2.8333333333333 6

Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Domowe Pogotowie Pożyczkowe

2.83
6 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 3 000 zł
Weź pożyczkę
w Domowe Pogotowie Pożyczkowe

Domowe Pogotowie Pożyczkowe - Opinie

Właścicielem serwisu Domowe Pogotowie Pożyczkowe jest spółka Asper, której siedziba mieści się w Gdyni, przy ulicy Starowiejskiej 58/2.

Są różne możliwości zaciągnięcia pożyczki ratalnej w Asper. Pierwszą opcją, jest wypełnienie formularza kontaktowego, który podany jest na stronie firmy. Drugą możliwością jest wypełnienie wniosku i czekanie na decyzję odnośnie przyznania pożyczki ratalnej. Możemy również zaprosić przedstawiciela firmy do naszego domu, w celu podpisania umowy. Pożyczka ratalna waha się w kwotach od 300 do 3000 zł, na okres spłaty zobowiązania do 24 miesięcy.

Domowe Pogotowie Pożyczkowe - Pożyczki przez internet

Firma Asper posiada już ponad czternastoletnie doświadczenie w udzielaniu pożyczek ratalnych do 3000 zł, z możliwością rozłożenia na 24 równych miesięcy. Przedsiębiorstwo działa pod nazwą Domowe Pogotowie Pożyczkowe. Rejestracja na serwisie jest całkowicie bezpłatna. Na stronie znajdziemy formularz, który umożliwi pożyczkodawcy skontaktowanie się z nami, w celu ustalenia warunków pożyczki. Jeżeli po podpisaniu umowy chcielibyśmy z niej jednak zrezygnować – do 14 dni roboczych mamy możliwość złożenia odpowiedniego wniosku do pożyczkodawcy. Oczywiście, jesteśmy zobowiązani zwrócić całkowitą kwotę, którą otrzymaliśmy na konto bankowe. Musimy pamiętać, że firma nalicza odsetki za okres korzystania z pożyczki. Istnieje również możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania.

Domowe Pogotowie Pożyczkowe - Ogólne warunki

Osoba, która jest pełnoletnia i posiada pełną zdolność do czynności prawnych może starać się o zaciągnięcie pożyczki w firmie Domowe Pogotowie Pożyczkowe. Ważnym krokiem jest rejestracja na stronie oraz zaakceptowanie wszystkich zgód i warunków, jakie podaje firma. Przed wypełnieniem wniosku, konieczne jest zapoznanie się z umową i warunkami pożyczkodawcy. Korzystanie z serwisu, jest całkowicie bezpłatne.

Domowe Pogotowie Pożyczkowe - Pożyczka krok po kroku

Wchodząc na stronę główną firmy Asper, w prawym górnym rogu znajdziemy przycisk “złóż wniosek”, na który musimy kliknąć. Zostaniemy automatycznie przekierowani na stronę, gdzie znajdziemy formularz, który trzeba wypełnić. Pierwszym krokiem jest oznaczenie na wirtualnym kalkulatorze, na jaką kwotę pożyczki jesteśmy zdecydowani, oraz w jakim czasie ją spłacimy. Możemy maksymalnie pożyczyć do 3 000 zł na 24 miesiące. Poniżej znajdziemy pole, w którym wpisujemy kod pocztowy naszego zamieszkania. Kolejnym krokiem jest zaakceptowanie wszystkich dostępnych zgód oraz podanie danych osobowych, o które prosi pożyczkodawca. Jeżeli przejdziemy przez te wszystkie punkty, czekamy na decyzję pożyczkodawcy. Pozytywna decyzja oznacza, że wkrótce na naszym koncie pojawią się pieniądze.

Domowe Pogotowie Pożyczkowe - Koszty pożyczki

Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne. Firma nie pobiera żadnych dodatkowych opłat przed podpisaniem umowy. Jeżeli decydujemy się na wizytę przedstawiciela Asper w domu, musimy mieć na uwadze, że również nie ponosimy za nią żadnych kosztów.

Reprezentatywny przykład pożyczki ratalnej online: kwota pożyczki wynosi 1500 zł, okres spłaty to 18 miesięcy. Koszty są następujące:  oprocentowanie stałe: 10%, odsetki 201,79 zł, opłata przygotowawcza: 25zł, prowizja: 969 zł, RRSO: 127,01%, rata: 149,78 zł, całkowity koszt pożyczki: 994 zł, całkowita kwota do zapłaty 2 695,79 zł.

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

Domowe Pogotowie Pożyczkowe - Dane firmy

 • +48 512 514 514
 • biuro@asper.com.pl
 • Asper Sp. z o.o., ul. Starowiejska 58/2, 81-356 Gdynia.
  KRS 0000145951

Zalety

 • Długi okres kredytowania
 • Dostępny numer telefonu do Działu Obsługi Klienta
 • Prosty interfejs
 • Brak wyznaczonego wieku pożyczkobiorcy

Wady

 • Wysokie RRSO
 • Wysokie koszty dodatkowe

Ocena

2.83 (56.6%)
6 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *