GoldKredyt recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
79%
Ocena klientów Zobacz opinie
0%

GoldKredyt to firma pozabankowa, specjalizująca się w udzielaniu długoterminowych pożyczek ratalnych online pod zastaw nieruchomości. GoldKredyt.pl należy do spółki Loando Direct, operatora produktów finansowych.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

goldkredyt logo
Kwota
10 000 zł - 1 000 000 zł
Okres
1 - 36 miesięcy
Pożyczkowy Portal

GoldKredyt - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
TelefonTelefon: 22 100 84 80
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: kontakt@goldkredyt.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Dane firmy Loando Direct Sp. zo.o.

Kapitał zakładowy: 500 000 zł
KRS: 0000624003
NIP: 7010588866
REGON: 364737833

Zalety i wady firmy GoldKredyt

GoldKredyt – Pożyczki dla firm przez internet

GoldKredyt w swojej ofercie przygotował pożyczki ratalne w wysokiej kwocie. Okres spłaty zobowiązania wynosi maksymalnie 3 lata. Spłatę raty pożyczki możemy rozłożyć od 1 do 36 miesięcy. Zaciągnięte pieniądze w GoldKredyt mogą zostać przeznaczone na dowolny cel, firma nie oczekuje od pożyczkobiorców żadnych wyjaśnień w tej kwestii. Ciekawą informacją, jest to, że firma udziela pożyczek firmom, nawet po pierwszym dniu założenia swojej działalności. Cały proces zaciągnięcia pożyczki ratalnej w GoldKredyt odbywa się za pośrednictwem internetu. Firma ceni sobie czas swoich klientów, dzięki czemu bez konieczności przyjeżdżania do siedziby firmy uzyskamy pieniądze na wskazane konto bankowe. Podczas wypełniania wniosku potrzebny będzie jedynie dowód osobisty. W razie wątpliwości lub pytań konsultanci dostępni są pod numerem telefonu: + 22 100 84 80.

GoldKredyt – Ogólne warunki

Zainteresowała Cię pożyczka ratalna dla firm w GoldKredyt.pl? Otóż bardzo dobrą informacją jest fakt, że o pożyczkę ratalną mogą starać się wszystkie firmy zarejestrowane w Polsce, od pierwszego dnia prowadzenia działalności. Jednakże ważne jest, aby pożyczkobiorca nie figurował w bazie dłużników, ponieważ GoldKredyt.pl sprawdza swoich potencjalnych klientów w Biurze Informacji Gospodarczej (BIG). Dobra historia kredytowa jest warunkiem do zaciągnięcia pożyczki w GoldKredyt.pl. Jeżeli natomiast przedsiębiorca nie jest wpisany w bazie dłużników, nie będzie większego problemu, żeby uzyskać potrzebne pieniądze. Podczas rejestracji potrzebny będzie jedynie dowód osobisty – firma nie oczekuje od pożyczkobiorcy żadnych dodatkowych zaświadczeń, czy wyciągów z banków.

GoldKredyt – Pożyczka dla firm krok po kroku

Proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się online, w bardzo prosty i szybki sposób. Wystarczy wejść na stronę firmy i za pomocą wirtualnego suwaka na kalkulatorze wybrać kwotę i czas spłaty, jaka nas interesuje. Możemy wybrać kwotę od 1000 do 20000 zł. Poniżej automatycznie wyliczane są koszty dodatkowe pożyczki. Wszystko zrobione jest w przejrzysty i wygodny sposób. Kolejno musimy kliknąć „złóż wniosek” i zostaniemy automatycznie przekierowani na stronę z wnioskiem o pożyczkę. Pożyczkodawca poprosi nas o podanie danych podstawowych (imię, nazwisko, PESEL oraz numer telefonu) oraz danych dotyczących kwoty pożyczki. Poniżej zobowiązani jesteśmy wpisać numer konta bankowego, na który zostaną przelane pieniądze. Kolejno musimy podać informację, związane z naszym zatrudnieniem oraz adresem zamieszkania. Na końcu formularza dostępne będa zgody, z którymi powinniśmy się zapoznać i zaakceptować je. Nie pozostaje nam nic innego, jak wysłać zgłoszenie i czekać na kontakt z przedstawicielem firmy.

GoldKredyt – Koszty pożyczki dla firm

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4000 zł na okres 21 miesięcy wynosi 104,23 . Rata miesięczna 344,67 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10, odsetki od kwoty pożyczki – 378,56 zł, opłata przygotowawcza 300 zł, prowizja 2560 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 7238,56 zł (stan na dzień 01.07.2019 r.).

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy GoldKredyt zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
goldkredyt logo
10 000 zł - 1 000 000 zł
Kwota
1 - 36 miesięcy
Okres
Złóż wniosek w GoldKredyt
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: