Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Feniko

4.14
28 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 1 000 zł
Weź pożyczkę
w Feniko

Feniko - Opinie

Feniko jest firmą udzielającą niewysokich pożyczek online za pośrednictwem Internetu. Klient Feniko nie może liczyć na wysokie kwoty pożyczki, maksymalnie 1000 zł, ale za to z możliwością rozłożenia tej sumy aż na 4 miesięczne raty.

Feniko jest stosunkowo nową firmą pożyczkową na rynku. Marka należy do Nummus Finanse spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tychach. Najbardziej charakterystycznymi cechami Feniko wyróżniającymi ją na tle konkurencji jest niska kwota pożyczki do 1000 zł, z długim okresem spłaty do 4 miesięcy. Firma przyznaje pożyczki również osobom zadłużonym, dlatego sadząc po ofercie Feniko, kierują swoje pożyczki głównie do osób, dla których 1000 zł może okazać się dużą pomocą w spłacie innych zobowiązań.

Feniko - Pożyczki przez internet

Feniko udziela pożyczek sto procent przez Internet na długi okres spłaty 4 miesiące niskich kwot do 1000 zł. Feniko nie oferuje pierwszej darmowej pożyczki, ale za to udziela pożyczek dla osób, które są wpisane do baz rejestru długów, co może okazać się jedyną opcją w kryzysowych sytuacjach. Należności w Feniko zależnie od umowy należy uregulować do 4 miesięcy – jest to bardzo długi okres jak na szybkie pożyczki online.

Feniko - Ogólne warunki

Pożyczkę w Feniko można przeznaczyć na dowolne cele. Aby otrzymać pożyczkę w Feniko, należy spełnić kilka warunków. Pożyczka może być udzielona Wnioskodawcy, który posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz
jest obywatelem polskim z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Pożyczkobiorca musi posiadać również zdolność do spłaty zobowiązań względem Pożyczkodawcy, uzyskać pozytywną Ocenę ryzyka kredytowego oraz zawrzeć z Pożyczkodawcą Umowę Pożyczki. Klient w momencie ubiegania się o pożyczkę, nie może posiadać innych zobowiązań pieniężnych względem Feniko. Ważną informacją jest również, czy klient nie złożył wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej oraz cy nie toczy się przeciwko niemu postępowanie upadłościowe. Jeśli tak, trudno będzie uzyskać pożyczkę. Pożyczkodawca udziela pożyczki wyłącznie w walucie polskiej, na dowolny cel konsumpcyjny (nie trzeba wskazywać jaki) w kwocie i na okres każdorazowo określony w Umowie Pożyczki.

Feniko - Pożyczka krok po kroku

Jaką wyglądają poszczególne etapy wnioskowania o pożyczkę w feniko.pl? Na początku określamy kwotę pożyczki i przechodzimy do wypełniania wniosku. Uzupełnienie formularza zajmie kilka minut.
W odpowiednie pola formularza należy wpisać swoje dane osobowe, informacje o zatrudnieniu oraz zarobkach. W trakcie wypełniania wniosku, zostaniemy poproszeni o weryfikację podanego adresu e-mail oraz numeru telefonu, poprzez podanie kodu. Kod otrzymamy na podany wcześniej adres e-mail oraz numer telefonu. Przed wysłaniem wniosku warto jeszcze raz przeanalizować wpisane informacje,czy są poprawne. Następnie po wysłaniu wniosku musimy zaczekać na jego analizę. Feniko sprawdza informacje zawarte w formularzu i jeżeli decyzja o przyznaniu pożyczki będzie pozytywna, otrzymamy sms i e-mail potwierdzający. W smsie i emailu znajdziemy szczegółowe dane do przelewu weryfikacyjnego na 1 grosz, który musimy wykonać na podane przez pożyczkodawcę konto. Po prawidłowym przelewie weryfikacyjnym, pieniądze szybko otrzymujemy na konto, a umowę oraz formularz informacyjny na adres email.

Feniko - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki w Feniko: 389,12%. Całkowita kwota pożyczki (bez dodatkowych kosztów): 1 000 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt pożyczki: 376,81 zł (w tym prowizja 348,36 zł, odsetki 28,45 zł). Całkowita kwota do zapłaty 1 376,81 zł, płatna w  4 miesięcznych ratach (1 rata w kwocie 344,39 zł, pozostałe 3 raty płatne w kwocie 344,14 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 13.01.2017 r.

Pożyczasz3005008001000
Czas (miesięcy)5555
Rata103.27172.11240.95309.79
Oddajesz516.35860.551204.751548.95

Feniko - Dane firmy

 • 801 00 50 22
 • kontakt@feniko.pl
 • Doradcy pracują od 8.00-18.00
 • Pożyczkodawcą jest Nummus Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tychach, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000516793, o nr NIP: 646-293-41-77,  REGON: 243587103, z kapitałem zakładowym w wysokości 200. 000,- złotych.

FENIKO – HISTORIA I MISJA

Firma pożyczkowa Feniko należy do Dagona Sp.z.o.o. znanej wcześniej pod nazwą Nummus Finanse. Dagona Sp. z o.o. specjalizuje się w udzielaniu szybkich chwilówek. Siedziba firmy Feniko znajduje się na Górny Śląsku w Tychach. Oferta Feniko.pl skierowana jest głównie do osób pełnoletnich, które mogą wykazać się jakimkolwiek dochodem. Warto podkreślić, że firma bardzo elastycznie podchodzi do składanych wniosków. Dzięki temu nawet klienci, którzy nie posiadają najlepszej historii kredytowej mają szansę na otrzymanie zobowiązania finansowego. By otrzymać pożyczkę w Feniko klient musi posiadać konto bankowe, telefon i ważny dowód osobisty. Firma nie rozpatruje wnioski osób, które ogłosiły upadłość konsumencką lub są w trakcie postępowania upadłościowego.

FENIKO – KORZYŚCI

Klienci zwracają uwagę przede wszystkim na dwie niezaprzeczalne zalety firmy Feniko. Pierwszą z nich jest akceptowanie wielu wniosków osób, które nie mogą pochwalić się najlepszą historią kredytową. Mimo tego należy podkreślić, że nie każdy wnioskodawca otrzyma pożyczkę. Feniko honoruje przede wszystkim osoby, które mogą wykazać, że posiadają źródła dochodu takie jak: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, renta, emerytura, świadczenie przedemerytalne, działalność gospodarcza, działalność rolnicza, kontrakt menadżerski, marynarski, wojskowy, urlop górniczy oraz kolejowy. Warunkiem otrzymania pożyczki jest przede wszystkim uzyskanie pozytywnej oceny zdolności kredytowej oraz wykonanie poprawnego przelewu weryfikacyjnego, a także posiadanie rachunku bankowego, którego wnioskodawca jest właścicielem. Drugą wspomnianą zaletą firmy Feniko jest stosunkowo długi czas spłaty zobowiązania finansowego. Mowa o czterech miesiącach. Jest to długi okres, ponieważ nie mówimy o długoterminowych pożyczkach ratalnych, lecz o ofercie zakwalifikowanej jako chwilówka. Mimo tego Feniko pozwala na rozłożenie spłaty na cztery miesięczne raty. To bardzo wygodne rozwiązanie. Jest jedną z nielicznych firm prezentujących tego typu możliwość. Niestety oferta Feniko nie jest idealna. Klienci ubolewają przede wszystkim na bardzo niskiej kwocie pożyczki tylko 1000 zł. Jeśli jednak klient nie potrzebuje wysokiej sumy pożyczki, a zależy mu na rozłożeniu spłaty na jak najdłuższy okres, oferta Feniko będzie najlepszym wyborem.

 

Zalety

 • łatwy proces rejestracji i wnioskowania
 • przejrzyste zasady
 • rozłożenia zobowiązania na 4 raty do spłaty

Wady

 • brak darmowej pożyczki
 • niskie kwoty
 • brak promocji

Ocena

4.14 (82.8%)
28 głosów

Komentarze

19 odpowiedzi na “Feniko”

 1. mama_izuni napisał(a):

  również bardzo gorąco polecam Feniko 🙂

 2. majtek napisał(a):

  bardzo polecam ta firme!

 3. PLLI napisał(a):

  Feniko posiada bardzo dobrą ofertę. Pomimo niskich pożyczek warunki są bardzo atrakcyjne. Zadłużenie można rozłożyć na dogodne raty bez względu na wysokość pożyczki. Minusikiem może być brak darmowej pożyczki jednak jest to solidna firma. Godna polecenia. Na pewno skorzystam z ich usług jeszcze nie raz.

 4. Mała napisał(a):

  Feniko działa szybko i nawet niewielką kwotę rozkłada na dogodne raty. Warte polecenie

 5. Zbyszek napisał(a):

  Dla mnie najważniejsze w Feniko jest to, że kwotę zadłużenia, nawet niewielkiego, można rozłożyć na kilka rat. Ja w ten sposób uzyskałem tysiąc złotych, którego brakowało mi do zakupienia samochodu, który upatrzyłem w komisie. Kiedy już umówiłem się ze sprzedawcą, że biorę to auto, wiedziałem, że musi być moje. Z tym pożyczkodawcą udało mi się osiągnąć cel. Jestem za to wdzięczny 🙂 Teraz spokojnie spłacam dług, ale bez problemów i pośpiechu 🙂

 6. Mikołaj napisał(a):

  Świetna oferta, szybka pożyczka, przystępny termin spłaty. Czego chcieć więcej? Feniko od pierwszych chwil wzbudziło moje zaufanie. Mimo że mają dość niską pożyczkę, w porównaniu do innych firm, i nie jest ona darmowa, to solidny pożyczkodawca. Zawsze gdy mam problem i pustkę na koncie zgłaszam się do nich i z pewnością jeszcze wiele razy skorzystać z ich usług.

 7. Kaja napisał(a):

  Mimo niskiej kwoty pożyczki, firma wydaje się solidna i szybko realizuje warunki umowy 🙂

 8. kilimandzaro napisał(a):

  jestem zadowolona z pożyczki w wysokości 1000 zł, nie utrudniają życia 😉

 9. Ola_Cola napisał(a):

  Potrzebowałam tysiąca złotych bo zbliżały się święta wielkanocne, a w tym roku ja mialam organizować rodzinne śniadanie. Wiem, że to duża kwota, ale u mnie świętuje się od rana do wieczora przez całe święta. Przypadkiem usłyszałam o Feniko i postanowiłam spróbować. Przekonało mnie to, że nie trzeba długu spłacać jednorazowo, a w czterech ratach – spoko opcja.

 10. Marcel napisał(a):

  musiałem wziąc pożyczkę, bo pracodawca spóźniał się w wypłatą, a banki, spółdzielnia i operator nie będą przeciez czekali na pieniądze. Feniko to własnie dobra opcja, żeby zachowac jakąś płynność finansową – jak tylko dostałem swoje pieniądze, to spłaciłem pożyczkę, wszystko poszło gładko, bez zadnych problemów. mogę spokojnie polecić

 11. Ania napisał(a):

  Fajne w Feniko jest to, że nawet niewielka kwota może być rozłożona na kilka rat. Zarabiam niewiele i dla mnie takie rozwiązanie jest super 🙂

 12. Daria napisał(a):

  Znajomi znaleźli mega okazje na wyjazd na Sylwestra do Wiednia. 5 dni, mieszkanie tylko dla nas w centrum miasta, z jedzeniem i w ogóle wszystkim co trzeba. Warunek: płacimy natychmiast z góry. No i skąd??? Problem miałam ja i koleżanka. Ona pożyczyła od rodziców, ale ja od moich nie chciałam. Znakazlam Feniko i pożyczka była zaraz na koncie. Zapłaciłam i jadę witać Nowy Rok w Wiedniu!!!

 13. adam_nowak napisał(a):

  polecam z czystym sumieniem, szybkie pożyczki 🙂

 14. Iii napisał(a):

  Mam komornika a dali pożyczke są super w Feniko!!!!

 15. Ktoś333 napisał(a):

  Szkoda, że Feniko ma tak niską kwotę pożyczki, to nie dla mnie…

 16. Fiona napisał(a):

  Właśnie w mojej ulubionej drogerii rozpoczęła się ostatnia z ostatnich wyprzedaży. Wszystko przecenione do 80%. A ja? Jak zwykle spłukana. Nie wiedziałam co robić. Potrzebowałam nowych perfum nie wspominając o szmince i innych kosmetykach. Byłam załamana, bo miałam takie przeświadczenie, bo nie miałam od kogo pożyczyć. W końcu moja współlokatorka z pokoju uświadomiła mi, że przecież są jeszcze firmy pożyczkowe. Pokazała mi stronę Feniko. Poczytałam jakie mają warunki i wypełniłam wniosek. Właśnie teraz kasa przyszła mi na konto a jutro idę na zakupy. Dzieki Feniko.

 17. nataliagmyra napisał(a):

  Koszty są w porządku jeśli brać pod uwagę, że na spłatę pożyczki w feniko są nawet 4 miesiące

 18. /karol napisał(a):

  dla mnie najlepsza dostępna obecnie pożyczka tego typu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.