Dopasowana Pożyczka recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
85%
Ocena klientów Zobacz opinie
81%

Dopasowana Pożyczka to serwis finansowy, który umożliwia swoim użytkownikom dostęp do dodatkowych środków od razu po wypełnieniu formularza kontaktowego. Osoby zainteresowane zaciągnięciem pożyczki mogą otrzymać ją na dowolny cel, co jest sporym atutem tego portalu. Maksymalna kwota pożyczki wynosi aż 50 000 zł na okres spłaty do 36 miesięcy.

dopasowana-pożyczka logo
Kwota
100 zł - 50 000 zł
Okres
1 - 36 miesięcy
Pożyczkowy Portal

Dopasowana Pożyczka - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Prosta 70, 00-838 Warszawa
TelefonTelefon: -
Godziny pracyGodziny pracy: całą dobę
E-mailE-mail: kontakt@dopasowana-pozyczka.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Markonline Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy: 5 000 zł
KRS: 0000632902
NIP: 5252673149
REGON: 365215226

Zalety i wady firmy Dopasowana Pożyczka

Dopasowana Pożyczka – pożyczki przez internet

Dopasowana Pożyczka współpracuje instytucjami finansowymi takimi jak banki czy pożyczkodawcy pozabankowi, które udzielają pożyczek w 100% online. Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe. 

Pożyczkobiorcy, którzy zdecydują się skorzystać z możliwości, jakie daje im serwis, mają szansę na uzyskanie pożyczki idealnie dopasowanej do swoich potrzeb i co więcej, możliwości finansowych. 

Pieniądze z pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel, dlatego jesteśmy również w stanie spełnić swoje najskrytsze marzenia. Remont mieszkania, czy wakacje za granicą mogą być na wyciągnięcie ręki – pieniądze pojawią się na naszym koncie już w ciągu około 15 minut. Przed wysłaniem wniosku o pożyczkę warto przeczytać wszystkie warunki, jakie musi spełnić potencjalny klient, aby mógł uzyskać pożyczkę online.

Dopasowana Pożyczka – ogólne warunki

Pożyczka na raty online dostępna jest dla osób, które spełniają wyznaczone warunki, stawiane przez firmę pozabankową. Potencjalnym klientem mogą zostać osoby, które:

  • mają od 18 do 80 lat,
  • posiadają ważny dowód tożsamości,
  • mieszkają na terenie Polski,
  • uzyskają pozytywną decyzję pożyczkową,
  • posiadają polskie obywatelstwo. 

Jeżeli klient spełnia wszystkie powyższe warunki, ma większe szanse na uzyskanie dodatkowego zastrzyku gotówki, który trafi na jego konto bankowe. 

Więcej informacji uzyskamy po przeczytaniu “jak to działa”. Sekcja udostępniona jest na stronie www.dopasowana-pozyczka.pl.

Dopasowana Pożyczka – pożyczka krok po kroku

Procedura zaciągnięcia pożyczki jest taka sama jak na innych serwisach firm pozabankowych funkcjonujących w sektorze online. Osoby zainteresowane zaciągnięciem pożyczki za pośrednictwem serwisu Dopasowana Pożyczka muszą odwiedzić stronę i wybrać na wirtualnym kalkulatorze odpowiadające im parametry pożyczki. Jesteśmy w stanie uzyskać pożyczkę na raty w wysokości od 100 zł aż do 50 000 zł.  

Dostępny okres kredytowania to od  1 do 36 miesięcy. Pod kalkulatorem jesteśmy w stanie zapoznać się z przykładowym,  reprezentatywnym kosztem pożyczki, w którym uwzględnione jest maksymalne RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania produktu finansowego. 

Po wybraniu odpowiadających nam parametrów klikamy “złóż wniosek” i zostaniemy automatycznie przekierowani na formularz kontaktowy. W formularzu podajemy podstawowe dane m.in. imię, nazwisko, numer PESEL, czy również adres e-mail. Pod wnioskiem znajdują się zgody, które są konieczne do prawidłowej obsługi wniosku. Po wysłaniu formularza czekamy na decyzję ze strony pożyczkodawcy. Jeżeli będzie pozytywna, należy potwierdzić proponowane warunki, a na konto bankowe zostaną przelane pieniądze, które możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Dopasowana Pożyczka – koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Reprezentatywny przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,61%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 10000 zł, całkowita kwota do zapłaty – 11791,18 zł, oprocentowanie stałe – 3,99%, całkowity koszt kredytu – 1791,18 zł (w tym: prowizja 1087,35 zł, odsetki 695,73 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy, 1–35 miesięcznych rat po 332,23 zł, ostatnia, 36. rata 332,33 zł. Maks. RRSO wynosi 178,38%. RRSO wynosi przeciętnie 17,28%.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Dopasowana Pożyczka zostaw swoją opinię.

1 komentarz

Jacek

Wypełniłem formularz, udało mi się wybrać odpowiednią ofertę. Poszło naprawdę szybko. Polecam!

7-7 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
dopasowana-pożyczka logo
100 zł - 50 000 zł
Kwota
1 - 36 miesięcy
Okres
Złóż wniosek w Dopasowana Pożyczka
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: