Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Lendico

2.75
4 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 50 000 zł
Weź pożyczkę
w Lendico

Lendico - Opinie

Lendico SA to serwis, pośredniczący pomiędzy inwestorami a pożyczkobiorcami. Firma działa na polskim rynku od 2014 roku. Po raz pierwszy pojawiła się na terenie Hiszpanii oraz Niemczech w 2012 roku.

Lendico - Pożyczki przez internet

W Lendico klienci mają możliwość zaciągnięcia pożyczki ratalnej do 50000 zł. Również na korzystaniu z platformy zyskują inwestorzy, którzy udzielając pożyczek, mogą pomnożyć swoje oszczędności. To pożyczkobiorca określa kwotę pożyczki, czas jej spłaty oraz wysokość oprocentowania, jakie będzie musiał zwrócić inwestorowi. Lendico Bank sprawdza swoich klientów w bazach KRD oraz BIG Infomonitor. Osoba zainteresowana pożyczką zobowiązana jest do wpisania celu, na jakie chce przeznaczyć uzyskane pieniądze. Użytkownicy najczęściej wydają pieniądze na: konsolidację zadłużenia, remont mieszkania, elektronikę oraz leczenie.

Lendico - Ogólne warunki

Warunkiem zaciągnięcia Lendico pożyczki jest pełnoletność pożyczkobiorcy, jak również posiadanie polskiego obywatelstwa. Osoba taka nie może przekraczać 70 roku życia. Taka została wyznaczona górna granica wieku klienta. Użytkownik musi posiadać własne, aktywne konto bankowe, na które zostaną przelane pieniądze. Z naszego konta bankowego, będziemy zobowiązani na wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 grosza. Pożyczkę uzyskamy jedynie, gdy przejdziemy prawidłowo cały proces weryfikacyjny.

Lendico - Pożyczka krok po kroku

Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby uzyskać pożyczkę na www.lendico.es. Proces wygląda podobnie jak w instytucjach pozabankowych. Wystarczy wejść na stronę firmy oraz kliknąć “wnioskuj o pożyczkę”. Automatycznie zostaniemy przekierowani na stronę z formularzem, który będziemy zobowiązani wypełnić. Ustawiamy kwotę pożyczki oraz czas spłaty zobowiązania. Po wypełnieniu wszystkich danych wysyłamy pożyczkę do weryfikacji. Decyzja o przyznaniu pożyczki jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. Musimy wykonać jedynie przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza, który obowiązkowo musi wypłynąć z naszego własnego rachunku bankowego. Kolejno musimy również złożyć odpowiednie dokumenty, takie jak: trzymiesięczny wyciąg bankowy czy odcinki wypłaty. Jeżeli przejdziemy cały proces pomyślnie nasz projekt pojawi się na głównej stronie Lendico. Czas oczekiwania na inwestora wynosi 14 dni. Jeżeli nasza pożyczka Lendico znajdzie się zainteresowanie wśród inwestorów, na nasze konto zostaną wpłacone pieniądze.

Lendico - Koszty pożyczki

Koszty dodatkowe w Lendico, to między innymi:

 • Opłata rejestracyjna 1 grosz
 • Oprocentowanie 2,5% – 5%
 • RRSO od 9,78%
Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

Lendico - Dane firmy

 • +48 48 22 3 909 077
 • pomoc@lendico.pl
 • Spółka Lendico Poland Sp. z o.o., Siedziba Adresa: Rakowiecka 30a, 02-528 Warszawa. NIP: 5252494613 REGON: 142708217 KRS: 0000371919.
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 9.00 – 18.00

Zalety

 • Wysoka kwota pożyczki
 • Długi okres kredytowania

Wady

 • Sprawdza klientów KRD i BIG Infomonitor
 • Długi czas oczekiwania na pieniądze
 • Czas weryfikacji 24 godziny

Ocena

2.75 (55%)
4 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.