2.8 5

KredytOK

2.8
5 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 15 000 zł
Weź pożyczkę
w KredytOK

KredytOK - Opinie

KredytOK jest polską firmą, wyłącznie z polskim kapitałem. Udziela zarówno pożyczek krótkoterminowych, jak i pożyczek ratalnych na długi okres spłaty. KredytOK należy do Capital Service Spółka Akcyjna z siedzibą w Ostrołęce, która posiada stacjonarne odziały w ponad stu miastach w Polsce. Dlatego pożyczkę w KredytOK można wziąć stacjonarnie, udając się do danego oddziału, a także przez Internet oraz telefonicznie.

KredytOK - Pożyczki przez internet

W KredytOK klient znajdzie długoterminowe pożyczki ratalne aż do 15 000 zł. Oprócz tego KredyOK posiada w swojej ofercie wysokie kredyty rzędu 200 tys. zł, a także pakiety ubezpieczeń medycznych i ubezpieczeń na życie. Jednym z tego typu usług jest “Sprawna Pomoc OK” – to połączenie rozwiązania finansowego i organizacyjnego, mającego pomóc w sytuacji nagłego wypadku. Z pakietu “Sprawna Pomoc OK” mogą skorzystać osoby w wieku od 18 do 75 roku życia,  posiadające adres zamieszkania na terytorium Polski, które złożyły wniosek o zawarcie umowy ubezpieczenia.

KredytOK - Ogólne warunki

KredytOK charakteryzuje wysoka elastyczność na potrzeby klienta. W pierwszym kontakcie z firmą określamy po prostu wysokość kwoty, jaką chcemy pożyczyć. Następnie kontaktuje się z nami przedstawiciel firmy, którzy przedstawia warunki pożyczki. Możemy z nim negocjować stawki. Trochę razi jednak brak kalkulatora kosztów dostępnego na stronie głównej, co znacząco ułatwiłoby ocenę warunków oferowanych w konkretnym przypadku.

KredytOK - Pożyczka krok po kroku

Jakie warunki należy spełnić, aby wziąć pożyczkę w KredytOK? Na początku wypełniamy krótki formularz kontaktowy dostępny na stronie głównej serwisu. Doradca KredytOK przedstawia ofertę oraz ustala wygodny termin spotkania. Trzeba wiedzieć, że KredytOK oferuje usługę pożyczek do domu klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy wygodnie otrzymać pieniądze w formie gotówki, bez wychodzenia z domu. Umowę również podpisujemy na miejscu. Wszelkie potrzebne dokumenty przynosi doradca klienta. Pieniądze możemy wypłacić również w oddziale firmy lub otrzymać je za pomocą przelewu bankowego.

KredytOK - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład: Pożyczka: 500 zł, Opłata przygotowawcza: 10,00 zł, Prowizja za udzielenie pożyczki: 125,00 zł, Prowizja operacyjna: 12,29 zł, Odsetki: 4,10 zł, Czas pożyczki: 30 dni, Do spłaty: 651,39 zł, RRSO: 2398,03% (stan na dzień 17.03.2016r.).

Capital Service S.A. z siedzibą w Ostrołęce działa jako pośrednik kredytowy banków: Alior Bank S.A., TF Bank AB (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce, BZ WBK S.A., Deutsche Bank Biznes S.A., PKO Bank Polski S.A., Plus Bank S.A., Bank Pocztowy S.A., Bank BPH S.A., Nest Bank S.A. oraz firm pożyczkowych: Aforti Finance S.A, Fundusz Mikro Sp. z o.o., IWOCA Poland Sp. z o.o., Aasa Polska S.A., Axcess Financial Poland Sp. z o.o., Ferratum Bank p.l.c., InCredit Sp. z o.o., Optima Sp. z o.o., Regita Sp. z o.o., Takto Finance Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Zaplo Sp. z o.o., SMS Kredyt Sp. z o.o., Cross Finance Sp. z o.o., Net Credit Sp. z o.o. Provident Polska S.A., Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o.

Capital Service S.A. informuje, że w związku z nawiązaniem współpracy z podmiotami wymienionymi powyżej, posiada w ramach zawartych umów umocowanie do dokonywania czynności faktycznych lub prawnych koniecznych lub zmierzających do zawarcia umowy o dany produkt finansowy, tj. przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych a w niektórych przypadkach do podpisywania umów kredytu/pożyczki.

Pożyczasz20036001660020000
Czas (miesięcy)19191919
Rata2640319632223
Oddajesz49476573729742237

KredytOK - Dane firmy

 • Telefon: +48 601 500 500
 • kontakt@kredytok.pl
 • ul. Janusza Korczaka 73, 07-409 Ostrołęka
  Infolinia i adres e-mail są dostępne od:
  pn. – nd.: 6.00 – 22.00

 

Zalety

 • pożyczka w domu klienta
 • pakiet dodatkowych usług
 • łatwy kontakt z firmą
 • pożyczka przez telefon
 • pożyczki krótkoterminowe i długoterminowe
 • darmowa pożyczka do 3000 zł

Wady

 • wysokie koszty windykacyjne
 • wysoka prowizja

Ocena

2.8 (56%)
5 głosów

Komentarze

13 odpowiedzi na “KredytOK”

 1. yyy napisał(a):

  KredytOK pomógł mi w trudnych chwilach, gdy brakowało pieniędzy na bieżące wydatki. Dziś moje życie wygląda już inaczej, lepiej. Ale gdyby wtedy nie ten zastrzyk gotówki to nie wiem jakby było 🙂 Mimo dobrych zarobków wpadłem w dołek finansowy, firma szybko i bez gadania pożyczyła mi kasę, za co dziękuję i będę wdzięczny do końca życia. Mam nadzieję, że już więcej nie będę musiał się zadłużać, ale jeśli tak się stanie skorzystam z oferty KredytOK.

 2. g. napisał(a):

  Wysokie sumy do pożyczenia. To zachęca wielu klientów, włacznie ze mną, do korzystania z usług KredytuOk.

 3. L.A. napisał(a):

  Z kredytOk wszystko jest ok. Bez zbędnych formalności, można negocjować warunki spłaty i bardzo elastyczna oferta dla klienta. Posiadają indywidualne podejście niczym w banku a zdecydowanie lepsza obsługa. Bardzo łatwy kontakt z firmą i do tego super pakiet korzyści. Nic tylko korzystać. Coś dla potrzebujących a niezdecydowanych.

 4. K.H napisał(a):

  Skorzystałam z promocji i faktycznie 3 tysiące pożyczyłem i 3 tysiące zwróciłem . Polecam.

 5. Dejwid napisał(a):

  Mam zaledwie 19 lat i miałem naprawdę duże problemy z tym, żeby znaleźć pożyczkodawcę, który by mi zaufał. Na szczęście z KredytOK nie miałem tego typu utrudnień. Nie zdążyłem jeszcze narobić sobie długów, więc sprawdzanie baz poszło bez problemu 😉 samo załatwianie formalności poszło bez żadnych utrudnień i opóźnień. To super, że mogłem odpowiednio szybko uzyskać potrzebną gotówkę, bo wydatki były dość pilne 🙂

 6. Kamila napisał(a):

  Upatrzyłam sobie w sklepie ze sprzętem rtv fajnie głośniki, ale kosztowały ponad 2 tysiące złotych. Nie chciałam pożyczać kasy od rodziców bo u nich raz lepiej raz gorzej z budżetem miesięcznym, nie mówiąc o oszczędnościach. Postanowiłam w necie poszukać jakiejś dobrej firmy pożyczkowej, która już za pierwszym razem pożyczy mi tak wysoką kwotę. Tak trafiłam na KredytOK – jak dla mnie super sprawa!

 7. Mati napisał(a):

  Potrzebowałem dużej gotówki, a KredytOK pomogli mi ją uzyskać, mam dobrą historię kredytową i potrzebną kwotę dostałem raz-dwa 🙂

 8. Majka napisał(a):

  Mój brat to kochany człowiek, wszystkim chce pomagać, nikomu nie powie nie. Zachodziłam w głowę, co by mu sprawić na urodziny i wpadłam na pomysł: zafunduję mu korektę wzroku! Brat ma wzrok jak kret, nosi grube okulary, a soczewek bardzo nie lubi. Podzwoniłam po klinikach, porównałam ceny i opinie. Trudno, trzeba wziąć pożyczkę. Znalazłam KredytOK i teraz tylko czekam, aż brat weźmie wolne na zabier i rekonwalescencję!

 9. Andrzej napisał(a):

  jak dla mnie wszystko ok. a jak sie nie spłaca w terminie to wiadomo, że trzeba sie liczyć z konsekwencjami, to nie jest nic dziwnego, w każdej firmie tak jest

 10. Wandaiwanda napisał(a):

  Kredyt ok jest za drogi nie taki ok jednak…

 11. Gremlin napisał(a):

  Skorzystałem z tej promocji, że 3tys jest za darmo i faktycznie żadnych dodatkowych kosztów, fajna oferta

 12. Nikodem napisał(a):

  Z okazji 30 rocznicy ślubu chciałem zabrać swoją ukochana żonę do Ziemi Świętej. Od dawna marzyła tam pojechać, a jak dotąd kończyło się tylko na planach. Postanowiłem to zmienić. Nie miałem tylu pieniędzy więc na samym początku udałem się po pomoc do banku. Od ponad 10 lat byłem ich klientem, więc byłem przekonany, ze z kredytem dla mnie nie będzie żadnych problemów. No cóż ku mojemu ogólnemu rozczarowaniu mój bank odmówił mi pożyczki. Tym samym wróciłem do punktu wyjścia. Zwierzyłem się z zaistniałej sytuacji dzieciom, które przyjechały wtedy do nas w odwiedziny. Po wysłuchaniu mnie zasugerowały one bym może spróbował w jakiejś firmie pożyczkowej. Zasugerowali kilka mi do wyboru, ale po dłuższym studiowaniu ich ofert najlepsza w mojej sytuacji była ta KredytOK. Złożyłem wniosek i pozostało mi czekać. Pozytywna odpowiedź przyszła bardzo szybko a za pieniądze z pożyczki zabiorę moją ukochana w podróż jej marzeń.

 13. Kornel napisał(a):

  Byłem unieruchomiony w domu ( na wyjeździe złamałem nogę i lekarz kazał nigdzie się nie ruszać) a potrzebowałem pieniędzy na prezent dla żony ( nasza pierwsza rocznica ślubu się zbliżała). Ze względu na możliwość pożyczki w domu wybrałem właśnie tą firmę. Nie żałuję. Nie dość, że otrzymałem tyle pieniędzy ile chciałem to nie musiałem ruszać się z domu. No i żona z prezentu była zadowolona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *