Optikredyt recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Optikredyt to firma, która udzielałą długoterminowych pożyczek online. Należała do spółki Optimise Media Poland Sp. z o.o., natomiast Pożyczkodawcą była AASA Polska S.A.. Obecnie Optikredyt nie udziela pożyczek, a strona serwisu jest nieaktywna.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Optikredyt - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Aleje Jerozolimskie 107, 02-011 Warszawa
TelefonTelefon: 801 40 40 40
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: info@optikredyt.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Optimise Media Poland Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000310668
NIP: 5272583283
REGON: 14146465800000

Zalety i wady firmy Optikredyt

Optikredyt – Pożyczki przez internet

Optikredyt oferuje swoim klientom pożyczki ratalne w maksymalnej wysokości 10 000 zł. Okres spłaty waha się od 6 do 24 miesięcy, w zależności jaką wybierzemy opcję. Cały proces składania wniosku o pożyczkę przeprowadzony jest online, bez zbędnych formalności. Wszystko odbywa się w szybki i prosty sposób. Interfejs strony jest przejrzysty i łatwy w obsłudze, dlatego sam proces zaciągnięcia pożyczki nie powinien sprawić żadnych problemów. Jeżeli jednak nasunęłyby się jakieś pytania w sprawie pożyczki, możemy zadzwonić do Konsultantów Optikredyt, którzy dostępni są pod numerem telefonu: +48 801 40 40 40. Na stronie firmy również podany jest adres e-mailowy info@optikredyt.pl.

Optikredyt – Ogólne warunki

Jesteś zainteresowany pożyczka w Optikredyt i zastanawiasz się jakie warunki trzeba spełniać, by móc zaciągnąć tam pożyczkę? Po pierwsze, trzeba mieć ukończone 23 lata, natomiast maksymalny próg wieku wynosi 80 lat. Kolejno, ważne jest posiadanie obywatelstwa polskiego oraz stałe zameldowanie na terytorium Polski. Ostatnim warunkiem jest udokumentowanie stałych dochodów, niekoniecznie wypłaty ze stosunku pracy, ale może to być np. emerytura czy renta. Pożyczkodawca również sprawdza historię kredytową Klienta w rejestrze dłużników BIK.

Optikredyt – Pożyczka krok po kroku

Samo zaciągnięcie pożyczki w Optikredyt jest banalnie proste. Wystarczy wejść na stronę Pożyczkodawcy i wybrać odpowiednią kwotę i okres spłaty zobowiązania. Naciskamy przycisk “wypełnij formularz” i uzupełniamy wszystkie niezbędne informacje, o które prosi Pożyczkodawca. Firma, gdy otrzyma zgłoszenie o przyznanie pożyczki, zweryfikuje historię kredytową użytkownika. Konsultant w ten sam dzień wyśle wiadomość e-mailową bądź zadzwoni w sprawie poinformowania o decyzji. Jeżeli wszystko przebiegnie pozytywnie, podpisujemy umowę i czekamy na pieniądze.

Optikredyt – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Pożyczając 5000 zł na okres spłaty 23 miesięcy musimy liczyć się z następującymi kosztami:  RRSO: 81,05%. Rata miesięczna 373,37 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 514,43 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 2490 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 25 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 8 579,43 zł. Przy pożyczce na 24 miesiące i kwocie 10 000 zł, po upływie czasu określonego w umowie musimy spłacić ponad 17 000 zł.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Optikredyt zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
optikredyt logo
Podobne oferty do Optikredyt
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: