Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

Lux Pożyczki

3
29 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 5 000 zł
Weź pożyczkę
w Lux Pożyczki

Lux Pożyczki - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców! Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na w zakładce pożyczki ratalne.

 

 

Lux Pożyczki to firma, która powstała stosunkowo niedawno. W ofercie Lux Pożyczki znajdziemy możliwość zaciągnięcia pożyczki gotówkowej, z dostawą do domu oraz pożyczki pod zastaw nieruchomości. Maksymalna kwota pożyczki ratalnej wynosi 5000 zł, z możliwością spłaty do 12 miesięcy.

Właścicielem serwisu jest Vulcan Finance sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie. Firma mieści się przy ulicy Świętokrzyskiej 30/63.

Lux Pożyczki – Dane kontaktowe

Nazwa: Lux Pożyczki
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 5000 do 12 mies.
Siedziba firmy: Świętokrzyska 30/63, Warszawa 00-116
Telefon: 514 045 222
e-mail: kontakt@luxpozyczki.pl
Godziny pracy: Pn-Pt 9:00-17:00
Wniosek: Wypełnij wniosek

Lux Pożyczki - Pożyczki przez internet

Firma Lux Pożyczki przewiduje możliwość zaciągnięcia kredytu do 5 000 zł, rozłożonej na 12 równych miesięcy. Możliwe jest przedłużenie spłaty zobowiązania. Co ważne, pożyczka pod zastaw charakteryzuje się tym, że suma zaciągniętych pieniędzy musi stanowić 50% wartości nieruchomości, którą klient postanowi zostawić pod zastaw. Firma akceptuje następujące rodzaje środków trwałych: dom mieszkalny, działkę, lokal użytkowy, mieszkanie oraz ziemię rolną. W momencie trwania umowy pożyczkobiorca korzysta z nieruchomości oraz opłaca jej rachunki. Zastaw polega na tym, że jeżeli klient nie spłaciłby zobowiązania, pożyczkodawca może przejąć jego własność w ramach pokrycia zaległości.

Firma w swojej ofercie posiada również pożyczki gotówkowe w wysokości od 800 zł do 5000 zł. Proces zaciągnięcia pożyczki gotówkowej przebiega w domu klienta. Klient podpisuje umowę bez konieczności wychodzenia z domu. Natomiast pieniądze zostają przelane na jego indywidualne konto bankowe. Trzeba pamiętać, żeby robić przelew z rachunku, na którym uzyskaliśmy pożyczkę.

Lux Pożyczki - Ogólne warunki

Warunkiem uzyskania pożyczki w Lux Pożyczki jest posiadanie obywatelstwa polskiego. Konieczne jest, aby klient miał ukończone 21 lat oraz posiadał zdolność do spłaty zobowiązania. Podczas procesu zaciągnięcia pożyczki gotówkowej, pożyczkobiorca musi mieć ważny dowód osobisty oraz udokumentowane źródło dochodu. Jeżeli natomiast decydujemy się na pożyczkę pod zastaw nieruchomości, będziemy potrzebowali większej ilości dokumentów m.in.: aktualnego wpisu rejestru gruntu, odpisu z księgi wieczystej, aktu notarialnego, wpisu planu zagospodarowania przestrzennego oraz zdjęcia przedstawiające nieruchomość.

Lux Pożyczki - Pożyczka krok po kroku

Wniosek o pożyczkę możemy złożyć poprzez stronę firmy. Na głównej stronie znajduje się wirtualny kalkulator, na którym wybieramy kwotę pożyczki oraz czas jej spłaty. Miejmy na uwadze, że na wniosku maksymalna kwota zaciągnięcia pożyczki wynosi 5 000 zł. Klikamy na “weź pożyczkę” i wypełniamy odpowiednie dane. Następnie czekamy na telefon od konsultanta. Inną opcją jest wybranie numeru na infolinię: +48 514 045 222. Podczas rozmowy z przedstawicielem firmy, umawiamy termin spotkania w naszym domu. Tam zachodzi już podpisanie umowy. Jeżeli nasz wniosek zostanie zaakceptowany, pieniądze pojawią się na naszym rachunku bankowym.

Lux Pożyczki - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład kosztów pożyczki LuxClassic: Zaciągając 1000 zł na okres spłaty 18 miesięcy, koszty kształtują się następująco: miesięczna rata w wysokości – 56.56 zł; Całkowity koszt pożyczki: 238.05; RRSO: 241.76%; Oprocentowanie: 10% w skali roku; Całkowita kwota do zapłaty: 1238.05 zł.

Reprezentatywny przykład kosztów pożyczki LuxPremium:

Zaciągając 1000 zł na okres spłaty 18 miesięcy, koszty kształtują się następująco: miesięczna rata w wysokości – 61.56 zł; Całkowity koszt pożyczki: 368.05; RRSO: 525.76%; Oprocentowanie: 10% w skali roku; Całkowita kwota do zapłaty: 1368.05 zł.

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

Lux Pożyczki - Dane firmy

 • +48 514 045 222
 • kontakt@luxpozyczki.pl
 • VULCAN FINANCE Sp. z o.o., ul. Świętokrzyska 30/63, 00-116 Warszawa.
  NIP 5252615301
  KRS 0000553535
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 9.00 – 17.00

Lux Pożyczki opinie klientów

Lux Pożyczki to firma, która istnieje na rynku od niedawna, co może być powodem niewielu opinii opublikowanych przez klientów w internecie. Swoje usługi określają jako wykonywane z prędkością światła, a obsługa klienta to gwarancja zarówno profesjonalizmu, jak i szybkiego kontaktu. Potwierdzeniem tego są opinie pożyczkobiorców, które podkreślają bezproblemowy i błyskawiczny charakter współpracy z firmą od podpisania umowy po jej finalizację. Mimo braku weryfikacji  klientów lux finanse w systemie BIK, wymagane jest udokumentowanie przez nich źródła dochodu. Firma umożliwia wzięcie pożyczki zarówno osobom pracującym, jak i rencistom czy emerytom. Wygodą dla potencjalnych pożyczkobiorców może być udzielenie między innymi pożyczki w domu klienta Warszawa. Ponadto w ofercie znajduje się możliwość zawarcia umowy, której przedmiotem może być pożyczka gotówkowa w domu klienta lub pożyczka przelewem. Jednak podpisanie umowy w obu przypadkach następuje w miejscu zamieszkania pożyczkobiorcy. Ponadto jasne i przejrzyste etapy procesu udzielania pożyczek oferowanych przez firmę Lux Pożyczki zostały docenione i wyróżnione nominacją do tytułu Pożyczki Ratalnej Roku.

Lux Pożyczki kontakt

Firma gwarantuje klientom swobodę w wyborze sposobu skontaktowania się z doradcą. Jedną z nich jest możliwość kontaktu telefonicznego, gdzie możemy uzyskać pomoc i wszelkie informacje od pracownika infolinii. Jednak dostępność tej możliwości jest ograniczona czasowo. Mianowicie możemy liczyć na rozmowę, dzwoniąc pod wskazany numer od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Alternatywę tego rozwiązania stanowi firmowy adres e-mail. W tym przypadku kontakt nie jest natychmiastowy. Po wysłaniu wiadomości z pytaniem pozostaje czekać na odpowiedź konsultanta. Na stronie internetowej lux finanse zaznaczono również możliwość wysłania formularza kontaktowego, jednak nie jest on dostępny w żadnej z zakładek.  

Zalety

 • Wysoka kwota pożyczki do 500 000 zł
 • Niskie oprocentowanie w skali roku
 • Podany kontakt do firmy
 • Bez poręczeń
 • Możliwość przedłużenia spłaty pożyczki

Wady

 • Krótki czas kredytowania
 • Wysokie RRSO
 • Przeciętna strona
 • Weryfikacja użytkownika w bazach dłużników BIK, BIG, ERIF

Ocena

3
29 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.