3.3333333333333 3

Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

LoanMe

3.33
3 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 11 500 zł
Weź pożyczkę
w LoanMe

LoanMe - Opinie

LoanMe to jedna z najszybciej rozwijających się dzisiaj firm pożyczkowych na rynku. Oferuje swoim klientom pożyczki gotówkowe na bardzo dobrych warunkach i zdobywa coraz większe grono zadowolonych odbiorców swoich usług. Dzieje się tak między innymi dzięki emitowanym w telewizji reklamom. Nikogo zatem nie dziwi to, że właściciele marki kierują się w swoich działaniach przede wszystkim tym, by świadczyć usługi najwyższej jakości. To one sprawiają, że możemy być pewni, iż korzystamy z najwyższej jakości pomocy finansowej na preferencyjnych warunkach. Pracownicy zajmujący się obsługą klienta wyznają takie wartości jak uczciwość, przejrzystość i szacunek. Niemniej ważne są wiarygodność, bez której na dzisiejszym rynku usług finansowych na pewno nie może istnieć żadne przedsiębiorstwo świadczące usługi z zakresu udzielania pożyczek gotówkowych. Na uwagę zasługuje przy tym zaangażowanie społeczne spółki, która udziela się poprzez wspieranie fundacji charytatywnych.

LoanMe - Pożyczki przez internet

Co powinno przekonać nas do tego, by skorzystać z usług serwisu LoanMe? W pierwszej kolejności szybkość, z jaką można uzyskać potrzebne nam środki. Proces ubiegania się o pożyczkę jest przygotowany tak, by przebiegał bez najmniejszych opóźnień. Wnioskowaną kwotę otrzymuje się najczęściej na drugi dzień po dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności. Niemniej ważne jest to, że nie musimy martwić się, że jakiekolwiek dane na nasz temat trafią w niepowołane ręce, bo wszystkie czynności odbywają się w ramach szyfrowanych połączeń internetowych i w zakresie regulowanym przez prawo obowiązujące w Polsce. Jeszcze inną zaletą przedsiębiorstwa jest jego elastyczność. Pozwala zaciągnąć zobowiązanie na okres od 17 do 52 tygodni. To jednak trochę zbyt mały zakres dostępnego okresu kredytowania. Większość konkurencyjnych firm wykazuje się zdecydowanie większą elastycznością w tym zakresie. Co ciekawe, na chętnych czeka specjalnie przygotowana aplikacja mobilna, dzięki której rozpatrywanie wniosku przebiega znacznie szybciej niż w przypadku tradycyjnych metod weryfikacyjnych. Niemniej intrygujące jest to, że w LoanMe, w porównaniu do innych firm, spotykamy się ze spłatą tygodniową. Kolejne transze naszego długu spłacamy co siedem dni. Na oddanie długu mamy maksymalnie 17,25,45 lub 52 tygodnie. Ponadto uzyskane środki mogą zostać przeznaczone na dowolnie wybrany przez nas cel. Nie ponosimy przy tym opłat z tytułu oprocentowania pożyczki!

LoanMe - Ogólne warunki

Aby starać się o pożyczkę w LoanMe, musimy sprostać wymaganiom stawianym klientom firmy. Przede wszystkim należy mieć ukończone 18 lat. Ponadto trzeba być obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać stały adres w kraju. Nie określono jednak, jakie formy uzyskiwania dochodu są akceptowane przez konsultantów, którzy dokonują oceny pożyczkobiorcy. Równie ważna jest odpowiednia zdolność kredytowa i to, by posiadać stałe źródło dochodu, które pozwoli na spłacenie zaciągniętego zobowiązania finansowego. Nie możemy również zapomnieć o pozytywnej historii kredytowej w rejestrach dłużników. Dane na ten temat są dokładnie sprawdzane i stanowią podstawę do zaakceptowania lub odrzucenia złożonego przez nas wniosku. Ostatnim warunkiem koniecznym jest też posiadanie konta bankowego, na które będzie mogła zostać przelana kwota, o którą wnioskowaliśmy.

LoanMe - Pożyczka krok po kroku

W celu złożenia wniosku o pożyczenie pieniędzy w LoanMe można użyć dwóch kanałów komunikacji z pożyczkodawcą. Najczęściej używany jest wniosek dostępny online. By go złożyć, należy nacisnąć przycisk „Wyślij wniosek” znajdujący się na stronie głównej. Wówczas zostaniemy poproszeni o podanie podstawowych danych na nasz temat. Kolejne pola powinny być uzupełnione o imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu i kwotę pożyczki (od 1000 do 11000 złotych). Następnie klikamy „Zatwierdź”, a w dalszej kolejności musimy dokonywać wszystkich dalszych, wymaganych od nas działań. Ostatnim jest oczekiwanie na umowę, którą dostarczy do nas kurier. Należy ją podpisać i po tej, ostatniej już czynności, możemy oczekiwać wiadomość dotyczącą wysłanej do nas gotówki.

LoanMe - Koszty pożyczki

Najważniejszą wiadomością dla każdego, kto ubiega się o pożyczenie potrzebnej mu gotówki, jest to, jakie koszty dodatkowe będzie musiał ponieść. W przypadku LoanMe jest dokładnie tak samo. Dla pożyczki w kwocie 2352,94 zł udzielonej na 52 tygodnie, całkowita kwota do zapłaty wynosi 4320,75 zł, oprocentowanie 0%, opłata przygotowawcza 352,94 zł wliczona w kwotę pożyczki, tygodniowa rata wynosi 82,48 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 98,9%. Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 204,76%.

Pożyczasz10003100950011550
Czas (miesięcy)12121212
Rata113.68184.16966.161307.16
Oddajesz1364.162209.9211593.9215685.92

LoanMe - Dane firmy

 • +48 22 377 78 88
 • kontakt@ratkomat.pl
 • LoanMe Sp. z.o.o., Aleje Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa.
  KRS 0000544100
  NIP 5272729611
  REGON 360839407
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 9.00 – 19.00
  sb.: 10.00 – 18.00

 

Zalety

 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki (11 000 zł)
 • Niska dolna granica wieku (18 lat)
 • Brak górnej granicy wieku
 • Brak ograniczeń w źródeł uzyskania dochodu
 • Długo działająca infolinia
 • Spłata długu w tygodniowych ratach

Wady

 • Nieczytelna strona internetowa
 • Brak podstawowych, rzetelnych danych na temat firmy
 • Weryfikacja dłużników w bazach BIG InfoMonitor, KRD i ERIF

Ocena

3.33 (66.6%)
3 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *