Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Karta-Trzynastka

3.62
13 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 4 000 zł
Koszt pierwszej pożyczki do 500 zł: 0 zł!
Weź pożyczkę
w Karta-Trzynastka

Karta-Trzynastka - Opinie

W Karta Trzynastka znajdziemy pożyczki w wysokości 4000 zł na 9 miesięcy. Pożyczek udziela firma Yolo przy współpracy z VISA, mBank. Oferowane są pożyczki online – w tym wypadku dostajemy kartę TRZYNASTKA, na której zostaną doładowane pieniądze. Koszty ponoszone są za kwotę, która została wykorzystane z karty.

Karta-Trzynastka - Pożyczki przez internet

Opłaty za korzystanie z Karty Trzynastka naliczane są wyłącznie na sumę, której używamy. Możemy wyliczyć wszelkie koszty, korzystając z symulatora dostępnego na stronie internetowej pożyczkodawcy. Umowa trwa 9 miesięcy. Za każde wydane 100 zł naliczane są dodatkowe 0,29 groszy. W ciągu miesiąca kwota ta wynosić będzie 8,99 zł. Co ważne, dostając na kartę 4000 zł, nie musisz wydać wszystkich pieniędzy. Oczywiście równa to się z faktem, że płacisz tylko za to, co wydałeś.

 

Karta-Trzynastka - Ogólne warunki

Na czym dokładnie polega korzystanie z Karty Trzynastka? Zamawiamy kartę TRZYNASTKA, podając swoje dane i wybierając najlepszy dla siebie limit (do 4000 zł). W krótkim czasie otrzymujemy informację, o akceptacji naszego wniosku. Gdy karta dotrze już do nas, wystarczy, że ją aktywujemy, po czym możemy już korzystać z wybranego limitu. Od momentu skorzystania z dostępnych środków firma rozpoczyna naliczać dziennie 29 groszy od każdych wykorzystanych 100 zł. Jest to 8,99  zł za każde pożyczone 100 zł na 1 miesiąc (30 dni). W sytuacji, gdy nasze domowe finanse ulegną poprawie, możemy oddać całość lub część zaległości, by nie płacić odsetek. Gdy tylko oddamy całość pożyczonej kwoty, firma nie nalicza już jakichkolwiek kosztów.

Karta-Trzynastka - Pożyczka krok po kroku

Jakie dokumenty musimy przedstawić, aby otrzymać pożyczkę? By otrzymać pożyczkę w Karta Trzynastka wystarczy zarejestrować się na stronie www.kartatrzynastka.pl, spełniając kilka niezbędnych warunków:

 • mieć od 20 do 70 lat,
 • być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i mieszkasz również na terenie Polski,
 • mieć pełną zdolność do czynności prawnych,
 • otrzymać pozytywną ocenę zdolności kredytowej,
 • zawrzeć umowę pożyczki,
 • mieć zdolność do spłaty zobowiązań, które powstaną na skutek zaciągnięcia pożyczki w YOLO S.A.,
 • w momencie wnioskowania o pożyczkę, nie posiadać zaległości pieniężnych względem YOLO S.A..

Karta-Trzynastka - Koszty pożyczki

Maksymalna wysokość i okres pierwszej pożyczki w dniach to odpowiednio 4000 zł i 270 dni. Reprezentatywny przykład pożyczki przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 2000 zł; umowa na 120 dni; klient wykorzystuje pożyczkę w dniu zawarcia umowy 2000 zł. Spłata pożyczki w okresie po 120 dniach od daty zawarcia umowy: RRSO to 172,12%; całkowita kwota do spłaty 2696 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 696 zł (w tym: opłata 696 zł, odsetki 0 zł).

Pożyczasz20090033004000
Czas (miesięcy)9999
Rata66669181224
Oddajesz594594826211016

Karta-Trzynastka - Dane firmy

 • Telefon: +48 222 28 28 28
 • kontakt@kartatrzynastka.pl
 • YOLO S.A. 00-105 Warszawa, ul Twarda 18
  Biuro obsługi klienta:
  pn. – pt.: 8.00 – 22.00
  sb. – nd.: 9.00 – 22.00

 

Zalety

 • Jeśli nie korzystamy z karty, nie płacimy
 • 8,99 na miesiąc za pożyczone 100 zł

Wady

 • Sprawdzają w bazach dłużników
 • Wiele opłat związanych z różnymi operacjami

Ocena

3.62 (72.4%)
13 głosów

Komentarze

13 odpowiedzi na “Karta-Trzynastka”

 1. Natka napisał(a):

  Karta Trzynastka to strzał w dziesiątkę. Bardzo fajne rozwiązanie dla zabieganych. Opląty naliczane są tylko od kwot które wykorzystamy w rzeczywistości a nie za całość zaciąganego zobowiązania. Wszystko jasno i klarownie wytłumaczone. Ze spokojem mogę się wspomagać w chwilach kryzysu. I wszystko jest pod kontrolą. Polecam serdecznie.

 2. Olga napisał(a):

  Niskie oprocentowanie i wysoka chwilówka. Polecam

 3. Zosia napisał(a):

  Nie dziwi mnie to, że Kart Trzynastka jest teraz tak mocno promowana w sieci. Na własnej skórze przekonałam się o tym, jakie to fajne rozwiązanie. Korzystanie z niego jest naprawdę bardzo wygodne, a opłaty naliczone w sposób jasny i klarowny. Jest zrozumiałe to, ile trzeba będzie oddawać za kolejne dni. Mi to odpowiada, bo doceniam to, kiedy wiem, ile dokładnie muszę oddać 🙂 Ze spokojem mogę wydawać na swoje potrzeby, ale mam też wszystko pod kontrolą 🙂

 4. Madzia napisał(a):

  Potrzebowałam 3000 zł bo mój samochód wyglądał jak ruina i naprawdę musiałam w niego sporo zainwestować, żeby móc dalej nim jeździć. Pożyczyłam kasę z Trzynastki, w sumie tylko dlatego, że dowiedziałam się o ich współpracy z mbankiem. Od wielu lat korzystam z tego banku i jestem zadowolona, więc to mnie przekonało. Nie żałuję, pożyczkę dostałam bez problemu i w sumie już o niej nie pamiętam, tak szybko ją spłaciłam:)

 5. Miśka napisał(a):

  trochę się boję chwilówek, a ta Trzynastka to zupełnie cos innego, dlatego nie zastanawiałam się długo i podpisałam z nimi umowę na 2 tysiące zł. Niby niedużo, ale akurat tyle potrzebowalam na wakacje, zeby miec takie luźne oszczędności na wszelki wypadek, bo sam wyjazd już opłacony. No i dobrze się stało, bo mąż się zatruł i trzeba było latać po lekarzach i kupować leki i to w euro, więc tanio nie było. polecam każdemu, bo na takich wyjazdach to naprawdę nic nie wiadomo!

 6. Lumper napisał(a):

  Umowa podpisana z firmą na 6 miesięcy jest naprawdę przejrzysta. Dostajemy dostęp do fajnego rozwiązania, z którego ja osobiście jestem bardzo zadowolony. Koszty są niewielkie, a wygoda użytkowania ogromna. Karta Trzynastka jest super!

 7. Ela napisał(a):

  To bardzo solidna firma, oferująca szybkie pożyczki, działające tak jak karta kredytowa, tyle, że spłacać zadłużenie można przez dłuższy okres, a nie od razu. Serdecznie polecam Kartę Trzynastka!

 8. lili napisał(a):

  Karta Trzynastka to najkrócej mówiąc niskie opłaty, ciekawy sposób rozliczenia się i łatwe kryteria do spełnienia jeśli chodzi o przyznanie pożyczki. Ja akurat potrzebowałam pieniędzy na zaliczkę na mieszkanie. Gdyby nie oferta tej firmy moja sytuacja pewnie by sie skomplikowała, a tak wyszłam z niej obronną ręką. Polecam Kartę Trzynastka wszystkim, którzy potrzebują szybkiej gotówki bez zbędnych formalności.

 9. Mirson napisał(a):

  Gmina poprowadziła na mojej ulicy kanalizę i dała termin, w którym daje dofunansowanie do podłączenia się. No i wiadomo, kto pierwszy, ten lepszy. Wcale nie spieszyło mi się z tym podłączeniem, bo koszty wywozu szamba nie były tragiczne, ale z drugiej strony jak nie zrobię w terminie, to ponoszę całe koszty robocizny itd. Wziąłem pożyczkę w Trzynastce i załatwiłem sprawę, więc wyszło taniej.

 10. Madzia napisał(a):

  Niskie opłaty – i tym własnie Trzynastka mnie przekonala 🙂

 11. Elmira napisał(a):

  Za mała ta pożyczka… nie dla mnie… a szkoda bo tanio :(((((((

 12. Alicja napisał(a):

  Karta Trzynastka to dla mnie super opcja. Działa trochę jak karta kredytowa, tylko lepiej, bo nie trzeba za nią płacić jak się jej nie używa, no i nie trzeba od razu spłacać całości, tylko przez pół roku.To wiele ułatwia, bo w niektórych miesiącach jest więcej wydatków i już nie można sobie pozwolić na szaleństwa, w innych można trochę więcej spłacić, tak żeby na koniec oddać wszystko, żeby wyczyścić zadłużenie i już. Ja jestem zadowolona z używania Karty Trzynastka. Jest to łatwe, szybkie i nie wymaga wysiłku. Można nią płacić zwyczajnie jak kartą płatniczą w sklepie. Trzeba jedynie uważać na dodatkowe opłaty, których jest sporo, więc jak zawsze trzeba zapoznać sie z regulaminem usługi, ale przecież to oczywiste i jak się nie chce mieć problemów to po prostu trzeba wszystko przeczytać.

 13. Darek napisał(a):

  niskie oprocentowanie -to się ceni, nie zawsze można cała kase spłącic od razu. ja jestem bardzo zadowolony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *