Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

TakTo-Finanse

3.8
384 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 10 000 zł
Weź pożyczkę
w TakTo-Finanse

TakTo-Finanse - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców! Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na w zakładce pożyczki ratalne.

TakTo Finanse udziela pożyczek ratalnych do 10000 zł na 6 do 40 miesięcznych rat. TakTo Finanse udziela pożyczek dwoma kanałami – własnym, gdzie pozostawiają do dyspozycji klienta ponad 20 wyspecjalizowanych doradców, którzy zdalnie zapewniają usługę i pomoc w zaciągnięciu pożyczki ratalnej. Drugim kanał jest zewnętrzny, to znaczy, że firma współpracuje z 10-cioma dużymi pośrednikami, w których imieniu umowy oferują agencje.

TAKTO-Finanse – Dane kontaktowe

Nazwa: TAKTO-Finanse
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 10 000 na 40 mies.
Siedziba firmy: Szczytnicka 11/11, Wrocław 50-382
Telefon: 801 006 206
e-mail: info@taktofinanse.pl
Godziny pracy: Pn-Pt 8:00-21:00
Wniosek: Wypełnij wniosek

Zobacz, jak złożyć wniosek w TAKTO!

TakTo-Finanse - Pożyczki przez internet

Pożyczka TakTo Finanse może wynosić nawet do 10000 zł na 40 miesięcy spłaty. Tak To Finanse nie jest firmą, w której za pośrednictwem Internetu od razu załatwimy wszystkie formalności związane z zaciągnięciem pożyczki. Proces nie przebiega w sposób w pełni zautomatyzowany. Pożyczkodawca prowadzi inną politykę działania z klientem niż większość firm z pożyczkami ratalnymi, które znajdziemy w Internecie. Możemy o tym przeczytać między innymi w tak to finanse opinie klientów.

TakTo-Finanse - Ogólne warunki

Pożyczka ratalna w TakTo Finanse przeznaczona jest dla osób, które zamierzają pożyczyć wysoką sumę pieniędzy do 10000 zł na elastyczne raty do 40 miesięcy. Aby jednak mieć szansę na otrzymanie pożyczki przez Internet w TakTo Finanse trzeba mieć od 18 do 75 lat, być obywatelem Polski, posiadać ważny dowód osobisty, zarabiać minimum 500 zł netto i nie mieć aktualnych zajęć komorniczych oraz zadłużeń w BIG lub BIK, ponieważ firma weryfikuje klientów w bazach dłużników oraz w Biurze Informacji Kredytowej. Jeśli więc możemy pochwalić się pozytywną historią kredytową, z dużym prawdopodobieństwem otrzymamy pożyczkę w TakTo Finasne. Firma akceptuje również alternatywne źródła dochodów.

TakTo-Finanse - Pożyczka krok po kroku

Wnioskowanie w TakTo Finanse trochę odbiega od standardów oferowanych przez inne firmy pożyczkowe udzielające pożyczek przez Internet. Mamy dwie drogi do rozpoczęcia procedury wnioskowania o pożyczkę ratalną w TakTo Finanse. Najpierw możemy zadzwonić pod numery telefonów 801 006 206 lub 22 456 30 00 lub wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej taktofinanse.pl. Konsultant w krótkim czasie oddzwoni do nas z ofertą. Będziemy potrzebować dowodu osobistego i numery konta bankowego. Po podaniu danych osobowych firma zbada naszą zdolność kredytową, przedstawi ofertę oraz wymagane dokumenty. Zostaniemy poproszeni o przesłanie wymaganych dokumentów e-mailem, MMSem lub faksem. Następnie będziemy zobowiązani do dokonania przelewu autoryzacyjnego na 1 grosz.

Po akceptacji kurier dostarczy nam wzór umowy pod wskazany adres i odbierze od nas podpisane dokumenty. Wtedy dojdzie do najważniejszej akceptacji całego wniosku w celu przyznania pożyczki ratalnej. Zajmuje się tym Dział Akceptacji Kredytów, który może poprosić o uzupełnienie dokumentów, jeśli będą niekompletne. Środki pieniężne otrzymamy przelewem na konto. Jeśli zastosujemy przelew przez BlueMedia możemy liczyć na pieniądze w 15 minut, dostępny jest też oczywiście przelew tradycyjny. Możemy również odebrać pieniądze w dowolnie wybranym Urzędzie Pocztowym (przelew GIRO). Firma TakTo Finanse po przyznaniu pożyczki ratalnej zobligowana jest do przesłania nam podpisanej i zaakceptowanej umowy pożyczkowej za pośrednictwem poczty w ciągu siedmiu dni. Pożyczka ratalna udzielana jest na dowolny cel. Według informacji zawartych w TakTO Opinie klientów pożyczkodawca nie wymaga od klienta podawania celu, na jaki zostanie przeznaczona pożyczka.

TakTo-Finanse - Koszty pożyczki

Pożyczka TakTo – reprezentatywny przykład:

całkowita kwota pożyczki – 3 500 zł; całkowity koszt pożyczki – 3 664,18 zł w tym łączna kwota odsetek – 689,18 zł; opłata prowizyjna – 2 100 zł; opłata za udzielenie pożyczki – 875 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 24 miesiące; wysokość miesięcznych rat – 298,51 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta – 7164,18 zł; RRSO – 117,32% (według stanu na dzień 14 luty 2017).

Minimalny okres na jaki udzielane są pożyczki w TakTo Finanse sp. z o.o. wynosi 6 miesięcy a maksymalny 36 miesięcy. Maksymalna Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania dla pożyczki w TakTo Finanse sp. z o.o. zaciągniętej na 6 miesięcy na kwotę 500 zł, wynosi 271,49% (na dzień 17.08.2016).

Jeśli spóźnimy się ze spłatą raty o kilka dni, odsetki wzrosną i mogą pojawić się też opłaty za czynności monitoringowe, które powiększą kwotę zadłużenia.

Więcej informacji na temat doświadczeń klientów związanych z procedurami firmy znajdziesz w komentarzach pod Takto Finanse Opinie.

Pożyczasz100053002070025000
Czas (miesięcy)36363636
Rata5226210471309
Oddajesz187294323769247124

TakTo-Finanse - Dane firmy

 • +48 801 006 206,
 • info@taktofinanse.pl
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 8.00 – 21.00
 • TAKTO Finanse Sp. z o.o., ul. Szczytnicka 11/11, 50-382 Wrocław, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy.
  KRS 0000595762
  NIP: 8951852770

Zalety

 • wysokie kwoty pożyczki
 • infolinia pracuje też w weekendy
 • dużo rat
 • stosunkowo niskie koszty pożyczki

Wady

 • strona internetowa mało atrakcyjna graficznie
 • sprawdzają w rejestrach dłużników
 • dużo formalności
 • czasochłonny wniosek
 • brak darmowej pierwszej pożyczki

Ocena

3.8
384 głosów

Komentarze

24 odpowiedzi na “TakTo-Finanse”

 1. Anonim pisze:

  firma bardzo nie przyjemna i nachalna w spłacie uciążliwa w telefonach małżonka wzieła pożyczkę chociaż spłaca przed terminem i tak dzwonią ta firma nie powinna już istnieć daje tej firmie 1

 2. Adam pisze:

  Nierzetelna i niewiarygodna firma…maja jakies tajemnicze klopoty w wyplacie bonusa dla mnie za promocje mojej calkowicie splaconej w grudniu 2018 r pozyczki…brak jakiejkolwiek odpowiedzi mailowej na moje wiadomosci a rozmowa telefoniczna z pracownikami firmy nic nie wnosi…beznadziejna firma i nikomu ich nie polecam

 3. Grzegorz pisze:

  Witam podpisałem umowę internetowo. Umowa została wysłana na pocztę email to nie wiem czy dostałem pożyczkę ile się czekać na przelew. Piszę do niech nie można dodzwonić.

 4. może być lepiej pisze:

  Polecam grafikom poprawić stronę internetową, bo jak dla mnie jest mało czytelna, a niektóre informacje ciężko odnaleźć. Na szczęście w razie czego z pomocą przychodzi nam infolinia, która w ich przypadku dostępna jest przez 7 dni w tygodniu. Z własnego doświadczenia wiem, że nawet w sobotę po południu możemy spodziewać się rzetelnych odpowiedzi na nasze pytania związane z pożyczką. Cały proces trochę długi, bo napotkamy na wiele formalności. Ale jak już to przebrniemy możemy cieszyć się pieniędzmi, które mamy na koncie. Spłata jest wyjaśniona w umowie. Jeśli będziesz spłacać w terminie, nie będziesz miał żadnych problemów. Moja ocena to 4/5. Warto poprawić niektóre rzeczy o których wspominałem wcześniej. Pozdrawiam

 5. super:) pisze:

  Bardzo przyzwoita firma – cennik sporo niższy niż u konkurencji – zdecydowanie nie rozumiem dlaczego są tak nisko oceniani. Super firma, polecam. Pracownicy z weryfikacji są mili i uprzejmi. Sprzedaż oceniam średnio, ale tak jest wszędzie. Tak To specjalizuje się w kredytach na większe sumy, więc pożyczka jest konkurencyjna.

 6. jasno pisze:

  Na pewno olbrzymi plus za przejrzystą prostą ofertę. Inne firmy pożyczkowe powinny się od nich uczyć. Wiem ile wzięłam, wiem ile będę musiała spłacić i ile będzie mnie to wszystko sumarycznie kosztowało. U TakTo-Finanse zostały mi jeszcze 2 raty z 6 do spłacenia, więc moja pożyczka będzie zaraz spłacona.

 7. drogo;// pisze:

  Bardzo wysoko oprocentowana pożyczka. Chciałam wziąć pożyczkę na wakacje i niestety z rozpędu wzięłam z tej firmy. Teraz mam strasznie dużo dodatkowych opłat, o których wcześniej nie miałam zielonego pojęcia. Jest to rozłożone na 36 miesięcy, ale i tak czuć to w kieszeni nawet przy tysiaku złotych, które wzięłam.

 8. ciężko pisze:

  Same minuty… Chciałam wziąć pożyczkę, której oczywiście nie dostałam. Zacznijmy od początku. Strona jest tragiczna, całkowicie nieczytelna. Sprawdzają w rejestrze dłużników, więc jeżeli kiedyś coś Ci nie wyszło, oni to znajdą i już jesteś skreślony w listy pożyczkobiorców – tak było u mnie. Przy tym jest niesamowicie duża ilość formalności… Najtrudniejsza pożyczka do wzięcia.

 9. Korzystający pisze:

  Na problemy z kasą polecenia godna jest chwilówka. Albo pożyczka online, bo zwykle liczy się czas i nie można czekać parę dni na decyzję, jak to się dzieje w bankach. Dlatego gdy potrzebuję gotówki, wypełniam wniosek na stronie internetowej i czekam tylko na przelew. Nie lubię tylko spłacania kredytów, choć trzeba.

 10. Andrzej pisze:

  Kur.a naprawde macie czelnosc pisac ze lepsza oferta niz w niektorych bankach??
  Koszty pozyczki sa tak drogie ze powinien sie tym zajac jakis urzad.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Pożyczkowy Portal pisze:

   Firmy wliczają w to koszty ryzyka – na 3 pożyczki 2 osoby nie oddają pieniędzy, dlatego koszt pożyczki pozabankowej jest czasami wyższy od oferty banku.

 11. Jakto pisze:

  Ale jak to ? A tak to. TakTo Finanse bardzo dbają o swojego klienta . Mają super ofertę a pożyczki są jedna z wyższych na rynku finansowym. Zdecydowanie lepsze warunki niż w banku. Może trochę za długa weryfikacja ale nie mogę narzekać . Po pozytywnej weryfikacji pieniążki szybko przelali na moje konto i można było opłacić wymarzoną wycieczkę w wakacje. Polecam gorąco.

 12. Oliwier pisze:

  Bardzo solidna firma. Dba o klienta i nie pożycza byle komu.

 13. Lack pisze:

  Takto Finanse współpracuje z kilkoma największymi firmami pożyczkowymi, które darzę dużym zaufaniem 🙂 bardzo dobrze wspominam korzystanie z usług tej firmy 🙂 Wszystkie formalności można było załatwić w bardzo szybkim tempie, a spłata nie była dla mnie jakimś specjalnym obciążeniem. To bardzo dobre, bo spodziewałem się, że będzie zdecydowanie gorzej, polecam tę firmę, ja się nie zawiodłem 🙂

 14. Ewa pisze:

  Jestem szczęśliwa, że skorzystałam z pożyczki akurat tej firmy, nie przypuszczałam, że pieniądze wpłyną na moje konto tak szybko. Bardzo sprawnie uwinęli się z wnioskiem i przyznaniem kasy. Mam nadzieję, że przy kolejnych okazjach również tak będzie. Na horyzoncie szykują się spore wydatki, których niestety nie pokryje moja wypłata. Z całą pewnością znów zgłoszę się do firmy TakTo Finanse 🙂

 15. Grzegorz pisze:

  Bardzo prokliencka firma. Daletego TakTo Finanse ma tak dobre opinie 🙂

 16. Roma71 pisze:

  Bardzo zależało mi na pożyczeniu kilku tysięcy złotych (mój tata chciał pojechać z mamą na wycieczkę do Egiptu, a ja obiecałam im, że za to zapłacę). Oszczędności niestety nie były wystarczające, dlatego właśnie szukałam jakiejś firmy pożyczkowej. Na Takto trafiłam przez przypadek i mimo tego, że bardzo długo wypęłnia się wniosek, jestem zadowolona z oferty ich pożyczki 🙂

 17. Ela pisze:

  Takto Finanse mają bardzo fajną ofertę, ale nie da się ukryć, o czym pisali poprzednicy ;), że papierkowa robota zajmuje sporo czasu, a szkoda, bo firma jest godna polecenia!

 18. Lidka pisze:

  Od dawna dorabiałam sobie piekąc ciasta na komunie, urodziny, rocznice, nawet na śluby. Mama powiedziała mi, że przecież mogłabym robić tego więcej, bo wypieki są dobre i chętnie u mnie zamawiaja nawet kiloka razy. Mój piekarnik był za mały na takie waricje, ale nie dawało mi spokoju co mówiła mama. W końcu wyszukałam pożyczkę w takto finanse, wzięłam pieniądze na nowy, większy piekarnik. Działa super i piecze więcej!

 19. Majk pisze:

  prawda, jest trochę tego wypełniania, ale ogólnie jestem zadowolony, bo trudbno teraz znaleźc firmę, co pozyczy większą kasę.

 20. Ukulele pisze:

  Ja tez uważam, że wniosek jest za długi na co to komu?? Ale udało się i potem już było z górki 😉

 21. Romek_Atomek pisze:

  Takto finanse pozyczyło mi 7tys., ale wniosek wypełniałem chyba pół dnia. W tej kwestii potrzebne są jakieś udogodnienia

 22. Dumbo pisze:

  Od dzieciństwa miałem koszmarne kompleksy z powodu odstających uszu. Już w podstawówce miałem ksywę “Dumbo”. Kiedy osiągnąłem pełnoletność postanowiłem w końcu zoperować swoje uszy. Długo szukałem odpowiedniej kliniki. Kiedy ja znalazłem okazało się, ze mam zbyt mało pieniędzy na operację. Na rodziców nie mogłem liczyć bo mieli wtedy akurat własne problemy finansowe. Postanowiłem wziąć chwilówkę w TakTo Finanse. Kiedyś od jakiejs tam znajomej słyszałem ,że pomagają w sytuacjach gdy ktos nie ma kasy. Również mnie pomogli. Za dwa miesiące mam wizytę kontrolną. Jestem wdzięczny Takto Finanse za wszystko.

 23. Kacha pisze:

  Byli moją ostatnią deską ratunku. Gdyby nie oni, nie wiem co bym zrobiła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.