PożyczkaOK recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

PożyczkaOk specjalizuje się w pożyczkach ratalnych online. Firma jest jedynie pośrednikiem w udzielaniu pożyczek. Serwis gromadzi dane klientów, które udostępniane są pożyczkodawcom współpracującym z PożyczkaOK. Dzięki temu jest w stanie lepiej dopasować ofertę do wymagań konkretnego klienta. Właścicielem serwisu jest Loando Direct Sp. z o.o..

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

pożyczkaOK logo
Kwota
500zł - 20000zł
Okres
od 1 do 60 miesięcy
Pożyczkowy Portal

PożyczkaOK - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
TelefonTelefon:
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail:

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Loando Direct Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000624003
NIP: 7010588866
REGON: 36473783300000

Zalety i wady firmy PożyczkaOK

PożyczkaOK – Pożyczki przez internet

PożyczkaOk jest stworzona dla osób, które pilnie potrzebują gotówki w wysokości do 7000 zł.  Okres spłaty zobowiązania wynosi od 6 do 30 miesięcy. Długi okres zobowiązania, jak również wysoki koszt kredytu nie zawsze jest korzystny dla klienta. Musimy pamiętać o tym, że im wyższa kwota pożyczki, tym zostaną naliczone większe koszty dodatkowe. Bardzo istotna, jest terminowa spłata należności, która uchroni nas od wpisu do rejestru dłużników. Możliwe jest wcześniejsze spłacenie całości pożyczki, dzięki temu automatycznie zostaną zmniejszone koszty pożyczki. Firma nie wymaga od pożyczkobiorcy żadnych poręczeń i zastawów. Konsultanci, dostępni są w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 18.00, pod numerem telefonu: + 48 611 100 414.

PożyczkaOK – Ogólne warunki

O pożyczkę w PożyczkaOK, może starać się każdy, kto mieści się w przedziale wiekowym od 25 do 80 roku życia. Jest to bardzo wysoka granica wieku pożyczkobiorcy, w porównaniu z konkurencją. Podczas procesu rejestracji, potrzebne będzie podanie danych osobowych z dowodu osobistego. Pożyczkodawca poprosi o PESEL, miejsce zamieszkania oraz udokumentowanie stałych dochodów klienta. Również ważne jest, posiadanie aktywnego numeru telefonu, jak również adresu e-mail, na który konsultant firmy skontaktuje się w celu powiadomienia o tym, czy pożyczka została nam przyznana. PożyczkaOK sprawdza naszą historię kredytową w BIK, KRD, BIG i InfoMonitor.

PożyczkaOK – Pożyczka krok po kroku

Starając się o pożyczkę w PożyczkaOK, musimy pamiętać o następujących krokach. Na początku w tabelce, za pomocą wirtualnego suwaka wybieramy kwotę pożyczki, jak również czas jej spłaty. Wypełniamy formularz kontaktowy, podając dane: imię, nazwisko, PESEL, seria i numer dowodu, stan cywilny, numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail. Zapisujemy wszystko i przechodzimy do kolejnego kroku, w którym opisujemy naszą zdolność kredytową, podając takie dane jak: dochód, liczbę osób na utrzymaniu oraz nasze dane dotyczące miejsca zamieszkania. Zobowiązani jesteśmy ponadto o podanie adresu oraz innych informacji na temat naszego aktualnego miejsca pracy. Na końcu wniosku, zostaje nam zaakceptowanie regulaminu oraz zgód dotyczących przetwarzania danych osobowych. Jeżeli wykonamy wszystkie kroki, czekamy na odpowiedź, czy nas wniosek został pozytywnie rozpatrzony. Jeżeli tak, pieniądze powinny trafić na nasze konto bankowe.

PożyczkaOK – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Decydując się na pożyczkę w wysokości 2700 zł na okres spłaty zobowiązania do 25 miesięcy, musimy liczyć się z następującymi kosztami: odsetki od pożyczki – 300.98 zł; prowizja – 2362.50 zł; RRSO – 105.30%; maksymalne RRSO – 261,54%; całkowita kwota do zapłaty – 5363.48 zł; rata pożyczki – 214.55 zł.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy PożyczkaOK zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
pożyczkaOK logo
500zł - 20000zł
Kwota
od 1 do 60 miesięcy
Okres
Podobne oferty do PożyczkaOK
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: