1 1

Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Pożyczka-ratalna

1
1 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 10 000 zł
Weź pożyczkę
w Pożyczka-ratalna

Pożyczka-ratalna - Opinie

Pożyczka Ratalna to serwis internetowy, za którego pośrednictwem zyskuje się dostęp do pożyczek gotówkowych na dowolny cel. Nieważne jest zatem, na co chcemy przeznaczyć przyznane nam środki. Najważniejsze jest to, że proces ubiegania się o użyczenie dodatkowej sumy jest prosty i przejrzysty. Tym właśnie znacząco różni się od ofert banków komercyjnych działających na polskim rynku. Wnioskodawca nie musi martwić się o skomplikowane procedury i czasochłonne procesy weryfikacyjne. Najbardziej warto docenić to, że decyzję o przyznaniu wnioskowanych środków wydaje firma Aasa Polska S.A. Funkcjonuje ona na polskim rynku w ramach przynależności do globalnego giganta w zakresie udzielania pożyczek pieniężnych – Aasa Global. Oznacza to, że wszelkie procesy weryfikacyjne są zgodne z ECRC, czyli Europejską Koalicją na rzecz Odpowiedzialnych Kredytów. Jest to gwarancja poszanowania wszystkich najważniejszych norm prawnych obowiązujących dziś w prawie międzynarodowym.

Trzeba jednakowoż przygotować się na udzielenie zgody na przeprowadzenie odpowiedniej weryfikacji naszego wniosku. To obopólne zabezpieczenie, dzięki któremu zyskamy pewność, że przeprowadzona transakcja będzie dla nas dobra z punktu naszej płynności finansowej. Zadbajmy więc odpowiednio wcześnie o dobry stan naszej historii kredytowej.

Pożyczka-ratalna - Pożyczki przez internet

Za tym, by skorzystać z usług serwisu Pożyczka Ratalna przemawia między innymi to, że złożony przez nas wniosek rozpatrywany jest przez uznaną na rynku firmę pożyczkową. Równie kuszący jest krótki czas potrzebny do jego zweryfikowania i wydania niezbędnych decyzji. Cała procedura, przez którą musimy przejść, jest przejrzysta i zrozumiała. Nie powinna zatem przysporzyć nam najmniejszych problemów. Ponadto w celu określenia wysokości pożyczki i ilości rat służą płynnie działające suwaki, które bardzo łatwo obsłużyć. Ponadto wszelkich informacji dodatkowych udzielają osoby odpowiedzialne za obsługę klienta. Nie wiadomo jednak, jak długo są do naszej dyspozycji. Informacje te nie zostały zawarte na stronie. Brakuje też formularza kontaktowego, który mógłby nam ułatwić to zadanie. Wiele jest zatem takich informacji, które nie zostały podane wprost. Dobre jest jednak to, że przedsiębiorstwo będące właścicielem serwisu działa na rynku od niemal 10 lat, co podwyższa jego wiarygodność w oczach klientów.

Pożyczka-ratalna - Ogólne warunki

Dla jakich klientów stworzona została oferta pożyczkowa o nazwie Pożyczka Ratalna? Ten, kto chce z niej skorzystać, musi przede wszystkim być w odpowiednim wieku (od 20 do 80 lat). Niemniej ważne jest to, by nie figurował w rejestrach dłużników BIG, takich jak: InfoMonitor, ERIF lub KRD. Równie istotnymi warunkami formalnymi są te związane ze stałym adresem na terenie Polski. Trzeba jednakże pamiętać o tym, że pewne obostrzenia zastosowano również w zakresie akceptowanych źródeł dochodu. Na pozytywną weryfikację wniosku mogą liczyć tylko ci, którzy uzyskują dochody z tytułu umowy o pracę, renty lub emerytury. Oznacza to, że duża część osób pracujących zawodowo nie otrzyma w opisywanej firmie pożądanego wsparcia finansowego. Wszelkie wątpliwości warto rozwiać z pomocą doradców klienta.

Pożyczka-ratalna - Pożyczka krok po kroku

Procedura obowiązująca w ramach tego serwisu nie różni się niczym od tych, które stosowane są przez inne, podobne do niego. W pierwszej kolejności należy, za pomocą odpowiednich suwaków (umieszczonych na stronie głównej), wybrać żądaną kwotę i czas spłaty zadłużenia. Zgodnie z dokonywanymi zmianami z prawej strony, na żółtym tle, wyświetlane są wszystkie wiadomości dotyczące zobowiązania (jego kwota całkowita, okres pożyczki, odsetki, opłata przygotowawcza, opłata administracyjna, rata pożyczki i RRSO). Potem należy kliknąć „Weź pożyczkę”. Wypełnia się wówczas wniosek, do którego wprowadza się wszystkie najważniejsze informacje na nasz temat. Po wysłaniu wniosku musimy czekać na telefon lub wiadomość e-mail odnośnie do decyzji podjętej w naszej sprawie. Informacja ta powinna dotrzeć do nas jeszcze w dniu wypełnienia zgłoszenia. Jeśli będzie pozytywna, wysłane będą do nas potrzebne wiadomości w formie elektronicznej. Pod wskazany adres korespondencyjny przyjedzie z kolei kurier z niezbędnymi dokumentami. Należy zapoznać się z nimi i złożyć podpis. Wtedy wysłannik firmy przejmuje wypełnione kwestionariusze, co poskutkuje dalszymi etapami rozpatrywania wniosku. Upragnionego przelewu należy spodziewać się wtedy, gdy podpisana przez nas umowa trafi do pożyczkodawcy.

Pożyczka-ratalna - Koszty pożyczki

Jakie koszty dodatkowe musimy ponieść, decydując się na opisywane tu usługi? Tę kwestię przybliżają zapisy umieszczone w przykładzie reprezentatywnym. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 23 miesięcy wynosi 81,05%. Rata miesięczna 373,37 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 514,43 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 2490 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 25 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 579,43 zł (stan na dzień 12.10.2017 r.).

Pożyczasz1500200011001600
Czas (miesięcy)12121212
Rata196.14196.14
Oddajesz2353.68200011002353.68

Pożyczka-ratalna - Dane firmy

 • +48 801 40 40 40
 • info@pozyczka-ratalna.pl
 • Pożyczkodawcą jest Finhouse S.A., Aleje Jerozolimskie 133/64, 02-304 Warszawa.
  REGON: 142251054
  NIP: 7010228263
  KRS: 0000343906

 

Zalety

 • Wysoka górna granica wiekowa pożyczkobiorcy
 • Wysoka kwota pożyczki (10 000 zł)
 • Możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki
 • Obsługa czeków GIRO

Wady

 • Oferta niedostępna dla osoby od 18 roku życia
 • Weryfikacja w bazach dłużników
 • Proces weryfikacji dokonywany przez kuriera-wydłużony czas wypłaty środków

Ocena

1 (20%)
1 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *