Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.

Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Domowe Pogotowie Pożyczkowe

2.75
12 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 3 000 zł
Weź pożyczkę
w Domowe Pogotowie Pożyczkowe

Domowe Pogotowie Pożyczkowe - Opinie

Właścicielem serwisu Domowe Pogotowie Pożyczkowe jest spółka Asper, której siedziba mieści się w Gdyni, przy ulicy Starowiejskiej 58/2.

Są różne możliwości zaciągnięcia pożyczki ratalnej w Asper. Pierwszą opcją, jest wypełnienie formularza kontaktowego, który podany jest na stronie firmy. Drugą możliwością jest wypełnienie wniosku i czekanie na decyzję odnośnie przyznania pożyczki ratalnej. Możemy również zaprosić przedstawiciela firmy do naszego domu, w celu podpisania umowy. Pożyczka ratalna waha się w kwotach od 300 do 3000 zł, na okres spłaty zobowiązania do 24 miesięcy.

Domowe Pogotowie Pożyczkowe - Pożyczki przez internet

Firma Asper posiada już ponad czternastoletnie doświadczenie w udzielaniu pożyczek ratalnych do 3000 zł, z możliwością rozłożenia na 24 równych miesięcy. Przedsiębiorstwo działa pod nazwą Domowe Pogotowie Pożyczkowe. Rejestracja na serwisie jest całkowicie bezpłatna. Na stronie znajdziemy formularz, który umożliwi pożyczkodawcy skontaktowanie się z nami, w celu ustalenia warunków pożyczki. Jeżeli po podpisaniu umowy chcielibyśmy z niej jednak zrezygnować – do 14 dni roboczych mamy możliwość złożenia odpowiedniego wniosku do pożyczkodawcy. Oczywiście, jesteśmy zobowiązani zwrócić całkowitą kwotę, którą otrzymaliśmy na konto bankowe. Musimy pamiętać, że firma nalicza odsetki za okres korzystania z pożyczki. Istnieje również możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania.

wandoo prezent

Domowe Pogotowie Pożyczkowe - Ogólne warunki

Osoba, która jest pełnoletnia i posiada pełną zdolność do czynności prawnych może starać się o zaciągnięcie pożyczki w firmie Domowe Pogotowie Pożyczkowe. Ważnym krokiem jest rejestracja na stronie oraz zaakceptowanie wszystkich zgód i warunków, jakie podaje firma. Przed wypełnieniem wniosku, konieczne jest zapoznanie się z umową i warunkami pożyczkodawcy. Korzystanie z serwisu, jest całkowicie bezpłatne.

Domowe Pogotowie Pożyczkowe - Pożyczka krok po kroku

Wchodząc na stronę główną firmy Asper, w prawym górnym rogu znajdziemy przycisk “złóż wniosek”, na który musimy kliknąć. Zostaniemy automatycznie przekierowani na stronę, gdzie znajdziemy formularz, który trzeba wypełnić. Pierwszym krokiem jest oznaczenie na wirtualnym kalkulatorze, na jaką kwotę pożyczki jesteśmy zdecydowani, oraz w jakim czasie ją spłacimy. Możemy maksymalnie pożyczyć do 3 000 zł na 24 miesiące. Poniżej znajdziemy pole, w którym wpisujemy kod pocztowy naszego zamieszkania. Kolejnym krokiem jest zaakceptowanie wszystkich dostępnych zgód oraz podanie danych osobowych, o które prosi pożyczkodawca. Jeżeli przejdziemy przez te wszystkie punkty, czekamy na decyzję pożyczkodawcy. Pozytywna decyzja oznacza, że wkrótce na naszym koncie pojawią się pieniądze.

Domowe Pogotowie Pożyczkowe - Koszty pożyczki

Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne. Firma nie pobiera żadnych dodatkowych opłat przed podpisaniem umowy. Jeżeli decydujemy się na wizytę przedstawiciela Asper w domu, musimy mieć na uwadze, że również nie ponosimy za nią żadnych kosztów.

Reprezentatywny przykład pożyczki ratalnej online: kwota pożyczki wynosi 1500 zł, okres spłaty to 18 miesięcy. Koszty są następujące:  oprocentowanie stałe: 10%, odsetki 201,79 zł, opłata przygotowawcza: 25zł, prowizja: 969 zł, RRSO: 127,01%, rata: 149,78 zł, całkowity koszt pożyczki: 994 zł, całkowita kwota do zapłaty 2 695,79 zł.

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

Domowe Pogotowie Pożyczkowe - Dane firmy

 • +48 512 514 514
 • biuro@asper.com.pl
 • Asper Sp. z o.o., ul. Starowiejska 58/2, 81-356 Gdynia.
  KRS 0000145951

Asper Pożyczki opinie – zaufany pożyczkodawca?

Pożyczkodawcą, jak już wspomnieliśmy w tekście powyżej, jest firma Asper Pożyczki. Udziela ona pożyczek konsumenckich, pod nazwą Domowe Pogotowie Pożyczkowe. Wniosek o pożyczkę możemy złożyć za pośrednictwem internetu. Po wysłaniu zgłoszenia czekamy na kontakt z pożyczkodawcą. Możliwe jest uzyskanie pieniędzy z dostawą do domu, jednakże opcja ta, możliwa jest tylko i wyłącznie dla niektórych województw w Polsce. Firma obsługuje następujące tereny: województwo warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie i śląskie. Musimy jednak być świadomi, że obsługa z dostawą do domu, jest dodatkowo płatna. Raty z pożyczki są spłacane podczas wizyt przedstawiciela firmy. Dla jednych może oznaczać to wygodę, jednakże sporo osób woli uzyskać pożyczkę anonimowo i szybko przez internet. Pożyczki z dostawą do domu oznaczają na pewno dłuższy czas procesu zaciągnięcia pożyczki. Weryfikacja użytkownika oraz oczekiwanie na pieniądze mogą trwać nawet kilka dni. Pożyczka domowa, taka, jaką właśnie oferuje Asper Pożyczki, może być interesująca dla osób, które mają po prostu na to czas.

moneyman

Pogotowie Pożyczkowe opinie wśród pożyczkobiorców

Pogotowie gotówkowe opinie – zobacz, jak o pożyczkodawcy wypowiadają się inni klienci firmy. My przeszukaliśmy różne fora internetowe, w których klienci opisują wady i zalety korzystania z usług Domowego Pogotowia Pożyczkowego. Wnioskujący różnie podchodzą do wypowiadania opinii na temat firm pożyczkowych. Ciężko mówić o zadowoleniu klienta, jeżeli czytamy, że firma wykonuje częste, niechciane telefony do konsumentów. Wszystko również zależy od nastawienia pracowników firmy, jeżeli po drugiej stronie słuchawki słyszymy niezadowolonego konsultanta, pożyczkobiorcy odechciewa się kontynuować rozmowy z nim i rezygnuje z zaciągnięcia pożyczki. Udzielanie pożyczek z dostawą do domu jest dosyć specyficzną formą usług pożyczkowych, nie tak popularnych, jak pożyczki przez internet, czy pożyczki tradycyjne z odbiorem pieniędzy w stacjonarnym punkcie firmy lub pożyczki z odbiorem pieniędzy na poczcie.

wandoo

Zalety

 • Długi okres kredytowania
 • Dostępny numer telefonu do Działu Obsługi Klienta
 • Prosty interfejs
 • Brak wyznaczonego wieku pożyczkobiorcy

Wady

 • Wysokie RRSO
 • Wysokie koszty dodatkowe

Ocena

2.75 (55%)
12 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.