozytywne oceny od klientów, którzy doceniają fakt, że nawet z niezbyt pozytywną historią kredytową, udało im się dostać pożyczkę w KredytOK.  W przypadku tradycyjnego wnioskowania w stacjonarnym punkcie obsługi w kredyt ok jakie dokumenty będą nam potrzebne? Przede wszystkim na początku konsultant firmy poprosi Cię o dowód osobisty, wymagany będzie adres zameldowania, numer telefonu i numer rachunku bankowego. Następnie po przedstawieniu oferty pracownik działu obsługi Kredyt OK przedstawi Ci najlepszą ofertę pożyczki, która powinna spełnić Twoje oczekiwania. 

Zalety

 • pożyczka w domu klienta
 • pakiet dodatkowych usług
 • łatwy kontakt z firmą
 • pożyczka przez telefon
 • pożyczki krótkoterminowe i długoterminowe

Wady

 • wysokie koszty windykacyjne
 • wysoka prowizja

Ocena

2.88 (57.6%)
32 głosów

Komentarze

27 odpowiedzi na “KredytOK”

 1. Hania napisał(a):

  jeśli mam być szczera to unikałam zawsze chwilówek jak ognia. Perspektywa wzięcia 1000 zł i oddawania kilkanaście razy tyle mnie odstraszała jak ogień komary. No i co? pojechałam na wycieczkę marzeń, okazało się że odłożyłam za mało. Miałam do wyboru wziąć chwilówkę online albo wracać dwa tyg wcześniej. Wzięłam w KredytOK. Zaskoczenie było, że nie będę takich cudów oddawać jakich się spodziewałam. Załatwiłam szybko, pieniądze dostałam na konto. Takie zaskoczenie powiem, w każdym razie nie żałuje.

 2. tadek napisał(a):

  Nie mam obecnie umowy o pracę, wykonuje zlecenia i to jest moje źródło dochodu. Zazwyczaj pożyczek mi odmawiają, nawet w takich firmach nie mówiąc o bankach. A w Kredyt OK dali, wzięli pod uwagę dochody jakie mam a nie rodzaj umowy. Dzięki wielkie.

 3. karola napisał(a):

  Oferta godna uwagi, formalności ograniczone do minimum, bez zdolności kredytowej (w ocenie mojego banku) tu dostałam pożyczkę.

 4. marian napisał(a):

  Jestem naprawdę zaskoczony jak te pożyczki są udzielane. Sporo osób krytykuje że naciągają, że drogo i takie tam. Bzdury! ja zdolności w banku nie mam, kiedyś mi się noga podwinęła i tak wyszło. Już nawet nie chodzę pytać. 5 tys potrzebowałem na nowy piec. Podjechałem do KredytOK. Bardzo dobrze mnie pracownik potraktował, kawę nawet chciał robić. sympatyczna, mloda osoba, aż miło. Wypełniłem formularz, z wstępnej rozmowy już dostałem informacje że nie powinno być problemu. Ratę po 500 zł mogłem płacić i tyle mam. na umowie wszystko napisane tak po ludzku, rozumiem i nie musiałem dopytywać. dwie raty już spłacone, wszystko się zgadza.

 5. Barbara napisał(a):

  Jestem zadowolona z oferty KredytOK. Korzystałam już kilkukrotnie i wiem, że jeśli w przyszłości zajdzie taka potrzeba, zrobię to ponownie. Dobre warunki, uproszczone formalności, szybka weryfikacja wniosku. Wysokość rat zawsze dopasowana do możliwości tak, że mogę spłacać swoje zobowiązania o czasie, polecam.

 6. Mieczysław W. napisał(a):

  Tym razem postanowiłem skorzystać z usług polskiej firmy, jaką jest KredytOK. Jestem zadowolony z całego przebiegu. Jestem już po spłacie i mogę się podzielić z wami moją opinią. Wypełniamy prosty wniosek na stronie, a następnie odbywa się rozmowa z przedstawicielem firmy. Tutaj kolejny plus – jeśli ktoś jest dobry negocjacjach to może postarać się wynegocjować nieco niższe stawki. Mi się udało obniżyć koszty o kilka procent. W razie wątpliwości konsultant odpowie na nasze pytania. Po pozytywnej weryfikacji, możemy cieszyć się otrzymanym przelewem. Spłata bez najmniejszego problemu. Jest to bardzo dobra opcja dla osób poszukujących szybkiej gotówki, którzy mają lekkie obawy przed firmami zagranicznymi. Ja osobiście polecam.

 7. wikka napisał(a):

  Pierwszy raz brałam chwilówkę i z polecenia wzięłam w Kredyt OK. Dość sprawna weryfikacja, pieniądze szybko w ręku. Nie robili problemów a w innym miejscu na podobnych zasadach otrzymałam odmowę. Darmowa pożyczka ciekawa oferta, ja akurat potrzebowałam pieniędzy na dłużej ale znajomy brał i zadowolony.

 8. Adaś napisał(a):

  Lubię podróżować, ale nie planowałem w tym roku wyjeżdżać, jednak znajomy znalazł bardzo atrakcyjną ofertę wycieczki do Hiszpanii. Dzięki KredytOK mogłem spełnić swoje marzenia i nie żałuję mojej decyzji. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług, bo pożyczka jest na dobrych i konkurencyjnych warunkach.

 9. Polecam. napisał(a):

  W dzisiejszych czasach pożyczki-chwilówki są tak oblegane, że praktycznie każdy o nich słyszał. Jednak trudno znaleźć taką firmę, która spełni nasze oczekiwania nie tylko warunkami, ale także atrakcyjnym oprocentowaniem. Kredyt OK jest właśnie taką firmą, polecam. Pożyczka prosta do zrozumienia, a to też ważne.

 10. Anonim napisał(a):

  Kredyt Ok w wydaniu oddz.w Rybniku nie jest taki ok.Naciągają na oszukańskie roczne ubezpieczenie, które w całości potrącają z kredytu (t.j.ok.25%sumy kredytu). W umowie kredytowej ubezpieczenie nie jest obowiązkowe i nie dotyczy samego kredytu, wbrew temu co twierdzi pracownica w oddziale.Po odstąpieniu od umowy ubezpieczeniowej i kredytowej,zwrot pieniędzy za ubezpieczenie znika, a kredyt trzeba zwrócić w całości.

 11. krRedytOK napisał(a):

  Szybki KRedyt OK? No średnio bo czekałem na kasę z 3 dni, a to niby szyubkie pożyczki. Po co tak w ogóle piszecie że tam szybko i tak wszystko trwa. NA szczęście dali kasę, O prowizji to lepiej przemilczę… Kasta.

 12. xya134 napisał(a):

  Na początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona na firmy. Jednak oprocentowanie, które mają, jest wysokie w porównaniu do innych firm. Jednak wyróżnia ich fakt, że zamiast wypełniania arkusza online, wszystko załatwia się przez telefon z konsultantem, który wyjaśnił mi że faktycznie gdy pożyczka wyniesie 3 tysiące, tylko tyle zwrócę. Świetna opcja.

 13. Danka napisał(a):

  Kredyt OK udziela osobom takim, jak ja, pożyczek. Ich pożyczka online to szybki sposób na załatanie domowych dziur w budżecie, gdy kasa jest potrzebna od ręki. Dzięki pozyczce mogłam kupić lodówkę, która nie mogła czekać, aż bank rozpatrzy mój wniosek. A zasiłek też miał się pojawić dopiero za kilka dni. Od ręki i wygodnie.

 14. Marcin napisał(a):

  Bardzo mi pasowało to, że pożyczkę można wziąć przez telefon, a nie online, bo jak się wypelnia formularze w internecie, to nie zada się żadnego pytania. Mogłem swobodnie wypytać konsultantkę o wszystko i byłem spokojniejszy, w końcu chodzi o moje pieniądze. Wziąłem 3 tysiące, mam niecałe 2 lata żeby to spłacić, mnie to pasuje. KredytOK jest naprawdę w porządku, w umowie wszystko jasno opisane, bardzo miła obsługa, polecałem już znajomym. No i to polska firma, a takie trzeba wspierać!

 15. yyy napisał(a):

  KredytOK pomógł mi w trudnych chwilach, gdy brakowało pieniędzy na bieżące wydatki. Dziś moje życie wygląda już inaczej, lepiej. Ale gdyby wtedy nie ten zastrzyk gotówki to nie wiem jakby było 🙂 Mimo dobrych zarobków wpadłem w dołek finansowy, firma szybko i bez gadania pożyczyła mi kasę, za co dziękuję i będę wdzięczny do końca życia. Mam nadzieję, że już więcej nie będę musiał się zadłużać, ale jeśli tak się stanie skorzystam z oferty KredytOK.

 16. g. napisał(a):

  Wysokie sumy do pożyczenia. To zachęca wielu klientów, włacznie ze mną, do korzystania z usług KredytuOk.

 17. L.A. napisał(a):

  Z kredytOk wszystko jest ok. Bez zbędnych formalności, można negocjować warunki spłaty i bardzo elastyczna oferta dla klienta. Posiadają indywidualne podejście niczym w banku a zdecydowanie lepsza obsługa. Bardzo łatwy kontakt z firmą i do tego super pakiet korzyści. Nic tylko korzystać. Coś dla potrzebujących a niezdecydowanych.

 18. K.H napisał(a):

  Skorzystałam z promocji i faktycznie 3 tysiące pożyczyłem i 3 tysiące zwróciłem . Polecam.

 19. Dejwid napisał(a):

  Mam zaledwie 19 lat i miałem naprawdę duże problemy z tym, żeby znaleźć pożyczkodawcę, który by mi zaufał. Na szczęście z KredytOK nie miałem tego typu utrudnień. Nie zdążyłem jeszcze narobić sobie długów, więc sprawdzanie baz poszło bez problemu 😉 samo załatwianie formalności poszło bez żadnych utrudnień i opóźnień. To super, że mogłem odpowiednio szybko uzyskać potrzebną gotówkę, bo wydatki były dość pilne 🙂

 20. Kamila napisał(a):

  Upatrzyłam sobie w sklepie ze sprzętem rtv fajnie głośniki, ale kosztowały ponad 2 tysiące złotych. Nie chciałam pożyczać kasy od rodziców bo u nich raz lepiej raz gorzej z budżetem miesięcznym, nie mówiąc o oszczędnościach. Postanowiłam w necie poszukać jakiejś dobrej firmy pożyczkowej, która już za pierwszym razem pożyczy mi tak wysoką kwotę. Tak trafiłam na KredytOK – jak dla mnie super sprawa!

 21. Mati napisał(a):

  Potrzebowałem dużej gotówki, a KredytOK pomogli mi ją uzyskać, mam dobrą historię kredytową i potrzebną kwotę dostałem raz-dwa 🙂

 22. Majka napisał(a):

  Mój brat to kochany człowiek, wszystkim chce pomagać, nikomu nie powie nie. Zachodziłam w głowę, co by mu sprawić na urodziny i wpadłam na pomysł: zafunduję mu korektę wzroku! Brat ma wzrok jak kret, nosi grube okulary, a soczewek bardzo nie lubi. Podzwoniłam po klinikach, porównałam ceny i opinie. Trudno, trzeba wziąć pożyczkę. Znalazłam KredytOK i teraz tylko czekam, aż brat weźmie wolne na zabier i rekonwalescencję!

 23. Andrzej napisał(a):

  jak dla mnie wszystko ok. a jak sie nie spłaca w terminie to wiadomo, że trzeba sie liczyć z konsekwencjami, to nie jest nic dziwnego, w każdej firmie tak jest

 24. Wandaiwanda napisał(a):

  Kredyt ok jest za drogi nie taki ok jednak…

 25. Gremlin napisał(a):

  Skorzystałem z tej promocji, że 3tys jest za darmo i faktycznie żadnych dodatkowych kosztów, fajna oferta

 26. Nikodem napisał(a):

  Z okazji 30 rocznicy ślubu chciałem zabrać swoją ukochana żonę do Ziemi Świętej. Od dawna marzyła tam pojechać, a jak dotąd kończyło się tylko na planach. Postanowiłem to zmienić. Nie miałem tylu pieniędzy więc na samym początku udałem się po pomoc do banku. Od ponad 10 lat byłem ich klientem, więc byłem przekonany, ze z kredytem dla mnie nie będzie żadnych problemów. No cóż ku mojemu ogólnemu rozczarowaniu mój bank odmówił mi pożyczki. Tym samym wróciłem do punktu wyjścia. Zwierzyłem się z zaistniałej sytuacji dzieciom, które przyjechały wtedy do nas w odwiedziny. Po wysłuchaniu mnie zasugerowały one bym może spróbował w jakiejś firmie pożyczkowej. Zasugerowali kilka mi do wyboru, ale po dłuższym studiowaniu ich ofert najlepsza w mojej sytuacji była ta KredytOK. Złożyłem wniosek i pozostało mi czekać. Pozytywna odpowiedź przyszła bardzo szybko a za pieniądze z pożyczki zabiorę moją ukochana w podróż jej marzeń.

 27. Kornel napisał(a):

  Byłem unieruchomiony w domu ( na wyjeździe złamałem nogę i lekarz kazał nigdzie się nie ruszać) a potrzebowałem pieniędzy na prezent dla żony ( nasza pierwsza rocznica ślubu się zbliżała). Ze względu na możliwość pożyczki w domu wybrałem właśnie tą firmę. Nie żałuję. Nie dość, że otrzymałem tyle pieniędzy ile chciałem to nie musiałem ruszać się z domu. No i żona z prezentu była zadowolona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.