Zakra recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
40%

Serwis Zakra istniał od 2010 roku i specjalizował się w udzielaniu pożyczek społecznościowych. Właściciel serwisu, firma Zakra Corp Sp. z o.o., zawiesił działalność 31.08.2020 r. Obecnie, serwis jest nieaktywny.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Zakra - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Dolina 5D/5, 61-551 Poznań
TelefonTelefon: 612 272 221
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: kontakt@zakra.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Zakra Corp Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000352191
NIP: 7811846036
REGON: 30126358300000

Zalety i wady firmy Zakra

Zakra – Pożyczki przez internet

Zakra oferuje pożyczki społecznościowe, które polegają na transakcjach pomiędzy użytkownika serwisu. Dostęp do strony Zakra, mają wyłącznie zarejestrowani użytkownicy, którzy zaakceptowali wszystkie warunki uczestnictwa. Aby zaciągnąć pożyczkę w Zakra, pożyczkobiorcy muszą wypełnić odpowiedni wniosek, który dostępny jest na stronie Zakra.pl. Podczas procesu zaciągnięcia pożyczki, nie jest istotne, czy nasze dane osobowe widnieją w bazach osób zadłużonych typu BIK, czy BIG. Jednakże ta informacja będzie widoczna dla pozostałych użytkowników serwisu i to od nich będzie zależało, czy będą chcieli przyznać pożyczkę osobie widniejącej w bazach dłużników. Firma nie oczekuje wysłania dodatkowych dokumentów, jedynie konieczne jest założenie konta użytkownika na serwisie Zakra.pl

Zakra – Ogólne warunki

Pożyczkobiorca serwisu Zakra musi spełniać odpowiednie warunki, aby móc starać się o zaciągnięcie pożyczki. Musi być to osoba pełnoletnia, która zarejestruje się poprawnie na serwisie Zakra.pl. Firma weryfikuje zdolność kredytową klienta oraz informację, czy widniejemy w bazach BIG. Nie oznacza to jednak, że nie możemy starać się o pożyczkę i śmiało możemy wypełnić wniosek. Przy nazwisku pojawi się ikona, że widniejemy w bazie BIK. Przed zaciągnięciem pożyczki będziemy musieli przejść weryfikacje m.in.: rachunku bankowego, numeru telefonu, adresu zamieszkania, dowodu osobistego, informacji czy nasze dane widnieją w bazach typu BIK, czy BIG.

Zakra – Pożyczka krok po kroku

Serwis pożyczkowy Zakra podczas rejestracji wymaga od użytkownika podania kompletnych danych osobowych. Żeby poprawnie móc funkcjonować na stronie Zakra.pl i mieć możliwość zaciągnięcia pożyczki, należy wypełnić formularz znajdujący się w zakładce rejestracja. Podajemy tam nazwę użytkownika oraz hasło, na które będziemy mogli się logować i sprawdzać status naszego wniosku. Dodatkowo musimy podać poprawny adres e-mail, na który przyjdzie link aktywacyjny. Kolejnym krokiem jest kliknięcie w link aktywacyjny i zalogowanie się na konto użytkownika. Podczas rejestracji, Zakra nie wymaga wysłania żadnych dodatkowych dokumentów, które mogłyby potwierdzić nasze dochody. Jedynie trzeba podać źródło dochodów. Jeżeli chcemy w pełni korzystać z serwisu Zakra.pl, musimy przejść weryfikacje naszego konta bankowego oraz informacji, czy widniejemy w bazach dłużników BIG i BIK. Im więcej informacji podamy, tym staniemy się bardziej wiarygodnymi klientami w oczach pożyczkodawców.

Zakra – Koszty pożyczki

Musimy liczyć się z opłatami dodatkowi, w szczególności za potwierdzenie weryfikacji konta użytkownika serwisu pożyczkowego Zakrem. Sama rejestracja jest całkowicie bezpłatna. Poniżej podajemy przykładowe weryfikacje, na które musimy wnieść opłatę:

  • Weryfikacja Rachunku Bankowego – 1,00 zł
  • Weryfikacja Telefonu Komórkowego – 0,01 zł
  • Weryfikacja Adresu Zamieszkania – 9,00 zł
  • Weryfikacja Dowodu Osobistego – 5,00 zł
  • Weryfikacja Tożsamości – 40,00 zł
  • Weryfikacja Zatrudnienia – 5,00 zł

Opłaty za zweryfikowanie powyższych danych, jak również innych, które dostępne są w załączonej na stronie tabeli opłat i prowizji nie koniecznie wnosimy jednorazowo. Większość z nich musimy ponawiać po około 3o lub 90 dniach. Inne informacje, na temat prowizji i kosztów dodatkowych udzielonej pożyczki uzyskamy w umowie.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Zakra zostaw swoją opinię.

2 komentarze

zbigniew

Brak możliwości kontaktu. Nikt nie odbiera telefonów, brak odpowiedzi na adres email.

00 Odpowiedz
Nina

Najgorszy syf jeśli chodzi o obsługę klienta. Tępy dzidy, które nie potrafią zliczyć do trzech. Szkoda czasu i nerwów!

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
zakra logo
Podobne oferty do Zakra
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: