Ascot Finance recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Ascot Finance to pożyczkodawca, który opiera swoje działania na współpracy z mikro, małymi oraz średnimi przedsiębiorcami. Wsparcie finansowe dla przedsiębiorców umożliwia rozwój działalności oraz wprowadzanie nowych inicjatyw. Jak wygląda pożyczka dla firm w Ascot Finance?
Klienci Ascot Finance mają szansę otrzymać od 50 000 zł nawet do 3 000 000 zł na cele związane z działalnością firmy. Natomiast okres kredytowania powinien znajdować się w przedziale od 3 do 36 miesięcy.

Pożyczkowy Portal

Ascot Finance - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Mazowiecka 9, 00-052 Warszawa
TelefonTelefon: 22 123 84 77
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: kontakt@ascotfinance.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Ascot Finance S.A.

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Ascot Finance

Co wyróżnia pożyczki przez internet dla firm Ascot Finance?

Czas na szczegóły. Przed złożeniem wniosku o pożyczkę klient powinien zweryfikować, czy wybrana oferta na pewno spełnia jego oczekiwania. Dlaczego pożyczka w Ascot Finance jest dobrym wyborem? To jeden produkt, który łączy w sobie cechy czterech różnych form wsparcia finansowego. W zależności od naszych potrzeb może posłużyć jako:

  • pożyczka inwestycyjna – na wdrożenie nowych planów, zakup sprzętu, ogólny rozwój firmy, zainwestowanie w kapitał ludzki,
  • pożyczka konsolidacyjna – połączenie kilku zobowiązań w jedno jako pomoc w wyjściu z kłopotów finansowych,
  • pożyczka operacyjna – pomoże utrzymać stabilną sytuację finansową w obliczu wyzwań związanych z bieżącą działalnością, współpracą z kontrahentami czy bieżących zobowiązań wobec ZUS-u, Urzędu Skarbowego itd.,
  • lub pożyczka pomostowa – koło ratunkowe dla osób, które nie posiadają wystarczającego kapitału własnego na realizację inwestycji.

Opinie o Ascot Finance – najwyższa kwota pożyczki dla firm

Kwoty sięgające kilku milionów złotych zazwyczaj kojarzą się jedynie z kumulacją w Lotto. Jednak nie musimy wysyłać kuponu, żeby mieć szansę na taki zastrzyk gotówki. W zamian wystarczy wypełnić krótki wniosek na stronie Ascot Finance i posiadać odpowiednie zabezpieczenie w postaci nieruchomości. Przy tym należy pamiętać, że w przypadku tej oferty kwotę należy zwrócić. Spłatę można rozłożyć maksymalnie 36 rat, dlatego powinniśmy dobrze przemyśleć tę decyzję, czego wymaga również pożyczkodawca. Jednak o tym później.

Ascot Finance – Pożyczka bez KRD

Jak wspomnieliśmy, pożyczka Ascot Finance może pomóc nie tylko we wdrożeniu nowych pomysłów, ale również radzeniu sobie z powstałymi już zobowiązaniami lub zaległościami. Pożyczkodawca zapewnia, że na jego pomoc mają szansę także przedsiębiorcy posiadający negatywny wpis w bazie KRD, czyli Krajowym Rejestrze Długów. Jak to możliwe?

Warunki pożyczki dla firm – co będzie Ci potrzebne?

Kiedy chodzi o tak duże pieniądze, nie powinno nas dziwić, że formalności będą również większe niż w przypadku ofert, takich jak chwilówki. Kto może wnioskować o pożyczki dla firm w Ascot Finance? Najważniejszym kryterium jest posiadanie statusu przedsiębiorcy. Tak więc na otrzymanie wsparcia finansowego mają szansę: spółki kapitałowe, osobowe, start-up’y oraz jednoosobowe działalności gospodarcze. Jednak w przypadku ostatniej grupy jest jeszcze jeden warunek do spełnienia, a mianowicie prowadzenie firmy co najmniej od 6 miesięcy. Jak już zostało wspomniane, pożyczkodawca akceptuje również wnioskodawców z wpisami w KRD, co z pewnością daje mu przewagę nad konkurencyjnymi ofertami.

Ascot Finance zobowiązuje swoich klientów do przedstawienia planu inwestycyjnego, na przykład w przypadku pożyczki pomostowej, oraz odpowiedniego zabezpieczenia. Pamiętajmy, że od wartości zastawu, czyli nieruchomości, zależy również wysokość ostatecznej kwoty kredytu.

Pożyczka pod zastaw w Ascot Finance – jakie nieruchomości zostaną zaakceptowane?

Aby mieć szansę na pożyczkę w Ascot Finance, musimy posiadać odpowiednie zabezpieczenie. Może to być jedna z niżej wymienionych części majątku pod warunkiem, że jest wolna od jakichkolwiek obciążeń finansowych.

  • Mieszkania, domy, kamienice,
  • Biurowce, lokale użytkowe,
  • Działki budowlane i inwestycyjne,
  • Samochody, akcje i udziały,
  • Działki rolne powyżej 10 ha.

Jak wnioskować o pożyczki dla firm Ascot Finance?

Jeśli posiadamy odpowiednie zabezpieczenie oraz prowadzimy mikro, małą lub średnią firmę, możemy przejść do wnioskowania o pożyczki pod zastaw przez internet. Jak to zrobić? Pierwszym etapem będzie przejście na stronę pożyczkodawcy. Możemy to zrobić przez kliknięcie jednego z banerów lub poniższego przycisku “Złóż wniosek”. W ten sposób zostaniemy automatycznie przeniesieni na stronę pożyczkodawcy.

Drugim krokiem jest wypełnienie krótkiego formularza, w którym zostaniemy poproszeni o udostępnienie: imienia i nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu komórkowego, adresu e-mail oraz kwoty, jaką jesteśmy zainteresowani. Po uzupełnieniu wszystkich rubryk możemy kliknąć przycisk “Wyślij”.

Teraz czas na ruch pożyczkodawcy. Trzecim krokiem będzie rozmowa z doradcą finansowym, który zadzwoni do nas, aby przedstawić wstępną ofertę oraz zadać kilka dodatkowych pytań.

Czwarty etap polega na wypełnieniu bardziej zaawansowanego formularza, na podstawie którego pożyczkodawca będzie mógł określić wartość naszego zabezpieczenia. Po wysłaniu tych informacji do pożyczkodawcy otrzymamy decyzję o odrzuceniu lub akceptacji zgłoszenia.

Piąty etap to podpisanie umowy pożyczki u notariusza. Jest to element obowiązkowy przy każdej umowie. 

Szósty etap to przelew środków na konto wnioskodawcy. Pieniądze zostaną wysłane do nas niezwłocznie po wydaniu pozytywnej decyzji. Jak zapewnia Ascot Finance, pożyczkę można otrzymać nawet w ciągu 24 godzin.

Ile kosztuje pożyczka dla firm Ascot Finance?

Teraz przejdźmy do kosztów pożyczki. Jak można zauważyć już na etapie przeglądania kalkulatora na stronie pożyczkodawcy, miesięczna rata stanowi zazwyczaj 1% całkowitej kwoty do spłaty. W ten sposób z łatwością możemy przeliczyć, na jakie obciążenie należy przygotować budżet przedsiębiorstwa. Wyjątkiem jest ostatnia rata nazywana balonową. Jej wartość będzie równa kwocie pozostałej do spłaty. Dlatego też przy wyborze parametrów pożyczki powinniśmy wybrać taki termin, w którym projekt zostanie sfinalizowany lub zacznie przynosić zyski. Poniżej przedstawiamy przykładowe koszty pożyczki.

RRSO 24%: Pożyczając 50 000 zł na 12 miesięcy, wysokość raty miesięcznej będzie wynosiła 620 zł. Natomiast całkowita kwota do zapłaty to 62 000 zł. Oznacza to, że 12 rata opiewa na 55 180 zł.

Niniejsza symulacja ma charakter wyłącznie poglądowy. Podane wartości są orientacyjne i mogą odbiegać od ostatecznych wyliczeń.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Ascot Finance zostaw swoją opinię.
Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
ascot finance logo
Podobne oferty do Ascot Finance
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: