Eurocent recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
100%

W Eurocent pożyczkobiorca może wnioskować nawet o 20 000 zł na 48 rat. Firma oferuje pożyczki także dla zadłużonych. Niewątpliwymi zaletami Eurocent, są wysokie kwoty pożyczek oraz długie okresy ich spłaty. Jednocześnie firma ma niewielkie wymagania dotyczące pożyczkobiorcy.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

eurocent logo
Kwota
2000zł - 20000zł
Okres
3 - 48 miesięcy
Pożyczkowy Portal

Eurocent - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Krzysztofa Gotowskiego 6, 85-030 Bydgoszcz
TelefonTelefon: 12 684 35 74
Godziny pracyGodziny pracy: Pn. - Pt.: 9.00 - 17.00
E-mailE-mail: biuro@eurocent.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Da Vinci Investment sp. z o.o.

Kapitał zakładowy: -
KRS: 0000728065
NIP: 9671414822
REGON: 369988563

Zalety i wady firmy Eurocent

Eurocent – Pożyczki przez internet

Wszystkie formalności odbywają się w domu klienta. Cały proces od momentu zaciągnięcia pożyczki po podpisanie umowy oraz otrzymanie należności ustalany jest z przedstawicielem firmy, który przyjeżdża do naszego miejsca zamieszkania w umówionym terminie. Wniosek możemy złożyć przez stronę internetową. Musimy jedynie wypełnić krótki formularz kontaktowy i czekać na kontakt ze strony firmy. Można również zadzwonić na numer telefonu, który również dostępny jest na oficjalnej stronie firmy: + 48 663 225 225. Ponadto, możliwe jest spłacenie pożyczki we wcześniejszym terminie. Jedynym warunkiem, jest kontakt z pożyczkodawcą w celu ustalenia terminy spłaty pożyczki. Pieniądze możemy spłacać bezpośrednio u agenta, z którym podpisywaliśmy umowę lub przelewem na konto bankowe firmy.

Eurocent – Ogólne warunki

Głównym warunkiem uzyskania pożyczki ratalnej w firmie Eurocent jest wiek pożyczkobiorcy. Pożyczkę ratalną, którą chcemy rozłożyć na spłatę w wymiarze miesięcznym, mogą zaciągnąć osoby, które ukończyły 30 lat. To bardzo wysoka granica dolnego wieku pożyczkobiorcy. Natomiast, jeżeli decydujemy się na pożyczkę w spłacie tygodniowej, musimy być pełnoletni, czyli oferta dostępna jest dla osób powyżej 18 roku życia. Do 80 roku życia jesteśmy w stanie zaciągnąć obie pożyczki. Warunkiem uzyskania pożyczki jest również wykazanie naszego źródła dochodu. Akceptowane są takie dokumenty jak: umowa o pracę, zlecenie, emerytura oraz renta. W przypadku pożyczki ze spłatą tygodniową pożyczkodawca akceptuje również: działalność gospodarczą, zasiłek przedemerytalny czy kontrakt menadżerski.

Eurocent – Pożyczka krok po kroku

Proces składania pożyczki ratalnej w Eurocent przebiega w paru prostych krokach. Pierwszym z nich jest wejście na oficjalną stronę pożyczkodawcy i tam znalezienie krótkiego formularza kontaktowego, który trzeba dokładnie wypełnić. Będzie to trwało maksymalnie 2 minuty. Po wysłaniu zgłoszenia czekamy na kontakt konsultanta w celu umówienia nas na spotkanie zapoznające się z warunkami umowy. Ustalamy konkretny termin spotkania i czekamy na przedstawiciela firmy. W naszym domu odbędą się wszystkie formalności, począwszy od zaciągnięcia pożyczki, po podpisanie umowy. Na należności musimy czekać maksymalnie do 48 godzin od momentu podpisania umowy.

Eurocent – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Reprezentatywny przykład zaciągnięcia pożyczki w Eurcent: kwota pożyczki 900 zł; czas spłaty zobowiązania 12 miesięcy; RRSO 156,99%; oprocentowanie 10%; koszty dodatkowe (odsetki, opłaty, prowizje i marże, ubezpieczenie) 544,49 zł, całkowita kwota do zapłaty 1 444,49 zł, rata kredytu 120,37 zł miesięcznie.

Eurocent – Opinie

Firma Eurocent jest uzupełnieniem luki na rynku pożyczek dla osób, które nie spełniają wysokich wymagań banków i innych instytucji finansowych. Proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się za pośrednictwem strony internetowej, gdzie znajduje się dokument przeznaczony dla potencjalnego pożyczkobiorcy. Formularz zawiera jedynie niezbędne pola, a jego wypełnienie – według informacji przekazanej przez Eurocent pożyczki – zajmuje dwie minuty. Klienci oceniają pracę doradców jako profesjonalną, bezproblemową i przyjemną. Natomiast wszelkie procedury związane z wnioskowaniem o pożyczkę oraz składaniem potrzebnej dokumentacji przebiegają szybko, jednak na etapie procesu weryfikacji wniosku należy uzbroić się w cierpliwość. Informacje dotyczące harmonogramu spłat są przedstawiane w jasny, precyzyjny sposób. Warto podkreślić, że zgodnie z informacjami udzielanymi przez pożyczki Eurocent istnieje możliwość przedterminowej spłaty należności, która nie wiążę się z dodatkowymi kosztami. Według Eurocent pożyczki opinie, możliwość obsługi w miejscu zamieszkania klienta stanowi udogodnienie dla osób starszych lub preferujących zawieranie umowy “bez wychodzenia z domu”. Dodatkowym atutem jest dostosowanie interfejsu do potrzeb użytkownika. Nazwa firmy oraz jej Eurocent symbol pomagają w łatwej identyfikacji, opartej na systemie skojarzeń. Jednak niektórzy klienci sugerując się słowem Eurocent, spodziewają się raczej informacji na temat przelicznika euro cent na zł.

Eurocent – Dodatkowe informacje

W kwietniu 2018 roku na wielu portalach branżowych zaczęły pojawiać się artykuły zatytułowane: Eurocent upadłość. Mianowicie 20 kwietnia zostały wydane informacje na temat upadłości likwidacyjnej spółki Eurocent. Co to oznacza dla pożyczkobiorców? Istnieją dwa scenariusze. Firma może zostać przejęta przez inną. Wówczas umowa zawarta z poprzednią instytucją nadal obowiązuje, a zmienia się jedynie podmiot, któremu należy spłacać zobowiązania finansowe, numer rachunku lub ewentualnie opłaty. Jeśli nie dojdzie do przejęcia, aktywne portfele zostają sprzedane. Jednak w tym przypadku procedura  spłaty zadłużenia – pod warunkiem dotrzymywania terminów – również nie ulega zmianie.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Eurocent zostaw swoją opinię.

2 komentarze

Agnieszka

proszę o kontakt

00 Odpowiedz
Ewa

Firma eurocent jest Firma godna do polecenia znajomym i rodzinie nie pobierają zbyt wysokich odsetek

20 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
eurocent logo
2000zł - 20000zł
Kwota
3 - 48 miesięcy
Okres
Podobne oferty do Eurocent
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: