Finan Pożyczki recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
54%

Serwis Finan Pożyczki oferował szybkie pożyczki ratalne z możliwością dostarczenia do domu. Właściciel serwisu, firma Tempo Finanse, jest obecnie w likwidacji. Strona internetowa Finan Pożyczki jest nieaktywna i za jej pośrednictwem nie ma możliwości wnioskowania o pożyczkę.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Finan Pożyczki - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Puławska 182, 02-670 Warszawa
TelefonTelefon: 22 123 00 00
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: formularz kontaktowy

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Tempo Finanse Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000194754
NIP: 8992499810
REGON: 93297330400000

Zalety i wady firmy Finan Pożyczki

Finan Pożyczki – Pożyczki krok po kroku

Pożyczki Finan oferuje swoim klientom możliwość dostawy pieniędzy do miejsca zamieszkania klienta. Początkowo firma rozpoczęła swoją działalność na terenie Wrocławia. Działalność w szybkim czasie rozwinęła się na tyle, że obecnie w Polsce znajduje się 10 biur stacjonarnych. Finan Pożyczki stacjonuje m.in. w Szczecinie, Rzeszowie, Wrocławiu i jego okolicach, Kaliszu, Koszalinie, Opolu, Poznaniu oraz w Trójmieście. Co ciekawe, firma obsługuje 350 miejscowości na terenie Polski.

Czy Finan sprawdza BIK? Pożyczkodawca współpracuje od 2008 roku z Biurem Informacji Gospodarczej, oznacza to, że weryfikują każdego nowego klienta w bazach BIK. Jeżeli nie będziemy wywiązywać się ze spłatą pożyczki w terminie, również możemy zostać dodani do rejestru dłużników. Niewątpliwie minusem pożyczki w Finan.pl są wysokie koszty dodatkowe typu: opłata za Pakiet Przyjazny Klientowi. Są to koszty za obsługę domową przez przedstawiciela firmy. Kwota ta nie obejmuje prowizji oraz odsetek.

Finan Pożyczki – Ogólne warunki

Klientem Finan Pożyczki może zostać każdy, kto mieszka w miastach w Polsce, które są obsługiwane przez firmę. Swoje biura stacjonarne posiada w największych miastach Polski np. we Wrocławiu, Gdańsku czy Rzeszowie. Na serwisie załączona jest mapa i wymienione są wszystkie miejscowości, na których terenie działa firma. Warunkiem uzyskania pożyczki jest pełnoletność oraz zdolność do wykonywania czynności prawnych. Firma sprawdza swoich klientów w bazach dłużników BIK. Ważne jest, aby pożyczkobiorca nie znajdował się na liście osób zadłużonych, ponieważ wskutek tego nie uzyska pożyczki ratalnej. Musimy pamiętać o terminowym spłacaniu zobowiązania, inaczej zostaniemy wpisani do BIK, z którą firma współpracuje od 2008 roku. Klient również musi zaakceptować wszystkie warunki, które stawia firma. Pamiętajmy, że Finan Pożyczki to firma, która specjalizuje się w dostarczeniu należności do domu klienta.

Finan Pożyczki – Pożyczka krok po kroku

Zaciągnięcie pożyczki w Finan Pożyczki jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę główną i wypełnić formularz kontaktowy, podając następująco: imię, nazwisko, miejscowość, kod pocztowy, PESEL oraz numer kontaktowy. Musimy pamiętać, aby dokładnie zapoznać się z poniższymi zgodami i zaakceptować je. Po wysłaniu zgłoszenia, przedstawiciel firmy powinien do nas oddzwonić w sprawie omówienia warunków pożyczki. Możemy również sami skontaktować się z konsultantem, który dostępny jest pod numerem telefonu: +48 22 123 00 00 lub po prostu wysyłamy wiadomość SMS o treści „P” na numer: +48 505 123 000. Infolinia dostępna jest w dni robocze w godzinach od 8:00 do 20:00. Kontaktując się z pożyczkodawcą, ustalamy datę spotkania z doradcą oraz możemy zapytać o szczegółowe warunki umowy.

Więcej informacji na temat realnego przebiegu procedury wnioskowania znajdziesz w komentarzach Finan Opinie oraz Tempo Finanse Opinie.

Finan Pożyczki – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład kosztów pożyczki w Finan Pożyczki:

Zaciągając 1900 zł, na okres spłaty zobowiązania do 62 tygodni, koszty będą następujące: prowizja 475zł, odsetki 166,81zł, całkowity koszt kredytu 1319,54 zł, całkowita kwota do zapłaty 3 219,54 zł, tygodniowa rata wynosi 51,93 zł, RRSO 161,80%, oprocentowanie stałe 10%, Pakiet Przyjazny Klientowi 677,73 zł,.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Finan Pożyczki zostaw swoją opinię.

1 komentarz

Kasia

w sprawie pożyczki

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
finan pożyczki logo
Podobne oferty do Finan Pożyczki
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: