3.15 20

Flexpożyczka

3.15
20 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 12 000 zł
Koszt pierwszej pożyczki do 1 500 zł: 0 zł!
Weź pożyczkę
w Flexpożyczka

Flexpożyczka - Opinie

Flexpożyczka jest firmą udzielającą pożyczek przez Internet nawet na kwotę 12000 zł, maksymalnie na 24 miesiące. Flexpożyczka należy do firmy Pożycz Tu. Flexpożyczka udziela długoterminowych pożyczek, o które można wnioskować przez Internet, na wysokie kwoty 12000 zł. Pożyczka o wartości 12000 przeznaczona jest dla stałych klientów.

Flexpożyczka - Pożyczki przez internet

Flexpożyczka udziela krótkoterminowych pożyczek, które są dostępne dla klienta za pośrednictwem strony internetowej flexpozyczka.pl. Każdy nowy klient może skorzystać z przygotowanej promocji na darmową pierwszą pożyczkę do 1500 zł. Czas spłaty promocyjnej pożyczki wynosi dwa miesiące.

Flexpożyczka - Ogólne warunki

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę w Flexpożyczka?Aby otrzymać pożyczkę, klient musi przede wszystkim:
być pełnoletnim obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej, co potwierdzi stosownym dokumentem, np. dowodem osobistym lub paszportem, musi posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, czyli być osobą pełnoletnią, koniecznie musi posiadać rachunek bankowy na swoje nazwisko. Ważne jest również, aby nie posiadać niespłaconych zobowiązań finansowych i móc pochwalić się pozytywną historią kredytową.

Flexpożyczka - Pożyczka krok po kroku

Na stronie głównej serwisu flexpozyczka.pl określamy za pomocą suwaków kwotę, jaką chcemy pożyczyć oraz czas spłaty naszego zobowiązania. W dwóch dostępnych opcjach powyżej suwaków, definiujemy, czy jest to nasza pierwsza pożyczka w Flexpożyczka, czy kolejna. Jeżeli zaciągamy pierwszą pożyczkę, możemy liczyć na zerową prowizję. To znaczy pożyczamy 1500 zł na dwa miesiące całkowicie za darmo, bez ukrytych opłat. Trzeba oczywiście wywiązać się z umowy i terminowo spłacić zobowiązanie. Poniżej suwaków w czterech dostępnych polach wpisujemy imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Zapoznajemy się z regulaminem i wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowym, po czym klikamy w przycisk “Złóż wniosek”. Przechodzimy do następnego kroku, gdzie musimy uzupełnić dodatkowe dane, aby otrzymać pożyczkę. Mowa o serii i numerze dowodu osobistego, numerze PESEL i adresie zameldowania. Dodatkowo powtarzamy podany wcześniej numer telefonu. Kolejnym punktem w wypełnieniu wniosku są informacje o zatrudnieniu, wykształceniu, informacje o innych zobowiązaniach finansowych oraz o dochodzie, nazwie banku i numerze naszego konta. Zaznaczamy wymagane zgody. Na koniec przelewamy opłatę rejestracyjną, czyli symboliczny jeden grosz, a pożyczkodawca zweryfikuje nasze dane i wyda decyzję o przyznaniu pożyczki. Cały proces odbywa się online i wymaga podania wyżej wymienionych danych tylko raz, jeśli jest to nasza pierwsza pożyczka w Flexpożyczka. Następne chwilówki składamy za pośrednictwem konta, które tworzymy w serwisie podczas wnioskowania o pierwszą pożyczkę. Po akceptacji wniosku, pieniądze powinny szybko wylądować na naszym koncie bankowym.

Flexpożyczka - Koszty pożyczki

Maksymalna wysokość i okres pierwszej pożyczki w Flexpożyczka to 1500 zł i 60 dni. Opłata rejestracyjna, która jest niezwłocznie zwracana wnioskodawcy, wynosi 1 grosz (gdy Klient dokonuje opłaty rejestracyjnej na konto w jednym z banków, w którym Spółka posiada swoje konto) lub 1 złoty gdy Klient korzysta z systemu szybkich płatności. Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki w Flexpożyczka: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1500 zł; całkowita kwota do spłaty 1500 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 60 dni. Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 59% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 2000 zł; całkowita kwota do spłaty 3180 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 1180 zł; umowa na 12 miesięcy. Stan na 02.01.2017. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową Pożyczkobiorcy, jeśli klient zalega ze spłatami pożyczki. Przekazanie danych Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej jest dokonywane na podstawie pisemnej umowy o udostępnianie informacji gospodarczych zawartej przez Pożyczkodawcę z Biurem Informacji Gospodarczej oraz w oparciu o przepisy rozdziału 3 ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych.

Pożyczasz10021001000012000
Czas (miesięcy)24242424
Rata13.252651192.51457.5
Oddajesz31863602862034980

Flexpożyczka - Dane firmy

 • biuro@flexpozyczka.pl
 • Właścicielem flexpozyczka.pl jest Pożycz Tu sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Dąbrowskiego 21/5
  Godziny pracy:
  9.00 – 17.00

 

Zalety

 • szybki wniosek
 • szybki przelew pieniędzy na konto
 • wygodny interfejs
 • pierwsza pożyczka do 1500 zł za darmo

Wady

 • maksymalna kwota pożyczki na 24 miesiące bardzo droga
 • wysokie prowizje

Ocena

3.15 (63%)
20 głosów

Komentarze

14 odpowiedzi na “Flexpożyczka”

 1. Aga napisał(a):

  FlexPożyczka jest fajna, bo nowym klientom pozwala pożyczyć 1500zl na dwa miesiące bez odsetek. To dobry sposób, żeby sprawdzić i się przekonać, czy taka firma i forma pożyczek nam odpowiada, bo za każdym kolejnym razem, można już pożyczyć znowu więcej. Oni się specjalizują w długoterminowych pożyczkach, więc jak się chce i potrzebuje to można nawet pożyczyć 12000 na dwa lata. Co prawda już wtedy z odsetkami, ale jak trzeba nagle większej kwoty i nie ma się w banku zdolności kredytowej, albo chce się mieć pieniądze szybko, no to wtedy takie rozwiązanie jest całkiem niezłe. Ja już kilka razy korzystałam na różne cele i jestem zadowolona.

 2. remek napisał(a):

  FLexPożyczka nigdy mnie nie zawiodła, a jestem jej klientem od długiego czasu. Cóż mogę napisać. Właśnie to, że firma troszczy się o stałych klientów, wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom, czego przykładem jest bardzo wysoka, jak na instytucje pozabankową udzielającą chwilówek czy pożyczek. Jestem całkowicie zadowolony z usług tej firmy i będę polecać ją na każdym kroku 🙂

 3. Oliwier napisał(a):

  FLexPożyczka to firma, która dostosuje elastyczną pożyczką do każdego klienta. W porównaniu do innych jednostek na rynku mają może ciut za wysokie koszty pożyczek ale myślę, że warto skorzystać z ich oferty. Wszelkie formalności dopięte na ostatni guzik, a spłacenie zadłużenia nie sprawiało żadnych problemów. Flex Pożyczka ma także bardzo przejrzyste warunki spłaty., które dla pierwszych klientów nie stanowią “czarnej magii” Polecam.

 4. Renata napisał(a):

  Idealne rozwiązanie dla wymagających. Polecam bo warto skorzystać z ich oferty.

 5. Examer napisał(a):

  FlexPożyczka jest dokładnie taka, jak się nazywa – elastyczna. Takie oferty są dla mnie najlepsze, bo można być pewnym, że dopilnowanie wszystkich formalności i spłacenie zadłużenia nie będzie sprawiało problemów. To jedna z najlepszych firm pożyczkowych, z których korzystałem do tej pory 🙂 nie wiem, czy można chcieć czegoś więcej 🙂 ja kupiłem za pożyczoną kasę, to, na czym mi zależało 🙂

 6. Robi napisał(a):

  Flexpożyczka zachęciła mnie wysoką kwotą pożyczki. To idealnie rozwiazanie dla mnie.

 7. Karolcia napisał(a):

  Mogę się pochwalić, że jestem stałą klientką tej firmy. W Flex pożyczce pożyczałam kasę już chyba z 10 razy i za każdym razem jestem zadowolona z usług i oferty tej firmy. 3 miesiące temu chciałam sobie kupić nowy samochód, bo ten który miałam już niedomagał i potrzebna mi była wyższa kwota w granicach 10 tys. zł. Pożyczkę dostałam bez problemu i właśnie za to cenię ta firme.

 8. Tomuś napisał(a):

  Koszty ponoszone w Flexpożyczka są bardzo wysokie, ale szybko przyznają wnioskowaną kwotę, dla mnie było to ważne, bo miałem trudną sytucję i bardzo pilny wydatek

 9. Joanna napisał(a):

  Po mega, ale to naprawdę mega ciężkim okresie po prostu musiałam uciekać byle dalej! Odpocząć! Od wszystkiego, nikogo znajomego nie widzieć! Wyszukałam wakacje na drugim końcu świata, 9 dni wśród palm i z drinkami nad basenem. Miałam trochę luźnych oszczędności, a dopłatę all inclusive i pojedynczy pokój pożyczyłam z Flexpożyczka i to za darmo, bo była promocja. Wypoczęłam jak nigdy!!

 10. Daria napisał(a):

  ta pierwsza pożyczka za darmo to super opcja, idealna dla tych, co nie musza pożyczać większej gotówki. jak najbardziej polecam flexpozyczkę

 11. Tadam napisał(a):

  Troche drogo, ale dobra obsluga. Polecam Flexpozyczke

 12. Kukuła napisał(a):

  Chciałam skorzystać z oferty tej firmy, ale Flexpozyczka ma za dużą prowizje, więc znalazłam inna firme. Mogliby trochę zmodyfikować oferte

 13. Przyszła_rozwódka napisał(a):

  Jestem w trakcie rozwodu z moim mężem. Nakryłam go z figlującego z doma panienkami w naszym łożu małżeńskim. Zdradził mnie po 5 latach małżeństwa. Nie darowałam mu tego wyskoku i zażądałam rozwodu. On oczywiście się nie chce zgodzić na niego, bo musiałby się dokonać podział majątku, a on nie chce się niczym dzielić. Jest tak pazerny, że głowa mała. Mimo, że to ja więcej włożyłam do naszego wspólnego majątku niż on. Aby odzyskać to co moja postanowiłam wynająć najlepszego adwokata w mieście. Mój mecenas jest świetnym specjalistą z zakresu prawa rozwodowego, ale jego usługi słono mnie kosztują. Dobrze, że mogę liczyć na pożyczki z Flexpożyczki. Gdyby nie one, nie miałabym pieniędzy na bardzo dobrego adwokata, a tym samym wywalczenie równego podziału majątku i alimentów od męża.

 14. Rychu napisał(a):

  Jedni z najszybciej przelewających na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *