Dopasowana-pożyczka

4.63
61 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 20 000 zł
Weź pożyczkę
w Dopasowana-pożyczka

Dopasowana-pożyczka - Opinie

Dopasowana Pożyczka to pośrednik finansowy, który umożliwia klientom pożyczkowym dostęp do uzyskania dodatkowych środków pieniężnych, za pośrednictwem wypełnienia wniosku udostępnionego na stronie głównej platformy. Osoby zainteresowane zaciągnięciem pożyczki mogą otrzymać ją na dowolny cel, co jest sporym atutem dla firmy pozabankowej. Maksymalna kwota pożyczki wynosi aż 20 000 zł na okres spłaty do 24 miesięcy.

Właścicielem serwisu jest Markonline Sp. z o.o., z siedzibą przy ulicy Prosta 70 w Warszawie.

Dopasowana-pożyczka – Dane kontaktowe

Nazwa: Dopasowana-pożyczka
Darmowa pierwsza pożyczka: brak
Maksymalna pożyczka: 20 000 zł do 24 mies.
Siedziba firmy: Al. Prosta 70, Warszawa 00-838
Telefon: brak
e-mail: kontakt@dopasowana-pozyczka.pl
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

Dopasowana-pożyczka - Pożyczki przez internet

Serwis Dopasowana-pozyczka udziela pożyczek chwilówek online. Bez wątpienia firmę wyróżnia profesjonalna obsługa oraz szybkość w uzyskaniu decyzji pożyczkowej. Jeżeli użytkownicy mają wątpliwości lub pytania związane z produktem finansowym, mają możliwość skontaktowania się z biurem obsługi klienta. Kontakt do firmy podany jest na stronie głównej. Dopasowana Pożyczka współpracuje z renomowanymi firmami pozabankowymi, które udzielają pożyczek 100% online. Korzystanie z platformy jest całkowicie darmowe. Pożyczkobiorcy, którzy zdecydują się skorzystać z możliwości, jakie daje im serwis, mają szansę na uzyskanie pożyczki idealnie dopasowanej do swoich potrzeb i co więcej, możliwości finansowych. Dzięki uzyskanej gotówce klient jest w stanie uporać się ze swoimi zaistniałymi problemami finansowymi. Jak zostało już wspomniane, pieniądze z pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel, dlatego jesteśmy również w stanie spełnić swoje najskrytsze marzenia. Remont mieszkania, czy wakacje za granicą mogą być na wyciągnięcie ręki. Przed wysłaniem wniosku o pożyczkę warto przeczytać wszystkie warunki, jakie musi spełnić potencjalny klient, aby mógł uzyskać pożyczkę online.

Dopasowana-pożyczka - Ogólne warunki

Pożyczka na raty online dostępna jest dla osób, które spełniają wyznaczone warunki, stawiane przez firmę pozabankową. Potencjalnym klientem mogą zostać osoby, które:

 • mają od 18 do 80 lat,
 • posiadają ważny dowód tożsamości,
 • mieszkają na terenie Polski,
 • uzyskają pozytywną decyzję pożyczkową,
 • posiadają polskie obywatelstwo. 

Jeżeli klient spełnia wszystkie powyższe warunki, ma większe szanse na uzyskanie dodatkowego zastrzyku gotówki, które trafi na jego konto bankowe. 

Więcej informacji uzyskamy po przeczytaniu “jak to działa”. Sekcja udostępniona jest na stronie www.dopasowana-pozyczka.pl.

Dopasowana-pożyczka - Pożyczka krok po kroku

Procedura zaciągnięcia pożyczki jest taka sama jak na innych serwisach firm pozabankowych online. Osoby zainteresowane zaciągnięciem pożyczki za pośrednictwem serwisu Dopasowana Pożyczka muszą odwiedzić stronę i wybrać na wirtualnym kalkulatorze odpowiadające parametry pożyczki. Jesteśmy w stanie uzyskać pożyczkę na raty w wysokości od 600 zł aż do 20 000 zł. Okres kredytowania waha się pomiędzy 1, a 24 miesiącami. Pod kalkulatorem jesteśmy w stanie zapoznać się z reprezentatywnym przykładem pożyczki, w którym uwzględnione jest maksymalne RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania produktu finansowego. Po wybraniu odpowiadających nam parametrów klikamy “złóż wniosek” i zostaniemy automatycznie przekierowani na formularz. We wniosku podajemy podstawowe dane m.in. imię, nazwisko, numer PESEL, czy również adres e-mail. Pod wnioskiem znajdują się zgody, z którymi należy się zapoznać. Po wysłaniu wniosku czekamy na decyzję ze strony pożyczkodawcy. Jeżeli będzie pozytywna, na konto bankowe zostaną przelane pieniądze, które możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Dopasowana-pożyczka - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki dostępnej za pośrednictwem serwisu Dopasowana Pożyczka:

Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 513,37%. Podana wartość odnosi się do przykładowej pożyczki 3 000 zł udzielonej na okres 3 miesięcy. Rata miesięczna dla takiej pożyczki wynosi 1 341,69 zł, całkowita kwota do spłaty to 4 024,98 zł.

Pożyczasz60040001660020000
Czas (dni)30303030
Koszt154.37403.121543.742058.32
Oddajesz754.374403.1218143.7422058.32

Dopasowana-pożyczka - Dane firmy

 • brak
 • kontakt@dopasowana-pozyczka.pl
 • Markonline Sp. z o.o., ul. Prosta 70, 00-838 Warszawa.
  REGON: 365215226,
  NIP: 5252673149,
  KRS: 0000632902
 • Godziny pracy:
  brak

Zalety

 • Wysoka kwota pożyczki
 • Szybka decyzja pożyczkowa
 • Minimum formalności

Wady

 • Brak

Ocena

4.63
61 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.