Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Finan Pożyczki

3.15
13 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 6 000 zł
Weź pożyczkę
w Finan Pożyczki

Finan Pożyczki - Opinie

Finan Pożyczki istnieje na rynku finansowym od ponad 10 lat. Właścicielem serwisu jest firma Tempo Finanse, której siedziba mieści się w Warszawie.  Oferuje szybkie pożyczki ratalne, z możliwością dostarczenia pieniędzy do domu pożyczkobiorcy.

Pożyczki ratalne w Finan możliwe są maksymalnie do 6000 zł, na okres spłaty od 20 do 62 tygodni.

Finan Pożyczki - Pożyczki przez internet

Pożyczki Finan oferuje swoim klientom możliwość dostawy pieniędzy do miejsca zamieszkania klienta. Początkowo firma rozpoczęła swoją działalność na terenie Wrocławia. Działalność w szybkim czasie rozwinęła się na tyle, że obecnie w Polsce znajduje się 10 biur stacjonarnych. Finan Pożyczki stacjonuje m.in. w Szczecinie, Rzeszowie, Wrocławiu i jego okolicach, Kaliszu, Koszalinie, Opolu, Poznaniu oraz w Trójmieście. Co ciekawe, firma obsługuje 350 miejscowości na terenie Polski.

Czy Finan sprawdza BIK? Pożyczkodawca współpracuje od 2008 roku z Biurem Informacji Gospodarczej, oznacza to, że weryfikują każdego nowego klienta w bazach BIK. Jeżeli nie będziemy wywiązywać się ze spłatą pożyczki w terminie, również możemy zostać dodani do rejestru dłużników. Niewątpliwie minusem pożyczki w Finan.pl są wysokie koszty dodatkowe typu: opłata za Pakiet Przyjazny Klientowi. Są to koszty za obsługę domową przez przedstawiciela firmy. Kwota ta nie obejmuje prowizji oraz odsetek.

Finan Pożyczki - Ogólne warunki

Klientem Finan Pożyczki może zostać każdy, kto mieszka w miastach w Polsce, które są obsługiwane przez firmę. Swoje biura stacjonarne posiada w największych miastach Polski np. we Wrocławiu, Gdańsku czy Rzeszowie. Na serwisie załączona jest mapa i wymienione są wszystkie miejscowości, na których terenie działa firma. Warunkiem uzyskania pożyczki jest pełnoletność oraz zdolność do wykonywania czynności prawnych. Firma sprawdza swoich klientów w bazach dłużników BIK. Ważne jest, aby pożyczkobiorca nie znajdował się na liście osób zadłużonych, ponieważ wskutek tego nie uzyska pożyczki ratalnej. Musimy pamiętać o terminowym spłacaniu zobowiązania, inaczej zostaniemy wpisani do BIK, z którą firma współpracuje od 2008 roku. Klient również musi zaakceptować wszystkie warunki, które stawia firma. Pamiętajmy, że Finan Pożyczki to firma, która specjalizuje się w dostarczeniu należności do domu klienta.

Finan Pożyczki - Pożyczka krok po kroku

Zaciągnięcie pożyczki w Finan Pożyczki jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę główną i wypełnić formularz kontaktowy, podając następująco: imię, nazwisko, miejscowość, kod pocztowy, PESEL oraz numer kontaktowy. Musimy pamiętać, aby dokładnie zapoznać się z poniższymi zgodami i zaakceptować je. Po wysłaniu zgłoszenia, przedstawiciel firmy powinien do nas oddzwonić w sprawie omówienia warunków pożyczki. Możemy również sami skontaktować się z konsultantem, który dostępny jest pod numerem telefonu: +48 22 123 00 00 lub po prostu wysyłamy wiadomość SMS o treści “P” na numer: +48 505 123 000. Infolinia dostępna jest w dni robocze w godzinach od 8:00 do 20:00. Kontaktując się z pożyczkodawcą, ustalamy datę spotkania z doradcą oraz możemy zapytać o szczegółowe warunki umowy.

Więcej informacji na temat realnego przebiegu procedury wnioskowania znajdziesz w komentarzach Finan Opinie oraz Tempo Finanse Opinie.

Finan Pożyczki - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład kosztów pożyczki w Finan Pożyczki: Zaciągając 1900 zł, na okres spłaty zobowiązania do 62 tygodni, koszty będą następujące: prowizja 475zł, odsetki 166,81zł, całkowity koszt kredytu 1319,54 zł, całkowita kwota do zapłaty 3 219,54 zł, tygodniowa rata wynosi 51,93 zł, RRSO 161,80%, oprocentowanie stałe 10%, Pakiet Przyjazny Klientowi 677,73 zł,.

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

Finan Pożyczki - Dane firmy

  • +48 22 123 00 00
  • Formularz kontaktowy
  • Tempo Finanse Sp. z o.o.,ul. Puławska 182,02-670 Warszawa.

Zalety

  • Wysoka kwota pożyczki
  • Minimum formalności
  • Klient sam ustala datę spłaty pożyczki
  • Firma jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych KPF

Wady

  • Wysokie RRSO
  • Sprawdza BIK

Ocena

3.15 (63%)
13 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.