HapiPożyczki - opinie klientów i recenzja pożyczki | Pożyczkowy-Portal.pl

Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
HapiPożyczki

4.24
72 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 15 000 zł
Weź pożyczkę
w HapiPożyczki

HapiPożyczki - Opinie

Hapipożyczki to firma udzielająca pożyczek ratalnych przez Internet na maksymalny okres spłaty 36 miesięcy do kwoty 15 000 zł. W Hapipożyczki proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się całkowicie online, a po uzyskaniu wymaganej pożyczki możemy otrzymać przydzielonego, dedykowanego agenta pomocnego w obsłudze pożyczki.

Hapipożyczki jest szybko rozwijającą się marką należącą do znanej firmy pożyczkowej Provident. Provident stworzyła brand Hapipożyczki, dostosowując go do udzielania pożyczek ratalnych w stu procentach przez Internet. Proces wnioskowania o pożyczkę przebiega w łatwy, wygodny dla klienta sposób, a raty na jakie można rozłożyć spłaty są bardzo elastyczne, co może przyciągać klientów. Hapipożyczki znane są również z zabawnych reklam, często w formie rysunkowej, a swój przekaz komunikacyjny kierują do wszystkich osób, które mogą wziąć pożyczkę na dowolne cele – wypad w góry, zakupowe szaleństwo, nowy laptop itp.

HapiPożyczki - Pożyczki przez internet

Hapipożyczki udziela pożyczek ratalnych przez Internet do 15 000 zł na 36 elastyczne raty. Odbiorcą oferty firmy należącej do znanego na rynku usług finansowych Providenta może zostać każdy, kto nie ma zadłużeń w spłacie innych zobowiązań i może pochwalić się pozytywną historią kredytową. Udzielaniem pożyczek przez Internet w Hapipożyczki rządzą proste zasady. Wystarczy wybrać kwotę i okres spłaty, wypełniając wniosek na hapipozyczki.pl. Firma telefonicznie potwierdzi nasze dane. Po spełnieniu wszystkich warunków i akceptacji wniosku przekazują pieniądze na nasz rachunek bankowy lub poprzez wypłatę gotówkową w placówce Poczty Polskiej.

HapiPożyczki - Ogólne warunki

Jakie są warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Hapipożyczki? Podstawowymi warunkami uzyskania pozytywnej decyzji pożyczkowej w Hapipożyczka jest ukończone 18 lat pożyczkobiorcy. Klient musi posiadać także obywatelstwo polskie, konto w banku i stały dochód. Proces wnioskowania o pożyczkę od początku do końca przebiega przez Internet i trwa do 15 minut. Mowa o 15 minutach, a w tym również przelanie pieniędzy na nasze konto, jeśli oczywiście posiadamy konto w tych samych bankach, co pożyczkodawca.

HapiPożyczki - Pożyczka krok po kroku

Aby wziąć pożyczkę ratalną w Hapipożyczki, należy najpierw odwiedzić serwis internetowy hapipozyczki.pl i określić za pomocą interaktywnych suwaków żądaną kwotę pożyczki od 800 zł do 15 000 zł. To samo należy uczynić z okresem spłaty, również za pośrednictwem suwaka ustawić raty od 3 miesięcy do 36 miesięcy. Następnie klikamy w przycisk biorę pożyczkę. Następnie przechodzimy do wypełnienia formularza online, wpisując wymagane dane osobowe i adresowe. Po utworzeniu konta w serwisie musimy jeszcze uzupełnić dane dotyczące naszego zatrudnienia i dochodów. Zaznaczamy odpowiednie zgody, po czym na podany wcześniej numer telefonu otrzymamy sms potwierdzający złożenie wniosku. Aby potwierdzić nasze dane, zostaniemy poproszeni na wykonanie przelewu weryfikacyjnego na jeden grosz. Wniosek w krótkim czasie zostanie rozpatrzony, a pieniądze wypłacone.

HapiPożyczki - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki – 2 000 zł; łączna kwota odsetek – 114,69 zł; prowizja – 1 092 zł; stała roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy; wysokość miesięcznych rat: 267,01 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta – 3 206,69 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – 154,76%; całkowity koszt pożyczki – 1 206,69 zł (wg stanu na dzień 26 czerwca 2017 r.). W wybranych przypadkach maksymalna prowizja może wynieść 99,96% kwoty pożyczki, a maksymalne odsetki 10% w skali roku.

W przypadku niespłacenia wymagalnej kwoty raty w Terminie spłaty raty pożyczki lub spłacenia jej w niepełnej wysokości, Pożyczkodawca będzie naliczać dziennie odsetki od przeterminowanego zadłużenia (odsetki za opóźnienie) obliczone według stopy procentowej odsetek maksymalnych za opóźnienie, o których mowa w art. 481 § 21 Kodeksu cywilnego. Na dzień zawarcia Umowy stawka odsetek karnych obliczonych na zasadach określonych powyżej wynosi 14%.

Pożyczasz80034001240015000
Czas (miesięcy)36363636
Rata30.2375.56453.34566.67
Oddajesz1088.282720.1616320.2420400.12

HapiPożyczki - Dane firmy

 • Obsługa Klienta: +48 22 395 85 87
  Sprzedaż: + 48 22 395 85 85
 • bok@hapipozyczki.pl
 • Godziny obsługi:
  pn. – pt.: 8.00 – 20.00
  sb.: 9.00 – 17.00
 • IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Jerozolimskie 136; 02-305 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, zarejestrowana jako podatnik pod numerem NIP 701-01-91-956, o kapitale zakładowym w wysokości 10.000.000,00 zł, który został wpłacony w całości.

 

Zalety

 • wysoka kwota pożyczki
 • renomowana firma
 • wygodny interfejs
 • niskie raty pożyczki

Wady

 • nie ma infolinii
 • wysoki koszt minimalnej kwoty pożyczki

Ocena

4.24 (84.8%)
72 głosów

Komentarze

17 odpowiedzi na “HapiPożyczki”

 1. Maja napisał(a):

  Potrzebowałam większej kwoty, którą mogłabym spłacić w ciągu trzech lat, dlatego pożyczka online od Hapipożyczki była dla mnie. Wypełniłam wniosek w internecie, a cała procedura przyznania pożyczki była krótka i całkiem przyjemna. I już po kilku minutach miałam pieniądze na koncie w banku.

 2. Marek napisał(a):

  Brałem pożyczkę w Hapi, bo nagle musiałem sporo wydać na naprawę samochodu. Szybko, miło, sprawnie i na spokojnie spłacam. Nie mam nic do zarzucenia.

 3. lukas napisał(a):

  wysokie kwoty pozyczek, to duży plus! wziołem u nich 5 tysiecy, wiadomo,że doszły do tego jakieś dodatkowe pieniądze, ale ogólnie jest spoko, na pewno polecę znajomym

 4. Bea napisał(a):

  HapiPożyczki to jest odłam Providenta! A Provident chyba wszyscy znają, bo przecież wszędzie się reklamują non stop. HapiPożyczki też działają trochę jak bank bo pożyczają dużo i na długo, a nie do końca tak jak chwilówki. To znaczy, u nich też można pożyczyć mniej i na krótko, na przykład jak my na spontaniczny wypad nad morze. Najważniejszy dla mnie jest czas, bo jak się ma konto bankowe tam gdzie Hapi, to pieniądze po złożeniu wniosku są już na koncie w ciągu 15 minut! Mnie to chyba do nich najbardziej przekonuje. No i wszystko bez problemu załatwi się przez Internet:)

 5. Mati napisał(a):

  HapiPożyczki ma tę zaletę, że za stworzeniem tej marki stoi Provident. Dla mnie to wystarczająca rekomendacja, bo po prostu ufam tym firmom, które dobrze znam. Już to podpowiada mi, że wszystko pójdzie dobrze. Dokładnie tak było w tym przypadku. Wszelkie formalności przebiegały bezproblemowo, a pieniądze bardzo szybko znalazły się na moim koncie. Mam dość duży dochód, więc mogłem sobie pozwolić na sporą kwotę początkową. Rozłożyłem ją na kilkanaście rat i spokojnie spłacam.

 6. happy napisał(a):

  Jakiś czas temu trafiłam na ich ofertę, która mnie zainteresowała. Z narzeczonym potrzebowaliśmy gotówki na dokończenie remontu mieszkania niestety Banki nie są łaskawe. Postanowiliśmy pożyczyć od HapiPożyczki i jesteśmy happy 😉 Bez problemu, szybka weryfikacja i bez problemu przyznali nam wnioskowaną kwotę. Firma godna polecenia.

 7. zadowolony napisał(a):

  Jestem stałym klientem firmy Hapipożyczki. Wybrałem ją dlatego, ponieważ oferują bardzo wysoką, jedną z najwyższych na rynku pożyczek. A ja często potrzebuję dodatkowych środków i nie chodzi wcale o kilkaset złotych. Nigdy się na niej nie zawiodłem, od miesięcy nasza współpraca przebiega korzystnie dla obu stron. Jest fajnie 🙂

 8. Ulala napisał(a):

  Hapipożyczki to kapitalna firma! Moim zdaniem najlepsza na rynku!

 9. Happy:) napisał(a):

  Jak widzę reklamy Hapi to od razu się uśmiecham. Może to głupie, ale właśnie z powodu reklam pożyczyłam u nich kilka tysięcy, kiedy bardzo ich potrzebowałam. Na firmę nie ma co narzekać. Pożyczają duże kwoty i nie robią problemów przy spłacie, ponieważ mają w sumie niskie raty. Szkoda tylko, że nie można z nimi pogadać przez telefon, bo kilka razy miałam taką potrzebę.

 10. piter napisał(a):

  akurat nie musiałem pożyczać większej gotówki, do samochodu, który sobie wybrałem brakło mi 3 tysiecy. poczytałem opinie na forach i wybrałem hapi pożyczki. nie żałuje , mają wszystko dokładnie opisane, jak wygląda spłata, jakie warunki itp, żadnych haczyków. samochód już stoi pod blokiem, pożyczka spłacona, więc wszystko gra 😛

 11. Laki napisał(a):

  HapiPożyczki to najlepsza firma, na którą trafiłem do tej pory, jest naprawdę mega!!!!!

 12. Przem. napisał(a):

  Pogoda dała nam mocno popalić a nie mamy ubezpieczonego domu. Po jednej wichurze dach nadawał się tylko do remontu a przy okazji wyszło jak lata temu zrobili go „fachowcy” żenada i oszuści! Jak nie ten wiatr to zaraz i tak kapało by nam na głowy! Wziąłem pożyczkę w Hapi Pożyczki na naprawy. Nie mam tyle pieniedzy naraz i nie mam ubezpieczenia. Ale już naprawione i jesteśmy bezpieczni.

 13. Paweł napisał(a):

  Hapi Pożyczki widać w TV i próbowałem najpierw tutaj. Pożyczkę dostałem i spłaciłem.

 14. Lusia_00 napisał(a):

  Do Hapi pozyczki przekonały mnie ich wesołe reklamy tv no i oczywiście oferta. ja jestem zadowolona

 15. Pelagia napisał(a):

  Jakiś czas temu postanowiliśmy z mężem kupić sobie działkę nad jeziorem. Już od dawna mieliśmy odłożone na nią pieniądze. Nawet znaleźliśmy ogłoszenie, które odpowiadało naszym oczekiwaniom. Niestety cena przekraczała nasz budżet o jakieś 10 tysięcy. Jednak mój Henio nie dał za wygrana i poszedł do banku po kredyt. Wrócił stamtąd niepocieszony bo odmówili mu. Jednak mój kochany nie dał za wygraną i tym razem postawił na ofertę Happy pożyczki. I to było to! Bez problemu dostaliśmy pieniądze na konto. Teraz gdy mamy tylko wolna chwile relaksujemy się na łonie natury i robimy grilla dla znajomych. Bez pomocy od Happy Pożyczki nie wiem co by było. Dziękujemy Happi pożyczki!

 16. Miałam wziąć gdzie indziej, ale zobaczyłam ich reklamę w TV. Po rozmowie z narzeczonym doszliśmy do wniosku, że na remont mieszkania najkorzystniej wziąć właśnie u nich pożyczkę. Obecnie kończymy spłacać i jesteśmy zadowoleni ze swojego wyboru pożyczkodawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.