Miniratka recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
90%

Miniratka to pełen profesjonalizmu serwis pożyczkowy, za którego pośrednictwem klienci szukający szybkiego wsparcia finansowego, oraz mają możliwość uzyskania pożyczki długoterminowej w wysokości od 700 do 7100 zł na okres 36 miesięcy. Pożyczka na raty przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, spełniających odpowiednie wymagania stawiane przez pożyczkodawcę.  Administratorem danych osobowych jest HypeMarketing Sp. z o.o. przy ulicy Plac Bankowy 2, znajdujący się w Warszawie. Uzyskanie dodatkowych środków pieniężnych jest proste i szybkie. Wystarczy odwiedzić stronę www.miniratka.pl i złożyć wniosek o kwotę, jaka jest nam w danym momencie potrzebna.

Pożyczkowy Portal

Miniratka - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Plac Bankowy 2, Warszawa 00-095
TelefonTelefon: -
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: formularz kontaktowy

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy HypeMarketing Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Miniratka

Miniratka – Pożyczki przez internet

Miniratka pośredniczy w pożyczaniu dodatkowej gotówki. Pożyczkodawcą jest znana firma Aasa Polska, z siedzibą w Warszawie. Warunkiem uzyskania pożyczki ratalnej za pośrednictwem serwisu Miniratka jest uzyskanie pozytywnego wyniku oceny zdolności kredytowej. Pożyczka na raty dostępna jest na dowolny cel. Oznacza to, że wybrany cel pożyczki nie będzie wpływał na ostateczną decyzję firmy pozabankowej. Pożyczkę możemy przeznaczyć na zakup nowego sprzętu RTV/AGD, naprawę zepsutego telewizora, czy również za otrzymane pieniądze jesteśmy w stanie wyjechać na wymarzoną wycieczkę za granicę. Ostateczny wybór należy oczywiście do pożyczkobiorcy. Proces wnioskowania o pożyczkę jest całkowicie online, dzięki temu możemy w szybki i prosty sposób uzyskać pieniądze na wskazany przez nas rachunek bankowy. Firma pożyczkowa nie ukrywa przed osobami wnioskującymi o pożyczkę żadnych dodatkowych kosztów. Wszystkie niezbędne informacje dostępne są na serwisie. W przypadku pytań można śmiało kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

Miniratka – Ogólne warunki

Pożyczka na raty w Miniratka dostępna jest dla osób pełnoletnich, posiadających ważny dowód osobisty. Wnioskujący o pożyczkę powinien przedstawić dokumenty związane z otrzymywaniem stałego źródła zarobku. Bez wątpienia takie osoby mają większe prawdopodobieństwo otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej. Klienci firmy przed wysłaniem zgłoszenia powinni zapoznać się z regulaminem i kosztami, jakie będą kształtowały się podczas spłaty zaciągniętego zobowiązania. Firma pozabankowa może zweryfikować dane osobowe w bazach dłużników m.in. w Biurze Informacji Kredytowej, Biurze Informacji Gospodarczej Infomonitor, czy również w ERIF BIK. Aby ubiegać się o uzyskanie pożyczki na raty, należy wypełnić wniosek online, znajdujący się na stronie www.miniratka.pl.

Miniratka – Pożyczka krok po kroku

Osoby zainteresowane pożyczką w Miniratka w pierwszym kroku powinny odwiedzić serwis i zapoznać się z kosztami, znajdującymi się przy wirtualnym kalkulatorze. Kolejnym krokiem jest wybranie interesującej nas kwoty pożyczki. Możemy wybrać między 700 zł, a maksymalnie 7100 zł. Okres spłaty zobowiązania wynosi 36 miesięcy od momentu podpisania umowy z firmą pożyczkową. Po wybraniu parametrów klikamy “złóż wniosek” i zostajemy przekierowani do formularza. We wniosku podajemy wszystkie niezbędne dla pożyczkodawcy dane osobowe i teleadresowe. Ważne będzie podanie źródła dochodu. Po wypełnieniu wniosku niezbędne będzie zapoznanie się ze wszystkimi dostępnymi zgodami. Jeżeli wszystkie dane wypełniliśmy w poprawny sposób, wysyłamy wniosek do pożyczkodawcy. Firma pozabankowa zweryfikuje poprawność danych dostępnych w formularzu. Jeżeli klient spełnia wszystkie warunki i firma pożyczkowa udzieli mu pożyczki, na koncie bankowym pojawią się pieniądze. Pamiętajmy jednak o terminowym spłacaniu zaciągniętego zobowiązania. 

Miniratka – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4500 zł na okres 36 miesięcy wynosi 62,66%. Rata miesięczna od 254,44 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 7,2%, odsetki od kwoty pożyczki – 517,53 zł, prowizja 3902,36 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8919,89 zł. Stan na dzień 01.10.2020 r.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Poniższe wyliczenia mają charakter orientacyjny i przykładowy.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Miniratka zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
miniratka logo
Podobne oferty do Miniratka
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: