Lendico recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Lendico to serwis, który pośredniczył pomiędzy inwestorami a pożyczkobiorcami. Firma działała na polskim rynku od 2014 roku. Po raz pierwszy pojawiła się na terenie Hiszpanii oraz w Niemczech w 2012 roku. Firma została wykreślona z rejestru przedsiębiorców w 2018 roku. Od tego czasu nie świadczy już usług pożyczkowych.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Lendico - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Rakowiecka 30a, 02-528 Warszawa
TelefonTelefon: 22 390 90 77
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: pomoc@lendico.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Lendico Poland Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000371919
NIP: 5252494613
REGON: 142708217

Zalety i wady firmy Lendico

Lendico – Pożyczki przez internet

W Lendico klienci mają możliwość zaciągnięcia pożyczki ratalnej do 50000 zł. Również na korzystaniu z platformy zyskują inwestorzy, którzy udzielając pożyczek, mogą pomnożyć swoje oszczędności. To pożyczkobiorca określa kwotę pożyczki, czas jej spłaty oraz wysokość oprocentowania, jakie będzie musiał zwrócić inwestorowi. Lendico Bank sprawdza swoich klientów w bazach KRD oraz BIG Infomonitor. Osoba zainteresowana pożyczką zobowiązana jest do wpisania celu, na jakie chce przeznaczyć uzyskane pieniądze. Użytkownicy najczęściej wydają pieniądze na: konsolidację zadłużenia, remont mieszkania, elektronikę oraz leczenie.

Lendico – Ogólne warunki

Warunkiem zaciągnięcia Lendico pożyczki jest pełnoletność pożyczkobiorcy, jak również posiadanie polskiego obywatelstwa. Osoba taka nie może przekraczać 70 roku życia. Taka została wyznaczona górna granica wieku klienta. Użytkownik musi posiadać własne, aktywne konto bankowe, na które zostaną przelane pieniądze. Z naszego konta bankowego, będziemy zobowiązani na wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 grosza. Pożyczkę uzyskamy jedynie, gdy przejdziemy prawidłowo cały proces weryfikacyjny.

Lendico – Pożyczka krok po kroku

Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby uzyskać pożyczkę na www.lendico.es. Proces wygląda podobnie jak w instytucjach pozabankowych. Wystarczy wejść na stronę firmy oraz kliknąć “wnioskuj o pożyczkę”. Automatycznie zostaniemy przekierowani na stronę z formularzem, który będziemy zobowiązani wypełnić. Ustawiamy kwotę pożyczki oraz czas spłaty zobowiązania. Po wypełnieniu wszystkich danych wysyłamy pożyczkę do weryfikacji. Decyzja o przyznaniu pożyczki jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. Musimy wykonać jedynie przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza, który obowiązkowo musi wypłynąć z naszego własnego rachunku bankowego. Kolejno musimy również złożyć odpowiednie dokumenty, takie jak: trzymiesięczny wyciąg bankowy czy odcinki wypłaty. Jeżeli przejdziemy cały proces pomyślnie nasz projekt pojawi się na głównej stronie Lendico. Czas oczekiwania na inwestora wynosi 14 dni. Jeżeli nasza pożyczka Lendico znajdzie się zainteresowanie wśród inwestorów, na nasze konto zostaną wpłacone pieniądze.

Lendico – Koszty pożyczki

Koszty dodatkowe w Lendico, to między innymi:

  • Opłata rejestracyjna 1 grosz
  • Oprocentowanie 2,5% – 5%
  • RRSO od 9,78%
Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Lendico zostaw swoją opinię.

1 komentarz

Robert

dzień dobry potrzebuję pożyczki w wysokości 5000 zł.Prosze o kontakt

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
lendico logo
Podobne oferty do Lendico
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: