Pożyczki Online 365 recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Firma Pożyczki Online to nowość na rynku firm pozabankowych. Serwis Pożyczki Online 365 oferuje pożyczki ratalne w następujących kwotach: 100 zł, 500 zł, 1000 zł, 2500 zł, 5000 i 10 000 zł. Można również skorzystać z opcji podania innej kwoty.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Pożyczki Online 365 - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Brandts Passage 29, 2. Sal 5000 Odense C, Dania
TelefonTelefon: -
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: formularz kontaktowy

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Intelligent Banker ApS

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Pożyczki Online 365

Pożyczki Online 365 – Pożyczki przez internet

Serwis Pożyczki Online 365 jest stworzony w dość nietypowy sposób. Strona nie prezentuje się tak samo, jak w przypadku innych firm, które oferują pożyczki ratalne online. Wpisując w przeglądarkę nazwę firmy, znajdziemy pod linkiem, krótki opis instrukcji poruszania się po stronie firmy. Gdy już zdecydujemy się wejść na stronę, będziemy zobowiązani odpowiedzieć na dwa krótkie pytania. W pierwszym z nich musimy określić kwotę pożyczki, jaka nas interesuje. Możemy zaciągnąć od 100 do 25000 zł, na okres spłaty do 2 lat. Jeżeli interesuje nas inna kwota, która nie jest podana na serwisie, naciskamy na przycisk „inna kwota” i wprowadzamy, ile chcielibyśmy zaciągnąć pieniędzy w Pożyczki Online 365. Drugie i ostatnie pytanie odnosi się do tego, czy widniejemy w bazach dłużników. Jest to zapewne główny powód, na jaki patrzy pożyczkodawca, by udzielić nam pożyczki. Na samym dole wypełniamy puste białe pola, w których musimy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Poniżej klikamy również w zgodę, dotyczącą możliwość skontaktowania się na nasz numer komórkowy przedstawiciela firmy. Pożyczki Online 365 to głównie pożyczki konsumpcyjne, czyli takie, które możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Pożyczki Online 365 – Ogólne warunki

Warunkiem uzyskania pożyczki ratalnej w Pożyczki Online 365 jest pełnoletność i zdolność do wykonywania czynności prawnych. Firma głównie patrzy na to, czy nasze nazwisko figuruje w rejestrach dłużników. Zastrzega sobie udzielania pożyczek osobom zadłużonym. Pożyczki Online 365 sprawdzają swoich klientów w rejestrach, takich jak RIK. Jeżeli zostaniesz wypisany z RIK, możesz śmiało wysyłać wniosek, o zaciągniecie pożyczki ratalnej w firmie. Pożyczkę możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Pożyczki Online 365 – Pożyczka krok po kroku

Proces zaciągnięcia pożyczki w Pożyczki Online 365 jest bardzo prosty. Wystarczy wejść na stronę serwisu i odpowiedzieć na dwa pytania, które dostępne są na stronie firmy. Pierwszym z nich, jest określenie kwoty pożyczki. Firma oferuje pożyczki ratalne online w wysokości: 100 zł; 500 zł; 1000 zł i 2500 zł. Możliwe jest również wysłanie prośby o inną kwotę, jaka nas interesuje. Pożyczkodawca oczekuje również odpowiedzi na pytanie, czy jesteśmy wpisani do bazy dłużników. Poniżej zostaje nam wypełnienie danych osobowych oraz podanie kontaktu, na który będzie kontaktował się konsultant. Po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi, na nasze konto bankowe wpłyną pieniądze.

Pożyczki Online 365 – Koszty pożyczki

Całkowita kwota pożyczki 4.900zł na 36 miesiące. RRSO: 78.35%. Całkowity koszt pożyczki: 5690.12zł. Łącznie do spłaty: 10.590.12zł. Minimalny okres spłaty wynosi 5 miesięcy, a maksymalny 60 miesięcy. Max. RRSO: 78.35%

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Pożyczki Online 365 zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
pożyczek online 365 logo
Podobne oferty do Pożyczki Online 365
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: