Duocash recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Duocash to serwis działający na polskim rynku od 2015 roku. Wnioskujący o pożyczkę w Duocach mogą uzyskać od 500 do 20000 zł, ze spłatą maksymalnie do 60 miesięcy. Proces zaciągnięcia pożyczki jest całkowicie online. Duocach chętnie udziela pożyczek nawet osobom, które mają złą historię kredytową. Muszą one jedynie znaleźć gwaranta. Jest to dobra opcja dla osób, które nie mogą otrzymać dodatkowego finansowania w innych firmach.

duocash logo
Kwota
500zł - 20000zł
Okres
od 1 do 60 msc
Pożyczkowy Portal

Duocash - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Aleje Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa
TelefonTelefon:
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: formularz kontaktowy

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Money Beat Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000577778
NIP: 5223040140
REGON: 36267822700000

Zalety i wady firmy Duocash

Duocash – Pożyczki przez internet

Duocash oferuje pożyczki z gwarantem do 25000 zł. Oznacza to, że zaciągnąć pożyczkę mogą osoby, które znajdą zaufaną osobę będąca jego gwarantem. Duocash ceni sobie klientów, dlatego każda pożyczka jest indywidualnie dopasowana do potrzeb wnioskującego. Aby zaciągnąć pożyczkę w Duocash należy wykonać kilka prostych kroków. Co ważne również, zła historia kredytowa nie blokuje nas od możliwości uzyskania pieniędzy w firmie. Pożyczkę spłacamy poprzez równe raty, które możemy rozłożyć od 12 do 48 miesięcy.

Ważne jest, abyśmy spłacali pożyczkę w wyznaczonym na umowie terminie, ponieważ konsekwencje za brak spłaty pieniędzy poniesie również nasz żyrant.

Duocash – Ogólne warunki

Pewnie zastanawiasz się, jakie trzeba spełnić warunki, aby uzyskać pożyczkę w Duocash? Oto lista najważniejszych warunków, które trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę ratalną w Duocash: 

  • wnioskujący musi być osobą mieszczącą się w przedziale wiekowym od 18 do 75 lat
  • musi również zamieszkiwać na terenie Polski
  • posiadać obywatelstwo polskie
  • mieć osobę zaufaną, która zostanie żyrantem

Duocash – Pożyczka krok po kroku

Pierwszym krokiem do zaciągnięcia pożyczki w firmie pożyczkowej Duocash jest odwiedzenie strony internetowej i wybranie na wirtualnym kalkulatorze kwoty pożyczki oraz okresu kredytowania. Po wybraniu interesujących nas parametrów klikamy “Weź pożyczkę”. Zostaniemy automatycznie przekierowani na stronę z wnioskiem. Musimy wypełnić go prawidłowo, by nie został on z tego powodu odrzucony. W formularzu podajemy następująco: imię, nazwisko, PESEL, adres e-mail, numer telefonu. Poniżej znajdują się zgody, które musimy zaakceptować po wcześniejszym zapoznaniu się z nimi. Wysyłamy wniosek i czekamy na kontakt z konsultantem. Po wysłaniu zgłoszenia otrzymamy link, który również będziemy zobowiązani wypełnić. Tam podajemy dane dotyczące żyranta. Gwarant musi być osobą stabilną finansowo. Po wysłaniu dodatkowych danych firma kontaktuje się z gwarantem w celu potwierdzenia wszystkich formalności. Jeżeli firma zaakceptuje wniosek, pożyczka trafi na konto żyranta.

Duocash – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Pożyczasz 2500 zł na 12 miesięcy, płacąc 256.7zł na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 3080.29 zł. Prowizja za udzielenie pożyczki w kwocie 175 zł. Opłata administracyjna w kwocie 250 zł. Oprocentowanie 10.0% (zmienne) Stan na dzień 05.06.2017

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Duocash zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
duocash logo
500zł - 20000zł
Kwota
od 1 do 60 msc
Okres
Podobne oferty do Duocash
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: