Mikroratka recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
70%
Ocena klientów Zobacz opinie
75%

Mikroratka umożliwia swoim klientom złożenie wniosku o pożyczki ratalne. Jednak nie jest to klasyczna oferta pozabankowa, w której wszystkie formalności możemy załatwić przez internet. Przechodząc na stronę internetową firmy, otrzymujemy dostęp do krótkiego formularza zgłoszeniowego. Natomiast podpisanie umowy oraz przekazanie gotówki następuje w domu klienta. Dzięki temu nadal oszczędzamy czas na wizyty w oddziale stacjonarnym i nie musimy się martwić obowiązkiem posiadania konta bankowego. Spłata zobowiązania również odbywa się w domu klienta.

mikroratka logo
Kwota
500 zł - 2 000 zł
Okres
35,44 lub 52 tygodnie
Pożyczkowy Portal

Mikroratka - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Plac bankowy 2, 00-095 Warszawa
TelefonTelefon:
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail:

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Dane firmy Hype Marketing Sp. z o.o

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000803099
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Mikroratka

Mikroratka – Pożyczki przez internet

Mikroratka oferuje pożyczki z obsługą domową. Oznacza to, że przedstawiciel firmy zgłasza się do miejsca zamieszkania w wyznaczonych terminach płatności rat. Okres kredytowania może wynosić 35, 44 lub maksymalnie 52 tygodnie. Najniższa kwota, o jaką mogą starać się klienci Mikroratki, wynosi 600 zł. Natomiast maksymalna kwota wsparcia finansowego wynosi 2 000 zł.

Mikroratka oferuje swoje wsparcie finansowe klientom indywidualnym. Jeżeli złożymy wniosek jako firma, zostanie on odrzucony. Jednak sam status konsumenta nie wystarczy, dodatkowo musimy spełniać kilka innych warunków. Wśród nich wymienia się między innymi wiek. Pożyczkobiorca musi mieć co najmniej 18 lat i nie przekraczać 74 roku życia.

Niezbędne jest również posiadanie numeru PESEL oraz pełnej zdolności do czynności prawnych. Ponadto musimy mieć przy sobie ważny dowód osobisty. Dzięki temu przedstawiciel pożyczkodawcy będzie mógł zweryfikować naszą tożsamość. Istotne jest również, aby dokument nie był zniszczony. Ponadto niezbędne jest również przedstawienie tytułu własności lokalu. Może to być umowa najmu, rachunek za media wystawiony na nasze dane. Jest to ważne, ponieważ do tego miejsca raz w tygodniu będzie przychodził przedstawiciel po odbiór raty.

Osoby wnioskujące o pożyczki ratalne Mikroratka muszą posiadać stałe źródło dochodów. Może to być pensja, renta lub emerytura. Jednak dopuszcza się również inne zarobki. Jeżeli chodzi o potwierdzenie wynagrodzenia, musimy dołączyć zaświadczenie o dochodach lub decyzję o przyznaniu świadczenia emerytalno-rentowego. 

Mikroratka – Ogólne warunki

Mikroratka wyróżnia się na tle pozostałych ofert możliwością otrzymania pożyczki do domu. Nie musimy nigdzie wychodzić! Przedstawiciel pożyczkodawcy sam zjawi się pod wskazanym przez nas adresem. Dzięki temu zaoszczędzimy czas na wizyty w oddziałach stacjonarnych. Warto zaznaczyć, że jest to atrakcyjna oferta dla osób, które chcą mieć osobisty kontakt z przedstawicielem firmy oraz możliwość zadania mu kilku dodatkowych pytań w razie wątpliwości. Pamiętajmy, że wypełnienie formularza na stronie internetowej nie zobowiązuje nas do zaciągnięcia pożyczki Mikroratka. Umowę podpisujemy po przyjeździe przedstawiciela firmy. W tym momencie otrzymamy również wybraną przez nas kwotę pożyczki. 

Warto dodać, że każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie. Dlatego też pożyczkodawca nie informuje wprost, czy osoby z wpisami w BIK mają szansę na otrzymanie wsparcia finansowego.

Zwróćmy uwagę, że Mikroratka gwarantuje swoim klientom dostęp do promocji pierwszej pożyczki za darmo. Wynika to z udostępnionych w stopce reprezentatywnych przykładów zobowiązania. Jeżeli złożymy wniosek o wsparcie finansowe na 30 dni i będzie to nasz pierwszy wniosek o Mikroratka pożyczki ratalne, wówczas nie poniesiemy żadnych kosztów.

Mikroratka – Pożyczka krok po kroku

Jeżeli zdecydujemy się na złożenie wniosku o Mikroratka pożyczka na raty, wówczas dzieli nas zaledwie kilka kroków od otrzymania wsparcia finansowego.

1. Pierwszy z nich to przejście na stronę Mikroratka.pl.

2.Następnie należy uzupełnić krótki formularz znajdujący się na stronie głównej. Powinniśmy podać pożyczkodawcy następujące dane: imię i nazwisko, telefon, adres e-mail, PESEL i kod pocztowy.

3.Po zaznaczeniu wszystkich zgód klikamy “Złóż wniosek”.

4.W ciągu kilku godzin skontaktuje się z nami doradca i poinformuje, jaką pożyczkodawca ma dla nas propozycje.

5.Jeżeli się zgodzimy na proponowane rozwiązanie, należy umówić się z przedstawicielem na dogodny termin podpisania uzupełnienia szczegółowego wniosku, podpisania umowy oraz przekazania pożyczki.

6.Jeśli otrzymamy gotówkę, pozostaje nam tylko spłacać zobowiązanie według wskazanego wcześniej harmonogramu. Przedstawiciel firmy będzie co tydzień odwiedzał nas pod adresem wskazanym w formularzu.

Mikroratka – Koszty pożyczki

Jeżeli jesteśmy nowymi klientami firmy Mikroratka pożyczki przez internet, możemy złożyć wniosek o pierwszą darmową pożyczkę na 30 dni. W efekcie nie musimy ponosić żadnych kosztów związanych z zaciągniętym zobowiązaniem. Nie dotyczą nas odsetki i prowizja, które w takiej sytuacji wynoszą 0 zł. Oznacza to, że składając wniosek o 1000 zł na 30 dni, oddajemy dokładnie taką samą kwotę.

Reprezentatywny przykład dla Pierwszej Promocyjnej Pożyczki w przypadku terminowej spłaty:

Pożyczka 1400 zł na 30 dni (Promocyjne Warunki Spłaty) RRSO wynosi 0%; całkowita kwota pożyczki: 1400 zł; oprocentowanie stałe: 0 %; całkowity koszt pożyczki: 0 zł, w tym: Prowizja 0 zł, Odsetki 0 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 1400 zł. 

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki w przypadku terminowej spłaty:

Pożyczka 1400 zł na 30 dni (standardowe warunki) RRSO wynosi 916,77%; całkowita kwota pożyczki: 1400 zł; oprocentowanie w skali roku: 10 %; całkowity koszt pożyczki: 396 zł, w tym: Prowizja 384,49 zł , Odsetki 11,51 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 1796 zł. Kalkulacje sporządzone na dzień 23.04.2019.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Mikroratka zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
mikroratka logo
500 zł - 2 000 zł
Kwota
35,44 lub 52 tygodnie
Okres
Złóż wniosek w Mikroratka
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: