Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Optima

2.63
8 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 25 000 zł
Weź pożyczkę
w Optima

Optima - Opinie

Optima jest częścią grupy Dollar Financial Group.

Optima - Pożyczki przez internet

Optima Sp. z o.o. specjalizuje się w udzielaniu pożyczek gotówkowych w kwotach od 500 zł do nawet 25 000 zł. Optima stawia na wysoki poziom obsługi klienta.  Dla Optimy najwyższą wartością jest jej wiarygodność. Od 1999 roku jest członkiem założycielem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. KPF zrzesza obecnie kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce, a jej misją jest wyznaczenie wysokich standardów postępowania w relacjach z Klientami i Kontrahentami. Optima, będąc członkiem KPF, przestrzega Zasad Dobrych Praktyk, dokumentu, w którym spisane zostały zasady rzetelnego działania na rynku finansowym zarówno pod względem prawnym jak i etycznym.

Optima - Ogólne warunki

Jak otrzymać pożyczkę w Optima? Optima oferuje kilka możliwości kontaktu. Można skorzystać z infolinii: 801 800 400 lub 58 554 80 80, a także pozostawić zgłoszenie na stronie internetowej. Spotkania z Przedstawicielem firmy umawiane są w terminie dogodnym dla Klienta, a w przypadku gdy decyzja pożyczkowa jest już podjęta, pieniądze wypłacane są podczas pierwszego spotkania. Optima stawia na osobistą obsługę klienta, jest to więc oferta typu Pożyczka w domu klienta. Optima posiada również placówki stacjonarne. Figurowanie w rejestrze BIK czy posiadanie kredytów nie jest przeszkodą do złożenia wniosku o pożyczkę.

Optima - Pożyczka krok po kroku

Wnioskowanie o pożyczkę w Optima jest bardzo proste. Możemy złożyć wniosek przez Internet na stronie pożyczkodawcy i czekać na kontakt jednego z pracowników firmy. Drugą opcją jest rozmowa telefoniczna z konsultantem firmy, przedstawienie swoich oczekiwań i umówienie się na spotkanie z pracownikiem firmy Optima. Klient może również osobiście wstawić się w jednej z wielu placówek stacjonarnych firmy. Firma Optima Sp. z o.o. zaznacza, że dba o komfort i zadowolenie swoich klientów, oferując m.in. obsługę pożyczki w domu klienta. Przedstawiciele firmy przyjeżdżają do klienta o wybranej godzinie oraz pomagają szybko i sprawnie przejść przez wszystkie formalności związane z udzieleniem pożyczki. Wybierając opcję pożyczki z obsługą w domu, zyskuje się nie tyko wygodę i pomoc w zaciągnięciu pożyczki.

Optima - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 157,08%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10 000 zł, oprocentowanie stałe 10%, całkowita kwota do zapłaty 16 077,36 zł płatna w 12 miesięcznych ratach równych w wysokości 1339,78 zł, całkowity koszt kredytu 6 077,36 zł;(w tym: suma miesięcznych prowizji 4 999,92 zł, opłata przygotowawcza 500 zł, odsetki 577,44 zł). Opłata weryfikacyjna 1 zł podlega zwrotowi. Kalkulacja została dokonana na dzień 24. 03.2017 na reprezentatywnym przykładzie.

Pożyczasz100015002000
Czas (miesięcy)222
Rata130013001300
Oddajesz260026002600

Optima - Dane firmy

 • Biuro obsługi klienta: +48 801 800 400
 • optima@optima.pl
 • Optima sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk, wpisana przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000355315; NIP 5833101093.

Zalety

 • Obsługa z dojazdem do klienta
 • Wysoka kwota pożyczki

Wady

 • Niezbyt precyzyjne dane na temat usług

Ocena

2.63 (52.6%)
8 głosów

Komentarze

13 odpowiedzi na “Optima”

 1. Igor napisał(a):

  Optymalna pożyczka w Optimie. To jest to czego szukałem.

 2. Julka napisał(a):

  Optima dba o swoich klientów i to ich największa wartość. Są bardzo zaangażowani i pomocni. Doradca przedstawił mi wszelkie warunki pożyczki i nie było problemu z przyznaniem wnioskowanej kwoty. Optymalnie dopasowana pożyczka dla mnie i jestem bardzo zadowolona. Firma z klasą i doświadczeniem. Polecam każdemu.

 3. Piter napisał(a):

  Ja jestem stałym, zadowolonym klientem firmy Optima. Doceniam ich zaangażowanie w to, jak pomagają swoim klientom. Ja na przykład wiem, że brałem kilka pożyczek jedna po drugiej – nigdy nie odmówili mi pomocy. Dzięki temu mogłem wyjść z impasu, kiedy miałem problemy z pracą. Ci doradcy wiedzą, jak pomóc człowiekowi w potrzebie :)Ja nigdy się nie zawiodłem i polecam 🙂

 4. Żelowa_Kukułka napisał(a):

  Rozważałam wzięcie pożyczki w Optimie bo kilka osób pochlebnie wypowiadało się o tej firmie. Ale jak sprawdziłam dokładniej warunki umowy to sprawa już nie wygląda tak kolorowo. Nie wiadomo ile trzeba zapłacić za pożyczkę i w sumie jest wiele niejasności, dlatego sobie odpuściłam. Fajnie, że chcą pożyczać takie wysokie kwoty, ale wolałam znaleźć bardziej rzetelną firmę.

 5. Olga napisał(a):

  zdecydowanie polecam optimę – poratowali mnie jak potrzebowałam pieniędzy na naprawę auta. Jak mechanik mówi cenę to trudno w ciągu dnia skombinować prawie tysiąc zł, ale mnie się udało. To już nie te chwilówki co kiedyś, nie trzeba się bać, no chyba, że się nie spłaca w terminie, no ale to tak jakby nie zapłacić rachunku w sklepie. Samochód zreperowany, mam nadzieję, że jeszcze dlugo mi posłuży, ale w razie czego wrócę do optimy, bo już zwyczajnie mam do nich zaufanie

 6. Przemo napisał(a):

  Optima to pożyczki, które dla mnie są jednymi z najlepszych na rynku 🙂

 7. mariuszz napisał(a):

  Jedną z największych zalet Optima jest szybkość udzielenia pożyczki, a także niewielkie formalności. Super, że można zrobić to tak szybko przez internet. Maksymalna kwota nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych powoduje, że można zadłużyć się nie tylko na drobne rzeczy. Ja pożyczyłem w Optima pieniądze na samochód, a właściwie tyle, ile mi brakowało.

 8. agata napisał(a):

  Maksymalna kwta pożyczki do 25 000 złotych? Idealne rozwiązanie, duży plus!

 9. Katarzyna napisał(a):

  Nasza córka zdała prawo jazdy, zdała pięknie maturę, dostała się na studia i nawet poszukała sobie pracę. Jesteśmy z naszej Oliwki bardzo dumni, więc postanowiliśmy, że kupimy jej na urodziny samochód na dojazdy do pracy i na uczelnię. Co prawda nie mieliśmy luzem kilkunastu tysięcy, ale znaleźliśmy Optimę. Pożyczyliśmy, kupiliśmy auto, córka jest wniebowzięta. Teraz spokojnie spłacamy 🙂

 10. Sasanka napisał(a):

  Z optimy pożyczam pieniądze bardzo często, pollecam!

 11. F. napisał(a):

  Wysoka pożyczka, to duży plus, bo tego mi było trzeba. Optima nie robi problemów.

 12. Agnieszka napisał(a):

  początkowo trochę sie bałam, ale musialam wziąć pozyczkę i jestem bardzo zadowolona! teraz już wszystko pospłacane. Optima -na pewno będe was polecac!

 13. michal napisał(a):

  Potrzebowalem szybko pieniedzy, za duzo na raz problemow i chyba zaden domowy budzet by tego wszystkiego jednoczesnie nie wytrzymal. Chcialem pozyczyc troche kasy od znajomych, ale niestety nikt nie mogl mi z dnia na dzien pozyczyc sumy, jakiej potrzebowalem. Zaczalem szukac w internecie pozyczki przez internet, zeby nie musiec nigdzie jezdzic, wydawac jeszcze dodatkowo na benzyne. Mieszkam w malej miejscowosci, kazdy wszystko o kazdym wie. Nie chcialem, zeby ludzie gadali. Poszukalem w interencie, znalazlem pozyczke Optima. Wyslalem wniosek i dostalem pozyczke. Splacilem dlugi, ktore mialem i juz miesiac pozniej udalo mi sie splacic chwilowke.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.