LoanMe

4.39
332 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 11 500 zł
Weź pożyczkę
w LoanMe

LoanMe - Opinie

LoanMe to jedna z najszybciej rozwijających się dzisiaj firm pożyczkowych na rynku. Oferuje swoim klientom pożyczki gotówkowe na bardzo dobrych warunkach i zdobywa coraz większe grono zadowolonych odbiorców swoich usług. Dzieje się tak między innymi dzięki emitowanym w telewizji reklamom. Nikogo zatem nie dziwi to, że właściciele marki kierują się w swoich działaniach przede wszystkim tym, by świadczyć usługi najwyższej jakości. To one sprawiają, że możemy być pewni, iż korzystamy z najwyższej jakości pomocy finansowej na preferencyjnych warunkach.

Pożyczkodawca oferuje swoim nowym klientom do 1 000 zł na 5 tygodni.  Możemy skorzystać również ze spłaty ratalnej od 17 do 130 tygodni. W takiej sytuacji poniesiemy już standardowe koszty. Natomiast stali klienci mogą wnioskować o kwoty sięgające 11 500 zł z okresem kredytowania wynoszącym maksymalnie 130 tygodni, a spłaty dokonujemy w atrakcyjnych ratach.

 

Pracownicy zajmujący się obsługą klienta wyznają takie wartości jak uczciwość, przejrzystość i szacunek. Niemniej ważne są wiarygodność, bez której na dzisiejszym rynku usług finansowych na pewno nie może istnieć żadne przedsiębiorstwo świadczące usługi z zakresu udzielania pożyczek gotówkowych. Na uwagę zasługuje przy tym zaangażowanie społeczne spółki, która udziela się poprzez wspieranie fundacji charytatywnych.

LoanMe – Dane kontaktowe

Nazwa: LoanMe
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 11 500 do 130 tygodni
Siedziba firmy: Al. Jerozolimskie 142B, Warszawa 02-305
Telefon: 22 377 78 00
e-mail: kontakt@loanme.pl
Godziny pracy: Pn-Pt 8:00-20:00, Sb 9:00-20:00, Nd 10:00-20:00
Wniosek: Wypełnij wniosek

Zobacz, jak złożyć wniosek w LoanMe!

LoanMe - Pożyczki przez internet

Co powinno przekonać nas do tego, by skorzystać z usług serwisu Loan Me? W pierwszej kolejności szybkość, z jaką można uzyskać potrzebne nam środki. Proces ubiegania się o pożyczkę jest przygotowany tak, by przebiegał bez najmniejszych opóźnień. Wskazuje na to również dyspozycyjność konsultantów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 oraz soboty od 9.00 do 20.00 i niedziele od 10:00 do 20:00. Wnioskowaną kwotę otrzymuje się najczęściej na drugi dzień po dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności. Niemniej ważne jest to, że nie musimy martwić się, że jakiekolwiek dane na nasz temat trafią w niepowołane ręce, bo wszystkie czynności odbywają się w ramach szyfrowanych połączeń internetowych i w zakresie regulowanym przez prawo obowiązujące w Polsce.

Zaletą przedsiębiorstwa jest jego elastyczność. Pozwala zaciągnąć zobowiązanie na okres od 5 do 130 tygodni ze spłatą ratalną. To jednak trochę zbyt mały zakres dostępnego okresu kredytowania. Większość konkurencyjnych firm wykazuje się zdecydowanie większą elastycznością w tym zakresie. Dla nowych klientów okres kredytowania wynosi 5  tygodni.

Co ciekawe, na chętnych czeka specjalnie przygotowana aplikacja mobilna, dzięki której rozpatrywanie wniosku przebiega znacznie szybciej niż w przypadku tradycyjnych metod weryfikacyjnych. Niemniej intrygujące jest to, że w LoanMe, w porównaniu do innych firm, spotykamy się ze spłatą tygodniową. Na oddanie długu mamy maksymalnie 5, 17 lub 130 tygodnie. Ponadto uzyskane środki mogą zostać przeznaczone na dowolnie wybrany przez nas cel. Nie ponosimy przy tym opłat z tytułu oprocentowania pożyczki!

LoanMe - Ogólne warunki

Aby starać się o pożyczkę w LoanMe, musimy sprostać wymaganiom stawianym klientom firmy. Przede wszystkim należy mieć ukończone 18 lat. Ponadto trzeba być obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać stały adres w kraju. Nie określono jednak, jakie formy uzyskiwania dochodu są akceptowane przez konsultantów, którzy dokonują oceny pożyczkobiorcy. Równie ważna jest odpowiednia zdolność kredytowa i to, by posiadać stałe źródło dochodu, które pozwoli na spłacenie zaciągniętego zobowiązania finansowego. Nie możemy również zapomnieć o pozytywnej historii kredytowej w rejestrach dłużników. Dane na ten temat są dokładnie sprawdzane i stanowią podstawę do zaakceptowania lub odrzucenia złożonego przez nas wniosku. Ostatnim warunkiem koniecznym jest też posiadanie konta bankowego, na które będzie mogła zostać przelana kwota, o którą wnioskowaliśmy.

LoanMe - Pożyczka krok po kroku

W celu złożenia wniosku o pożyczenie pieniędzy w LoanMe należy przejść na stronę pożyczkodawcy, a następnie wybrać interesujące nas parametry pożyczki. Dla nowych klientów pożyczkę  do 1000 zł na 5 tygodni lub ze spłatą ratalną i standardowymi kosztami na okres od 17 do 130 tygodni.

Następnie klikamy “Zamów kontakt”. W tym momencie zostaniemy do krótkiego formularza, gdzie należy zostawić swój numer telefonu i zaznaczyć wszystkie zgody. Tutaj istotną rolę odgrywają godziny pracy obsługi klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 oraz soboty od 9.00 do 10.00.

Konsultant zadzwoni do nas w celu wypełnienia wniosku. Będzie nam potrzebny przede wszystkim dowód osobisty. W trakcie rozmowy pracownik firmy uzupełni wszystkie dane na podstawie udzielonych przez nas informacji.

Po zakończeniu wypełniania wniosku konsultant poinformuje nas o decyzji o udzieleniu pożyczki jeszcze w trakcie rozmowy, a pieniądze trafią na nasze konto nawet w ciągu 15 minut.

LoanMe Opinie

LoanMe to nie tylko atrakcyjne warunki pożyczki, ale również łatwa w obsłudze strona internetowa. Zaraz po przejściu na serwis pożyczkodawcy możemy skorzystać z prostego wirtualnego kalkulatora, który pomoże nam w określeniu szacowanych kosztów spłaty pożyczki. Wszystkie niezbędne dokumenty znajdują się w widocznych miejscach, a natychmiastowy powrót do strony głównej jest możliwy przez kliknięcie LoanMe logo znajdujące się w prawym górnym rogu.

LoanMe Kontakt

Pożyczkodawca oferuje swoim klientom dwa podstawowe sposoby nawiązania kontaktu. Jeden z nich to udostępnienie numeru LoanMe telefon, dzięki czemu pożyczkobiorca może otrzymać wszystkie potrzebne informacje telefonicznie bezpośrednio od doradcy klienta pracującego na infolinii. Druga możliwość to kontakt drogą elektroniczną za pośrednictwem wiadomości e-mail.

LoanMe - Koszty pożyczki

Najważniejszą wiadomością dla każdego, kto ubiega się o pożyczenie potrzebnej mu gotówki, jest to, jakie koszty dodatkowe będzie musiał ponieść. W przypadku LoanMe jest dokładnie tak samo.

Reprezentatywny przykład pożyczki w Loanme:

Przykład reprezentatywny: Dla pożyczki w kwocie 1000 zł udzielonej na 5 tygodni, całkowita kwota do zapłaty wynosi 1 163,10 zł  (w tym prowizja 155,75 zł) dla oprocentowania 8%, opłata przygotowawcza 0 zł, średnia tygodniowa rata wynosi 232,62 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 467%. Okres spłaty: 5 tygodni. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Kalkulacja została dokonana na dzień 09.04.2020 na reprezentatywnym przykładzie.

Podane poniżej koszty mają charakter wyłącznie poglądowy. Podane wartości są orientacyjne i przeliczone na raty miesięczne (nie tygodniowe) oraz mogą odbiegać od ostatecznych wyliczeń.

Pożyczasz5002500950011500
Czas (dni)30303030
Koszt81.55326.21468.301958
Oddajesz581.552826.210968.313458

LoanMe - Dane firmy

 • +48 22 377 78 00
 • kontakt@loanme.pl
 • LoanMe Sp. z.o.o., Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa.
  KRS 0000075028
  NIP 5541021281
  REGON 09122538900000
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 8.00 – 20.00
  sb.:  9.00 – 20.00 nd. 10.00 – 20.00

Zalety

 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki (11 500 zł)
 • Niska dolna granica wieku (18 lat)
 • Brak górnej granicy wieku
 • Brak ograniczeń w źródeł uzyskania dochodu
 • Długo działająca infolinia
 • Spłata w tygodniowych ratach

Wady

 • Weryfikacja dłużników w bazach BIG InfoMonitor, KRD i ERIF

Ocena

4.39
332 głosów

Komentarze

22 odpowiedzi na “LoanMe”

 1. Tomm12 pisze:

  Potrzebowalem gotowki. To była moja pierwsza pozyczka wiec zaproponowano mi oferte za 0zł. Pani na infolinii wszystko mi wytłumaczyła.Uczciwa firma. Polecam!!!!!

 2. Adammm pisze:

  Jestem zadowolony z usług LoanMe. Wziąłem pożyczke na 2000zł, doradca zaproponował mi najlepszą opcje rat. Pieniążki miałem jeszcze tego samego dnia. Polecam.

 3. Janusz pisze:

  Małgosia, polecam Ci następnym razem firmę Szybka Gotówka – z nimi tego typu problemów nie ma, a w zasadzie to w ogóle wszystko przebiega bezproblemowo. Obsługa jest zawsze miła i kompetentna, więc jak potrzebujesz pomocy, to zawsze szybko Ci doradzą. 

 4. malgosia pisze:

  Stanowczo odradzam,obsługa przez doradcę miła tylko kiedy bierzesz pożyczkę,dalszy kontakt utrudniony,kłamstwo w załączonym języku.Czy brakuje Polaków do pracy w tej firmie.Wpłaty księgowanie po kilku dniach i straszenie ogromnymi konsekwencjami,bezmyślnie wysyłanie sms z propozycjami bez pokrycia…nigdy wiecej

 5. Olga pisze:

  Polecam tę firmę, pełny profesjonalizm.

 6. Sara pisze:

  Szybka gotówka na konto akurat potrzebowałam, żeby pieniądze były tego samego dnia:) Udałooo się.

 7. Paul pisze:

  Zdecydowanie odradzam. Wziąłem poyżczkę w promocji za 0pln na 30 dni. Ostatniego dnia dokonałem przelewu wraz z potwierdzeniem na maila. Niestety twierdzą, że u nich gotówka zaksięgowała się kolejnego dnia. Mimo, że szczycą się firmą proKliencką niestety tego nie doświadczyłem. Złożyłem reklamację ale niestety nie została uznana. ” W nagrodę” mam do spłaty ponad 5 tysięcy PLN. Zdecxydowanie ODRADZAM. W innych firmach nawet jeżeli się przydarzy ewentualny poślisk nie wiąże się on z taką “karą”. Właśnie na takich sytuacjach ta firma żeruje czyt.żyje 😉 NIE POLECAM!

 8. Marek pisze:

  Omijać!!! Oszuści i złodzieje!! Wziąłem pożyczkę w kwietniu za 0%,wszystko spłacone w maju,a w lipcu dostaję informację,że domagają się jeszcze 370zł odsetek! Banda złodziei…..

 9. Ola pisze:

  Naciagacze jakich malo. Jak sie spoznisz z rata to placisz kare 3,5 tys za spoznienie. Oszusci ! Najgorsza firma pozyczkowa jaka znam, a wspolpracuje z takimi firmami
  Nie polecam nie dajcie sie oszukac !!!!

 10. Anna pisze:

  Nie polecam, zostałam oszukana, wzięłam 2,500zł jako że nowy klient miałam niby promocje że gdy spłacę pożyczkę w ciągu 30 dni to oddaje tyle ile wzięłam niestety to nie prawda,musiałam oddać ponad 5000,

 11. Danuta pisze:

  Witam czy byłaby możliwość puszczania Państwa reklam bez surykatek moja córka bardzo boi się tej reklamy strasznie placze

 12. Nie polecam pisze:

  Wziąłem pożyczke na 2000 zł ,pieniądze niby w 15 minut miały być ,po wysłaniu i zaakceptowaniu wszystkoch zgód cierpliwie czekałem ale po 3 godzinach brak pieniedzy nadal od 17 dzwonie to jiz nikt nie odbierq ,przed podpisaniem umowy od rqzu ktos odbieral a jak nie to do 10 minut od razu oddzwanial do mnie Pan ,Ani pieniedzy ani kontaktu

 13. Baby pisze:

  Spłacam pożyczkę w tej firmie od dwóch miesięcy bo pilnie potrzebowałem gotówki. Raty spłaca się tygodniowo ale można miesięcznie robiąc nadpłaty z góry za cały miesiąc. Przedstawiona oferta miała kilka wariantów ja wybrałem najniższe możliwe raty. Wszystko przebiegło przejrzyście i bez problemowo.

 14. olek pisze:

  Firma w porzadku, jestem zadowolony

 15. z_polecenia pisze:

  Do pożyczki namówiła mnie znajoma, która korzystała i była zadowolona. Sama pochodziłam do niej trochę z nieufnością, ponieważ wcześniej korzystałam jedynie z większych firm pożyczkowych Jednak znalazłam się w sytuacji kiedy musiałam po prostu pożyczyć pieniądze i postanowiłam skorzystać z oferty. I było ok Szybko, sprawnie, terminowo. Koszta co ciekawe wcale nie wyższe niż w tych wszystkich bardziej reklamowanych firmach. Pożyczka od LOANME jest ok.

 16. Choroba pisze:

  Nie wiem, jakie macie zdanie o pożyczkach przez internet. Dla mnie to jedyna opcja na to, aby stanąć w końcu na nogi. Choroba, zmiana pracy i problemy w domu. Dobrze, że są takie opcje, jak LoanMe, gdzie mogę spłacać w tygodniówkach. Szybko i co najważniejsze bez tony formalności, jak mają w zwyczaju banki.

 17. Matrica pisze:

  Jako że urlop się zniżał, stwierdziłam że odświeżę swoje mieszkanie. Przemaluje, przemebluje itp jednak pieniędzy nie było wystarczająco. Znalazłam ofertę LeanMe i zadzwoniłam do konsultanta, który wszystko mi wyjaśnił. Chciałam wziąć symboliczne 1000 zł na podstawowe koszta. Wybraliśmy razem na ile rat to rozłożymy, aby jak najwygodniej mi się to spłacało. Pożyczka na duży plus.

 18. Prania pisze:

  Nie bardzo wiedziałam, co myśleć o tej firmie. Interfejs nie jest czytelny czyli bardzo trzeba się skupić, na tym co się czyta, żeby zrozumieć w co się człowiek ładuje. Na szczęście mają infolinie, na której pracują ludzie, którzy chętnie pomogą i odpowiedzą na wszelkie pytania. Pożyczka jest spłacana w tygodniowych ratach, co jest nowością w Polsce.

 19. Marta pisze:

  Nie wiem, czy każda chwilówka jest jednakowa, ale wiem, że każda pożyczka online, z której korzystałam, była przyznawana na podstawie wniosku wypełnionego na stronie. Decyzja po kilku minutach, po kilku kolejnych – przelew na konto. Czasem trzeba dodatkowo weryfikować się, zlecając przelew na konto firmy pożyczkowej, która oddaje te środki wraz z przelewem. Loanme całkiem ok

 20. maxim pisze:

  Na początku nie za bardzo wiedziałem, jakie Loanme ma oferty, bo ich strona internetowa nie jest za czytelna, ale mają infolinię, więc wszystko wyjasniła mi konsultantka. za to duzy plus, bo przecież każdy może mieć jakieś pytania i wątpliwości, a na mejle nie zawsze od razu dostaje się odpowiedź. Pani mi doradziła wzięcie 3 tysięcy i rozłożenie tego na 12 rat. Chcialem sobie kupic traktorek do koszenia trawy, bo mam dużą działkę i akurat w takiej cenie znalazłem używany, w dobrym stanie. Splacam sobie raty, takich mniejszych kwot to nawet czasem nie czuć, że się wydaje i o to chodzi. Jesli będzie trzeba, to na pewno jeszcze skorzystam z oferty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.