10online recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
90%
Ocena klientów Zobacz opinie
93%

10online to firma zajmująca się udzielaniem chwilówek w kwotach od 1000 zł do 4000 zł. Spłata zobowiązania odbywa się w terminie 31 dni. Marka 10online jest własnością Dziesiątka Finanse sp. z o.o. 

Kwota
1000zł - 4000zł
Okres
31 dni
Pożyczkowy Portal

10online - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Łopuszańska 32, 02-220 Warszawa
TelefonTelefon: 669 555 111
Godziny pracyGodziny pracy: pn - pt 08:00 - 18:00; sb 09:00 - 15:00
E-mailE-mail: kontakt@10online.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Dane firmy Dziesiątka Finanse Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000069320
NIP: 7842426890
REGON: 300976329

Zalety i wady firmy 10online

10online – Pożyczki przez internet

Jeżeli zdecydujemy się złożyć wniosek o pożyczkę w tej firmie, mamy szansę na wsparcie finansowe w wysokości maksymalnie 4 000 zł. Z kolei minimalna wartość zobowiązania wynosi 1 000 zł. Okres spłaty wynosi 31 dni.

Bez wątpienia 10online wyróżnia się na tle pozostałych firm sposobem dostarczenia pieniędzy klientowi. Większość pożyczkodawców wysyła pieniądze w formie przelewu. Natomiast opisywana firma informuje, że pieniądze trafią do klienta za pośrednictwem przedstawiciela do miejsca zamieszkania. Tak więc, nie powinno nas dziwić, że 10Online wymaga od wnioskodawców wskazania stałego adresu. Jeżeli ktoś nie ma zaufania do bankowości elektronicznej, będzie to dla niego doskonałe rozwiązanie. Ponadto pożyczkodawca zapewnia, że jest to szybki i wygodny sposób na pozyskanie potrzebnej gotówki.  

Dwie pożyczki w jednej firmie? W 10Online to możliwe! 

Zazwyczaj pożyczkodawcy akceptują jedynie aktywne zobowiązania wobec innych firm. Znalezienie takiego, który pozwala na posiadanie dwóch pożyczek jednocześnie, jest trudne. Jednak 10Online dopuszcza taką możliwość. Jak to działa? Pożyczkobiorca może złożyć wniosek o kolejne wsparcie finansowe, jeżeli minęło co najmniej 120 dni od zaciągnięcia pierwszej pożyczki. Bez wątpienia jest to duży ukłon w stronę klientów.

10Online – Ogólne warunki

Dlaczego pożyczka w tej firmie to prawdziwy strzał w dziesiątkę? Pierwszym powodem, który z pewnością przyciągnie wielu pożyczkobiorców, są o wiele łagodniejsze wymagania niż w przypadku ofert w bankach. Jak się prezentują? 10Online wymaga od swoich wnioskodawców ukończenia co najmniej 21 lat i posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych. To podstawa, jeśli chodzi o zawarcie umowy z firmą. Oczywistym powinien być również obowiązek posiadania ważnego dowodu osobistego. Dodatkowo niezbędne jest również stały adres zameldowania na terenie Polski. Natomiast w celu uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej musimy wykazać regularne źródło dochodu. W ten sposób pożyczkodawca minimalizuje ryzyko nieterminowej spłaty pożyczki zarówno dla siebie, jak i klienta. Na koniec warto wspomnieć, że konieczna będzie również akceptacja warunków umowy oraz jej podpisanie.

Jak zapewnia pożyczkodawca, bezpieczną pożyczkę z 10Online mogą otrzymać osoby fizyczne. Należą do nich również:

  • uczniowie, 
  • studenci, 
  • rolnicy, 
  • emeryci,
  • renciści,
  • oraz każda osoba powyżej 21 roku życia, która uzyska pozytywną ocenę zdolności kredytowej.

Czy 10Online dzwoni do pracodawcy?

Jeżeli zadajesz sobie to pytanie, musisz wiedzieć, że istnieje taka możliwość. Pożyczkodawca zastrzega sobie prawo do zweryfikowania informacji wpisanych we wniosku w miejscu zatrudnienia wnioskodawcy. Jednak wszystko zależy od indywidualnej sytuacji finansowej klienta. Nie we wszystkich przypadkach 10Online skontaktuje się z pracodawcą. Są to wyjątkowe sytuacje, kiedy pojawią się wątpliwości dotyczące wiarygodności danych.

10Online – Pożyczka krok po kroku

Aby złożyć wniosek o pożyczkę w10Online, należy przejść na stronę internetową pożyczkodawcy. Można to zrobić w prostu sposób, klikając powyższy przycisk “Weź pożyczkę w 10Online” lub jeden z banerów. 

Po przejściu na stronę firmy wyświetla się wirtualny kalkulator. Za pomocą suwaków należy określić interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres kredytowania. W zależności od naszych preferencji możemy wybrać od 1000 do 4000 zł z terminem spłaty 31 dni.

Teraz powinniśmy sprawdzić koszty pożyczki. Jeśli wszystko się zgadza, klikamy “Weź pożyczkę” i przechodzimy do formularza. 

W tym miejscu zostaniemy poproszeni o wypełnienie krótkiego formularza swoimi danymi osobowymi, kontaktowymi oraz adresowymi. Następnie zaznaczamy niezbędne zgody i zatwierdzamy wniosek

Teraz pozostaje nam czekać na kontakt z przedstawicielem pożyczkodawcy i umówienie się na wizytę. Podczas spotkania zostanie udzielona pożyczka. 

Innym rozwiązaniem może być również zgłoszenie się do pożyczkodawcy, dzwoniąc pod wskazany na stronie internetowej numer lub wysyłając wiadomość SMS. Warto zaznaczyć, że Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00 oraz w soboty od 9:00 do 15:00.

Wszelkich informacji na temat oferty lub istniejących zobowiązań można zasięgnąć w niezwykle prosty sposób, a mianowicie kontaktując się z Konsultantami dostępnymi poprzez czat online uruchomiony na stronie 10online.pl

Jak spłacić pożyczkę 10online?

Warto wiedzieć, że oferta 10online to pozabankowa pożyczka z obsługą domową. Oznacza to, że pożyczka zostanie nie tylko udzielona w domu klienta, ale również w takim sam sposób spłacona. Po pierwszą ratę doradca zgłosi się po 7 dniach od podpisania umowy. Następne wpłaty będzie odbierał w odstępach tygodniowych! Pamiętajmy, że nie są to standardowe raty miesięczne!

10online – Koszty pożyczki

Każdą pożyczkę należy oddać. Dlatego też powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na koszty zobowiązania. W tym przypadku na całkowitą kwotę pożyczki składają się: odsetki oraz prowizja. Maksymalne RRSO wynosi 1866,14%.

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Rrzeczywista roczna stopa procentowa (RRSO) wynosi 1866,14%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 1000 zł; oprocentowanie stałe 17,5%, całkowity koszt pożyczki 287,86 zł (w tym opłata przygotowawcza 0 zł, prowizja 273 zł, odsetki 14,86 zł); całkowita kwota do zapłaty 1287,86 zł, płatna w 1 racie wysokości 1287,86 zł w terminie 31 dni od udzielenia pożyczki. Kalkulacji dokonano na dzień 06.05.2022 r.

Podane koszty mają charakter wyłącznie poglądowy. Podane wartości są orientacyjne i mogą odbiegać od ostatecznych wyliczeń.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy 10online zostaw swoją opinię.

5 komentarzy

Adam81

czy ktoś coś wie o Midset lub Moon-Credit
Nie mogę znaleźć niezależnych opinii, komentarzy, informacji
Przepraszam że tu zamieszczam zapytanie ale nie bardzo wiem gdzie uzyskam pomoc

00 Odpowiedz
Stanisław

Wszsytko poszło sprawnie i szybko! Zaraz po wypełnieniu formularza oddzwoniła do mnie pani, przyznała mi pożyczkę, a pieniążki miałem już kolejnego dnia w domu.

00 Odpowiedz
Adam

10 to najlepsza pożyczka, szybko, proste formalności i kasa w domu. Ja polecam w 100%.

00 Odpowiedz
Feliks

Pożyczki w Dziesiątce stają się powoli u mnie tradycją. To już trzecie Święta kiedy ratują mi życie. Z decyzją nigdy nie miałem żadnych problemów, zawsze pozytywnie rozpatrują ale może dlatego, że zawsze spłacam na czas. Polecam!

00 Odpowiedz
Sonia

Fajnie wszystko opisane ale niestety w rzeczywistości to całkiem inaczej wygląda. Na infolinii obiecują złote góry nawet klientowi u którego spłacalność jest 100%.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
1000zł - 4000zł
Kwota
31 dni
Okres
Podobne oferty do 10online
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: