Provident recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
95%
Ocena klientów Zobacz opinie
33%

Provident jest międzynarodową instytucją finansową i jednym z liderów na rynku pożyczek gotówkowych. Provident Polska działa już ponad 25 lat i należy do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance, notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jak możemy wyczytać na stronie internetowej firmy z usług Provident Polska skorzystało już 3,9 miliona klientów. Firma promuje się również wysokim poziomem satysfakcji klientów z jakości obsługi. Provident jest jedną z najbardziej popularnych firm oferujących pożyczki online w naszym kraju.

provident logo 2
Kwota
500 zł - 20 000 zł
Okres
3 - 48 miesięcy
Pożyczkowy Portal

Provident - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa
TelefonTelefon: 600 200 200
Godziny pracyGodziny pracy: Pn-Pt 8:00-21:00, Sb 9:00-17:00
E-mailE-mail: bok@provident.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Dane firmy Provident Polska S.A.

Kapitał zakładowy: 142 900 000 zł
KRS: 0000009389
NIP: 5251571292
REGON: 011994880

Zalety i wady firmy Provident

Provident – Pożyczki przez internet

W zestawieniu pożyczek ratalnych Provident pojawia się bardzo często w wynikach wyszukiwania, ponieważ jest bardzo rozpoznawalną marką. Kluczowymi zasadami, jakimi kieruje się Provident w komunikacji jest przejrzystość oferty i model biznesowy oparty na odpowiedzialności i zaufaniu.

Provident – Ogólne warunki

Jak wygląda oferta firmy Provident? Maksymalnie możemy wnioskować o pożyczkę ratalną w wysokości nawet 20 000 zł, a okres spłaty wynosi do 48 miesięcy. W ofercie Provident mamy dostępne dwa rodzaje pożyczek: ratalne ze spłatą miesięczną dostępne wyłącznie przez internet i pożyczki z obsługą domową, które spłaca się ratami tygodniowymi lub miesięcznymi.

Wymagania 

By móc zaciągnąć pożyczkę w Providencie należy:

 • mieć co najmniej 18 lat
 • posiadać polskie obywatelstwo
 • na stałe zamieszkiwać w Polsce
 • mieć stałe źródło dochodów

Dokumenty

Provident nie ma wygórowanych wymagań wobec dokumentów. Wystarczy jedynie:

 • dowód osobisty
 • w niektórych przypadkach dokument potwierdzający osiągane dochody

Oferta Provident

Aktualnie oferta obejmuje dwa rodzaje pożyczek online, dopasowane do potrzeb różnych klientów:

 • Pożyczka Wynajmowana – do 4 000 zł na 5 miesięcy z ostatnią ratą balonową stanowiącą większość pożyczki
 • Pożyczka Samoobsługowa – do 20 000 zł na 48 miesięcy z równymi ratami

Oraz dwie pożyczki z obsługą domową:

 • Pożyczka z tygodniową ratą
 • Pożyczka z miesięczną ratą

W obu przypadkach można pożyczyć do 15 000 zł na czas do 24 miesięcy. Wniosek o pożyczkę domową można złożyć przez internet, ale ostatecznie wszelkich formalności dokonamy przy okazji osobistej wizyty doradcy. Pozwala to na wypłatę pożyczki bezpośrednio w gotówce.

Wniosek krok po kroku

Jak wziąć pożyczkę w Provident? 

 1. Po pierwsze kliknij złóż wniosek na naszej stronie internetowej, gdzie zaraz po otworzeniu będzie dostępny wirtualny kalkulator. 
 2. Za pomocą suwaków wybieramy interesującą nas kwotę oraz czas kredytowania, a następnie klikamy „Złóż wniosek”.
 3. W tym momencie otworzy się formularz, który należy wypełnić i wysłać pożyczkodawcy. Jakie dane będą nam potrzebne? Imię, nazwisko, PESEL, numer i seria dowodu osobistego, numer telefonu oraz dane finansowe czyli dochody czy ilość osób na utrzymaniu.
 4. Teraz wystarczy potwierdzić swoją tożsamość przez przelew złotówkowy. Należy go dokonać ze swojego konta bankowego. Konieczne jest również potwierdzenie numeru telefonu przez wpisanie kodu PIN przesłanego SMS-em.
 5. Provident przedstawi ostateczną propozycję pożyczki – może się ona różnić od prezentowanych wcześniej wyliczeń. Jeżeli ją zaakceptujemy, to pieniądze wkrótce pojawią się na naszym koncie bankowym.

Koszty pożyczki

Pożyczka Samoobsługowa PRO zaciągnięta na czas od 12 do 48 miesięcy ma RRSO wynoszące mniej więcej 19%. Jest to więc oferta nie odbiegająca wiele od bankowej. Przykładowo pożyczając 10 000 zł na 2 lata będziemy zobowiązani od oddania 12 000 zł, a wysokość jednej raty wyniesie 500 zł. Łączny koszt pożyczki wynosi zatem 2000 zł. 

Pożyczka wynajmowana jest dostępna wyłącznie na 5 miesięcy. RRSO, które jest parametrem zależnym od czasu finansowania jest więc w tym przypadku wyższe i wynosi około 60%. Za maksymalną dostępną kwotę, czyli 4 000 zł zapłacimy łącznie 600 zł. Jak łatwo policzyć za 1000 zł pożyczki zapłacimy około 150 zł.

Pożyczki z obsługą domową w Provident są znacznie droższe, a ich RRSO wynosi około 180%. To zrozumiałe, bo ze usługa obejmuje wynagrodzenie pracownika Provident zajmującego się osobistą obsługą pożyczki.

Reklamacje

Reklamacje w Providencie można składać na 3 sposoby:

 • Pisemnie w najbliższym oddziale Providenta lub na adres ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa
 • e-mailem na adres bok@provident.pl
 • telefonicznie pod numerem 600 400 150 lub bezpośrednio u konsultanta podczas wizyty domowej

Jak zalogować się na swoje konto w Provident?

W prawym górnym rogu strony internetowej Provident znajduje się przycisk ‘zaloguj się’. Przy pierwszym logowaniu wystarczy podać adres e-mail podany podczas składania wniosku. Przy następnych podajemy adres e-mail i wybrane hasło. 

Najczęściej zadawane pytania o pożyczkę w Provident

Czy Provident pożycza zadłużonym?

Pożyczkodawca deklaruje, że każda sytuacja jest oceniana indywidualnie i sama obecność pożyczkobiorcy w bazach informacji gospodarczej i kredytowej nie przekreśla szans na  pożyczkę. Można zatem powiedzieć że Provident niekiedy pożycza osobom zadłużonym

Kolejna pożyczka w Provident – ile można mieć pożyczek?

Każdy ma szansę na zaciągnięcie więcej niż jednej pożyczki jednocześnie. Oferta pożyczkowa powinna znajdować się w panelu klienta.

Jakie formy zatrudnienia są akceptowane?

Akceptowane są wszystkie legalne źródła dochodu. Akceptowane jest więc zatrudnienie na umowę o pracę, ale też o dzieło, umowę zlecenie czy też dochody z działalności gospodarczej i innych źródeł takich jak zasiłki socjalne.

Czy można wziąć pożyczkę z komornikiem?

Bycie osobą objętą zajęciem komorniczym znacznie obniża szanse na uzyskanie pożyczki, ale nie jest automatycznie powodem do odrzucenia wniosku.

Sposoby na weryfikację tożsamości

W Provident tożsamość można zweryfikować wyłącznie przez przelew złotówkowy lub osobiście w przypadku pożyczki z obsługą domową.

Wcześniejsza spłata

Zawsze mamy prawo do wcześniejszej spłaty. Wystarczy poinformować swojego doradcę o chęci spłaty lub zadzwonić pod numer 0 801 707 990.

Kiedy przyjdzie przelew z pożyczką?

Przelew powinien znaleźć się na koncie już w 15 minut.

Czy w Provident można dostać pożyczkę w weekend?

Wniosek w firmie można złożyć bez problemu również w weekend, jednak pożyczkodawca nie deklaruje, że każdy dostanie pożyczkę w sobotę i niedzielę. Problemem jest weryfikacja przez przelew złotówkowy – nie każdy bank obsługuje przelewy w weekend przez co weryfikacja tożsamości może być możliwa dopiero w kolejny dzień roboczy. Dla zdecydowanej większości osób pożyczka w weekend w Providencie jest jednak możliwa, o ile ich bank obsługuje serwis Bluecash.

Czy Provident dzwoni do pracodawcy?

Provident deklaruje, że nigdy nie dzwoni do pracodawcy w celu weryfikacji zarobków czy tożsamości.

Na co można wziąć pożyczkę?

Pożyczkę można wziąć na dowolny cel za wyjątkiem celów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Jak przesunąć termin spłaty?

W celu przesunięcia terminu spłaty należy skontaktować się z infolinią Provident.

Jak sprawdzić zadłużenie w Provident? Sprawdź stan pożyczki.

Najłatwiej jest to zrobić w swoim panelu klienta. Można również zapytać o to doradcę przez infolinię.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Provident zostaw swoją opinię.

40 komentarzy

Piotr

DZIEŃ DOBRY CZYLI POTWIERDZACIE BEZNADZIEJNOŚĆ I NIEUCZCIWOŚĆ FIRMY NA STRONIE LIKWIDUJECIE NIEWYGODNE DLA WAS KOMENTARZE LECZ PRAWDZIWE PISANE PRZEZ KLIENTÓW PRZED CHWILĄ NAPISAŁEM NIEWYGODNE DLA PROVIDENTA LECZ PRAWDZIWE KOMENTARZE

00 Odpowiedz
Piotr

PRZEPRASZAM NIE DODAŁEM CHYBA WAŻNEJ INFORMACJI GDY ZACZĘŁA SIĘ NAGONKA NA MOJĄ OSOBĘ SMIECHY NIE ODBIERANIE TELEFONÓW TO DZWONIONO Z NUMERÓW PRYWATNYCH POZDRAWIAM

00 Odpowiedz
Piotr

WITAM. FIRMA TO NAJWIĘKSZE ZERO NIE SKORZYSTAŁEM Z USŁUGI FINANSOWEJ I TO CHYBA MOJE SZCZĘŚCIE PO SZUKANIU Z WNIOSKAMI INNYCH BANKÓW PROVIDENT BIERZE DANE ADRESOWE I NĘKA KLIENTÓW TELEFONAMI PO DZWONIENIU DO FIRMY JEST CICHO LECZ SŁYCHAĆ ŚMIECH I DRWINĘ PRACOWNICZEK INTERWENIOWAŁEM LECZ TO NIC NIE DAJE DLATEGO FIRMA TO NACIĄGACZE I NORMALNA LICHWA SUMY POŻYCZKI I ZWROTY TO SPRAWA DLA ORGANÓW ŚCIGANIA TO SAMO ROBI FIRMA BOCIAN PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH CHLEB Z SMALCEM I PUSTY PORTFEL BO I TAK GO BĘDZIECIE MIELI

00 Odpowiedz
Agnieszka

Słuchajcie, jeśli możecie – szukajcie wszędzie tylko nie w Providencie!!! To banda prawdziwych …………!!! Gorąco przestrzegam!
Została mi ostatnia rata pożyczki, zadzwoniłam, żeby upewnić się ile dokładnie mam spłacić. Spłaciłam tyle ile powiedział konsultant. To było na pocz. października. 9 listopada dostaję wiadomość z BIK o przeterminowanym zobowiązaniu (o 37 dni!). Przyznam, jestem w szoku… Okazało się, że do całkowitej spłaty zabrakło 1,17 zł. choć wpłaciłam dokładnie taką kwotę jaką wskazał konsultant. Mieli do mnie dwa nr. tel. – zawsze odbierałam połączenia, ale zamiast zadzwonić do mnie i poinformować, że brakuje parę groszy, to po prostu zgłosili do BIK! Za 1 zł. i 17 groszy….Pani w dziale rozliczeń poinformowała mnie, że nie mają obowiązku dzwonić…

00 Odpowiedz
Piotr

Proponują pożyczkę – gdzie PH w domu klienta wymuszą wzięcie pakietu medycznego (949) bo bez tego nie ma pożyczki; brak jakiegokolwiek dokumentu na wpłacenie tej kwoty, brak informacji iż można zrezygnować z tego pakietu nawet po msc czasu i środki mają być zwrócone. Brak kultury u pracowników. Mają podejście iż ta firma jest ich własnością. Brak kontroli przez firmę pracowników

10 Odpowiedz
Tomasz

W umowach Klauzule Abuzywne. Oszuści, złodzieje i tchórze, gdy mają stanąć przed sądem.

00 Odpowiedz
Iwona

Co Wy wiecie o Firmie Provident i jakie koszty ponosicie ? Doradca Klienta ma takie pranie mózgu ,źe wciśnie Wam wszystko co chce . Nawet bardzo drogie ubezpieczenia ,które są fikcją. Wierzcie lub nie ,byłam DK prawie 20 lat.

20 Odpowiedz
  Takijeden

  oszukiwanie na początku wniosku , na koniec że ” nie możemy udzielić ci pożyczki na takich warunkach” , za to zaproponują o wiele drożej. albo przekierują do ofery ” domowej” i próbują wcisnąć drogą pożyczkę domową, na koniec tego ” niby wniosku 19 procent rrso” wyskoczy „”Problemy techniczne”” , zadzwoń hahaha. numer już podany infolini pożyczki domowej

  20 Odpowiedz
Justyna

Lichwa to za mało powiedziane, kłamią nawet w pismach sądowych. Jakaś kontrola powinna się nimi zająć. Media powinny pokazać stan faktyczny działania tej Lichwy. Uciekającej od nich gdzie się da. Złodziejskie koszta,kłamstawa mam nadzieje ze jakaś instytucja prawna wkoncu zrobi porządek w tym syfie.

2-2 Odpowiedz
Ewa

Firma Provident godna polecenia . Kilka razy skorzystałam z ich oferty to było dawno gdy jeszcze nie było pożyczek ze spłatą rat miesięcznie lecz tylko tygodniowo. Wszystko sprawnie bez problemów gotówkę otrzymałam przez przedstawiciela Provident do domu wraz z umową . I raty również odbierala bardzo sympatyczna dziewczyna, która okazała się być niegdyś moja koleżanka że szkolnych lat . Dziś jest obecnie kierowniczka naszego regionu. Super obsługa na wzorowym poziomie,pełen profesjonalizm. Gdy np nie miałam pieniążków na ratę przedstawicielka nie robiła żadnych aluzji brzydkich uwag . Lecz powiedziała że za tydzien przyjedzie i odbierze ratę zaległa oraz bieżąca. I tez tak bylo wplacilam rate zalegla oraz bieżącą. Miła fachowa obsługa. Pozytywna opinia ode mnie dla firmy Provident. Pozdrawiam ciepło i serdecznie.

1-4 Odpowiedz
prowident

juz bym splacila ale nie chca przyimowac pieniedzy od stycznia jakis pan ktury przedstawia sie za kierownika krakow bardzo nie mily prosze wytumaczyc to nic nie rozumiem jest pani ktura chodzi po pieniadze ale nie moze przyimowac

1-2 Odpowiedz
Linka

A ja mam złą opinię na temat providenta dostaniesz pismo chcesz się dogadać i chcesz jakoś to spłacić ale na swoich warunkach to jest mafia już nigdy nie wezmę pożyczkę w tym głównie

4-2 Odpowiedz
  ap

  spłaca to się na warunkach zawartych w umowie, jaką podpisałaś, a nie na warunkach, jakie sobie wymyśliłaś

  10 Odpowiedz
anna2000

Tak troche zal ze te lepsze warunki nie obowiazuja tych co juz rzetelnie cos splacili i nie sa nowi ale co zrobic ich pieniadze ich zasady.

0-1 Odpowiedz
Goth

Mają totalny bajzel. Mimo, że spłacam raty kopiując kwotę z panelu klienta, to później dostaję alarmowe maile i smsy, że zalegam z kwotą 5, albo 7gr. Pomimo wpłaty , maile i smsy przychodzą dalej. To są już jakieś jaja.

10 Odpowiedz
Kamil

Nie polecam, długo czekałem na decyzję w międzyczasie to załatwiłem sobie pożyczkę w Szybkiej Gotówce.

0-2 Odpowiedz
rudek

Reklamowana pożyczka 9,87% na 48 m-cy , to raczej pic na wodę. Zmieniam samochód i chciałem dobrać 15.000, nie brałem żadnego kredytu od wielu lat, dostałem propozycję 3.000 na 12 m-cy RRSO 168% !!!. Żona wystąpiła o to samo tydzień później propozycja taka sama!!!. Reklama w TV poszła że tania pożyczka od Providenta a rzeczywistość jest całkiem inna. Ściema?

10 Odpowiedz
oferta_ok

Pożyczka samoobsługowa to kolejny produkt firmy Provident. Jest to w pełni internetowa pożyczka. Kwota pożyczki waha się w przedziale od 300 do 15 000 zł, a okres kredytowania wynosi od 3 do 36 miesięcy. Provident oferuje nie tylko pożyczki dla klientów indywidualnych. Wśród jego propozycji znajdują się także pożyczki dla firm. To bardzo ważna informacja, ponieważ nie każda instytucja pozabankowa przewiduje takie rozwiązanie.

1-3 Odpowiedz
Profeska

Firmę Provident znam od lat. Kiedyś rozważałam pożyczkę ratalną w tej firmie, ale oprocentowanie było za wysokie. Dwa miesiące temu skorzystałam z opcji 4×0% i jestem zadowolona. Potrzebowałam pieniędzy do czasu, gdy nie znajdę nowej pracy, a brak dodatkowych kosztów mi to ułatwił. Pożyczka wzięta przez internet. Brak spamu mailowego i miła obsługa.

1-3 Odpowiedz
Hejcia

Pożyczka, która jest chyba najbardziej znana Polakom. Świetnie się reklamują dlatego sama stwierdziłam, że skorzystam z ich oferty. Mają dość dużą prowizję, jednak wiedziałam że mogę im zaufać. Mają przejrzyste zasady i interfejs, a do tego można rozłożyć na wiele rat i spłacać w dogodnych dla siebie ratach.

1-2 Odpowiedz
Vp@

Provident to bardzo znana firma pożyczkowa, gdy tylko słyszę że ktoś wziął pożyczkę, to akurat tutaj. Niestety najniższą kwotą, którą można wziąć jest 1500 zł, przez co pożyczka i jej spłata ciągnie się nawet przez 36 dni. Jednak zdecydowałam się, ze względu na dobre opinie znajomych i przez czytelny interfejs.

00 Odpowiedz
Mozebyc

Sprawdziłam na sobie każdy ich produkt i uważam, że to bardzo dobry sposób na dodatkowe środki w sytuacjach kryzysowych. Rozpatrzenie wniosku nie zajmuje zbyt wiele czasu, a pieniądze najczęściej są przelewane na konto wnioskodawcy. Ile czasu zajmuje cała procedura? Nie wiem, ale u mnie trwała krócej niż godzinę.

1-3 Odpowiedz
Victoria

Provident był mi do niedawna znany tylko z reklam, ale sprawdziłam ich wtedy, kiedy potrzebowałam dodatkowej gotówki na organizację ślubu panieńskiego siostry. Impreza była znakomita, przyszła pani młoda zachwycona, a dziewczyny wprost piszczały z radości. Dla takich emocji warto pożyczyć trochę kasy, a spłata jest niewymagająca  w sumie nie wiem, czego mogłabym chcieć więcej 😉

1-2 Odpowiedz
krzys

o firmie Provident słyszał chyba już każdy, jest to tak popularny pożyczkodawca. Niestety stuacja zyciowa zmusila mnie do zadłuzenia sie. Potrzebowałem pieniedzy na biezace potrzeby, kilka tysiecy złotych. Pozyczyłem i nie żalue. kiedys twierdzilem ze nigdy nie zaciagne zobowiazań, ale wszystko weryfikuje zawsze zycie. Ciesze sie ze mogłem zrobić to w Providencie!

1-3 Odpowiedz
Marek

Provident to już marka sama w sobie. Warto skorzystać z jego usług i polecam dalej!

1-4 Odpowiedz
  Dorota

  Oczywiście Pana Marek, pracownik firmy Provident.

  0-3 Odpowiedz
  Wiktoria

  oszuści,złodzieje,naciągacze pieniędzy okradają bezbronnych ludzi i niszczą życie nie wpakujcie się w to gówno!

  0-2 Odpowiedz
Agata

Provident daje radę, szczególnie najnowsza oferta jest naprawdę warta uwagi, warto przekonać się samemu

0-3 Odpowiedz
Łucja

Kiedyś miałam bardzo złą opinię o tej firmie bo jeszcze dobrych kilka lat temu polityka Providenta była bardzo dziwna i według mnie ocierała się o zastraszanie. Jednak jakis czas temu bank odmówił mi pożyczki i koleżanka poleciła mi żeby spróbować własnie u nich. Dziś mogę powiedzieć, że firma jest rzetelna i ma korzystne warunki umowy

1-2 Odpowiedz
Agnieszka

Potrzebowałam pożyczkę na remont mieszkania po babci. Zostawiła mi je w spadku, a że mam już swoją rodzine i swój dom, postanowiliśmy z mężem, że mieszkanie będziemy wynajmować. Wydatek był dość niespodziewany (babcia odeszła nagle), ale dzięki wynajmowi szybko się zwróciło i teraz na siebie zarabia. Pożyczyliśmy w Providencie, bo wzbudził nasze zaufanie.

0-2 Odpowiedz
Lidia

Provident mogę polecić , bo szybko działaja i nie robią problemów 🙂

0-2 Odpowiedz
..12

Dopasowana pożyczka Provident idealnie dopasowała się do moich potrzeb. Wystarczył jeden telefon, szybka sprawna obsługa i pieniążki u mnie. Dzięki dopasowaniu mogłam spłacać pożyczkę w ratach tygodniowych co znacznie mniej obciążało mój budżet domowy. Jednak co doświadczenie to doświadczenie. Brawo dla Providenta za tyle lat pomocy.

1-1 Odpowiedz
mała

Wielokrotnie Provident pomagał w kryzysowej sytuacji. Przejrzyste zasady i plus za długi czas spłaty

10 Odpowiedz
mała

Wielokrotnie Provident pomagał w kryzysowej sytuacji. Przejrzyste zasady i plus za długi okres kredytowania.

00 Odpowiedz
Tosia19

Na przestrzeni lat wiele się w tej firmie zmieniło. Kiedyś miałam inne zdanie, ale teraz z Providenta jestem zadowolona.

1-1 Odpowiedz
Marian

Providenta to chyba kazdy zna z reklam TV i ostatnio tez jakies plakaty na miescie widzialem, moj kumpel tez u nich pracuje. Ogolnie jak z nim kiedys gadalem to mowil ze firma fajna, dlugo na rynku wiec znana i ze nie musi walic ludziom sciemy, bo to co sprzedaje to faktycznie tak jest. nie robia walkow, tylko maja jasne zasady i jak bede kiedys potrzebowac, to mam przyjsc. tak sie stalo ze wlasnie ostatnio potrzebowalem, zadzwonilem do niego, przyjechal do mnie, pomogl mi wypelnic wniosek i zlozyc jak trzeba. potrzebowalem w sumie 2000zl wiec tez nie jakos bardzo duzo, ale akurat tyle mi brakowalo. Wszystko poszlo fajnie i szybko, dostalem pieniadze i teraz juz koncze splacac. Pozdrowienia dla Marka, jak to czyta! Dzieki Provident.

1-2 Odpowiedz
Piotrek

Zbliżała się osiemnastka mojej dziewczyny i chciałem jej dać coś wyjątkowego. Znalazłem coś co mojej pięknej by się spodobało. Tylko było mega drogie. No i co tu zrobić? Na starych nie miałem co liczyć, na kumpli też nie. W końcu starsza siostra podsunęła mi ofertę Providenta. Przeczytałem i stwierdziłem: czemu by nie skorzystać? Złożyłem wniosek, kaskę otrzymałem. Moja laska była wniebowzięta jak zobaczyła prezent ode mnie a ja spokojnie i bez spiny spłacam już ostatnie raty. Dlatego polecam Provident każdemu.

1-2 Odpowiedz
Tomek

Wysokie kwoty i to jedyny plus.

00 Odpowiedz
Ewa

Dobra firma z tradycjami ( 20 lat na rynku zoobowiązuje). Ja korzystałam raz i nie narzekam.

00 Odpowiedz
Zenon z Kielc

Niby drożej niż w banku, ale miałem komornika, w banku nie pożyczyli.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
provident logo 2
500 zł - 20 000 zł
Kwota
3 - 48 miesięcy
Okres
Złóż wniosek w Provident
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: