Pozyczka-ratalna.pl recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
80%
Ocena klientów Zobacz opinie
75%

Pozyczka-ratalna.pl to serwis internetowy, za którego pośrednictwem zyskuje się dostęp do pożyczek gotówkowych na dowolny cel. Nieważne jest zatem, na co chcemy przeznaczyć przyznane nam środki. Najważniejsze jest to, że proces ubiegania się o użyczenie dodatkowej sumy jest prosty i przejrzysty. Tym właśnie znacząco różni się od ofert banków komercyjnych działających na polskim rynku. Wnioskodawca nie musi martwić się o skomplikowane procedury i czasochłonne procesy weryfikacyjne.

Trzeba jednakowoż przygotować się na udzielenie zgody na przeprowadzenie odpowiedniej weryfikacji naszego wniosku. To obopólne zabezpieczenie, dzięki któremu zyskamy pewność, że przeprowadzona transakcja będzie dla nas dobra z punktu naszej płynności finansowej. Zadbajmy więc odpowiednio wcześnie o dobry stan naszej historii kredytowej.

Pozyczka-ratalna.pl logo
Kwota
500 zł - 20 000 zł
Okres
2 - 48 miesięcy
Pożyczkowy Portal

Pozyczka-ratalna.pl - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Prosta 70, 00-838 Warszawa
TelefonTelefon: -
Godziny pracyGodziny pracy: -
E-mailE-mail: formularz kontaktowy

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Dane firmy MarkOnline sp. z o.o.

Kapitał zakładowy: 5 000 zł
KRS: 0000632902
NIP: 5252673149
REGON: 365215226

Zalety i wady firmy Pozyczka-ratalna.pl

Pozyczka-ratalna.pl – Pożyczki przez Internet

Za tym, by skorzystać z usług serwisu Pozyczka-ratalna.pl przemawia między innymi to, że złożony przez nas wniosek rozpatrywany jest przez uznaną na rynku firmę pożyczkową. Równie kuszący jest krótki czas potrzebny do jego zweryfikowania i wydania niezbędnych decyzji. Cała procedura, przez którą musimy przejść, jest przejrzysta i zrozumiała. Nie powinna zatem przysporzyć nam najmniejszych problemów. Ponadto w celu określenia wysokości pożyczki i ilości rat służą płynnie działające suwaki, które bardzo łatwo obsłużyć. Ponadto wszelkich informacji dodatkowych udzielają osoby odpowiedzialne za obsługę klienta.

Pozyczka-ratalna.pl – Ogólne warunki

Dla jakich klientów stworzona została oferta pożyczkowa o nazwie Pozyczka-ratalna.pl? Ten, kto chce z niej skorzystać, musi przede wszystkim być w odpowiednim wieku (od 20 do 80 lat). Niemniej ważne jest to, by nie figurował w rejestrach dłużników BIG, takich jak: InfoMonitor, ERIF lub KRD. Równie istotnymi warunkami formalnymi są te związane ze stałym adresem na terenie Polski. Trzeba jednakże pamiętać o tym, że pewne obostrzenia zastosowano również w zakresie akceptowanych źródeł dochodu. Na pozytywną weryfikację wniosku mogą liczyć tylko ci, którzy uzyskują dochody z tytułu umowy o pracę, renty lub emerytury. Oznacza to, że duża część osób pracujących zawodowo nie otrzyma w opisywanej firmie pożądanego wsparcia finansowego. Wszelkie wątpliwości warto rozwiać z pomocą doradców klienta. Należy mieć na uwadze, że pozyczka-ratalna.pl to serwis będący agregatorem ofert pożyczek ratalnych. Nie jest więc pożyczkodawcą, a jedynie pośrednikiem, którego zadaniem jest dobranie optymalnej oferty zgodnie z potrzebami danego klienta.

Pozyczka-ratalna.pl – Pożyczka krok po kroku

Procedura obowiązująca w ramach tego serwisu nie różni się niczym od tych, które stosowane są przez inne, podobne do niego. W pierwszej kolejności należy, za pomocą odpowiednich suwaków (umieszczonych na stronie głównej), wybrać żądaną kwotę i czas spłaty zadłużenia. Potem należy kliknąć „Weź pożyczkę”. Wypełnia się wówczas wniosek, do którego wprowadza się wszystkie najważniejsze informacje na nasz temat. Po wysłaniu wniosku musimy czekać na telefon lub wiadomość e-mail odnośnie do decyzji podjętej w naszej sprawie. Informacja ta powinna dotrzeć do nas jeszcze w dniu wypełnienia zgłoszenia.

Jeśli będzie pozytywna, wysłane będą do nas potrzebne wiadomości w formie elektronicznej. Pod wskazany adres korespondencyjny przyjedzie z kolei kurier z niezbędnymi dokumentami. Należy zapoznać się z nimi i złożyć podpis. Wtedy wysłannik firmy przejmuje wypełnione kwestionariusze, co poskutkuje dalszymi etapami rozpatrywania wniosku. Upragnionego przelewu należy spodziewać się wtedy, gdy podpisana przez nas umowa trafi do pożyczkodawcy.

Pozyczka-ratalna.pl – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Pozyczka-ratalna.pl to porównywarka pożyczek ratalnych. Ostateczne warunki finansowania będą się więc znacząco różnić w zależności od wybranej oferty.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Pozyczka-ratalna.pl zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
Pozyczka-ratalna.pl logo
500 zł - 20 000 zł
Kwota
2 - 48 miesięcy
Okres
Złóż wniosek w Pozyczka-ratalna.pl
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: