Feniko recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
91%
Ocena klientów Zobacz opinie
100%

Feniko jest firmą udzielającą pożyczek online za pośrednictwem Internetu. Klient Feniko może uzyskać do 3 000 zł z możliwością spłaty w 30 dni lub rozłożenia tej sumy aż na 6 miesięczne raty.

Feniko Finanse Sp. z o.o. jest firmą pożyczkową z siedzibą w Tychach. Firma indywidualnie podchodzi do każdego klienta, jednocześnie ze zrozumieniem jego wszelkich potrzeb. Cechuje się przede wszystkim wysoką kulturą wobec swoich klientów. Najbardziej charakterystycznymi cechami Feniko wyróżniającymi ją na tle konkurencji jest możliwość rozłożenia kwoty od 300 zł do 3 000 zł na wygodne raty 2, 3, 4, 5 czy 6 miesięczne, ale też spłaty tej kwoty w 30 dni, a jednocześnie nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Feniko logo
Kwota
300 zł - 3 000 zł
Okres
do 6 miesięcy
Pierwsza za darmo?
Tak
Pożyczkowy Portal

Feniko - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy
TelefonTelefon: 604 95 00 95
Godziny pracyGodziny pracy: Pn-Pt 8:00-18:00
E-mailE-mail: kontakt@feniko.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Dane firmy Feniko Finanse Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy: 4 300 000 zł
KRS: 0000752082
NIP: 6462973881
REGON: 381629139

Zalety i wady firmy Feniko

Feniko – Pożyczki przez internet

Feniko udziela pożyczek do 3 000 zł, sto procent przez Internet na długi okres spłaty nawet do 6 miesięcy. Feniko oferuje pierwszą darmową pożyczkę pod warunkiem, że okres spłaty nie przekracza 30 dni. Należności w Feniko zależnie od umowy należy uregulować do 6 miesięcy – jest to bardzo długi okres jak na szybkie pożyczki online.

Feniko – Ogólne warunki

Pożyczkę w Feniko można przeznaczyć na dowolne cele. Aby otrzymać pożyczkę w Feniko, należy spełnić kilka warunków. Pożyczka może być udzielona Wnioskodawcy, który posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz jest obywatelem polskim z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Pożyczkobiorca musi posiadać również zdolność do spłaty zobowiązań względem Pożyczkodawcy, uzyskać pozytywną Ocenę ryzyka kredytowego oraz zawrzeć z Pożyczkodawcą Umowę Pożyczki. Klient w momencie ubiegania się o pożyczkę, nie może posiadać innych zobowiązań pieniężnych względem Feniko. Pożyczkodawca udziela pożyczki wyłącznie w walucie polskiej, na dowolny cel konsumpcyjny (nie trzeba wskazywać jaki) w kwocie i na okres każdorazowo określony w Umowie Pożyczki.

Feniko – Pożyczka krok po kroku

Jaką wyglądają poszczególne etapy wnioskowania o pożyczkę w feniko.pl? Na początku określamy kwotę pożyczki i przechodzimy do wypełniania wniosku. Uzupełnienie formularza zajmie kilka minut.
W odpowiednie pola formularza należy wpisać swoje dane osobowe, informacje o zatrudnieniu oraz zarobkach. W trakcie wypełniania wniosku, zostaniemy poproszeni o weryfikację podanego adresu e-mail oraz numeru telefonu, poprzez podanie kodu. Kod otrzymamy na podany wcześniej adres e-mail oraz numer telefonu. Przed wysłaniem wniosku warto jeszcze raz przeanalizować wpisane informacje, czy są poprawne. Następnie po wysłaniu wniosku musimy zaczekać na jego analizę. Feniko sprawdza informacje zawarte w formularzu i jeżeli decyzja o przyznaniu pożyczki będzie pozytywna, otrzymamy sms i e-mail potwierdzający. W smsie i emailu znajdziemy szczegółowe dane do przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł, który musimy wykonać na podane przez pożyczkodawcę konto. Po prawidłowym przelewie weryfikacyjnym, pieniądze szybko otrzymujemy na konto, a umowę oraz formularz informacyjny na adres email. Wszelkie dokumenty, jak i harmonogram spłaty dostępny jest w Panelu Klienta.

Feniko – Koszty pożyczki

Reprezentatywna pożyczka przez Internet w Feniko w przypadku pierwszej pożyczki: 

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 2.000 zł; całkowita kwota do zapłaty 2.000 zł; całkowity koszt pożyczki 0 zł; okres obowiązywania umowy: od dnia 03.03.2021 roku do dnia 02.04.2021 roku. Kalkulacja została dokonana na dzień 03.03.2021 r.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 248,29 % Całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 1 000,00 złotych, oprocentowanie zmienne: 7,2 %, całkowity koszt pożyczki: 421,48 złotych (w tym prowizja: 400,26 zł, odsetki: 21,22 zł), całkowita kwota do zapłaty: 1 421,48 złotych, płatna w 6 miesięcznych ratach (pierwsze pięć rat w kwocie 236,89 zł, ostatnia rata w kwocie 237,03 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r.

Feniko – Historia i misja

Firma Finanse Sp. z o.o. specjalizuje się w udzielaniu szybkich chwilówek, ale również w udzielaniu pożyczki o niskich kwotach przy rozłożeniu na miesięczne raty. Siedziba firmy Feniko znajduje się na Górnym Śląsku w Tychach. Oferta Feniko.pl skierowana jest głównie do osób pełnoletnich, które mogą wykazać się jakimkolwiek dochodem. By otrzymać pożyczkę w Feniko klient musi posiadać konto bankowe, telefon i ważny dowód osobisty. Wniosek można składać za pomocą komputera lub telefonu komórkowego.

Feniko – Korzyści

Klienci, którzy starają się o pożyczkę w Feniko muszą udokumentować dochód. Honorowane są dochody pochodzące z umowy o pracę, umowy zlecenia czy umowy o dzieło. Również taki dokument może stanowić renta lub świadczenie przedemerytalne. Firma prosi o kontakt jeśli klient posiada inny dochód. Warunkiem otrzymania pożyczki w Feniko jest przede wszystkim uzyskanie pozytywnej oceny zdolności kredytowej oraz wykonanie poprawnego przelewu weryfikacyjnego, a także posiadanie rachunku bankowego, którego wnioskodawca jest właścicielem. Niezaprzeczalną korzyścią jest również szybkie pozyskanie gotówki. Firma dokłada wszelkich starań, aby gotówka trafiła na konto nawet w 15 minut. Wspomnianą wcześniej zaletą firmy Feniko jest stosunkowo długi czas spłaty zobowiązania finansowego. Mowa o sześciu miesiącach. Jest to długi okres, ponieważ nie mówimy o długoterminowych pożyczkach ratalnych, lecz o ofercie zakwalifikowanej jako chwilówka. Mimo tego Feniko pozwala na rozłożenie spłaty na sześć miesięcznych rat. To bardzo wygodne rozwiązanie. Jest jedną z nielicznych firm prezentujących tego typu możliwość. Jeśli klient nie potrzebuje wysokiej sumy pożyczki, a zależy mu na rozłożeniu spłaty na jak najdłuższy okres, oferta Feniko będzie najlepszym wyborem.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Feniko zostaw swoją opinię.

21 komentarzy

Elżbieta

Z całego serca POLECAM szybko i sprawnie działa.

10 Odpowiedz
mama_izuni

również bardzo gorąco polecam Feniko 🙂

00 Odpowiedz
majtek

bardzo polecam ta firme!

00 Odpowiedz
PLLI

Feniko posiada bardzo dobrą ofertę. Pomimo niskich pożyczek warunki są bardzo atrakcyjne. Zadłużenie można rozłożyć na dogodne raty bez względu na wysokość pożyczki. Minusikiem może być brak darmowej pożyczki jednak jest to solidna firma. Godna polecenia. Na pewno skorzystam z ich usług jeszcze nie raz.

00 Odpowiedz
Mała

Feniko działa szybko i nawet niewielką kwotę rozkłada na dogodne raty. Warte polecenie

00 Odpowiedz
Zbyszek

Dla mnie najważniejsze w Feniko jest to, że kwotę zadłużenia, nawet niewielkiego, można rozłożyć na kilka rat. Ja w ten sposób uzyskałem tysiąc złotych, którego brakowało mi do zakupienia samochodu, który upatrzyłem w komisie. Kiedy już umówiłem się ze sprzedawcą, że biorę to auto, wiedziałem, że musi być moje. Z tym pożyczkodawcą udało mi się osiągnąć cel. Jestem za to wdzięczny 🙂 Teraz spokojnie spłacam dług, ale bez problemów i pośpiechu 🙂

00 Odpowiedz
Mikołaj

Świetna oferta, szybka pożyczka, przystępny termin spłaty. Czego chcieć więcej? Feniko od pierwszych chwil wzbudziło moje zaufanie. Mimo że mają dość niską pożyczkę, w porównaniu do innych firm, i nie jest ona darmowa, to solidny pożyczkodawca. Zawsze gdy mam problem i pustkę na koncie zgłaszam się do nich i z pewnością jeszcze wiele razy skorzystać z ich usług.

00 Odpowiedz
Kaja

Mimo niskiej kwoty pożyczki, firma wydaje się solidna i szybko realizuje warunki umowy 🙂

00 Odpowiedz
kilimandzaro

jestem zadowolona z pożyczki w wysokości 1000 zł, nie utrudniają życia 😉

00 Odpowiedz
Ola_Cola

Potrzebowałam tysiąca złotych bo zbliżały się święta wielkanocne, a w tym roku ja mialam organizować rodzinne śniadanie. Wiem, że to duża kwota, ale u mnie świętuje się od rana do wieczora przez całe święta. Przypadkiem usłyszałam o Feniko i postanowiłam spróbować. Przekonało mnie to, że nie trzeba długu spłacać jednorazowo, a w czterech ratach – spoko opcja.

00 Odpowiedz
Marcel

musiałem wziąc pożyczkę, bo pracodawca spóźniał się w wypłatą, a banki, spółdzielnia i operator nie będą przeciez czekali na pieniądze. Feniko to własnie dobra opcja, żeby zachowac jakąś płynność finansową – jak tylko dostałem swoje pieniądze, to spłaciłem pożyczkę, wszystko poszło gładko, bez zadnych problemów. mogę spokojnie polecić

00 Odpowiedz
    Agnieszka

    Naprawdę dobra firma.warto polecam 100%

    00 Odpowiedz
Ania

Fajne w Feniko jest to, że nawet niewielka kwota może być rozłożona na kilka rat. Zarabiam niewiele i dla mnie takie rozwiązanie jest super 🙂

00 Odpowiedz
Daria

Znajomi znaleźli mega okazje na wyjazd na Sylwestra do Wiednia. 5 dni, mieszkanie tylko dla nas w centrum miasta, z jedzeniem i w ogóle wszystkim co trzeba. Warunek: płacimy natychmiast z góry. No i skąd??? Problem miałam ja i koleżanka. Ona pożyczyła od rodziców, ale ja od moich nie chciałam. Znakazlam Feniko i pożyczka była zaraz na koncie. Zapłaciłam i jadę witać Nowy Rok w Wiedniu!!!

00 Odpowiedz
gorska_agnieszka

baaardzo polecam!

00 Odpowiedz
adam_nowak

polecam z czystym sumieniem, szybkie pożyczki 🙂

00 Odpowiedz
Iii

Mam komornika a dali pożyczke są super w Feniko!!!!

00 Odpowiedz
Ktoś333

Szkoda, że Feniko ma tak niską kwotę pożyczki, to nie dla mnie…

00 Odpowiedz
Fiona

Właśnie w mojej ulubionej drogerii rozpoczęła się ostatnia z ostatnich wyprzedaży. Wszystko przecenione do 80%. A ja? Jak zwykle spłukana. Nie wiedziałam co robić. Potrzebowałam nowych perfum nie wspominając o szmince i innych kosmetykach. Byłam załamana, bo miałam takie przeświadczenie, bo nie miałam od kogo pożyczyć. W końcu moja współlokatorka z pokoju uświadomiła mi, że przecież są jeszcze firmy pożyczkowe. Pokazała mi stronę Feniko. Poczytałam jakie mają warunki i wypełniłam wniosek. Właśnie teraz kasa przyszła mi na konto a jutro idę na zakupy. Dzieki Feniko.

0-1 Odpowiedz
nataliagmyra

Koszty są w porządku jeśli brać pod uwagę, że na spłatę pożyczki w feniko są nawet 4 miesiące

00 Odpowiedz
/karol

dla mnie najlepsza dostępna obecnie pożyczka tego typu

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
Feniko logo
300 zł - 3 000 zł
Kwota
do 6 miesięcy
Okres
Tak
Pierwsza za darmo?
Złóż wniosek w Feniko
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: