Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Money Guru

1.75
4 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 10 000 zł
Weź pożyczkę
w Money Guru

Money Guru - Opinie

Money Guru jest pośrednikiem pożyczek online. Firma współpracuje z pośrednikami oraz firmami udzielającymi pożyczek m.in.: Zaplo, Incredit, Kreditech Holding SSL GmbH, Vivus Finance, Euroloan Consumer Finance czy Super Grosz. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 10000 zł. Okres kredytowania wynosi od 3 do 24 miesięcy. Pośrednikiem Money Guru jest brytyjska spółka Monevo Limited, natomiast bezpośrednio należy do Quint Group Limited.

Money Guru - Pożyczki przez internet

Money Guru umożliwia zaciągnięcie pożyczki w wysokości od 100 do 10000 zł, na okres spłaty zobowiązania do 24 miesięcy. Na stronie głównej, uwagę przykuwa brodaty mężczyzna, który przebrany jest w strój czarodzieja, mentora – podsumowując wykorzystane zdjęcie trochę nie pasuje do finansowej tematyki portalu. Wskazuje na formularz, poprzez który wnioskujemy o pożyczkę. Przedstawiona postać ma zachęcić Klientów do skorzystania z oferty firmy, czy jednak Moneyguru jest faktycznie prawdziwym “GURU” rynku pożyczek online? Niekoniecznie, ponieważ Moneyguru jest typowym pośrednikiem między pożyczkodawcą szukającym szybkich pieniędzy a wieloma firmami. Z samego serwisu nie dowiemy się wiele o ofertach, więc zdecydowanie na tym polu wygrywają porównywarki pożyczek takie jak Pożyczkowy-Portal, Chwilowo, Loando, czy też Pożyczkaportal.

Money Guru skupia wyłącznie pożyczki online. Poza tym firma zapewnia, że 96,78% wniosków zostało do tej pory zaakceptowanych. Wypełnienie wniosku o pożyczkę trwa zaledwie kilka minut. Po wysłaniu zgłoszenia otrzymujemy automatycznie dopasowaną pożyczkę do naszych potrzeb.

Money Guru - Ogólne warunki

Jak każda firma pożyczkowa, Money Guru również określa warunki, jakie trzeba spełnić, aby zaciągnąć pożyczkę. Przede wszystkim trzeba mieścić się w przedziale wiekowym od 18 do 70 lat oraz być prawnym obywatelem Polski. Ważne, jest również, posiadanie własnego konta bankowego, na które zostaną przelane należności, o które składamy wniosek. Firma oczekuje od Pożyczkobiorcy udokumentowanie stałych dochodów. Dodatkowo, sprawdzana jest zdolność kredytowa Klienta. Serwis dopasuje pożyczkę do potrzeb i preferencji Użytkownika.

Money Guru - Pożyczka krok po kroku

Aby zaciągnąć pożyczkę w Money Guru, wystarczy wejść na stronę serwisu i nacisnąć przycisk “weź pożyczkę”. Automatycznie zostaniesz przekierowany do strony z formularzem, który trzeba odpowiednio uzupełnić o dane osobowe.  W kolejnym kroku powinniśmy otrzymać informację zwrotną, czy nasz wniosek został pozytywnie rozpatrzony. Z tego powodu, że firma jest pośrednikiem pomiędzy Klientem a instytucjami pozabankowymi, sama ustala odpowiadającą nam pożyczkę.

Money Guru - Koszty pożyczki

Pożyczki udzielane są na okres spłaty od 3 do 24 miesięcy. RRSO 0% do Max 1971%.

Reprezentatywny przykład pożyczki: RRSO: wynosi 510,4%, całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do zapłaty 1341,70 zł, w tym: prowizja 325 zł, odsetki 16,70 zł), czas obowiązywania umowy: 3 miesiące.

Takie koszty podane są na głównej stronie serwisu Money Guru. Jednak musimy pamiętać, że każdemu zostaje indywidualnie przyznawana pożyczka, czyli od różnego Pożyczkodawcy. Wiemy przecież, że każda firma posiada inny cennik usług. Koszty z pewnością będą się znacznie różnić. Dlatego kolejny raz podkreślamy, że najlepszym sposobem na sprawdzenie i wyszukanie najlepszej oferty pożyczki są porównywarki chwilówek i pożyczek online.

Pożyczasz100013007001000
Czas (miesięcy)3333
Rata341.70341.70
Oddajesz1025.113007001025.1

Money Guru - Dane firmy

  • info@moneyguru.com.pl
  • Quint Group Limited, Horizon Plaza, ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa.

Zalety

  • Kwota pożyczki od 100 zł do 10000 zł
  • Szybkie przyznanie decyzji udzielenia pożyczki

Wady

  • Sprawdza w bazach dłużników BIK, BIG, ERIF i KRD
  • Brak możliwości wyboru firmy pożyczkowej
  • Brak dodatkowych opłat, których możemy się spodziewać przy zaciągnięciu pożyczki

Ocena

1.75 (35%)
4 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *