TakTo Finanse recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
89%
Ocena klientów Zobacz opinie
95%

Informujemy, że Grupa B2Holding, której Takto Finanse Sp. z o.o. jest częścią, zdecydowała o zakończeniu działalności operacyjnej spółki Takto. Dnia 15.02.2023 r. Takto zakończyło przyjmowanie wniosków o pożyczkę. Dalej będzie jednak obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania, klienci którzy posiadają aktywną pożyczkę w Panelu Klienta znajdą wszystkie informacje dotyczące aktualnego zobowiązania.

TakTo Finanse udziela pożyczek ratalnych do 10 000 zł na 6 do 40 miesięcznych rat. TakTo Finanse udziela pożyczek dwoma kanałami – własnym, gdzie pozostawiają do dyspozycji klienta ponad 20 wyspecjalizowanych doradców, którzy zdalnie zapewniają usługę i pomoc w zaciągnięciu pożyczki ratalnej. Drugim kanał jest zewnętrzny, to znaczy, że firma współpracuje z 10-cioma dużymi pośrednikami, w których imieniu umowy oferują agencje.

takto finanse logo
Kwota
1 000 zł - 10 000 zł
Okres
6 - 40 miesięcy
Pożyczkowy Portal

TakTo Finanse - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Szczytnicka 11/11, 50-382 Wrocław
TelefonTelefon: 801 006 206
Godziny pracyGodziny pracy: Infolinia czynna 24h/7
E-mailE-mail: info@taktofinanse.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Dane firmy TAKTO Finanse Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy: 110 000 000 zł
KRS: 0000595762
NIP: 8951852770
REGON: 020114060

Zalety i wady firmy TakTo Finanse

TakTo Finanse – Pożyczki przez internet

Pożyczka TakTo Finanse może wynosić nawet do 10 000 zł na 40 miesięcy spłaty. Tak To Finanse nie jest firmą, w której za pośrednictwem Internetu od razu załatwimy wszystkie formalności związane z zaciągnięciem pożyczki. Proces nie przebiega w sposób w pełni zautomatyzowany. Pożyczkodawca prowadzi inną politykę działania z klientem niż większość firm z pożyczkami ratalnymi, które znajdziemy w Internecie. Możemy o tym przeczytać między innymi w tak to finanse opinie klientów.

TakTo Finanse – Ogólne warunki

Pożyczka ratalna w TakTo Finanse przeznaczona jest dla osób, które zamierzają pożyczyć wysoką sumę pieniędzy do 10000 zł na elastyczne raty do 40 miesięcy. Aby jednak mieć szansę na otrzymanie pożyczki przez Internet w TakTo Finanse trzeba mieć od 21 do 75 lat, być obywatelem Polski, posiadać ważny dowód osobisty, zarabiać minimum 500 zł netto i nie mieć aktualnych zajęć komorniczych oraz zadłużeń w BIG lub BIK, ponieważ firma weryfikuje klientów w bazach dłużników oraz w Biurze Informacji Kredytowej. Jeśli więc możemy pochwalić się pozytywną historią kredytową, z dużym prawdopodobieństwem otrzymamy pożyczkę w TakTo Finasne. Firma akceptuje również alternatywne źródła dochodów.

TakTo Finanse – Pożyczka krok po kroku

Wnioskowanie w TakTo Finanse trochę odbiega od standardów oferowanych przez inne firmy pożyczkowe udzielające pożyczek przez Internet. Mamy dwie drogi do rozpoczęcia procedury wnioskowania o pożyczkę ratalną w TakTo Finanse. Najpierw możemy zadzwonić pod numery telefonów 801 006 206 lub 22 456 30 00 lub wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej taktofinanse.pl. Konsultant w krótkim czasie oddzwoni do nas z ofertą. Będziemy potrzebować dowodu osobistego i numery konta bankowego. Po podaniu danych osobowych firma zbada naszą zdolność kredytową, przedstawi ofertę oraz wymagane dokumenty. Zostaniemy poproszeni o przesłanie wymaganych dokumentów e-mailem, MMSem lub faksem. Następnie będziemy zobowiązani do dokonania przelewu autoryzacyjnego na 1 grosz.

Po akceptacji kurier dostarczy nam wzór umowy pod wskazany adres i odbierze od nas podpisane dokumenty. Wtedy dojdzie do najważniejszej akceptacji całego wniosku w celu przyznania pożyczki ratalnej. Zajmuje się tym Dział Akceptacji Kredytów, który może poprosić o uzupełnienie dokumentów, jeśli będą niekompletne. Środki pieniężne otrzymamy przelewem na konto. Jeśli zastosujemy przelew przez BlueMedia możemy liczyć na pieniądze w 15 minut, dostępny jest też oczywiście przelew tradycyjny. Możemy również odebrać pieniądze w dowolnie wybranym Urzędzie Pocztowym (przelew GIRO). Firma TakTo Finanse po przyznaniu pożyczki ratalnej zobligowana jest do przesłania nam podpisanej i zaakceptowanej umowy pożyczkowej za pośrednictwem poczty w ciągu siedmiu dni. Pożyczka ratalna udzielana jest na dowolny cel. Według informacji zawartych w TakTO Opinie klientów pożyczkodawca nie wymaga od klienta podawania celu, na jaki zostanie przeznaczona pożyczka.

TakTo Finanse – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Całkowita kwota pożyczki: 3500 zł; Czas obowiązywania umowy: 40 miesięcy; Miesięczna rata: 179 zł; Całkowity koszt pożyczki: 3658 zł; Całkowita kwota do zapłaty: 7158 zł (Opłata prowizyjna: 2625 zł, Opłata za udzielenie pożyczki: 140 zł, Kwota odsetek: 893 zł); Stopa oprocentowania: 8% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: 61.59%

Jeśli spóźnimy się ze spłatą raty o kilka dni, odsetki wzrosną i mogą pojawić się też opłaty za czynności monitoringowe, które powiększą kwotę zadłużenia.

Więcej informacji na temat doświadczeń klientów związanych z procedurami firmy znajdziesz w komentarzach pod Takto Finanse Opinie.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy TakTo Finanse zostaw swoją opinię.

26 komentarzy

KontrolaNF

Ostrzeżenie KNF
Szanowni Państwo
proszę zastanowić się nad wzięciem pożyczki w TakToFinanse. Firma jest nierzetelna i działa na szkodę rynku finansowego. Umowa zawiera zapisy niezgodne z prawem. Dodatkowo nadpłacone środki nie są chętnie zwracane. Na każdym kroku firma ULTIMO wyłudza pieniądze wbrew zapisom umowy. np. wpłaty dokonać można do 20.06.2023 ale gdy wpłacisz do końca wskazanego dnia to firma nalicza Ci odsetki i straszy windykacją twierdząc że rata musi być zaksięgowana do końca dnia terminu wpłaty. Pamiętajcie! Jeżeli tetmin spłaty raty upływa przykładowo 20.06.2023 to masz prawo dokonać wpłaty do końca tego dnia i nikt nie ma prawa naliczać wam odsetek bo się nie zaksięgowało coś. Znajcie swoje prawa. TakToFinanse została zgłoszona do UOKiK.

00 Odpowiedz
Anka

Czat to genialny pomysł, szybko sprawnie. Polecam

00 Odpowiedz
Anonim

firma bardzo nie przyjemna i nachalna w spłacie uciążliwa w telefonach małżonka wzieła pożyczkę chociaż spłaca przed terminem i tak dzwonią ta firma nie powinna już istnieć daje tej firmie 1

10 Odpowiedz
Adam

Nierzetelna i niewiarygodna firma…maja jakies tajemnicze klopoty w wyplacie bonusa dla mnie za promocje mojej calkowicie splaconej w grudniu 2018 r pozyczki…brak jakiejkolwiek odpowiedzi mailowej na moje wiadomosci a rozmowa telefoniczna z pracownikami firmy nic nie wnosi…beznadziejna firma i nikomu ich nie polecam

10 Odpowiedz
Grzegorz

Witam podpisałem umowę internetowo. Umowa została wysłana na pocztę email to nie wiem czy dostałem pożyczkę ile się czekać na przelew. Piszę do niech nie można dodzwonić.

00 Odpowiedz
może być lepiej

Polecam grafikom poprawić stronę internetową, bo jak dla mnie jest mało czytelna, a niektóre informacje ciężko odnaleźć. Na szczęście w razie czego z pomocą przychodzi nam infolinia, która w ich przypadku dostępna jest przez 7 dni w tygodniu. Z własnego doświadczenia wiem, że nawet w sobotę po południu możemy spodziewać się rzetelnych odpowiedzi na nasze pytania związane z pożyczką. Cały proces trochę długi, bo napotkamy na wiele formalności. Ale jak już to przebrniemy możemy cieszyć się pieniędzmi, które mamy na koncie. Spłata jest wyjaśniona w umowie. Jeśli będziesz spłacać w terminie, nie będziesz miał żadnych problemów. Moja ocena to 4/5. Warto poprawić niektóre rzeczy o których wspominałem wcześniej. Pozdrawiam

00 Odpowiedz
super:)

Bardzo przyzwoita firma – cennik sporo niższy niż u konkurencji – zdecydowanie nie rozumiem dlaczego są tak nisko oceniani. Super firma, polecam. Pracownicy z weryfikacji są mili i uprzejmi. Sprzedaż oceniam średnio, ale tak jest wszędzie. Tak To specjalizuje się w kredytach na większe sumy, więc pożyczka jest konkurencyjna.

00 Odpowiedz
jasno

Na pewno olbrzymi plus za przejrzystą prostą ofertę. Inne firmy pożyczkowe powinny się od nich uczyć. Wiem ile wzięłam, wiem ile będę musiała spłacić i ile będzie mnie to wszystko sumarycznie kosztowało. U TakTo-Finanse zostały mi jeszcze 2 raty z 6 do spłacenia, więc moja pożyczka będzie zaraz spłacona.

00 Odpowiedz
drogo;//

Bardzo wysoko oprocentowana pożyczka. Chciałam wziąć pożyczkę na wakacje i niestety z rozpędu wzięłam z tej firmy. Teraz mam strasznie dużo dodatkowych opłat, o których wcześniej nie miałam zielonego pojęcia. Jest to rozłożone na 36 miesięcy, ale i tak czuć to w kieszeni nawet przy tysiaku złotych, które wzięłam.

00 Odpowiedz
ciężko

Same minuty… Chciałam wziąć pożyczkę, której oczywiście nie dostałam. Zacznijmy od początku. Strona jest tragiczna, całkowicie nieczytelna. Sprawdzają w rejestrze dłużników, więc jeżeli kiedyś coś Ci nie wyszło, oni to znajdą i już jesteś skreślony w listy pożyczkobiorców – tak było u mnie. Przy tym jest niesamowicie duża ilość formalności… Najtrudniejsza pożyczka do wzięcia.

00 Odpowiedz
Korzystający

Na problemy z kasą polecenia godna jest chwilówka. Albo pożyczka online, bo zwykle liczy się czas i nie można czekać parę dni na decyzję, jak to się dzieje w bankach. Dlatego gdy potrzebuję gotówki, wypełniam wniosek na stronie internetowej i czekam tylko na przelew. Nie lubię tylko spłacania kredytów, choć trzeba.

00 Odpowiedz
Andrzej

Kur.a naprawde macie czelnosc pisac ze lepsza oferta niz w niektorych bankach??
Koszty pozyczki sa tak drogie ze powinien sie tym zajac jakis urzad.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10 Odpowiedz
    Pożyczkowy Portal

    Firmy wliczają w to koszty ryzyka – na 3 pożyczki 2 osoby nie oddają pieniędzy, dlatego koszt pożyczki pozabankowej jest czasami wyższy od oferty banku.

    00 Odpowiedz
Jakto

Ale jak to ? A tak to. TakTo Finanse bardzo dbają o swojego klienta . Mają super ofertę a pożyczki są jedna z wyższych na rynku finansowym. Zdecydowanie lepsze warunki niż w banku. Może trochę za długa weryfikacja ale nie mogę narzekać . Po pozytywnej weryfikacji pieniążki szybko przelali na moje konto i można było opłacić wymarzoną wycieczkę w wakacje. Polecam gorąco.

00 Odpowiedz
Oliwier

Bardzo solidna firma. Dba o klienta i nie pożycza byle komu.

00 Odpowiedz
Lack

Takto Finanse współpracuje z kilkoma największymi firmami pożyczkowymi, które darzę dużym zaufaniem 🙂 bardzo dobrze wspominam korzystanie z usług tej firmy 🙂 Wszystkie formalności można było załatwić w bardzo szybkim tempie, a spłata nie była dla mnie jakimś specjalnym obciążeniem. To bardzo dobre, bo spodziewałem się, że będzie zdecydowanie gorzej, polecam tę firmę, ja się nie zawiodłem 🙂

00 Odpowiedz
Ewa

Jestem szczęśliwa, że skorzystałam z pożyczki akurat tej firmy, nie przypuszczałam, że pieniądze wpłyną na moje konto tak szybko. Bardzo sprawnie uwinęli się z wnioskiem i przyznaniem kasy. Mam nadzieję, że przy kolejnych okazjach również tak będzie. Na horyzoncie szykują się spore wydatki, których niestety nie pokryje moja wypłata. Z całą pewnością znów zgłoszę się do firmy TakTo Finanse 🙂

00 Odpowiedz
Grzegorz

Bardzo prokliencka firma. Daletego TakTo Finanse ma tak dobre opinie 🙂

00 Odpowiedz
Roma71

Bardzo zależało mi na pożyczeniu kilku tysięcy złotych (mój tata chciał pojechać z mamą na wycieczkę do Egiptu, a ja obiecałam im, że za to zapłacę). Oszczędności niestety nie były wystarczające, dlatego właśnie szukałam jakiejś firmy pożyczkowej. Na Takto trafiłam przez przypadek i mimo tego, że bardzo długo wypęłnia się wniosek, jestem zadowolona z oferty ich pożyczki 🙂

00 Odpowiedz
Ela

Takto Finanse mają bardzo fajną ofertę, ale nie da się ukryć, o czym pisali poprzednicy ;), że papierkowa robota zajmuje sporo czasu, a szkoda, bo firma jest godna polecenia!

00 Odpowiedz
Lidka

Od dawna dorabiałam sobie piekąc ciasta na komunie, urodziny, rocznice, nawet na śluby. Mama powiedziała mi, że przecież mogłabym robić tego więcej, bo wypieki są dobre i chętnie u mnie zamawiaja nawet kiloka razy. Mój piekarnik był za mały na takie waricje, ale nie dawało mi spokoju co mówiła mama. W końcu wyszukałam pożyczkę w takto finanse, wzięłam pieniądze na nowy, większy piekarnik. Działa super i piecze więcej!

00 Odpowiedz
Majk

prawda, jest trochę tego wypełniania, ale ogólnie jestem zadowolony, bo trudbno teraz znaleźc firmę, co pozyczy większą kasę.

00 Odpowiedz
Ukulele

Ja tez uważam, że wniosek jest za długi na co to komu?? Ale udało się i potem już było z górki 😉

00 Odpowiedz
Romek_Atomek

Takto finanse pozyczyło mi 7tys., ale wniosek wypełniałem chyba pół dnia. W tej kwestii potrzebne są jakieś udogodnienia

00 Odpowiedz
Dumbo

Od dzieciństwa miałem koszmarne kompleksy z powodu odstających uszu. Już w podstawówce miałem ksywę „Dumbo”. Kiedy osiągnąłem pełnoletność postanowiłem w końcu zoperować swoje uszy. Długo szukałem odpowiedniej kliniki. Kiedy ja znalazłem okazało się, ze mam zbyt mało pieniędzy na operację. Na rodziców nie mogłem liczyć bo mieli wtedy akurat własne problemy finansowe. Postanowiłem wziąć chwilówkę w TakTo Finanse. Kiedyś od jakiejs tam znajomej słyszałem ,że pomagają w sytuacjach gdy ktos nie ma kasy. Również mnie pomogli. Za dwa miesiące mam wizytę kontrolną. Jestem wdzięczny Takto Finanse za wszystko.

00 Odpowiedz
Kacha

Byli moją ostatnią deską ratunku. Gdyby nie oni, nie wiem co bym zrobiła.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
takto finanse logo
1 000 zł - 10 000 zł
Kwota
6 - 40 miesięcy
Okres
Złóż wniosek w TakTo Finanse
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: