Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

ReCredit

1.56
9 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 5 000 zł
Weź pożyczkę
w ReCredit

ReCredit - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców! Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na w zakładce pożyczki ratalne.

 

 
Firma ReCredit specjalizuje się w refinansowaniu pożyczki, oznacza to, że klient może przeznaczyć uzyskaną pożyczkę na spłatę aktualnych zobowiązań wobec innych usługodawców.  Maksymalna kwota pożyczki, o którą możemy się ubiegać to 5000 zł. Spłatę zobowiązania możemy podzielić na 5 rat. 4 pierwsze raty są minimalne, ostatnia 5 jest najwyższa.

ReCredit współpracuje obecnie z firmą Vivus. Dzięki tej współpracy, klienci Vivus mają uproszczony proces składania wniosku o pożyczkę. Wystarczy przenieść się na podstronę ReCredit logowanie, a następnie zalogować się, używając loginu i hasła ze strony pożyczkodawcy Vivus.  Należności zostają również przelane na konto Vivus, a klient nie musi dokonywać żadnych dodatkowych operacji bankowych (nie musi wykonywać przelewu weryfikacyjnego).

ReCredit – Dane kontaktowe

Nazwa: ReCredit
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 5000 do 5 mies.
Siedziba firmy: Rodziny Hiszpańskich 8, Warszawa 02-685
Telefon: 22 133 32 99
e-mail: kontakt@recredit.pl
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

ReCredit - Pożyczki przez internet

Spośród wszystkich firm pożyczkowych ReCredit wyróżnia się tym, że zajmują się konsolidowaniu pożyczek, do kwoty 5000 zł. Pożyczki są przeznaczane na spłatę naszych zobowiązań, które posiadamy w innych instytucjach finansowych. Obecnie możemy zaciągnąć od 100 zł do 5000 zł, na okres spłaty zobowiązania do 5 miesięcy. Wielkość spłacanych rat jest nieregularna. Pierwsze 4 raty są równe, ostatnia jest najwyższa. Ma to pomóc osobom zadłużonym w zebraniu większej sumy pieniędzy w późniejszym czasie. Oczywiście, możliwe jest spłacenie zobowiązania przed terminem, który został ustalony przy podpisaniu umowy. Czas oczekiwania na pożyczkę Rekredit zależy od tego, czy jest się klientem Vivus czy innej firmy. Klienci Vivus pożyczka na raty z pewnością otrzymują decyzję szybciej niż pozostali klienci, nawet w kilkadziesiąt minut po wysłaniu wniosku o przyznanie pożyczki ratalnej. W razie ewentualnych pytań można skontaktować się z działem Obsługi Klienta. Konsultanci są dostępni w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – 20:00. Można również skontaktować się drogą e-mailową: kontakt@recredit.pl, lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie firmy.

ReCredit - Ogólne warunki

Trzeba zauważyć, że pierwsza pożyczka ratalna w ReCredit nie jest darmowa. O pożyczkę w ReCredit mogą wnioskować osoby w wieku od 20 do 78 lat, posiadające obywatelstwo polskie. Ponadto, osoba starająca się o pożyczkę w ReCredit musi mieć aktualny dowód osobisty, z którego będą potrzebne dane takie jak: imię i nazwisko, PESEL, seria i numer dowodu. Pożyczkobiorca nie może również mieć zaległości w firmie ze spłatą zobowiązań pożyczkowych.

ReCredit - Pożyczka krok po kroku

Pożyczkę ratalną w ReCredit możemy zaciągnąć na parę sposobów. Jako że jest to pożyczka online, wchodzimy na stronę firmy i tam wypełniamy odpowiednio formularz. Za pomocą suwaków wybieramy kwotę pożyczki, która nas interesuje – maksymalnie możemy zaciągnąć 5000 zł. Kolejno wypełniamy dane kontaktowe, o które poprosi nas pożyczkodawca. Pod kalkulatorem znajduje się przycisk “jestem zainteresowany”, na który klikamy i wypełniamy następujące dane: imię, nazwisko, telefon kontaktowy, adres e-mail oraz podajemy ilość pożyczek, które posiadamy w danym momencie. Inną opcją jest skontaktowanie się za pośrednictwem e-maila (kontakt@recredit.pl) lub dzwoniąc do konsultanta pod numer +48 221 333 299. Kolejnym krokiem jest podesłanie pożyczkodawcy odpowiednich dokumentów, które potwierdzą istnienie zobowiązania w innych instytucjach finansowych. Dokumenty wysyłamy na adres e-mailowy: dokumenty@recredit.pl. Są to dokumenty informujące o obecnym saldzie zobowiązania. Co więcej w e-mailu podajemy dane, takie jak: umowę pożyczki, PESEL, nazwa oraz adres pożyczkodawcy, numer konta bankowego.

ReCredit po weryfikacji zdolności kredytowej wysyła kurierem wniosek o pożyczkę, umowę pożyczki oraz formularz informacyjny. Wtedy następuje podpisanie umowy i odsyłamy ją do pożyczkodawcy. Środki na koncie powinny pojawić się zaraz pod odesłaniu zawartej umowy.

Jeżeli jesteśmy klientami Vivusa, cały proces jest uproszczony do minimum. Wystarczy złożyć tam wniosek o pożyczkę w RedCredit, a pieniądze na koncie pojawią się w przeciągu kilkunastu minut. Wszystkie dane są już zapisane w bazie Vivus, dlatego ten proces jest inny i całkowicie prosty.

Więcej informacji na temat przebiegu procesu wnioskowania znajdziesz w komentarzach klientów poniżej ReCredit Opinie.

ReCredit - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki: Przy zaciągnięciu 2800 zł ze spłatą w 5 ratach (4 pierwsze równe, 5 najwyższa) będą obowiązywać nas następujące koszty: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) – 285%, całkowity koszy pożyczki – 1062,06 zł (odsetki: 82,06 zł, prowizja 980 zł); całkowita kwota do zapłaty – 3862,06 zł.

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

ReCredit - Dane firmy

  • +48 221 333 299
  • kontakt@recredit.pl
  • ReCredit Sp. z o.o., ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 02-685 Warszawa.

Zalety

  • Wysoka kwota pożyczki
  • Możliwość rozłożenia pożyczki na raty
  • Uproszczenie wnioskowania, jeżeli jesteśmy klientami Vivus
  • Możliwość konsolidacji pożyczek pozabankowych

Wady

  • Biuro Obsługi Klienta nie czynne w weekendy
  • Wysoka ostatnia rata
  • Wysokie RRSO - 285%

Ocena

1.56
9 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.