Speed Cash recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
20%

Speed Cash Polska zajmowała się udzielaniem pożyczek ratalnych nawet do 5 milionów złotych. Aktualnie strona firmy istnieje jednakże nie ma możliwości wnioskowania o dodatkowe wsparcie finansowe. Wobec spółki Speed Cash Polska zostało wszczęte postępowanie restrukturyzacyjne dnia 20.08.2020 r.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Speed Cash - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Mazowiecka 9 (piętro 4), 00-052 Warszawa
TelefonTelefon: 22 313 19 62
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: kontakt@speedcashpolska.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Speed Cash Polska Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000476807
NIP: 5252568139
REGON: 146919158

Zalety i wady firmy Speed Cash

Speed Cash – Pożyczki przez internet

Speed Cash Polska udziela pożyczek pod zastaw nieruchomości, tj. domów, lokalów czy mieszkań, jak również pod zastaw samochodów, działek i firm. Udzielane pożyczki pod zastaw nieruchomości oraz działki są od 30 tysięcy 5 milionów złotych, na okres spłaty od 3 miesięcy do 10 lat. Pożyczka skierowana jest do osób, które są wpisane w rejestrach BIK, chcą spłacić swoje zadłużenie względem komornika, są przedsiębiorcami, czy dostały odmowę odnośnie do udzielenia pożyczki w banku. Nieprzemyślane pożyczki mogą prowadzić do bankructwa, zwłaszcza jeżeli są oferowane dla osób mających już spore problemy. Dlatego też przed podjęciem decyzji powinniśmy poważnie przemyśleć, czy jest to dobre rozwiązanie. Wnioskując o pożyczkę, musimy mieć pewność, że ją spłacimy.

Kolejną opcją są pożyczki pod zastaw samochodu, gdzie użytkownik może starać się maksymalnie o kwotę do 20 tysięcy złotych. Czas trwania umowy wynosi od 6 do 12 miesięcy włącznie. Również osoby, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej, mogą starać się o pożyczkę w Speed Cash Polska. W takiej sytuacji samochód powinien być naszą własnością. Wiek pojazdu nie może przekraczać 10 lat.

Natomiast oferta pożyczki pod zastaw dla firmy charakteryzuje się ograniczeniem formalności do minimum, elastycznymi warunkami spłaty, krótkim czasem oczekiwania – pożyczka nawet w ciągu 24 godzin.

Dodatkowo w ofercie można znaleźć pożyczki konsolidacyjne, pożyczki pomostowe, pożyczki dla startupów czy oddłużanie nieruchomości i skup nieruchomości za gotówkę.

Speed Cash – Ogólne warunki

Pożyczki w Speed Cash Polska skierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i również przedsiębiorstw. Firma nie sprawdza swoich klientów w bazach dłużników, dlatego, jeżeli posiadamy negatywny wpis w bazie np. BIK, też możemy starać się o pożyczkę w Speed Cash Polska. W takim wypadku warto dwa razy zastanowić się nad podjęciem takiej decyzji, ponieważ może przynieść niepożądane skutki w naszym życiu finansowym. Warto nie zapomnieć, że pożyczki pod zastaw mogą być bardzo dla nas niebezpieczne, skutkujące utratą dachu nad głową. Firma również nie sprawdza zdolności kredytowej klienta. Jeżeli jesteśmy zainteresowani pożyczką w Speed Cash Polska, musimy zarejestrować się na stronie firmy i zapoznać się dokładnie z warunkami umowy.

Speed Cash Polska przy każdym rodzaju pożyczki potrzebuje następujących dokumentów:

 • Pożyczka pod zastaw mieszkania, domu czy lokalu – musimy przygotować zdjęcia nieruchomości oraz numer księgi wieczystej,
 • Pożyczka pod zastaw działki – numer księgi wieczystej, zdjęcia terenu działki, zaświadczenie z gminy o warunkach zabudowy,
 • Pożyczka pod zastaw samochodu – zdjęcia, dowód rejestracyjny oraz numer VIN,
 • Pożyczka pod zastaw firmy – numer KRS, zestawienie aktywów trwałych, należności, zobowiązań, wiekowanie oraz udokumentowany bilans i rachunek wyników za ostatni kwartał bieżącego roku, jak i ostatni rok.

Speed Cash – Pożyczka krok po kroku

Pierwszym krokiem do złożenia pożyczki w Cash Speed Polska jest zarejestrowanie się na stronie firmy oraz wypełnienie formularza. We wniosku jesteśmy zobowiązani podać: imię i nazwisko, telefon, adres e-mail, kwotę pożyczki, która nas interesuje, okres spłaty zobowiązania, zabezpieczenie transakcji (podajemy pod zastaw czego, chcemy zaciągnąć pożyczkę), szacowaną wartość oraz miejsce naszego zabezpieczenia. Dodatkowo, musimy wyrazić zgodę o przetwarzanie naszych danych osobowych i wysyłamy wniosek. Formularz można również złożyć telefonicznie lub osobiście w siedzibie firmy, która znajduje się w Warszawie.

Drugim krokiem jest dostarczenie potrzebnych dokumentów, którymi potwierdzamy, że wskazane zabezpieczenie jest naszą własnością.

Następny etap to już oczekiwanie na decyzje kredytową. Przedstawiciele firmy sprawdzą podane przez nas informacje i zweryfikują status prawny nieruchomości. Jeśli wszystko będzie w porządku, otrzymamy informacje zwrotną. Kolejno, czekamy na decyzję, czy pożyczka zostanie nam udzielona.

Na samym końcu po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku podpisujemy umowę z firmą w kancelarii notarialnej i czekamy na przypływ pieniędzy na konto bankowe.

Speed Cash – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r.

Dodatkowe koszty pożyczki dostępne będą przy złożeniu wniosku do konsultanta firmy Cash Speed Polska.

Niniejsza symulacja ma charakter wyłącznie poglądowy. Podane wartości są orientacyjne i mogą odbiegać od ostatecznych wyliczeń. Zestawienie obejmuje kwoty do 100 000 zł. Korzystając z kalkulatora podanego na stronie pożyczkodawcy  można zauważyć, że minimalne kwoty zabezpieczenia  zależą nie tylko od kwoty, ale również wybranego okresu kredytowania i prezentują się następująco:

 • 50000 przy 3 miesiącach
 • 65000 przy 6 miesiącach
 • 95000 przy 12 miesiącach
 • 200000 przy 18 miesiącach
 • 320000 przy 24 miesiącach
 • 650000 przy 36 miesiącach
 • 1250000 przy 48 miesiącach

Jednak przy wyższych kwotach zabezpieczenie powinno stanowić 60% kwoty pożyczki.

Speed Cash – Opinie

Jak sama nazwa firmy może sugerować, cała procedura wnioskowania o pożyczki oraz jej dostarczenie na konto klienta odbywa się szybko i bezproblemowo. Pożyczkobiorcy podkreślają w swoich opiniach sprawną i konkretną obsługę na każdym etapie procesu wnioskowania o pożyczkę. Formularz składający się tylko z niezbędnych pól, prosty do wypełnienia. Jeśli mimo to pojawiają się problemy, w takich sytuacjach na wszelkie pytania odpowiada konsultant, który poprowadzi klienta przez kolejne procedury i pomoże w poprawnym dopełnieniu formalności niezbędnych do pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Speed Cash ceni komfort i wygodę swoich klientów.  Podczas rozmowy z konsultantem pożyczkobiorca może dostosować harmonogram spłat do swoich możliwości finansowych. Mimo że firma posiada wiele pozytywnych opinii, to dla Speed Cash Polska forum internetowe nie jest bezkrytycznym środowiskiem. Często wymienianą wadą są wysokie koszty pożyczki, jednak patrząc na Speed Cash opinie nie ma on dużego wpływu na zadowolenie klientów z oferowanych przez firmę usług, ponieważ rekompensatę stanowią profesjonalizm i błyskawiczny dostęp do gotówki. Na stronie internetowej firmy Speed Cash Polska znajdują się również referencje zarówno od przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych.

Speed Cash – Kontakt z firmą

Firma Speed Cash Polska posiada rozbudowany system obsługi klienta. Na stronie internetowej znajduje się między innymi formularz kontaktowy, który należy wypełnić imieniem, nazwiskiem, adresem e-mail oraz numerem telefonu. Po wysłaniu formularza należy spodziewać się w ciągu 24 godzin informacji zwrotnej  w formie rozmowy telefonicznej. Ponadto po wejściu na stronę główną pojawia się komunikat umożliwiający zamówienie rozmowy z konsultantem poprzez wypełnienie pustego pola swoim numerem telefonu. Można również samodzielnie nawiązać kontakt z firmą, dzwoniąc na infolinię cash pożyczki lub pojawiając się osobiście w oddziale Speed Cash w Warszawie. W obu tych przypadkach czas pracy, a więc dyspozycyjność dla klientów to godziny 9.00-18.00 od poniedziałku do piątku.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Speed Cash zostaw swoją opinię.

17 komentarzy

Teresa

oszustwo!

00 Odpowiedz
teresa

to firma oszustwo nie radzę nikomu dają pożyczki a zabierają lub sprzedają nie ruchomości

00 Odpowiedz
teresa

to oszuści!

00 Odpowiedz
teresa

speed cash ⁰t0 oszuści ostrzegam

00 Odpowiedz
teresa

speed cash to oszuści!

00 Odpowiedz
  cornelia

  speed cash udziela pożyczek a potem sprzedaje nieruchomości innej firmie pro consul Jakub W Zielona Góra w porozumieniu z Notariusz Jolanta P fałszując Akt Notarialny ta grupa to OSZUŚCI sprawa do Prokuratury I TV Interwencje UWAGA na grupę oszustów jestem Osobą poszkodowana!

  00 Odpowiedz
Maria

Bardzo żałuję, że skorzystałam z usług tej firmy. Nie polecam. Pewnie nie wszyscy ale niektórzy pracownicy są bardzo nieuprzejmi i wydaje im się że najmądrzejsi. Jak tylko możecie to omijacie ich szerokim łukiem.

00 Odpowiedz
bezbaz

Speed Cash Polska oferuje tzw. pożyczki bez BIK i bez KRD. Oznacza to, że historia regulowania wcześniejszych zobowiązań i aktualne zadłużenie nie będą miały wpływu na przyznanie pożyczki – zabezpieczona jest ona zastawem. Pożyczka nowoczesna! Uczciwie. Same procedury mało skomplikowane, ale faktycznie trochę na pożyczkę trzeba poczekać. Za to jest taniej niż w wielu takich firmach.

00 Odpowiedz
Lucyna

Nie mam stałego dochodu, a ze względu na chorobę brata potrzebowałam około 20 000 tysięcy na jego leczenie. Żaden bank nie dał mi takiej sumy, a chwilówki miały wysokie oprocentowania. Jedynie Speed Cash zaproponowało mi coś opłacalnego. Pożyczka była pod zastaw starego samochodu, a formalności zajęły dwa dni.

00 Odpowiedz
Zadowolona klientka

Współpraca z doradcami w speed cash polska to czysta przyjemność. Czuć że firma wie co robi, pożyczyłam 70 tysięcy na zakup sprzętu do mojej firmy i spłatę zaległych zobowiązań i jestem cały czas pod pozytywnym wrażeniem. Pożyczkę spłacam bez problemu, mam rozpisany harmonogram a do tego mój doradca przypomina mi o termiach spłaty żeby nie zostały naliczone odsetki. PROFESKA!

00 Odpowiedz
Maril

Pożyczka jest typu „pod zastaw”. Łatwo wpakować się w problemy, gdy nie będzie jak spłacić pożyczonych pieniędzy. Duże kwoty zawsze są pod zastaw, bo muszą mieć zabezpieczenie. Na szczęście potrzebowałam tylko 2000 zł, które rozłożyłam na raty odpowiednie dla siebie. Z wnioskiem nie ma żadnych problemów.

00 Odpowiedz
Heniek

Jest to nowa firma na polskim rynku i to widać. Nie mają za dużo opinii a to właśnie one budują markę. Jest to pożyczka pod zastaw, jak można wyczytać na stronie, co jest dla klientów dość niebezpieczne. Nie ma informacji o oprocentowaniu, a za termin spłaty podają 12 miesięcy, co jest ciężkie przy kwocie 120 000 złotych. Nie wiem czy chcialbym wziasc.

00 Odpowiedz
  teresa

  zlikwidować te oszustwa co na to prokuratura!

  00 Odpowiedz
ysys

Speed Cash Polska kojarzy mi się z pożyczką, której potrzebowałam na wyjazd dziecka. Chwilówka była jedynym rozwiązaniem, bo pieniądze musiały się znaleźć następnego dnia najpóźniej. Stąd wybór tej firmy. Bo pomogła mi ich pożyczka online, w której wniosek jest dostępny na stronie internetowej. Na decyzję czekałam kilka minut.

00 Odpowiedz
  teresa

  to oszuści uwaga

  00 Odpowiedz
   Teresa

   skończy się państwa. oszustwo pismo poszło do prokuratury generalnej w Warszawie!

   00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
speed cash logo
Podobne oferty do Speed Cash
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: