ReCredit recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Aktualnie strona firmy pożyczkowej ReCredit nie istnieje. Zgodnie z odpisem KRS spółka ReCredit uległa rozwiązaniu z dniem 31.12.2020 r.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

ReCredit - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 02-685 Warszawa
TelefonTelefon: 221 333 299
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: kontakt@recredit.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy ReCredit Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000590382
NIP: 5213714714
REGON: 363175675

Zalety i wady firmy ReCredit

ReCredit – Pożyczki przez internet

Spośród wszystkich firm pożyczkowych ReCredit wyróżnia się tym, że zajmują się konsolidowaniu pożyczek, do kwoty 5000 zł. Pożyczki są przeznaczane na spłatę naszych zobowiązań, które posiadamy w innych instytucjach finansowych. Obecnie możemy zaciągnąć od 100 zł do 5000 zł, na okres spłaty zobowiązania do 5 miesięcy. Wielkość spłacanych rat jest nieregularna. Pierwsze 4 raty są równe, ostatnia jest najwyższa. Ma to pomóc osobom zadłużonym w zebraniu większej sumy pieniędzy w późniejszym czasie. Oczywiście, możliwe jest spłacenie zobowiązania przed terminem, który został ustalony przy podpisaniu umowy. Czas oczekiwania na pożyczkę Rekredit zależy od tego, czy jest się klientem Vivus czy innej firmy. Klienci Vivus pożyczka na raty z pewnością otrzymują decyzję szybciej niż pozostali klienci, nawet w kilkadziesiąt minut po wysłaniu wniosku o przyznanie pożyczki ratalnej. W razie ewentualnych pytań można skontaktować się z działem Obsługi Klienta. Konsultanci są dostępni w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – 20:00. Można również skontaktować się drogą e-mailową: kontakt@recredit.pl, lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie firmy.

ReCredit – Ogólne warunki

Trzeba zauważyć, że pierwsza pożyczka ratalna w ReCredit nie jest darmowa. O pożyczkę w ReCredit mogą wnioskować osoby w wieku od 20 do 78 lat, posiadające obywatelstwo polskie. Ponadto, osoba starająca się o pożyczkę w ReCredit musi mieć aktualny dowód osobisty, z którego będą potrzebne dane takie jak: imię i nazwisko, PESEL, seria i numer dowodu. Pożyczkobiorca nie może również mieć zaległości w firmie ze spłatą zobowiązań pożyczkowych.

ReCredit – Pożyczka krok po kroku

Pożyczkę ratalną w ReCredit możemy zaciągnąć na parę sposobów. Jako że jest to pożyczka online, wchodzimy na stronę firmy i tam wypełniamy odpowiednio formularz. Za pomocą suwaków wybieramy kwotę pożyczki, która nas interesuje – maksymalnie możemy zaciągnąć 5000 zł. Kolejno wypełniamy dane kontaktowe, o które poprosi nas pożyczkodawca. Pod kalkulatorem znajduje się przycisk „jestem zainteresowany”, na który klikamy i wypełniamy następujące dane: imię, nazwisko, telefon kontaktowy, adres e-mail oraz podajemy ilość pożyczek, które posiadamy w danym momencie. Inną opcją jest skontaktowanie się za pośrednictwem e-maila (kontakt@recredit.pl) lub dzwoniąc do konsultanta pod numer +48 221 333 299. Kolejnym krokiem jest podesłanie pożyczkodawcy odpowiednich dokumentów, które potwierdzą istnienie zobowiązania w innych instytucjach finansowych. Dokumenty wysyłamy na adres e-mailowy: dokumenty@recredit.pl. Są to dokumenty informujące o obecnym saldzie zobowiązania. Co więcej w e-mailu podajemy dane, takie jak: umowę pożyczki, PESEL, nazwa oraz adres pożyczkodawcy, numer konta bankowego.

ReCredit po weryfikacji zdolności kredytowej wysyła kurierem wniosek o pożyczkę, umowę pożyczki oraz formularz informacyjny. Wtedy następuje podpisanie umowy i odsyłamy ją do pożyczkodawcy. Środki na koncie powinny pojawić się zaraz pod odesłaniu zawartej umowy.

Jeżeli jesteśmy klientami Vivusa, cały proces jest uproszczony do minimum. Wystarczy złożyć tam wniosek o pożyczkę w RedCredit, a pieniądze na koncie pojawią się w przeciągu kilkunastu minut. Wszystkie dane są już zapisane w bazie Vivus, dlatego ten proces jest inny i całkowicie prosty.

Więcej informacji na temat przebiegu procesu wnioskowania znajdziesz w komentarzach klientów poniżej ReCredit Opinie.

ReCredit – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Przy zaciągnięciu 2800 zł ze spłatą w 5 ratach (4 pierwsze równe, 5 najwyższa) będą obowiązywać nas następujące koszty: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) – 285%, całkowity koszy pożyczki – 1062,06 zł (odsetki: 82,06 zł, prowizja 980 zł); całkowita kwota do zapłaty – 3862,06 zł.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy ReCredit zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
recredit logo
Podobne oferty do ReCredit
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: