Pożyczka przez internet na konto

19 stycznia 2021

Pożyczka przez internet na konto umożliwia nam otrzymanie potrzebnej gotówki bez wychodzenia z domu. Większość z nas zdecydowanie preferują transakcje za pomocą kart płatniczych i nowych technologii. Kwestia wygody jest tutaj dyskusyjna, bo dla każdego oznacza coś innego. Trzeba jednak przyznać, że bankowość internetowa pokonuje tę tradycyjną szybkością realizacji zleceń i dostępem do swoich pieniędzy na wyciągnięcie ręki. Dzięki niej sprawniej dokonamy przelewu, sprawdzimy stan konta, a także weźmiemy pożyczkę. Czasami wystarczy nawet kilkanaście minut, by środki znalazły się na naszym rachunku. Brzmi interesująco? Sprawdźmy, jakie jeszcze zalety ma pożyczka przez internet na konto!


Spis treści:

 

Pożyczka przez internet na konto w 15 minut!

Poniżej przedstawiamy listę firm, które oferują swoim klientom możliwość skorzystania z pożyczki przez internet na konto.

 

 

Pożyczkodawca Max. kwota pierwszej pożyczki Max. okres spłaty pierwszej pożyczki
kasa stefczyka - opinie 160 000 zł 120 miesięcy
smartney - opinie 60 000 zł 60 miesięcy
bgż bnp paribas - opinie 200 000 zł 120 miesięcy
netcredit - opinie 3000 zł 30 dni
vivus 3000 zł 30 dni
smart pożyczka - opinie 3000 zł 30 dni
pożyczka plus - opinie 3000 zł 30 dni
wonga - opinie 1000 zł 30 dni


Pożyczka przez internet na konto  

Pożyczka przez internet na konto to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkim zastrzyku gotówki. Dzięki tej ofercie możesz wnioskować o wsparcie finansowe bez wychodzenia z domu. Należy jednak zwrócić uwagę, że pożyczki przez internet na konto będą dostępne pod dwoma warunkami. Jak sama nazwa wskazuje, niezbędny będzie rachunek bankowy oraz dostęp do internetu. Żyjemy w czasach, w których bycie online może okazać się niezbędne i wiąże się z wieloma korzyściami. Należy jednak podkreślić, że wciąż można korzystać z tradycyjnych rozwiązań. Kiedy jednak zdecydujesz się na bycie online, mogą ominąć Cię okazyjne oferty w bankowości elektronicznej. Jednym z produktów, który jest dostępny online, to właśnie pożyczka przez internet na konto.

Pożyczka na konto przez internet jest obecnie jednym z najkorzystniejszych rozwiązań. Możesz ją znaleźć zarówno w ofercie banków, jak i firm pożyczkowych. Warto jednak zwrócić uwagę, że oba te produkty różnią się przede wszystkim pod względem dostępnych parametrów: kwoty i terminu spłaty. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje, dzięki którym bez problemu wybierzesz szybkie pożyczki przez internet na konto dopasowane do Twoich potrzeb. Następnie spośród nich wyłonisz tę, która będzie najkorzystniejsza. Jak to zrobić? Podpowiadamy!

Jak działa pożyczka online na konto?

Pożyczka online na konto bankowe powstała dzięki wprowadzeniu nowych technologii do świata finansów. Od tej pory do załatwienia formalności wystarczy nam urządzenie podpięte do internetu oraz dowód osobisty. Oczywiście firmy obecne na rynku nadal umożliwiają wnioskowanie podczas rozmowy telefonicznej czy rzadziej w placówce. Jednak pojawia się coraz więcej pożyczkodawców, którzy dopiero wchodzą do gry i rezygnują z tradycyjnej obsługi na rzecz pożyczki online na konto bankowe. Czy ludzie starsi będą potrafili odnaleźć się w tej rzeczywistości i dopełnić wszelkich formalności drogą elektroniczną? Na to pytanie, nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ znajomość technologii jest kwestią indywidualną. Mimo to można mieć pewne wątpliwości, czy pożyczka przez internet na konto jest łatwo dostępna dla wszystkich.

Pożyczka online na konto to sposób na zdobycie potrzebnej gotówki w ekspresowym tempie. Nie musimy się martwić długimi kolejkami w placówkach ani dodatkowymi dokumentami. Zazwyczaj wystarczy dowód osobisty i kilka informacji na temat sytuacji finansowej. Jeśli nasz wniosek o pożyczki gotówkowe online na konto zostanie zaakceptowany, możemy liczyć na to, że pieniądze trafią do nas równie szybko. Przeszkodą może być – ale nie musi – termin składania wniosku o pożyczki online na konto bankowe oraz sesje elixir, czyli godziny realizacji zleceń międzybankowych.

Jeżeli chcesz wiedzieć, kiedy bank zaksięguje Twoją transakcję, sprawdź kategorię SESJE ELIXIR na naszym blogu.

 

Szybka pożyczka na konto przez internet – czym się wyróżnia?

Szybka pożyczka na konto przez internet to oferta, którą można znaleźć na stronach pożyczkodawców pozabankowych. Warto jednak zwrócić uwagę, że nie każdą z nich można nazwać w ten sposób. Aby nie dokonać złego wyboru, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na trzy kwestie. Pierwsza z nich to dostępne metody weryfikacji. Szybka pożyczka na konto przez internet umożliwia potwierdzenie tożsamości za pomocą takich rozwiązań jak:

  • natychmiastowy przelew weryfikacyjny jest realizowany zazwyczaj poprzez stworzone do tego systemy, na przykład Blue Media. W takich sytuacjach nie musisz martwić się godzinami sesji Elixir.
  • specjalne aplikacje do weryfikacji natychmiastowej takie jak: Instantor czy Kontomatik. Dzięki takim rozwiązaniom nie musisz martwić się godzinami realizacji przelewów międzybankowych. Dodatkowo pożyczkodawca otrzymuje dostęp do informacji na temat Twoich finansów. Jak to możliwe? Aplikacja pobiera podstawowe dane z konta bankowego, na przykład regularne przelewy przychodzące, którymi może być na przykład wypłata wynagrodzenia.
  • Jeżeli masz konto bankowe w tej samej instytucji, co Twój pożyczkodawca, wówczas również nie musisz martwić się czasem oczekiwania na weryfikację tożsamości.

Co ważne! Wnioskując o pożyczki gotówkowe online na konto w niektórych bankach, otrzymujesz możliwość skorzystania z wideoweryfikacji. 

Druga kwestia, na którą musisz zwrócić uwagę, to godziny pracy firmy pożyczkowej. Jeżeli zależy Ci na otrzymaniu pieniędzy w weekend, zwróć uwagę, czy dana instytucja pracuje również w soboty i niedziele oraz w jakich godzinach. Kiedy spóźnisz się ze złożeniem wniosku w danym terminie, wniosek będzie rozpatrzony dopiero kolejnego dnia roboczego.

Trzecia kwestia, którą warto przeanalizować, to sposób wypłaty pożyczki online na konto bankowe. Jeżeli pożyczkodawca nie stosuje przelewów ekspresowych, może się zdarzyć, że czas oczekiwania przedłuży się nawet do 3 dni w przypadku weekendów. Dlatego jest to istotne, kiedy interesuje Cię szybka pożyczka na konto przez internet.

Szybkie pożyczki przez internet na konto – gdzie ich szukać?

Szybkie pożyczki przez internet na konto to jedne z najbardziej poszukiwanych produktów finansowych przez klientów rynku finansowego. Dzięki nim możesz otrzymać potrzebne pieniądze w ekspresowym tempie. Na rynku pozabankowych firm pożyczkowych pojawia się coraz więcej nowych ofert. Nic więc dziwnego, że czasami trudno znaleźć odpowiednio szybkie pożyczki przez internet na konto. W przypadku kłopotów możemy skorzystać z porównywarek, takich jak Pożyczkowy Portal. Przechodząc na taki serwis, mamy gwarancję dostępu do wielu ofert zgromadzonych w jednym miejscu. Dzięki temu oszczędzamy czas i dostajemy wiarygodne opinie ekspertów oraz klientów, którzy korzystali wcześniej z danej oferty. 

Pamiętaj, że szybka pożyczka online na konto to produkt, który musi posiadać odpowiednie cechy, które zostały wymienione powyżej.

Na stronie porównywarki można znaleźć wspomniane już opinie specjalistów, czyli szczegółowe analizy znajdujących się na rynku ofert. To właśnie pod nimi swoimi komentarzami dzielą się także konsumenci. Dodatkowo otrzymujemy dostęp do rankingów podzielonych na kategorie ze względu na: ograniczenia wieku, godziny pracy, sposób weryfikacji tożsamości czy sprawdzenia w bazach. Dzięki nim szybka pożyczka przez internet na konto jest na wyciągnięcie ręki.

To tylko kilka z rozwiązań, które pomogą nam w znalezieniu odpowiedniego wsparcia finansowego. Niewątpliwie szybka pożyczka przez internet na konto łączy się z wieloma korzyściami. Jednak jak wiadomo, każda decyzja finansowa powinna być dobrze przemyślana, a usługodawca sprawdzony.

Pożyczka na konto przez internet na raty – co trzeba wiedzieć?

Pożyczka na konto przez internet na raty to oferta, z której bez wątpienia warto skorzystać. Zanim jednak podejmiesz taką decyzję, musisz przeanalizować swój budżet domowy. Wspominaliśmy już o tym, ale warto powtórzyć, że każda decyzja finansowa może mieć ogromny wpływ na płynność i bezpieczeństwo finansowe. Dlatego też musimy posiadać pewne informacje, które pomogą nam uniknąć błędów. Co trzeba wiedzieć, zanim pożyczka na konto do nas trafi, aby nie żałować podjętej decyzji? Podstawą jest znajomość swojej sytuacji finansowej. Na podstawie zestawienia dochodów oraz wydatków określamy, jakiej kwoty potrzebujemy, ale również ile jesteśmy w stanie przeznaczyć na spłatę pożyczki online na konto bankowe. To podstawa!

Następnie należy sprawdzić, jakie koszty wiążą się ze spłatą pożyczki. Zwróćmy uwagę na możliwość zaciągnięcia darmowej chwilówki, jednak pamiętajmy, że wiąże się ona z koniecznością oddania całej pożyczonej kwoty w ciągu miesiąca lub dwóch. Oznacza to, że spłaty nie można rozłożyć na raty. Jeśli nie jesteśmy pewni, czy podołamy spłacie takiego zobowiązania, wówczas powinniśmy zdecydować się na długoterminowe zobowiązanie. Dzięki temu będziemy mogli swobodnie dopasować nowy wydatek do swojego budżetu domowego. 

Kluczem do wybrania odpowiedniej oferty jest również znajomość umowy. To właśnie w niej znajdują się wszystkie dane związane z kosztami, konsekwencjami nieterminowej spłaty, możliwością przedłużenia spłaty lub refinansowania. Pożyczka przez internet na konto nie powinna mieć przed nami żadnych tajemnic. Dlatego warto zapoznać się również z formularzem informacyjnym, sekcją Pytania i odpowiedzi oraz pozostałymi dostępnymi dokumentami.

Pożyczka przez internet na konto bankowe czy wniosek w oddziale stacjonarnym?

Pożyczka przez internet na konto bankowe różni się od tej udzielanej w oddziałach stacjonarnych czasem realizacji oraz dostępnością. W przypadku pożyczki gotówkowej w banku najpierw musimy zdecydować, z jaką instytucją chcemy nawiązać współpracę. W miejscu, gdzie mamy otwarty rachunek prawdopodobnie otrzymamy najkorzystniejsze warunki kredytowe, zostaniemy również zwolnieni z części formalności. Jak to możliwe? Nasz bank ma stały wgląd w historię naszych przychodów i wydatków, nie będzie więc wymagał od nas wyciągów z konta z ostatnich 3 miesięcy. Niewykluczone również, że jako stałym klientom (a takimi stajemy się po upływie kwartału) zostaną nam zaproponowane promocyjne warunki kredytowe.

Firmy pożyczkowe działają nieco inaczej, ponieważ na lepsze warunki współpracy mogą liczyć głównie nowi klienci. Pożyczka pozabankowa przez internet na konto umożliwi Ci otrzymanie potrzebnych pieniędzy nawet za darmo. Pamiętaj, że dotyczy to wyłącznie chwilówek, czyli zobowiązań z krótkim okresem kredytowania. Są one oferowane między innymi przez Extraportfel, Wandoo. Jak działa taka krótkoterminowa pożyczka online na konto? 

Wnioskując o 1000 zł na 30 dni, po upływie miesiąca oddamy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy. Nie musimy się martwić odsetkami, prowizją czy innymi kosztami. Kolejne pożyczki gotówkowe online na konto będą nas kosztowały więcej niż kwota, jaką wpiszemy na wniosku kredytowym. Dla wielu będzie to spora niedogodność, jednak rekompensuje ją szybkość załatwiania formalności i przelewania środków na nasze konto. To zdecydowanie opcja dla osób, które potrzebują gotówki „na wczoraj”.

Pożyczka przez internet na konto bankowe – na co zwrócić uwagę podczas wyboru oferty?

Procedury stosowane podczas ubiegania się o pożyczkę to coś, czego obawia się wielu klientów. Chodzi nie tylko o ewentualne wydłużenie czasu oczekiwania na przelew, ale również o to, że nie każdy z nas dysponuje nieskazitelną historią kredytową. Dlatego też może się okazać, że pożyczka przez internet na konto nie zostanie nam przyznana. Nic więc dziwnego, że sen z powiek wielu pożyczkobiorców spędza sprawdzanie zdolności kredytowej. To jeden z etapów, jaki musimy przejść, decydując się na współpracę z jakąkolwiek instytucją finansową. Najpierw wybieramy interesującą nas ofertę, określamy kwotę pożyczki oraz preferowany czas spłaty, a następnie wypełniamy dostępne na stronie internetowej formularze.

Jeśli mamy konto w ING Banku Śląskim i interesuje nas oferowana przez tę instytucję pożyczka online na konto, będziemy musieli wskazać, kto jest naszym pracodawcą, na podstawie jakiej umowy jesteśmy zatrudnieni i ile zarabiamy. Bank zapyta także o ilość osób w gospodarstwie domowym oraz kwotę miesięcznych wydatków (zawierają się w tym inne pożyczki, jeżeli już takowe spłacamy). Na podstawie tych informacji obliczy, czy jesteśmy w stanie sprostać zobowiązaniu – czyli zdolność kredytową. Pożyczka przez internet na konto zostanie zrealizowana zwykle do 2 dni roboczych. Jednak niektórzy pożyczkodawcy gwarantują, że pieniądze mogą trafić na nasze konto nawet w 15 minut lub po prostu tego samego dnia. Aby tak się stało, musi zostać spełniony jeden z warunków:

  • pożyczkodawca posiada konto w tej samej instytucji, w której my zarejestrowaliśmy rachunek bankowy,
  • przelew jest realizowany w godzinach sesji Elixir,
  • transakcja zostaje zlecona przez system przelewów ekspresowych.

Czym charakteryzuje się pożyczka przez internet na konto bez BIK?

Pożyczka przez internet na konto bez BIK to jedno z rozwiązań, które jest poszukiwane przez wielu klientów firm pożyczkowych. Ta oferta zakłada, że klient może otrzymać potrzebne pieniądze nawet w przypadku posiadania niedoskonałej historii kredytowej. Jednocześnie należy podkreślić, że pożyczka przez internet na konto bez BIK będzie niemożliwa w przypadku osób objętych zajęciem komorniczym lub nawet windykacją. W takiej sytuacji żaden pożyczkodawca nie udzieli wsparcia finansowego osobie, która nie będzie w stanie go spłacić. 

Dla kogo pożyczka przez internet na konto bez BIK będzie odpowiednim rozwiązaniem? Ta oferta może sprawdzić się w przypadku klientów, którzy:

  • nie mają żadnej historii kredytowej, co obniża ich scoring,
  • mają zbyt dużo negatywnych wpisów, by mieć szansę na pozytywną decyzję kredytową w standardowej ofercie, ale długi są już spłacone,
  • mają negatywne wpisy na temat niewielkich zaległości w spłacie zobowiązań.

Pożyczka na dowód przez internet na konto – etapy wnioskowania krok po kroku

Pożyczka na dowód przez internet na konto jest możliwa w przypadku pozabankowych instytucji. Firmy pożyczkowe są mniej wymagające w kwestii formalności niż banki. Jeżeli zdecydujemy się na pożyczki online na konto bankowe u pozabankowego pożyczkodawcy, nie musimy martwić się zaświadczeniami o dochodach z miejsca pracy. W zamian zostaniemy poproszeni tylko o wypełnienie kilku dodatkowych rubryk dotyczących naszych dochodów, wydatków, liczby osób na utrzymaniu czy też formy zatrudnienia.

Jednak aby złożyć wniosek o pożyczki gotówkowe online na konto, najpierw musimy wybrać odpowiedniego pożyczkodawcę. W tym celu możemy skorzystać z zestawień dostępnych w porównywarce Pożyczkowy Portal. 

1. Jeżeli jedna z ofert nas zainteresuje, klikamy “Złóż wniosek”.  W ten sposób zostaniemy przeniesieni na stronę pożyczkodawcy, gdzie za pomocą suwaków określamy kwotę pożyczki online na konto bankowe  i okres kredytowania, a kalkulator liczy, jaki będzie jej ostateczny koszt. Jeżeli nie mamy co do niego zastrzeżeń, przechodzimy do wypełnienia formularza wniosku. 

2. Zostaniemy poproszeni o podanie danych osobowych, kontaktowych, adresowych oraz wyżej wspomnianych informacji na temat naszych finansów. 

3. Następnie musimy przejść przez weryfikację tożsamości. Możemy jej dokonać za pomocą przelewu weryfikacyjnego, aplikacji typu Instantor czy Kontomatik, wypłaty czekiem GIRO lub zleceniem realizowanym przez system przelewów ekspresowych. Wszystko zależy od oferty pożyczkodawcy. Jednak jeżeli zależy nam na krótkim czasie oczekiwania, zwróćmy uwagę na aplikację oraz systemy przelewów ekspresowych. 

4. Po sprawdzeniu tożsamości przychodzi kolej na pożyczkodawcę, który sprawdzi informacje o nas w BIK oraz analizuje naszą zdolność kredytową. 

5. Następnie otrzymamy decyzję o udzieleniu pożyczki online na konto bankowelub nie. Jeśli odpowiedź jest pozytywna, pieniądze mogą się znaleźć na naszym koncie nawet w ciągu 15 minut. Jednak ze względu na bankowe harmonogramy przelewów przychodzących i wychodzących może to też potrwać 1 lub 2 dni. Takie opóźnienia zdarzają się jednak bardzo rzadko.

Czy uzbrojeni w takie argumenty, możemy już powiedzieć, że pożyczka przez internet na konto to rozwiązanie, z którego warto skorzystać? Jeżeli potrzebujemy dodatkowych pieniędzy i to na tyle szybko, że nie chcemy tracić czasu na wychodzenie z domu, z pewnością znajdziemy w tym zestawieniu odpowiednią dla siebie ofertę.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.