LendUp recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

LendUp specjalizuje się w udzielaniu pozabankowych pożyczek online. Maksymalna kwota, o jaką może ubiegać się wnioskodawca, wynosi 15 000 zł. Finansowanie zaczyna się już od sumy 500 zł, co gwarantuje, że każdy konsument znajdzie w ofercie coś dla siebie. Okres kredytowania to od 6 do 36 miesięcy.

Reklamuje swój produkt hasłem: “LendUp.pl Więcej niż pożyczka”. LendUp przewiduje dla swoich klientów bonusy w postaci 25 zł oraz 3% zwrotu za zakupy zrobione przez platformę Refunder.pl.

Pożyczkowy Portal

LendUp - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała
TelefonTelefon: 801 805 806
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail:

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy PROFI CREDIT Polska S.A.

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy LendUp

LendUp – Pożyczki przez internet

LendUp gwarantuje swoim konsumentom formalności ograniczone do minimum. Jak informuje, pieniądze mogą trafić na nasze konto już nawet w 16 minut. Wszystko zależy od tego, kiedy złożymy wniosek i w jakim tempie wypełnimy odpowiedni formularz. Dodatkowo niezależnie od wybranej kwoty oraz okresu kredytowania oprocentowanie będzie równe 0%, co oznacza, że nie zapłacimy żadnych odsetek. Wystarczy poczekać na zaakceptowanie wniosku i wszystko gotowe.

Procedura ubiegania się o pożyczki LendUp odbywa się całkowicie przez internet, a uzupełnienie wszystkich pól zajmuje zwykle 4 minuty. Po akceptacji prośby o wsparcie finansowe otrzymamy punkty, za które następnie możemy wybrać benefity i dodatkowo dostać rabat do Refunder.pl. Strona umożliwia nam zrobienie zakupów w ponad 600 sklepach oraz zwrot pieniędzy. Więcej szczegółów na temat wnioskowania i opłat znajdziesz poniżej w Opinie LendUp.

LendUp – Ogólne warunki

LendUp nie wymaga od swoich pożyczkobiorców żadnych dodatkowych dokumentów ani zaświadczeń z miejsca pracy. Dzięki temu możemy zachować dla siebie informację o swoich planach czy kłopotach w budżecie domowym. Zostaniemy poproszeni jedynie o podanie podstawowych danych niezbędnych do weryfikacji naszej płynności finansowej czy też tożsamości. Aby wnioskować o pożyczkę, należy mieć polskie obywatelstwo, ważny dowód osobisty, miejsce zamieszkania na terenie Polski, aktywny numer telefonu, adres e-mail oraz odpowiednią wysokość dochodów. Dodatkowo podkreśla się, że warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej.

LendUp – Pożyczka krok po kroku

Aby otrzymać pożyczkę w LendUp, należy przejść na stronę pożyczkodawcy wybrać za pomocą suwaka interesującą nas kwotę pożyczki od 500 zł do 15 000 zł, a następnie wypełnić znajdujące się poniżej pola Imię oraz Telefon. Następnym krokiem jest kliknięcie przycisku “Chcę pożyczkę”. W tym momencie może zdecydować się na samodzielne wypełnienie wniosku przez internet lub oczekiwanie na telefon od przedstawiciela LendUp, który pomoże nam dokonać formalności.

LendUp zaznacza, że  wybierając drogę elektroniczną zostaniemy zwolnieni z płacenia odsetek – RSO 0%. Po wypełnieniu wniosku oraz dokonaniu weryfikacji tożsamości otrzymamy informację o tym, ile możemy pożyczyć. Dokładne parametry pożyczki ustalane są indywidualnie w zależności od możliwości finansowych wnioskodawcy. Liczba rat zostanie dopasowana do naszych dochodów. Następnie pozostaje nam czekać na decyzję LendUp.

Pamiętajmy, że przed podjęciem decyzji musimy zapoznać się z warunkami pożyczki oraz wszystkimi opłatami. Warto również przejrzeć LendUp opinie klientów.

LendUp – Koszty pożyczki

Przed podjęciem decyzji o wnioskowaniu otrzymujemy informacje o maksymalnym i minimalnym terminie spłaty, które wynoszą odpowiednio 36 oraz 6 miesięcy. RRSO przy standardowych warunkach dla reprezentatywnego przykładu wynosi 89.93%, najwięcej zaś może wynosić 266.45%. Po wypełnieniu formularza dostaniemy szczegółowe dane na temat rat i ofertę bez żadnych haczyków. Zostaniemy poinformowani dokładnie, ile będziemy zobowiązani oddać.

Przykładowo pożyczając 6000 zł, rata może wynosić zaledwie 333 zł. Za rozmowę z przedstawicielem firmy pożyczkowej zapłacimy 0.35 zł. Ważną informacją dla wnioskodawców jest również możliwość odroczenia spłaty jednej raty lub obniżenie o połowę nawet dwóch miesięcznych wpłat. Są to korzyści wynikające z wyżej wspomnianych punktów. Istnieje również możliwość ich wymiany (300 punktów) na spłatę jednej raty.

Jak zebrać punkty?

Możemy zostać nagrodzeni za:

  • terminową spłatę kolejnych rat: okres kredytowania 6 miesięcy rata 3, 12 miesięcy rata 6 i 9, 18 miesięcy rata 6 i 12, 24 miesiące rata 6, 12, i 18, 30 miesięcy rata 6, 12, 18 i 24, 36 miesięcy rata 12, 18, 24 i 30, 48 miesięcy rata 12, 18, 24, 30 i 36,
  • skorzystanie z oferty vip,
  • skuteczne polecenie pożyczki (to znaczy co najmniej kwota 2000 zł na 18 miesięcy),
  • przejście przez kolejne etapy wnioskowania i zawarcie umowy.

Przykład reprezentatywny dla pożyczki online:

Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) – 0%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 4 972 zł składają się: opłata przygotowawcza – 33 zł, prowizja – 4 939 zł, oprocentowanie – 0 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 66,75%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 277 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 9 972 zł. Stan na dzień 19.03.2018 r. Maksymalna dostępna kwota pożyczki w kanale sprzedaży online to 15 000 zł.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy LendUp zostaw swoją opinię.

3 komentarze

Marta

To nowa firma, ale widziałam sporo pozytywnych komentarzy w internecie. Poza tym stoi za nią jedna z najbardziej znanych firm pożyczkowych, a sam proces wnioskowania i uzyskania pieniędzy jest bardzo profesjonalny. Dostałam pieniądze potrzebne na drogi sprzęt komputerowy. Nie narzekam 🙂

00 Odpowiedz
Ewa

Próbowałam w różnych firma uzyskać pożyczkę na kilka miesięcy. Niestety nie udało się. Dopiero w LendUp dostałam 10 000 zł. Spokojnie spłacam. Jak najbardziej na tak!

00 Odpowiedz
Mariusz

Świetna firma. Znalazłem dzięki przypadkowej reklamie. Złożyłem szybki wniosek przez internet i tego samego dnia miałem pieniądze na koncie. Polecam!

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
lendup logo
Podobne oferty do LendUp
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: