Cashtero recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
89%
Ocena klientów Zobacz opinie
87%

Poznajcie Cashtero, całkowicie nową ofertę na rynku pożyczkowym. Pożyczka w Cashero to idealne rozwiązanie dla osób szukających szybkiego wsparcia finansowego bez konieczności wychodzenia z domu. Obecnie jesteśmy w stanie starać się o przyznanie pożyczki w wysokości od 100 do 10 000 zł z maksymalnym okresem kredytowania na 90 dni.

Właścicielem serwisu jest Finceptiv Plus OÜ z siedzibą w Estonii.

cashtero logo
Kwota
100 zł - 10 000 zł
Okres
61 - 90 dni
Pożyczkowy Portal

Cashtero - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Liivalaia tn 13, 10-118 Tallinn
TelefonTelefon: -
Godziny pracyGodziny pracy: 24h/7
E-mailE-mail: klient@cashtero.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Dane firmy Finceptiv Plus OÜ

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON: 16164028

Zalety i wady firmy Cashtero

Cashtero – Pożyczki przez internet

Cashtero to pośrednik pożyczkowy, który współpracuje z kilkoma większymi firmami pożyczkowymi. Jasne i proste zasady to z pewnością spora zaleta firmy. Pożyczki dostępne za pośrednictwem serwisu Cashtero dostępne są dla osób pełnoletnich i możemy je przeznaczyć na całkowicie dowolny cel. Wniosek o pożyczkę zostaje przesłany w ekspresowym czasie, a na odpowiedź pożyczkodawcy czekamy zaledwie kilka minut. W ofercie znajdziemy zarówno pożyczki ratalne, jak i krótkoterminowe chwilówki, które uzyskamy drogą online. W wygodny sposób wystarczy złożyć wniosek na stronie i czekać na przypływ pieniędzy na koncie bankowym. Nic prostszego!

Cashtero współpracuje m.in. z:

  • Wandoo
  • Miloan
  • Net Credit
  • Smartpożyczka
  • Aasa Polska

Cashtero – Ogólne warunki

Pożyczkę w Cashtero mogą uzyskać osoby, które ukończyły 18 rok życia, mają polskie obywatelstwo oraz stałe zameldowanie na terenie Polski. Bez wątpienia podczas procesu rejestracji i zaciągnięcia pożyczki będziemy zobowiązani do podania numeru telefonu komórkowego oraz aktualnego adresu e-mail. Z racji, że pożyczka jest uzyskana drogą elektroniczną, konieczne jest posiadanie konta w banku. Pamiętajmy jednak, aby podać rachunek, którego jesteśmy właścicielem. Oprócz podstawowych danych, o których wspomnieliśmy, niektórzy pożyczkodawcy mogą wymagać od nas przesłania dodatkowych dokumentów np. źródła dochodu.

Cashtero – Pożyczka krok po kroku

Uzyskanie pożyczki w Cashtero jest proste. Na stronie internetowej znajduje się wirtualny kalkulator, na którym wybieramy interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Obecnie jesteśmy w stanie starać się o zaciągnięcie od 100 do 10 000 zł. Pożyczkę spłacamy maksymalnie do 90 dni, w zależności, jaki okres kredytowania ustaliliśmy podczas podpisywania umowy z firmą pożyczkową. Informacje o kosztach pożyczki znajdziemy przy wirtualnym kalkulatorze. W przypadku pytań możemy skontaktować się z biurem obsługi klienta. Kontakt dostępny jest na stronie firmy Cashtero.

Cashtero – Koszty pożyczki

Koszt pożyczki zależny jest od indywidualnego wniosku. Firma deklaruje, że nie nalicza kosztów w związku ze świadczonymi usługami.

Reprezentatywny przykład pożyczki:

W przypadku pożyczki w wysokości 2000zł na spłatę w ciągu 91 dni, opłaty będą miały wysokość 686,97zł, całkowita płatność wyniesie 2686,97zł; RRSO 501,22%. 

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Cashtero zostaw swoją opinię.

2 komentarze

Wiesława

Chcę się wylogowany i proszę więcej nie korzystać z moich danych osobowych.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
cashtero logo
100 zł - 10 000 zł
Kwota
61 - 90 dni
Okres
Złóż wniosek w Cashtero
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: