Monetkowo recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Firma Monetkowo to broker, który w swojej ofercie posiada pożyczki ratalne online. Dzięki skorzystaniu z usług Monetkowo, mamy szansę na uzyskanie pożyczki dopasowanej indywidualnie do naszych potrzeb. Proces zaciągnięcia pożyczki zachodzi w 100% online. Jesteśmy w stanie wnioskować o kwotę w wysokości do 15000 zł, ze spłatą do 48 miesięcy.

Pożyczkowy Portal

Monetkowo - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Lęborska 3B/lok. 1.24, 80-386 Gdańsk
TelefonTelefon: 572 322 885
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: kontakt@monetkowo.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy WebField Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000591826
NIP: 5833190889
REGON: 363241225

Zalety i wady firmy Monetkowo

Monetkowo – Pożyczki przez internet

Monetkowo, jako broker oferuje szeroką gamę produktów finansowych. Pożyczki ratalne dostępne są w wysokości od 100 do 15000 zł. Spłatę zobowiązania możemy rozłożyć na równe, miesięczne raty od 12 do 48 miesięcy. Pierwsza pożyczka dla nowych klientów jest całkowicie darmowa.

Pożyczkę w Monetkowo możemy uzyskać poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie firmy. Zrobimy to w szybki, wygodny i z pewnością bezpieczny sposób. Po wysłaniu zgłoszenia, konsultant firmy skontaktuje się z nami telefonicznie, aby ustalić szczegóły umowy pożyczki. W przypadku pytań możemy kontaktować się z biurem obsługi klienta, które czynne jest w dni robocze w godzinach od 8.00 do 19.00. Decyzję o przyznaniu lub odrzuceniu pożyczki otrzymamy już do 15 minut po rozmowie z konsultantem.

Monetkowo – Ogólne warunki

Pożyczkobiorcą w Monetkowo mogą być osoby pełnoletnie, posiadające ważny dowód tożsamości, własny rachunek bankowy, aktywny numer telefonu komórkowego, jak również adres e-mail. Wnioskujący musi również mieć dobrą historię kredytową. Pożyczkodawca sprawdza swoich klientów w bazach dłużników. Konieczne jest również udokumentowanie stałego źródła dochodu. Aby otrzymać pożyczkę za pośrednictwem firmy Monetkowo, musimy mieć odpowiednio wysoki dochód.

Monetkowo – Pożyczka krok po kroku

Na głównej stronie Monetkowo, znajdziemy wirtualny kalkulator, na którym wybieramy kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty, jaka nas interesuje. Poniżej automatycznie wyliczane są wstępne koszty pożyczki. Po kliknięciu “dalej” zostajemy przekierowani na stronę z formularzem, w którym podajemy następujące dane: imię i nazwisko oraz numer telefonu. Pod wnioskiem znajdują się zgody, z którymi musimy się zapoznać i zaakceptować je. Ostatnim krokiem będzie kliknięcie “proszę o kontakt” i czekanie na telefon ze strony pożyczkodawcy. Konsultant przedstawi nam oferty dopasowane do naszych potrzeb. W trakcie rozmowy będziemy również omawiali szczegóły umowy pożyczki. Po zaakceptowaniu naszego wniosku i wybraniu odpowiedniej oferty, na naszym koncie bankowym pojawią się pieniądze z pożyczki.

Monetkowo – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki w Monetkowo:

RRSO 81,05%, pożyczka w wysokości 5000 zł na okres 23 miesięcy. Rata miesięczna 373,37 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 514,43 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 2490 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 25 zł. Całkowita kwota do zapłaty 8 579,43 zł.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Monetkowo zostaw swoją opinię.

1 komentarz

Michał

Firma notorycznie do mnie wydzwania, twierdząc że wypełniałem wniosek o pożyczkę, co nie miało miejsca. Próba wyjaśnienia sytuacji kończy się ze strony pracowników Monetkowo stekiem kłamstw oraz nieuprzejmym traktowaniem.

10 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
monetkowo.pl logo
Podobne oferty do Monetkowo
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: