Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Zakra

1.43
7 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 40 000 zł
Weź pożyczkę
w Zakra

Zakra - Opinie

Serwis Zakra istnieje od 2010 roku i specjalizuje się w udzielaniu pożyczek społecznościowych. Minimalna kwota pożyczki ratalnej w Zakra wynosi 400 zł, natomiast maksymalna to, aż 40000 zł. Okres spłaty możliwy jest do 36 miesięcy.

Warunkiem pożyczek społecznościowych jest wystawienie ogłoszenia na aukcji z informacją, że jesteśmy zainteresowani zaciągnięciem pożyczki. Wysyłamy stosowny wniosek, w którym podajemy wysokość kwoty pożyczki, jaka nas interesuje.

Zakra – Dane kontaktowe

Nazwa: Zakra
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 40 000 do 36 mies.
Siedziba firmy: Solec 81B, Warszawa 00-382
Telefon: 61 227 22 21
e-mail: info@zakra.pl
Godziny pracy: Pn-Pt 9:00-18:00
Wniosek: Wypełnij wniosek

Zakra - Pożyczki przez internet

Zakra oferuje pożyczki społecznościowe, które polegają na transakcjach pomiędzy użytkownika serwisu. Dostęp do strony Zakra, mają wyłącznie zarejestrowani użytkownicy, którzy zaakceptowali wszystkie warunki uczestnictwa. Aby zaciągnąć pożyczkę w Zakra, pożyczkobiorcy muszą wypełnić odpowiedni wniosek, który dostępny jest na stronie Zakra.pl. Podczas procesu zaciągnięcia pożyczki, nie jest istotne, czy nasze dane osobowe widnieją w bazach osób zadłużonych typu BIK, czy BIG. Jednakże ta informacja będzie widoczna dla pozostałych użytkowników serwisu i to od nich będzie zależało, czy będą chcieli przyznać pożyczkę osobie widniejącej w bazach dłużników. Firma nie oczekuje wysłania dodatkowych dokumentów, jedynie konieczne jest założenie konta użytkownika na serwisie Zakra.pl

Zakra - Ogólne warunki

Pożyczkobiorca serwisu Zakra musi spełniać odpowiednie warunki, aby móc starać się o zaciągnięcie pożyczki. Musi być to osoba pełnoletnia, która zarejestruje się poprawnie na serwisie Zakra.pl. Firma weryfikuje zdolność kredytową klienta oraz informację, czy widniejemy w bazach BIG. Nie oznacza to jednak, że nie możemy starać się o pożyczkę i śmiało możemy wypełnić wniosek. Przy nazwisku pojawi się ikona, że widniejemy w bazie BIK. Przed zaciągnięciem pożyczki będziemy musieli przejść weryfikacje m.in.: rachunku bankowego, numeru telefonu, adresu zamieszkania, dowodu osobistego, informacji czy nasze dane widnieją w bazach typu BIK, czy BIG.

Zakra - Pożyczka krok po kroku

Serwis pożyczkowy Zakra podczas rejestracji wymaga od użytkownika podania kompletnych danych osobowych. Żeby poprawnie móc funkcjonować na stronie Zakra.pl i mieć możliwość zaciągnięcia pożyczki, należy wypełnić formularz znajdujący się w zakładce rejestracja. Podajemy tam nazwę użytkownika oraz hasło, na które będziemy mogli się logować i sprawdzać status naszego wniosku. Dodatkowo musimy podać poprawny adres e-mail, na który przyjdzie link aktywacyjny. Kolejnym krokiem jest kliknięcie w link aktywacyjny i zalogowanie się na konto użytkownika. Podczas rejestracji, Zakra nie wymaga wysłania żadnych dodatkowych dokumentów, które mogłyby potwierdzić nasze dochody. Jedynie trzeba podać źródło dochodów. Jeżeli chcemy w pełni korzystać z serwisu Zakra.pl, musimy przejść weryfikacje naszego konta bankowego oraz informacji, czy widniejemy w bazach dłużników BIG i BIK. Im więcej informacji podamy, tym staniemy się bardziej wiarygodnymi klientami w oczach pożyczkodawców.

Zakra - Koszty pożyczki

Musimy liczyć się z opłatami dodatkowi, w szczególności za potwierdzenie weryfikacji konta użytkownika serwisu pożyczkowego Zakrem. Sama rejestracja jest całkowicie bezpłatna. Poniżej podajemy przykładowe weryfikacje, na które musimy wnieść opłatę:

 • Weryfikacja Rachunku Bankowego – 1,00 zł
 • Weryfikacja Telefonu Komórkowego – 0,01 zł
 • Weryfikacja Adresu Zamieszkania – 9,00 zł
 • Weryfikacja Dowodu Osobistego – 5,00 zł
 • Weryfikacja Tożsamości – 40,00 zł
 • Weryfikacja Zatrudnienia – 5,00 zł

Opłaty za zweryfikowanie powyższych danych, jak również innych, które dostępne są w załączonej na stronie tabeli opłat i prowizji nie koniecznie wnosimy jednorazowo. Większość z nich musimy ponawiać po około 3o lub 90 dniach. Inne informacje, na temat prowizji i kosztów dodatkowych udzielonej pożyczki uzyskamy w umowie.

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

Zakra - Dane firmy

 • +48 61 227 22 21
 • info@zakra.pl
 • Zakra Corp Sp. z o.o., ul. Solec 81B lok. A22, 00-382 Warszawa.

Zalety

 • Wysoka kwota pożyczki do 40 000 zł

Wady

 • Brak pierwszej darmowej pożyczki
 • Spore koszty dodatkowe, które musimy odnawiać

Ocena

1.43
7 głosów

Komentarze

2 odpowiedzi na “Zakra”

 1. zbigniew pisze:

  Brak możliwości kontaktu. Nikt nie odbiera telefonów, brak odpowiedzi na adres email.

 2. Nina pisze:

  Najgorszy syf jeśli chodzi o obsługę klienta. Tępy dzidy, które nie potrafią zliczyć do trzech. Szkoda czasu i nerwów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.