Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

Maksymalna kwota pożyczki: 25 000 zł
Weź pożyczkę
w Duocash

Duocash - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców! Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na w zakładce pożyczki ratalne.

 

Duocash to nowa firma pozabankowa na rynku polskim. Wnioskujący o pożyczkę w Duocach mogą uzyskać od 2500 do 25000 zł, ze spłatą maksymalnie do 48 miesięcy. Proces zaciągnięcia pożyczki jest całkowicie online.

Pożyczkodawcą jest Rapida z siedzibą w Warszawie przy ulicy Elektoralnej 13 lok 121.

Duocash – Dane kontaktowe

Nazwa: Duocash
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 25 000 do 60 mies.
Siedziba firmy: Elektoralna 13, Warszawa 00-137
Telefon: brak
e-mail: brak
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

Duocash - Pożyczki przez internet

Duocash oferuje pożyczki z gwarantem do 25000 zł. Oznacza to, że zaciągnąć pożyczkę mogą osoby, które znajdą zaufaną osobę będąca jego gwarantem. Duocash ceni sobie klientów, dlatego każda pożyczka jest indywidualnie dopasowana do potrzeb wnioskującego. Aby zaciągnąć pożyczkę w Duocash należy wykonać kilka prostych kroków. Co ważne również, zła historia kredytowa nie blokuje nas od możliwości uzyskania pieniędzy w firmie. Pożyczkę spłacamy poprzez równe raty, które możemy rozłożyć od 12 do 48 miesięcy.

Ważne jest, abyśmy spłacali pożyczkę w wyznaczonym na umowie terminie, ponieważ konsekwencje za brak spłaty pieniędzy poniesie również nasz żyrant.

Duocash - Ogólne warunki

Pewnie zastanawiasz się, jakie trzeba spełnić warunki, aby uzyskać pożyczkę w Duocash? Oto lista najważniejszych warunków, które trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę ratalną w Duocash: 

  • wnioskujący musi być osobą mieszczącą się w przedziale wiekowym od 18 do 75 lat
  • musi również zamieszkiwać na terenie Polski
  • posiadać obywatelstwo polskie
  • mieć osobę zaufaną, która zostanie żyrantem

Duocash - Pożyczka krok po kroku

Pierwszym krokiem do zaciągnięcia pożyczki w firmie pożyczkowej Duocash jest odwiedzenie strony internetowej i wybranie na wirtualnym kalkulatorze kwoty pożyczki oraz okresu kredytowania. Po wybraniu interesujących nas parametrów klikamy “Weź pożyczkę”. Zostaniemy automatycznie przekierowani na stronę z wnioskiem. Musimy wypełnić go prawidłowo, by nie został on z tego powodu odrzucony. W formularzu podajemy następująco: imię, nazwisko, PESEL, adres e-mail, numer telefonu. Poniżej znajdują się zgody, które musimy zaakceptować po wcześniejszym zapoznaniu się z nimi. Wysyłamy wniosek i czekamy na kontakt z konsultantem. Po wysłaniu zgłoszenia otrzymamy link, który również będziemy zobowiązani wypełnić. Tam podajemy dane dotyczące żyranta. Gwarant musi być osobą stabilną finansowo. Po wysłaniu dodatkowych danych firma kontaktuje się z gwarantem w celu potwierdzenia wszystkich formalności. Jeżeli firma zaakceptuje wniosek, pożyczka trafi na konto żyranta.

Duocash - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład zaciągnięcia pożyczki w Duocash: Pożyczasz 2500 zł na 12 miesięcy, płacąc 256.7zł na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 3080.29 zł. Prowizja za udzielenie pożyczki w kwocie 175 zł. Opłata administracyjna w kwocie 250 zł. Oprocentowanie 10.0% (zmienne) Stan na dzień 05.06.2017

 

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

Duocash - Dane firmy

  • formularz kontaktowy
  • Pożyczkodawcą jest Rapida sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Elektoralnej 13 lok 121, KRS 0000647952, NIP 5252684957, REGON: 365892926.

Zalety

  • Wysoka kwota pożyczki
  • Długi okres kredytowania

Wady

  • Pożyczka tylko z gwarantem

Ocena

1.71
21 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.