Monevo recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Monevo to platforma, która jest częścią większej spółki Quint Group działającej od 2009 roku w branży Fintech. Od tamtej pory została wielokrotnie nagrodzona za swoją działalność. Eksperci nieustannie obserwowali zmiany zachodzące na rynku finansowym. To właśnie w efekcie tych działań powstało Monevo, które ma na celu łączyć przedstawicieli alternatywnych źródeł wsparcia finansowego, wspierać ich rozwój oraz dbać o wprowadzanie najnowszych rozwiązań technologicznych.  

W Polsce Monevo pojawiło się w 2016 roku, a jego siedziba znajduje się w Warszawie. Polski oddział wspierany przez założycieli prężnie się rozwija i nawiązało już współpracę z 25 pożyczkodawcami, którzy działają w ramach platformy Monevo. Branża Fintech – czyli zarówno pożyczki online,  jak i porównywarki, sieci afiliacyjne, brokerzy – w naszym kraju jest nadal na etapie rozwoju, a z dnia na dzień pojawiający się kolejni pożyczkodawcy znacznie go przyspieszają.

Pożyczkowy Portal

Monevo - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Al. Jerozolimskie 93, 02-001 Warszawa
TelefonTelefon: 224 895 309
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: info@moneyguru.com.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Monevo Ltd.

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Monevo

Monevo – Pożyczki przez internet

Platforma Monevo skupia się w Polsce na współpracy z pożyczkodawcami online. Dzięki dołączeniu do niej ponad 25 firm pożyczkowych, między innymi Aasa, Profi Credit, Smart Pożyczka, Ekassa, Creddissimo, Miloan czy też Fellow Finance, może zatrudniać coraz więcej pracowników i rozwijać polski oddział na wzór działalności na rynku brytyjskim. Internetowa platforma pożyczkowa stanowi ona alternatywne rozwiązanie dla konsumentów, których wnioski zostały odrzucone przez instytucje bankowe. Dzięki specjalnemu algorytmowi, który umożliwia szybkie przetwarzanie danych, otrzymujemy gwarancję ekspresowej decyzji kredytowej. Dodatkowo wysokie standardy usług przeniesione z brytyjskiej siedziby Monevo zapewniają nam szybki proces wnioskowania oraz zadowolenie z pożyczki online.

Monevo skupia się na wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań i nowych technologii do sektora finansowego. Dzięki temu mamy szansę na otrzymanie pożyczki nawet w 15 minut, a decyzja kredytowa nadejdzie niemal natychmiast. Ponadto procedura wnioskowania została objęta ochroną na najwyższym poziomie. Współpraca z licznymi firmami pożyczkowymi gwarantuje, że każdy znajdzie odpowiednią dla siebie ofertę. Jakie warunki należy spełniać, aby otrzymać pożyczkę na platformie Monevo?

Monevo – Ogólne warunki

Pożyczki online oferowane przez Monevo łączą w sobie parametry charakterystyczne dla chwilówek oraz zobowiązań ratalnych. Możemy złożyć wniosek o kwoty od 100 do 10 000 zł. Kwota, jaką ostatecznie otrzymamy, zależy od naszej zdolności kredytowej. Natomiast okres kredytowania może wynosić od 3 do 24 miesięcy.

Ze względu na współpracę z różnymi pożyczkodawcami trudno określić jednoznacznie, jakie warunki powinniśmy spełniać podczas wnioskowania. Jednak są kryteria, które pozostają niezmienne. Należą do nich:

  • posiadanie obywatelstwa RP,
  • wiek od 18 do 80 lat,
  • uzyskiwanie dochodu pozwalającego na terminową spłatę zobowiązania,
  • posiadanie indywidualnego konta bankowego,
  • aktywny numer telefonu komórkowego zarejestrowany na nasze dane osobowe, aktywny adres e-mail.

Jeżeli spełniamy wyżej wymienione kryteria, istnieje szansa, że otrzymamy ofertę spełniającą nasze kryteria i już w ciągu kilkunastu minut będziemy mogli się cieszyć potrzebnymi pieniędzmi.

Monevo – Pożyczka krok po kroku

Aby złożyć wniosek o pożyczkę Monevo, należy przejść przez kilka prostych etapów. Po pierwsze wejdźmy na stronę platformy. Następnie wybieramy interesującą nas kwotę pożyczki. Po kliknięciu “Weź pożyczkę” zostaniemy przeniesieni na podstronę z formularzem. Dopiero w tym momencie określamy termin spłaty. Następnie uzupełniamy sekcję dane osobowe, gdzie zostaniemy poproszeni o: imię, nazwisko e-mail, numer telefonu, PESEL, serię i numer dowodu osobistego, stan cywilny, liczbę osób na utrzymaniu, nazwę banku i numer konta, a także wykształcenie. Następna sekcja dotyczy naszego adresu zamieszkania. Jednak oprócz niego Monevo poprosi nas o podanie informacji, jak długo mieszkamy pod wskazanym adresem oraz statusu zamieszkania.

Ostatnimi danymi będą informacje dotyczące sytuacji finansowej. Musimy podać termin wypłaty, wysokość zarobków, wydatków oraz źródło dochodu. Następnie zaznaczamy wszystkie zgody i wysyłamy formularz. W odpowiedzi w ciągu minuty otrzymamy najtańszą i dopasowaną do naszych kryteriów ofertę. Jeżeli zgadzamy się na propozycję, potwierdzamy swoją tożsamość według wskazanej instrukcji. Teraz czekamy już tylko na przelew pieniędzy. Kiedy pożyczkodawca posiada konto w tej samej instytucji, co my, istnieje szansa na otrzymanie pieniędzy w 15 minut. Te cztery kroki dzielą nas od pożyczki. Monevo gwarantuje akceptowalność 96,78% wysłanych wniosków. Tak więc, szanse są duże.

Monevo – Koszty pożyczki

Jak już wspomnieliśmy, okres kredytowania wynosi od 3 do 24 miesięcy. Z kolei kwota pożyczki może sięgać nawet 10 000 zł. Jednak ze względu na współpracę z tak wieloma firmami trudno podać konkretne dane. Dlatego warto weryfikować wszelkie informacje związane z kosztami na stronie pożyczkodawcy. Należy jednak podkreślić, że usługa Monevo jest bezpłatna, a koszty zostają naliczane wyłącznie przez firmy pożyczkowe.

Monevo informuje, że RRSO pożyczki może wynosić od 0 do 1971%.

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 510,4%, całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do zapłaty 1341,70 zł, w tym: prowizja 325 zł, odsetki 16,70 zł), czas obowiązywania umowy: 3 miesiące.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Monevo zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
monevo logo
Podobne oferty do Monevo
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: