Opinie o pożyczkach Vivus https://pozyczkowy-portal.pl/opinie-o-pozyczkach/vivus/ 09-19-2017 23:23:43 +02:00
4 19

opinie o pożyczkach / Vivus

Ocena

{{data.ocena | number:1}} ({{(data.ocena / 5) * 100 | number:0 }} %)

{{data.iloscglosow}} głosów


VIVUS – OPINIE

Maksymalna kwota pożyczki:

7500 zł

Z Vivus pierwsza pożyczka jest całkowicie darmowa:

Do 23000 zł na 30 dni spłaty!

Weź pożyczkę w {{data.nazwafirmy}}

Vivus udziela aż 2500 zł darmowej pożyczki bez żadnych opłat na czas spłaty 30 dni przy wnioskowaniu pierwszej pożyczki. Dla stałych klientów, czyli przy wzięciu siódmej pożyczki Vivus oferuje 5000 zł. Jest to na chwilę obecną jedna z najwyższych ofert pożyczki bez opłat, jakie istnieją na rynku.

Vivus to firma udzielająca pożyczek online zaliczana obecnie do jednych z największych pożyczkodawców chwilówek. Pełna nazwa to Vivus Finance Sp. z o.o. powstała w 2008 roku na Łotwie, sukcesywnie rozszerzając zasięg działania na kolejne kraje Europy. Vivus.pl pojawiła się w Polsce w 2012 roku, notując spore zainteresowanie wśród pożyczkobiorców, co potwierdzają opinie klientów o Vivus. O zadowoleniu klientów z usług firmy Vivus świadczą również liczne otrzymane nagrody oraz wyróżnienie z dziedziny finansów.

VIVUS – POŻYCZKI PRZEZ INTERNET

Vivus.pl jest znana przez Polaków nie tylko z udzielanych pożyczek na dowód, ale także z charakterystycznych reklam telewizyjnych i internetowych przedstawiających scenki z użyciem animowanych zwierzątek takich jak sowa czy lemur, które mówią ludzkim głosem. Vivus może pochwalić się bazą miliona klientów i udzielanymi pożyczkami rzędu 80 mln złotych miesięcznie. Warto również odnotować, że w 2013 roku firma pożyczek przez Internet Vivus wydała na reklamę blisko 26 mln zł, przez co otrzymała opinię najbardziej szczodrej instytucji finansowej.

VIVUS – OGÓLNE WARUNKI

Bardzo ciekawą propozycją od firmy Vivus jest opcja pierwszej pożyczki. Vivus oferuje pierwszą chwilówkę za darmo, bez naliczania dodatkowych opłat oraz prowizji. Należy jedynie spełnić następujące warunki. Pożyczka musi zawierać się w przedziale od 100 zł do 2500 zł – wtedy jest darmowa. Na spłatę zobowiązania mamy od 1 do 30 dni. Należy pamiętać, że nie każdy może łatwo otrzymać pożyczki online. Przez Vivus weryfikowana jest historia kredytowa klienta w bazach BIG, BIK i rejestrze KRD oraz ERIF.

Na stronie vivus.pl klient może wypełnić wniosek o pożyczkę, uprzednio rejestrując swoje dane kontaktowe. Pożyczkodawca musi być w wieku 20-78 lat, być obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej, posiadać konto bankowe, którego jest właścicielem, a także posiadać telefon komórkowy. O pożyczkę można wnioskować też telefonicznie za pośrednictwem konsultanta Biura Obsługi Klienta. Należy pamiętać, że pożyczkobiorca może otrzymać do 3000 zł, jeżeli wnioskuje o pożyczkę w Vivus po raz pierwszy. Największą kwotą udzielaną przez Vivus jest 7500 zł, jeśli klient pożycza po raz siódmy. Istnieje możliwość przedłużenia czasu spłaty. W takim przypadku opłaty wyglądają następująco: 7 dni: 446.90 zł, 14 dni: 569.90 zł, 30 dni: 643.70 zł.

VIVUS – POŻYCZKA KROK PO KROKU

Po wejściu na stronę pożyczek vivus.pl klient najpierw musi wybrać określoną kwotę, o jaką chce wnioskować oraz czas spłaty wyrażony w dniach. Wszystkie potrzebne wartości wybiera się za pomocą intuicyjnego suwaka. Następnie należy kliknąć w przycisk „Weź pożyczkę, po czym wypełnić formularz rejestracyjny zawierający Imię, Nazwisko, PESEL, Serię i nr dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz hasło do konta w serwisie. Pozostaje jeszcze adres zamieszkania i zaznaczenie odpowiednich zgód. Po zaakceptowaniu regulaminu pożyczkobiorca przechodzi do kolejnego kroku, czyli potwierdzenia danych. Z listy wybiera bank, w których posiada konto i dokonuje przelewu weryfikacyjnego na równowartość jednego grosza. Następnie informację o przyznanej kwocie pożyczki otrzymuje poprzez SMS, a także poprzez informację wysłaną na podany wcześniej adres e-mail. Wnioskowane pieniądze zostaną przelane na konto, które wcześniej użytkownik podał w formularzu rejestracyjnym.

VIVUS – KOSZTY POŻYCZKI

Reprezentatywna pożyczka przez Internet w Vivus w przypadku pierwszej pożyczki:
Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1200 zł, całkowita kwota do spłaty 1200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 30 dni. Stan na 11.05.2017 r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

W przypadku kolejnej pożyczki w Vivus przykład wygląda następująco:
Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 649.10% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 2000 zł; całkowita kwota do spłaty 2360.00 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 360 zł (w tym: prowizja 343.60 zł, odsetki 16.40 zł); umowa na 30 dni. Stan na 11.05.2017 r.. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Vivus - AKTUALNY KONKURS

Rozpoczął się sezon letni, wakacje, czas planowania urlopów oraz wyjazdów. Kto z nas nie myśli o beztroskim leniuchowaniu na plaży, kąpieli w morzu, zimnych napojach, dobrej lekturze pod gołym niebem? Każdy z nas potrzebuje zasłużonego odpoczynku. Na tę okazję firma pożyczkowa Vivus przygotowała dla swoich klientów specjalną promocję. Dzięki współpracy z firmą fly.pl mamy okazję otrzymać bon wakacyjny o wartości 500 zł. Jakie są zasady promocji Vivus? Warunki są naprawdę proste i nieskomplikowane. W pierwszej kolejności musimy wziąć pożyczkę na dowolną kwotę w Vivusie. Może to być pierwsza pożyczka w Vivus lub, jeśli jesteśmy stałymi klientami firmy Vivus, kolejne zobowiązanie finansowe, które podejmiemy. Gdy pożyczka zostanie już nam przyznana, w ciągu jednego dnia roboczego otrzymamy SMS-a z kodem do bonu wakacyjnego o wartości 500 zł. Jak informuje Vivus sama promocja trwa do 31 lipca 2017 roku, a każdy kod jest ważny aż do 31 grudnia 2017! Jest więc to promocja wakacyjna, ale z bardzo długim okresem ważności. Tym bardziej warto się nią zainteresować. Następnie, po otrzymaniu kodu, wchodzimy na stronę biura podróżny fly.pl i po prostu szukamy interesującej oferty wycieczki. Gdy zarezerwujemy konkretną wycieczkę, wypełniamy formularz. Informację o posiadanym kodzie podajemy w komentarzu przed wysłaniem swojego zamówienia. Możemy też zadzwonić do Biura Obsługi Klienta fly.pl – tam agent biura podróży pomoże nam dopełnić formalności. Chyba warto obniżyć swoje wakacje aż o 500 zł! Propozycja promocji od Vivus jest jedną z najlepszych ofert promocyjnych dostępnych na rynku pożyczek online. Więcej szczegółów warunków promocji “Bon wakacyjny 500 zł” znajdziemy na stronie internetowej pożyczkodawcy Vivus.pl. Polecamy sprawdzić również inne aktualne promocje. Z całym przekonaniem możemy jednak polecić ofertę od Vivus, ponieważ zaproponowane warunki promocyjne są naprawdę atrakcyjne, zwłaszcza dla osób, które faktycznie myślą o wyjeździe wakacyjnym. Ciekawy wydaje się również scenariusz, gdy kilku znajomych bierze pożyczkę w Vivus, otrzymuje kupon na wakacje, po czym kupuje tę samą wycieczkę. Jeśli wyobrazimy sobie chociażby pięcioosobową paczkę przyjaciół, łącznie w ich kieszeni zostaje aż 2500 zł, które można wykorzystać na dobrą zabawę podczas wakacji!

VIVUS – DANE FIRMY

Kontakt z Vivus:
Vivus Finance sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa
NIP: 525-253-13-20
REGON: 146101268
KRS: 0000418977

Vivus – godziny pracy:
6:00 – 23:00

Infolinia Vivus czynna pod numerami:
221 221 227
22 206 21 21

Kontakt email:
kontakt@vivus.pl


Zalety pożyczki w {{data.nazwa}}

 • {{zaleta.tekst}}

Wady pożyczki w {{data.nazwa}}

 • {{wada.tekst}}
Weź pożyczkę w {{data.nazwafirmy}}

Ocena
{{data.ocena | number:1}} ({{(data.ocena / 5) * 100 | number:0 }} %)

{{data.iloscglosow}} głosów

Komentarze9 odpowiedzi na “Vivus”

 1. Wojt napisał(a):

  Ciekawa propozycja. Warto skorzystać, zwłaszcza że pierwsza pożyczka jest za darmo.

 2. Adam G napisał(a):

  Ja osobiście korzystałem z Vivus i polecam – świetna, kompetentna obsługa i świetne warunki pożyczki. Wszystko jasne i przejrzyste 🙂

 3. zadowolona napisał(a):

  Szybko, tanio i bez problemu

 4. Krystyna napisał(a):

  Jak nie mam pieniędzy to zawsze korzystam z Vivusa. Nigdy mnie nie zawiedli.

 5. Tymek napisał(a):

  Zbliżała się 25 rocznica ślubu moich rodziców tzw. “srebrne gody”. Razem z rodzeństwem postanowiliśmy zrobić staruszkom wspaniałe przyjęcie. Tylko był jeden mały problem: brak kasy. I co tu zrobić? Na kredyt w banku nie mieliśmy co liczyć. Pozostała nam pożyczka pozabankowa. Z wielu ofert najkorzystniejsza dla nas była ta od Vivusa. Szybko złożyliśmy wniosek i równie szybko przelano nam pieniądze na konto. Widząc zaskoczone i szczęśliwe miny rodziców wiedzieliśmy, że nasza pożyczka w Vivusie to był strzał w dziesiątkę.Polecam

 6. Krzysiek napisał(a):

  Wakacje, dzieciaki ciągle pytały, czy gdzieś pojedziemy, a niestety z kasą trochę słabo. Normalnie starcza, ale jak się pojawiają jakieś dodatkowe wydatki, to już trzeba się rozejrzeć za jakąś dodatkową opcją. No to się rozejrzałem i znalazłem pożyczkę na wakacje w Vivusie. Złożyłem wzniosek przez internet i dostałem pożyczkę i 500zł na wyjazd z fly.pl. Zabrałem dzieciaki i żonę na tydzień do Grecji, a teraz spłacę pożyczkę. Szybko, bez problemu i jeszcze promocja na wczasy, polecam. dzięki Vivus!

 7. MałaMi napisał(a):

  Widziałam reklamę Vivus w tv i skorzystałam z oferty. Polecam.

 8. Marta napisał(a):

  Mi sie Vivus z tymi głupimi reklamami kojarzy właśnie ale spoko, jak potrzebowałam kasy to dali i szybka spłata poszła

 9. Wakacyjna :) napisał(a):

  My właśnie skorzystaliśmy z kodu od Vivusa do fly.pl i działa! Zamiast płacić 5000 zł za dwoje, płacimy 4500 zł 🙂 A gdzie lecimy? Do ciepłego, uciekamy od jesieni!! 😀 A pożyczka z Vivusem poszła szybko i nikt tam nie robił problemów, że chcieliśmy 4000 zł na 30 dni . W innych nie chcieli nam przyznać, bo twierdzili, że nie zdążymy spłacić, a zlecenie szybko dokończyliśmy, wpłynął przelew i spłacone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Wyszukiwarka chwilówek

Kwota chwilówki

500

Okres spłaty

30 dni

ranking pożyczek darmowych