Domowe Pogotowie Pożyczkowe recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Właścicielem serwisu Domowe Pogotowie Pożyczkowe była spółka Asper, której siedziba mieści się w Gdyni, przy ulicy Starowiejskiej 58/2. Obecnie serwis jest nieaktywny i nie umożliwia już wnioskowania o pożyczkę.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Domowe Pogotowie Pożyczkowe - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Starowiejska 58/2, 81-356 Gdynia
TelefonTelefon: 512 514 514
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: 512 514 514

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Asper Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000145951
NIP: 5862097253
REGON: 19281567000000

Zalety i wady firmy Domowe Pogotowie Pożyczkowe

Domowe Pogotowie Pożyczkowe – Pożyczki przez internet

Firma Asper posiada już ponad czternastoletnie doświadczenie w udzielaniu pożyczek ratalnych do 3000 zł, z możliwością rozłożenia na 24 równych miesięcy. Przedsiębiorstwo działa pod nazwą Domowe Pogotowie Pożyczkowe. Rejestracja na serwisie jest całkowicie bezpłatna. Na stronie znajdziemy formularz, który umożliwi pożyczkodawcy skontaktowanie się z nami, w celu ustalenia warunków pożyczki. Jeżeli po podpisaniu umowy chcielibyśmy z niej jednak zrezygnować – do 14 dni roboczych mamy możliwość złożenia odpowiedniego wniosku do pożyczkodawcy. Oczywiście, jesteśmy zobowiązani zwrócić całkowitą kwotę, którą otrzymaliśmy na konto bankowe. Musimy pamiętać, że firma nalicza odsetki za okres korzystania z pożyczki. Istnieje również możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania.

Domowe Pogotowie Pożyczkowe – Ogólne warunki

Osoba, która jest pełnoletnia i posiada pełną zdolność do czynności prawnych może starać się o zaciągnięcie pożyczki w firmie Domowe Pogotowie Pożyczkowe. Ważnym krokiem jest rejestracja na stronie oraz zaakceptowanie wszystkich zgód i warunków, jakie podaje firma. Przed wypełnieniem wniosku, konieczne jest zapoznanie się z umową i warunkami pożyczkodawcy. Korzystanie z serwisu, jest całkowicie bezpłatne.

Domowe Pogotowie Pożyczkowe – Pożyczka krok po kroku

Wchodząc na stronę główną firmy Asper, w prawym górnym rogu znajdziemy przycisk „złóż wniosek”, na który musimy kliknąć. Zostaniemy automatycznie przekierowani na stronę, gdzie znajdziemy formularz, który trzeba wypełnić. Pierwszym krokiem jest oznaczenie na wirtualnym kalkulatorze, na jaką kwotę pożyczki jesteśmy zdecydowani, oraz w jakim czasie ją spłacimy. Możemy maksymalnie pożyczyć do 3 000 zł na 24 miesiące. Poniżej znajdziemy pole, w którym wpisujemy kod pocztowy naszego zamieszkania. Kolejnym krokiem jest zaakceptowanie wszystkich dostępnych zgód oraz podanie danych osobowych, o które prosi pożyczkodawca. Jeżeli przejdziemy przez te wszystkie punkty, czekamy na decyzję pożyczkodawcy. Pozytywna decyzja oznacza, że wkrótce na naszym koncie pojawią się pieniądze.

Domowe Pogotowie Pożyczkowe – Koszty pożyczki

Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne. Firma nie pobiera żadnych dodatkowych opłat przed podpisaniem umowy. Jeżeli decydujemy się na wizytę przedstawiciela Asper w domu, musimy mieć na uwadze, że również nie ponosimy za nią żadnych kosztów.

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Kwota pożyczki wynosi 1500 zł, okres spłaty to 18 miesięcy. Koszty są następujące:  oprocentowanie stałe: 10%, odsetki 201,79 zł, opłata przygotowawcza: 25zł, prowizja: 969 zł, RRSO: 127,01%, rata: 149,78 zł, całkowity koszt pożyczki: 994 zł, całkowita kwota do zapłaty 2 695,79 zł.

Domowe Pogotowie Pożyczkowe – Koszty pożyczki – Opinie

Pożyczkodawcą, jak już wspomnieliśmy w tekście powyżej, jest firma Asper Pożyczki. Udziela ona pożyczek konsumenckich, pod nazwą Domowe Pogotowie Pożyczkowe. Wniosek o pożyczkę możemy złożyć za pośrednictwem internetu. Po wysłaniu zgłoszenia czekamy na kontakt z pożyczkodawcą. Możliwe jest uzyskanie pieniędzy z dostawą do domu, jednakże opcja ta, możliwa jest tylko i wyłącznie dla niektórych województw w Polsce. Firma obsługuje następujące tereny: województwo warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie i śląskie. Musimy jednak być świadomi, że obsługa z dostawą do domu, jest dodatkowo płatna. Raty z pożyczki są spłacane podczas wizyt przedstawiciela firmy. Dla jednych może oznaczać to wygodę, jednakże sporo osób woli uzyskać pożyczkę anonimowo i szybko przez internet. Pożyczki z dostawą do domu oznaczają na pewno dłuższy czas procesu zaciągnięcia pożyczki. Weryfikacja użytkownika oraz oczekiwanie na pieniądze mogą trwać nawet kilka dni. Pożyczka domowa, taka, jaką właśnie oferuje Asper Pożyczki, może być interesująca dla osób, które mają po prostu na to czas.

Pogotowie gotówkowe opinie – zobacz, jak o pożyczkodawcy wypowiadają się inni klienci firmy. My przeszukaliśmy różne fora internetowe, w których klienci opisują wady i zalety korzystania z usług Domowego Pogotowia Pożyczkowego. Wnioskujący różnie podchodzą do wypowiadania opinii na temat firm pożyczkowych. Ciężko mówić o zadowoleniu klienta, jeżeli czytamy, że firma wykonuje częste, niechciane telefony do konsumentów. Wszystko również zależy od nastawienia pracowników firmy, jeżeli po drugiej stronie słuchawki słyszymy niezadowolonego konsultanta, pożyczkobiorcy odechciewa się kontynuować rozmowy z nim i rezygnuje z zaciągnięcia pożyczki. Udzielanie pożyczek z dostawą do domu jest dosyć specyficzną formą usług pożyczkowych, nie tak popularnych, jak pożyczki przez internet, czy pożyczki tradycyjne z odbiorem pieniędzy w stacjonarnym punkcie firmy lub pożyczki z odbiorem pieniędzy na poczcie.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Domowe Pogotowie Pożyczkowe zostaw swoją opinię.

2 komentarze

Monika

potrzebuje 1200 czy dajecie usługi na Podlasiu

00 Odpowiedz
Roman

potrzebuję 1200zl

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
asper logo
Podobne oferty do Domowe Pogotowie Pożyczkowe
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: