Pożyczka-ratalna

4.66
452 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 20 000 zł
Weź pożyczkę
w Pożyczka-ratalna

Pożyczka-ratalna - Opinie

Pożyczka Ratalna to serwis internetowy, za którego pośrednictwem zyskuje się dostęp do pożyczek gotówkowych na dowolny cel. Nieważne jest zatem, na co chcemy przeznaczyć przyznane nam środki. Najważniejsze jest to, że proces ubiegania się o użyczenie dodatkowej sumy jest prosty i przejrzysty. Tym właśnie znacząco różni się od ofert banków komercyjnych działających na polskim rynku. Wnioskodawca nie musi martwić się o skomplikowane procedury i czasochłonne procesy weryfikacyjne.

Trzeba jednakowoż przygotować się na udzielenie zgody na przeprowadzenie odpowiedniej weryfikacji naszego wniosku. To obopólne zabezpieczenie, dzięki któremu zyskamy pewność, że przeprowadzona transakcja będzie dla nas dobra z punktu naszej płynności finansowej. Zadbajmy więc odpowiednio wcześnie o dobry stan naszej historii kredytowej.

Pożyczka-ratalna – Dane kontaktowe

Nazwa: Pożyczka-ratalna
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 20 000 do 48 mies.
Siedziba firmy: Prosta 70, Warszawa 00-838
Telefon: brak
e-mail: formularz kontaktowy
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

Zobacz, jak złożyć wniosek w Pożyczka-ratalna!

Pożyczka-ratalna - Pożyczki przez internet

Za tym, by skorzystać z usług serwisu Pożyczka Ratalna przemawia między innymi to, że złożony przez nas wniosek rozpatrywany jest przez uznaną na rynku firmę pożyczkową. Równie kuszący jest krótki czas potrzebny do jego zweryfikowania i wydania niezbędnych decyzji. Cała procedura, przez którą musimy przejść, jest przejrzysta i zrozumiała. Nie powinna zatem przysporzyć nam najmniejszych problemów. Ponadto w celu określenia wysokości pożyczki i ilości rat służą płynnie działające suwaki, które bardzo łatwo obsłużyć. Ponadto wszelkich informacji dodatkowych udzielają osoby odpowiedzialne za obsługę klienta.

Pożyczka-ratalna - Ogólne warunki

Dla jakich klientów stworzona została oferta pożyczkowa o nazwie Pożyczka Ratalna? Ten, kto chce z niej skorzystać, musi przede wszystkim być w odpowiednim wieku (od 20 do 80 lat). Niemniej ważne jest to, by nie figurował w rejestrach dłużników BIG, takich jak: InfoMonitor, ERIF lub KRD. Równie istotnymi warunkami formalnymi są te związane ze stałym adresem na terenie Polski. Trzeba jednakże pamiętać o tym, że pewne obostrzenia zastosowano również w zakresie akceptowanych źródeł dochodu. Na pozytywną weryfikację wniosku mogą liczyć tylko ci, którzy uzyskują dochody z tytułu umowy o pracę, renty lub emerytury. Oznacza to, że duża część osób pracujących zawodowo nie otrzyma w opisywanej firmie pożądanego wsparcia finansowego. Wszelkie wątpliwości warto rozwiać z pomocą doradców klienta.

Pożyczka-ratalna - Pożyczka krok po kroku

Procedura obowiązująca w ramach tego serwisu nie różni się niczym od tych, które stosowane są przez inne, podobne do niego. W pierwszej kolejności należy, za pomocą odpowiednich suwaków (umieszczonych na stronie głównej), wybrać żądaną kwotę i czas spłaty zadłużenia. Potem należy kliknąć „Weź pożyczkę”. Wypełnia się wówczas wniosek, do którego wprowadza się wszystkie najważniejsze informacje na nasz temat. Po wysłaniu wniosku musimy czekać na telefon lub wiadomość e-mail odnośnie do decyzji podjętej w naszej sprawie. Informacja ta powinna dotrzeć do nas jeszcze w dniu wypełnienia zgłoszenia. Jeśli będzie pozytywna, wysłane będą do nas potrzebne wiadomości w formie elektronicznej. Pod wskazany adres korespondencyjny przyjedzie z kolei kurier z niezbędnymi dokumentami. Należy zapoznać się z nimi i złożyć podpis. Wtedy wysłannik firmy przejmuje wypełnione kwestionariusze, co poskutkuje dalszymi etapami rozpatrywania wniosku. Upragnionego przelewu należy spodziewać się wtedy, gdy podpisana przez nas umowa trafi do pożyczkodawcy.

Pożyczka-ratalna - Koszty pożyczki

Jakie koszty dodatkowe musimy ponieść, decydując się na opisywane tu usługi? Tę kwestię przybliżają zapisy umieszczone w przykładzie reprezentatywnym.

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 2000 zł na okres 48 miesięcy wynosi 18.5%. Rata miesięczna 57.83 zł. Roczna stopa oprocentowania 7,2%, odsetki od kwoty pożyczki – 776 zł Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 2 776 zł.

Pożyczasz200057001630020000
Czas (miesięcy)48484848
Rata57.83144.58433.75578.33
Oddajesz2775.846939.842082027759.84

Pożyczka-ratalna - Dane firmy

 • brak
 • formularz kontaktowy
 • Markonline Sp. z o.o., ul. Prosta 70, 00-838 Warszawa.
 • REGON: 365215226,
 • NIP: 5252673149,
 • KRS: 0000632902

Zalety

 • Wysoka pierwsza pożyczka do 20 000 zł
 • Łatwe i szybkie wnioskowanie
 • Krótki czas oczekiwania na decyzję

Wady

 • od 20 roku życia
 • Weryfikacja w bazach dłużników
 • Proces weryfikacji dokonywany przez kuriera-wydłużony czas wypłaty środków

Ocena

4.66
452 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.