2.4333333333333 6

Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

iCredit

2.43
6 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 5 000 zł
Weź pożyczkę
w iCredit

iCredit - Opinie

Pożyczki ratalne z dostawą do domu klienta oferuje już coraz mniej firm na rynku polskim. Jedną z takich instytucji pozabankowych jest iCredit, który w swojej ofercie posiada pożyczki maksymalnie do kwoty 5000 zł.

Firma iCredit działa na terenie Polski od 2014 roku. Klienci firmy mają do wyboru dwa produkty. Mogą zaciągnąć standardową pożyczkę ratalną lub spersonalizowaną dla emerytów.

iCredit - Pożyczki przez internet

Oferta standardowa, którą oferuje iCredit jest skierowana do osób szukających pożyczek ratalnych do 5000 zł. Historia kredytowa klientów nie jest sprawdzana, dlatego osoby mające na swoim koncie zadłużenie w innej instytucji lub widniejące w bazach dłużników mogą również uzyskać pożyczkę w iCredit. Firma jedynie oczekuje od swoich pożyczkobiorców dokumentów pozwalających zweryfikować nasze stałe dochody. Może być to np. umowa o pracę lub zlecenie. Proces podpisania umowy, jak również spłaty zobowiązania, jest przeprowadzany w domu klienta. Musimy pamiętać, że wiąże się to z częstymi wizytami przedstawiciela firmy. Druga oferta skierowana jest do emerytów. W tym wypadku osoby takie mogą przedstawić, jako źródło dochodów np. dokument przedstawiający przyznanie renty.

iCredit - Ogólne warunki

Warunkiem uzyskania pożyczki w iCredit jest obywatelstwo polskie oraz posiadanie stałego miejsca zamieszkania w miejscowościach, na których działa firma. Na serwisie przedstawiona jest mapa aktualnych miejsc, gdzie znajdują się stacjonarne biura iCredit. Znajdują się one m.in. w: Kielcach, Krakowie, Częstochowie, Katowicach, Opolu, Łodzi, Wałbrzychu oraz we Wrocławiu. Obowiązkowo, pożyczkobiorca musi udokumentować swoje źródła dochodów. Może to być renta lub umowa o pracę w zależności, o który rodzaj pożyczki się stara. Firma nie sprawdza swoich pożyczkobiorców w bazach dłużników. Oczywiście, jak w każdym przypadku klient musi być osobom pełnoletnią, posiadającą ważny dowód tożsamości.

iCredit - Pożyczka krok po kroku

Zaciągnięcie pożyczki w iCredit jest możliwe w dwóch prostych wariantach. Możemy założyć formularz kontaktowy, który dostępny jest na stronie firmy i czekać na kontakt z konsultantem. Drugą opcją jest skontaktowanie się na infolinię firmy: + 48 221 221 100 i ustalenie daty wizyty przedstawiciela firmy w dogodnym dla nas miejscu. Zazwyczaj cały proces podpisania umowy oraz dostarczenia pieniędzy jest realizowany w domu pożyczkobiorcy. Samo spotkanie z agentem, nie zobowiązuje od razu do podpisania umowy. Pamiętajmy o dokładnym prześledzeniu umowy oraz doinformowaniu się o kosztach dodatkowych, które musimy ponieść za cały proces zaciągnięcia pożyczki ratalnej w iCredit. Pożyczkodawca informuje na stronie, że wizyta przedstawiciela w domu klienta jest całkowicie darmowa. Jednakże, w reprezentatywnym przykładzie kosztów, znajdziemy informacje, że obowiązkowe są opłaty, które ponosi klient za dostarczenie do jego domu wniosku o przyznanie pożyczki (399 zł), oraz opłaty za dostarczenie rat pożyczki (299 zł).

iCredit - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład kosztów pożyczki iCredit: kwota pożyczki – 1000 zł; oprocentowanie stałe roczne – 9%; umowa na – 107 tyg.; wysokość rat w tygodniach 1-19 – 82,42 zł wysokość rat w tygodniach 20 75,99 zł, wysokość rat w tygodniach 21-107 0,05 zł; opłata za dostarczenie wniosku do miejscu zamieszkania i jego odbiór – 399 zł; opłata za dostarczenie rat pożyczki – 229 zł; RRSO 2980%; łącznie do spłaty – 1860 zł.

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

iCredit - Dane firmy

 • +48 221 221 100
 • bok@icredit.pl
 • iCredit Sp. z o.o., ul. Orla 13 lok. 10, 90-317 Łódź.
  NIP 5213664459
  KRS 0000495693

Zalety

 • Wysoka kwota pożyczki do 5000 zł
 • Pożyczka dostępna dla emerytów

Wady

 • Wysokie dodatkowe koszty pożyczki
 • Oferta dostępna tylko na terenie wybranych miejscowości
 • Wysokie RRSO
 • Brak promocji
 • Brak informacji o ilości rat

Ocena

2.43 (48.6%)
6 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *