Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Optikredyt

2.75
8 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 10 000 zł
Weź pożyczkę
w Optikredyt

Optikredyt - Opinie

Optikredyt to firma udzielająca długoterminowych pożyczek online. Firma należy do spółki Optimise Media Poland Sp. z o.o., natomiast Pożyczkodawcą jest AASA Polska S.A.. Możliwa jest pożyczka w wysokości od 1000 do 10 000 zł. Maksymalny termin spłaty zobowiązania wynosi 24 miesiące. 

Optikredyt jest więc brandem reklamującym pożyczki udzielane przez firmę Aasa Polska.

Optikredyt - Pożyczki przez internet

Optikredyt oferuje swoim klientom pożyczki ratalne w maksymalnej wysokości 10 000 zł. Okres spłaty waha się od 6 do 24 miesięcy, w zależności jaką wybierzemy opcję. Cały proces składania wniosku o pożyczkę przeprowadzony jest online, bez zbędnych formalności. Wszystko odbywa się w szybki i prosty sposób. Interfejs strony jest przejrzysty i łatwy w obsłudze, dlatego sam proces zaciągnięcia pożyczki nie powinien sprawić żadnych problemów. Jeżeli jednak nasunęłyby się jakieś pytania w sprawie pożyczki, możemy zadzwonić do Konsultantów Optikredyt, którzy dostępni są pod numerem telefonu: +48 801 40 40 40. Na stronie firmy również podany jest adres e-mailowy info@optikredyt.pl.

Optikredyt - Ogólne warunki

Jesteś zainteresowany pożyczka w Optikredyt i zastanawiasz się jakie warunki trzeba spełniać, by móc zaciągnąć tam pożyczkę? Po pierwsze, trzeba mieć ukończone 23 lata, natomiast maksymalny próg wieku wynosi 80 lat. Kolejno, ważne jest posiadanie obywatelstwa polskiego oraz stałe zameldowanie na terytorium Polski. Ostatnim warunkiem jest udokumentowanie stałych dochodów, niekoniecznie wypłaty ze stosunku pracy, ale może to być np. emerytura czy renta. Pożyczkodawca również sprawdza historię kredytową Klienta w rejestrze dłużników BIK.

Optikredyt - Pożyczka krok po kroku

Samo zaciągnięcie pożyczki w Optikredyt jest banalnie proste. Wystarczy wejść na stronę Pożyczkodawcy i wybrać odpowiednią kwotę i okres spłaty zobowiązania. Naciskamy przycisk “wypełnij formularz” i uzupełniamy wszystkie niezbędne informacje, o które prosi Pożyczkodawca. Firma, gdy otrzyma zgłoszenie o przyznanie pożyczki, zweryfikuje historię kredytową użytkownika. Konsultant w ten sam dzień wyśle wiadomość e-mailową bądź zadzwoni w sprawie poinformowania o decyzji. Jeżeli wszystko przebiegnie pozytywnie, podpisujemy umowę i czekamy na pieniądze.

Optikredyt - Koszty pożyczki

Przykładowy reprezentatywny przykład pożyczki: Pożyczając 5000 zł na okres spłaty 23 miesięcy musimy liczyć się z następującymi kosztami:  RRSO: 81,05%. Rata miesięczna 373,37 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 514,43 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 2490 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 25 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 8 579,43 zł. Przy pożyczce na 24 miesiące i kwocie 10 000 zł, po upływie czasu określonego w umowie musimy spłacić ponad 17 000 zł.

Pożyczasz10002800820010000
Czas (miesięcy)24242424
Rata62.4662.46503.88746.67
Oddajesz1499.041499.0412093.1217920.08

Optikredyt - Dane firmy

 • +48 801 40 40 40
 • info@optikredyt.pl
 • Aleje Jerozolimskie 107, 02-011 Warszawa.

Zalety

 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki
 • Wysoki próg wiekowy do 80 lat
 • Szybka decyzja kredytowa
 • Brak ukrytych opłat
 • Długi okres spłaty pożyczki

Wady

 • Weryfikacja klienta w bazie BIK
 • Wysoka dolna granica wieku - 23 lata
 • Brak darmowej pożyczki

Ocena

2.75 (55%)
8 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.