Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

LoanMe

3.09
11 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 11 500 zł
Weź pożyczkę
w LoanMe

LoanMe - Opinie

LoanMe to jedna z najszybciej rozwijających się dzisiaj firm pożyczkowych na rynku. Oferuje swoim klientom pożyczki gotówkowe na bardzo dobrych warunkach i zdobywa coraz większe grono zadowolonych odbiorców swoich usług. Dzieje się tak między innymi dzięki emitowanym w telewizji reklamom. Nikogo zatem nie dziwi to, że właściciele marki kierują się w swoich działaniach przede wszystkim tym, by świadczyć usługi najwyższej jakości. To one sprawiają, że możemy być pewni, iż korzystamy z najwyższej jakości pomocy finansowej na preferencyjnych warunkach. Pracownicy zajmujący się obsługą klienta wyznają takie wartości jak uczciwość, przejrzystość i szacunek. Niemniej ważne są wiarygodność, bez której na dzisiejszym rynku usług finansowych na pewno nie może istnieć żadne przedsiębiorstwo świadczące usługi z zakresu udzielania pożyczek gotówkowych. Na uwagę zasługuje przy tym zaangażowanie społeczne spółki, która udziela się poprzez wspieranie fundacji charytatywnych.

LoanMe - Pożyczki przez internet

Co powinno przekonać nas do tego, by skorzystać z usług serwisu Loan Me? W pierwszej kolejności szybkość, z jaką można uzyskać potrzebne nam środki. Proces ubiegania się o pożyczkę jest przygotowany tak, by przebiegał bez najmniejszych opóźnień. Wnioskowaną kwotę otrzymuje się najczęściej na drugi dzień po dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności. Niemniej ważne jest to, że nie musimy martwić się, że jakiekolwiek dane na nasz temat trafią w niepowołane ręce, bo wszystkie czynności odbywają się w ramach szyfrowanych połączeń internetowych i w zakresie regulowanym przez prawo obowiązujące w Polsce. Jeszcze inną zaletą przedsiębiorstwa jest jego elastyczność. Pozwala zaciągnąć zobowiązanie na okres od 17 do 52 tygodni. To jednak trochę zbyt mały zakres dostępnego okresu kredytowania. Większość konkurencyjnych firm wykazuje się zdecydowanie większą elastycznością w tym zakresie. Co ciekawe, na chętnych czeka specjalnie przygotowana aplikacja mobilna, dzięki której rozpatrywanie wniosku przebiega znacznie szybciej niż w przypadku tradycyjnych metod weryfikacyjnych. Niemniej intrygujące jest to, że w LoanMe, w porównaniu do innych firm, spotykamy się ze spłatą tygodniową. Kolejne transze naszego długu spłacamy co siedem dni. Na oddanie długu mamy maksymalnie 17,25,45 lub 52 tygodnie. Ponadto uzyskane środki mogą zostać przeznaczone na dowolnie wybrany przez nas cel. Nie ponosimy przy tym opłat z tytułu oprocentowania pożyczki!

baner provema

LoanMe - Ogólne warunki

Aby starać się o pożyczkę w LoanMe, musimy sprostać wymaganiom stawianym klientom firmy. Przede wszystkim należy mieć ukończone 18 lat. Ponadto trzeba być obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać stały adres w kraju. Nie określono jednak, jakie formy uzyskiwania dochodu są akceptowane przez konsultantów, którzy dokonują oceny pożyczkobiorcy. Równie ważna jest odpowiednia zdolność kredytowa i to, by posiadać stałe źródło dochodu, które pozwoli na spłacenie zaciągniętego zobowiązania finansowego. Nie możemy również zapomnieć o pozytywnej historii kredytowej w rejestrach dłużników. Dane na ten temat są dokładnie sprawdzane i stanowią podstawę do zaakceptowania lub odrzucenia złożonego przez nas wniosku. Ostatnim warunkiem koniecznym jest też posiadanie konta bankowego, na które będzie mogła zostać przelana kwota, o którą wnioskowaliśmy.

LoanMe - Pożyczka krok po kroku

W celu złożenia wniosku o pożyczenie pieniędzy w LoanMe można użyć dwóch kanałów komunikacji z pożyczkodawcą. Najczęściej używany jest wniosek dostępny online. By go złożyć, należy nacisnąć przycisk „Wyślij wniosek” znajdujący się na stronie głównej. Wówczas zostaniemy poproszeni o podanie podstawowych danych na nasz temat. Kolejne pola powinny być uzupełnione o imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu i kwotę pożyczki (od 1000 do 11000 złotych). Następnie klikamy „Zatwierdź”, a w dalszej kolejności musimy dokonywać wszystkich dalszych, wymaganych od nas działań. Ostatnim jest oczekiwanie na umowę, którą dostarczy do nas kurier. Należy ją podpisać i po tej, ostatniej już czynności, możemy oczekiwać wiadomość dotyczącą wysłanej do nas gotówki.

Więcej informacji na temat przebiegu wnioskowania można znaleźć w komentarzach klientów poniżej Loan Me Opinie.

LoanMe Opinie

LoanMe to nie tylko atrakcyjne warunki pożyczki, ale również łatwa w obsłudze strona internetowa. Zaraz po przejściu na serwis pożyczkodawcy możemy skorzystać z prostego wirtualnego kalkulatora, który pomoże nam w określeniu szacowanych kosztów spłaty pożyczki. Wszystkie niezbędne dokumenty znajdują się w widocznych miejscach, a natychmiastowy powrót do strony głównej jest możliwy przez kliknięcie LoanMe logo znajdujące się w prawym górnym rogu.

baner provema

LoanMe Kontakt

Pożyczkodawca oferuje swoim klientom dwa podstawowe sposoby nawiązania kontaktu. Jeden z nich to udostępnienie numeru LoanMe telefon, dzięki czemu pożyczkobiorca może otrzymać wszystkie potrzebne informacje telefonicznie bezpośrednio od doradcy klienta pracującego na infolinii. Druga możliwość to kontakt drogą elektroniczną za pośrednictwem wiadomości e-mail.

LoanMe - Koszty pożyczki

Najważniejszą wiadomością dla każdego, kto ubiega się o pożyczenie potrzebnej mu gotówki, jest to, jakie koszty dodatkowe będzie musiał ponieść. W przypadku LoanMe jest dokładnie tak samo. Dla pożyczki w kwocie 2352,94 zł udzielonej na 52 tygodnie, całkowita kwota do zapłaty wynosi 4320,75 zł, oprocentowanie 0%, opłata przygotowawcza 352,94 zł wliczona w kwotę pożyczki, tygodniowa rata wynosi 82,48 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 98,9%. Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 204,76%.

 

Pożyczasz10003100940011500
Czas (miesięcy)12121212
Rata28.5185.53256.59313.61
Oddajesz342.121026.363079.083763.32

LoanMe - Dane firmy

 • +48 22 377 78 88
 • kontakt@ratkomat.pl
 • LoanMe Sp. z.o.o., Aleje Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa.
  KRS 0000544100
  NIP 5272729611
  REGON 360839407
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 9.00 – 19.00
  sb.: 10.00 – 18.00

 

Zalety

 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki (11 000 zł)
 • Niska dolna granica wieku (18 lat)
 • Brak górnej granicy wieku
 • Brak ograniczeń w źródeł uzyskania dochodu
 • Długo działająca infolinia
 • Spłata długu w tygodniowych ratach

Wady

 • Nieczytelna strona internetowa
 • Brak podstawowych, rzetelnych danych na temat firmy
 • Weryfikacja dłużników w bazach BIG InfoMonitor, KRD i ERIF

Ocena

3.09 (61.8%)
11 głosów

Komentarze

5 odpowiedzi na “LoanMe”

 1. Matrica napisał(a):

  Jako że urlop się zniżał, stwierdziłam że odświeżę swoje mieszkanie. Przemaluje, przemebluje itp jednak pieniędzy nie było wystarczająco. Znalazłam ofertę LeanMe i zadzwoniłam do konsultanta, który wszystko mi wyjaśnił. Chciałam wziąć symboliczne 1000 zł na podstawowe koszta. Wybraliśmy razem na ile rat to rozłożymy, aby jak najwygodniej mi się to spłacało. Pożyczka na duży plus.

 2. Prania napisał(a):

  Nie bardzo wiedziałam, co myśleć o tej firmie. Interfejs nie jest czytelny czyli bardzo trzeba się skupić, na tym co się czyta, żeby zrozumieć w co się człowiek ładuje. Na szczęście mają infolinie, na której pracują ludzie, którzy chętnie pomogą i odpowiedzą na wszelkie pytania. Pożyczka jest spłacana w tygodniowych ratach, co jest nowością w Polsce.

 3. Marta napisał(a):

  Nie wiem, czy każda chwilówka jest jednakowa, ale wiem, że każda pożyczka online, z której korzystałam, była przyznawana na podstawie wniosku wypełnionego na stronie. Decyzja po kilku minutach, po kilku kolejnych – przelew na konto. Czasem trzeba dodatkowo weryfikować się, zlecając przelew na konto firmy pożyczkowej, która oddaje te środki wraz z przelewem. Loanme całkiem ok

 4. maxim napisał(a):

  Na początku nie za bardzo wiedziałem, jakie Loanme ma oferty, bo ich strona internetowa nie jest za czytelna, ale mają infolinię, więc wszystko wyjasniła mi konsultantka. za to duzy plus, bo przecież każdy może mieć jakieś pytania i wątpliwości, a na mejle nie zawsze od razu dostaje się odpowiedź. Pani mi doradziła wzięcie 3 tysięcy i rozłożenie tego na 12 rat. Chcialem sobie kupic traktorek do koszenia trawy, bo mam dużą działkę i akurat w takiej cenie znalazłem używany, w dobrym stanie. Splacam sobie raty, takich mniejszych kwot to nawet czasem nie czuć, że się wydaje i o to chodzi. Jesli będzie trzeba, to na pewno jeszcze skorzystam z oferty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.