iCredit recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
46%

iCredit posiada w swojej ofercie dwa produkty. „iCredit Tygodniowy” oraz „iCredit Senior”. Ta pierwsza opcja, to pożyczka do 11 500 zł ze spłatą rozłożoną na tygodniowe raty. Drugi produkt firmy jest przeznaczony dla emerytów i rencistów. W tym przypadku spłata odbywa się w miesięcznych ratach, a pożyczyć można maksymalnie 8 500 zł. Firma iCredit działa na terenie Polski od 2014 roku.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

iCredit - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Orla 13 lok. 10, 90-317 Łódź
TelefonTelefon: 221 221 100
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: bok@icredit.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy iCredit Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000495693
NIP: 5213664459
REGON: 14705402200000

Zalety i wady firmy iCredit

iCredit – Pożyczki przez internet

Oferta standardowa, którą oferuje iCredit jest skierowana do osób szukających pożyczek ratalnych do 5000 zł. Historia kredytowa klientów nie jest sprawdzana, dlatego osoby mające na swoim koncie zadłużenie w innej instytucji lub widniejące w bazach dłużników mogą również uzyskać pożyczkę w iCredit. Firma jedynie oczekuje od swoich pożyczkobiorców dokumentów pozwalających zweryfikować nasze stałe dochody. Może być to np. umowa o pracę lub zlecenie. Proces podpisania umowy, jak również spłaty zobowiązania, jest przeprowadzany w domu klienta. Musimy pamiętać, że wiąże się to z częstymi wizytami przedstawiciela firmy. Druga oferta skierowana jest do emerytów. W tym wypadku osoby takie mogą przedstawić, jako źródło dochodów np. dokument przedstawiający przyznanie renty.

iCredit – Ogólne warunki

Warunkiem uzyskania pożyczki w iCredit jest obywatelstwo polskie oraz posiadanie stałego miejsca zamieszkania w miejscowościach, na których działa firma. Na serwisie przedstawiona jest mapa aktualnych miejsc, gdzie znajdują się stacjonarne biura iCredit. Znajdują się one m.in. w: Kielcach, Krakowie, Częstochowie, Katowicach, Opolu, Łodzi, Wałbrzychu oraz we Wrocławiu. Obowiązkowo, pożyczkobiorca musi udokumentować swoje źródła dochodów. Może to być renta lub umowa o pracę w zależności, o który rodzaj pożyczki się stara. Firma nie sprawdza swoich pożyczkobiorców w bazach dłużników. Oczywiście, jak w każdym przypadku klient musi być osobom pełnoletnią, posiadającą ważny dowód tożsamości.

iCredit – Pożyczka krok po kroku

Zaciągnięcie pożyczki w iCredit jest możliwe w dwóch prostych wariantach. Możemy założyć formularz kontaktowy, który dostępny jest na stronie firmy i czekać na kontakt z konsultantem. Drugą opcją jest skontaktowanie się na infolinię firmy: + 48 221 221 100 i ustalenie daty wizyty przedstawiciela firmy w dogodnym dla nas miejscu. Zazwyczaj cały proces podpisania umowy oraz dostarczenia pieniędzy jest realizowany w domu pożyczkobiorcy. Samo spotkanie z agentem, nie zobowiązuje od razu do podpisania umowy. Pamiętajmy o dokładnym prześledzeniu umowy oraz doinformowaniu się o kosztach dodatkowych, które musimy ponieść za cały proces zaciągnięcia pożyczki ratalnej w iCredit. Pożyczkodawca informuje na stronie, że wizyta przedstawiciela w domu klienta jest całkowicie darmowa. Jednakże, w reprezentatywnym przykładzie kosztów, znajdziemy informacje, że obowiązkowe są opłaty, które ponosi klient za dostarczenie do jego domu wniosku o przyznanie pożyczki (399 zł), oraz opłaty za dostarczenie rat pożyczki (299 zł).

iCredit – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Reprezentatywny przykład kosztów pożyczki iCredit: kwota pożyczki – 1000 zł; oprocentowanie stałe roczne – 9%; umowa na – 107 tyg.; wysokość rat w tygodniach 1-19 – 82,42 zł wysokość rat w tygodniach 20 75,99 zł, wysokość rat w tygodniach 21-107 0,05 zł; opłata za dostarczenie wniosku do miejscu zamieszkania i jego odbiór – 399 zł; opłata za dostarczenie rat pożyczki – 229 zł; RRSO 2980%; łącznie do spłaty – 1860 zł.

iCredit – Opinie

Icredit zbiera całkiem pozytywne opinie wśród klientów. Icredit posiadająca siedzibę w Łodzi udziela szybkich pożyczek z dostawą do domu? Co to oznacza? W Icredit kontakt z klientem odbywa się według dwóch procesów. Pierwszym będzie sprawdzenie serwisu, gdzie znajdziemy najpotrzebniejsze informacje o firmie i ich produktach finansowych. Obecnie Icredit oferuje swoim klientom elastyczną pożyczkę, pożyczkę „iCredit emeryt” dopasowaną do potrzeb emerytów i rencistów, „Icredit premium” to z kolei produkt przeznaczony dla stałych klientów oraz znajdziemy też pożyczkę „Emeryt Premium”. Niestety, nawet jeśli wpiszemy w wyszukiwarce „icredit kalkulator” na stronie internetowej firmy próżna nam będzie szukać kalkulatora kosztów opartego np. na znanych wirtualnych suwakach, które stosują inne firmy pożyczkowe i które są bardzo pomocne w sprawdzeniu kosztów i wyborze czasu spłaty oraz kwoty wnioskowanej pożyczki. Trzeba przyznać, że Icredit jest dużą firmą zatrudniającą sporą kadrę pracowników, nie dziwią więc częste wyszukiwania typu icredit praca opinie wśród osób zainteresowanych pracą w Icredit. W Icredit możemy spróbować swoich sił jako doradcy kredytowi i agenci terenowi, ponieważ w Icredit drugim elementem wniosku o pożyczkę jest skontaktowanie się z biurem obsługi klienta, które wysyła do naszego domu agenta terenowego. Ten podczas spotkania przedstawia nam szczegółowo ofertę oraz jej warunki, a następnie po podpisaniu umowy może od razu przekazać nam gotówkę.  

Mimo iż siedziba firmy Icredit znajduje się w Łodzi, oddziały firmy znajdziemy w wielu miastach w Polsce. Gdy przyjrzymy się mapie stacjonarnych oddziałów firmy możemy wymienić między innymi miasta takie jak: Icredit Katowice, Icredit Wrocław Wałbrzych, Częstochowa, Kielce. Icredit działa również w Krakowie i Opolu, a także mniejszych miastach powiatowych. 

Pytania i odpowiedzi

Czy w iCredit można dostać pożyczę z komornikiem na koncie?

Firma deklaruje, że do każdej sytuacji podchodzi indywidualnie i nie skreśla z góry żadnego klienta. W związku z tym możliwe jest tu otrzymanie pożyczki nawet z komornikiem.

Czy obowiązuje tu opłaca za rozpatrzenie wniosku pożyczkowego?

Rozpatrzenie wniosku o pożyczkę w iCredit jest zawsze całkowicie bezpłatne.

Skąd będę wiedzieć, że dana osoba naprawdę jest pracownikiem iCredit?

Przed wizytą doradcy domowego zostaniesz poinformowany telefonicznie lub osobiście o personaliach osoby zajmującej się obsługa twojej pożyczki.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy iCredit zostaw swoją opinię.

82 komentarze

Anna

Super firma i credit. naprawdę polecam wszystkim każdy narzeka niewiem czemu ? Przekonałam się że pakiety są ok

00 Odpowiedz
Anna

Super firma i credit.

00 Odpowiedz
Edyta

Nie polecam .
Pani Magdalena T. że Skierniewic pod moją nieobecność poinformowała osoby trzecie o mojej pozyczce.
Po za tym wciskają jakieś pakiety medyczne po 6 tys o niczym nie informując.

00 Odpowiedz
Anna W...

Dla mnie zawsze było ok jestem klientem tej firmy od kilku lat i zawsze w porządku. Tylko no wiadomo ,że jak się nie płaci to w każdej firmie są kłopoty, też ostatnio mam problemy ze spłata ,ale pani kierownik że Rzgowska 62 jest ok

00 Odpowiedz
Klientka

prawda tydzień się spóźniłam to pani kierownik przyjechala nakrzyczała.Zadzwonila do swojego przełożonego który przez telefon także krzyczał

00 Odpowiedz
pomoc

słuchajcie!! jesli macie problem od razu dzwońcie do Rzecznika Finanowego!! a jak strasza do do prokuratury! bez zastanawiania się!

00 Odpowiedz
Ona on

Witam otrzymalam pozyczke od Icredit przyznano mi 1100zl w czym odciagnela mi doradczyni 500zl jakiegos pakietu zdrowotnego iż ja nie zgadzalam sie na zadne dodatkowe pakiety???

00 Odpowiedz
  Anonim

  Dokładnie… Masakra… Nikomu nie polecam… Bandyci i oszuści… 😠

  20 Odpowiedz
  Pattttka

  możesz odstąpić od tego pakietu medycznego, w dokumentach jest formularz odstapienia

  00 Odpowiedz
Anonim

Najgorsza firma jaka chyba jest. Do Pani która przychodzi, nic zarzucić nie mogę. Zalegam dwie raty ale byłem ugadany, że ktoś przyjdzie w wielka sobotę i zapłacę zaległe i obecna. Wstępnie jestem umówiony na zapłatę jutro rano. Windykator dziś do mnie zaczął wydzwaniać i straszyć że jak nie zapłacę, to zabiorą mi całą pensje od pracodawcy i wtedy dopiero będę miał. Darł sie na mnie przez telefon aż chyba jego dziecko zaczęło płakać była to godzina wieczorna wiec musiał być w domu. Że mnie załatwi, jak nawet zapłacę jutro to przy kolejnych ratach (4 zostały) i się spóźnię jeden dzień to też mi zabiorą całe miesięczne wynagrodzenie. Twierdził ze zalegam 5 a tak naprawdę to 2 Jeden wielki skandal! Rozumiem jakbym wziął i nie płacił ale dali mi tygodniowe raty gdzie chciałem miesięczne. Jeszcze przed świetami myślałem ze po spłacie może wezmę kolejna No super pani mnie obsługuje ale facet z windykacji całkowicie zepsuł moja opinie o firmie. Pierwszy i ostatni raz! I nie polecam Toruń

00 Odpowiedz
Eliza

Odpuścić. W razie nachodzenia dzwonić po policję. Proszę się bue bać. Nie mają prawa nachodzić i zastraszać

00 Odpowiedz
Anna

Ja też będę miała z nimi z tego co wnioskuję problemy.Ktore już się zaczęły już było pierwsze zastraszanie i tylko czekam co będzie dalej.

00 Odpowiedz
  Irena

  Ma dziesięciodniowe opóźnienie w niedoplacie 100 zł . Dziś zadzwonila do mnie pani , która powiedziała że przyjedzie do mnie windykator i mam miec te 100 zł . Skąd wezme to ją nie obchodzi. Place miesięcznie 251 zl . Do tej pory placilam regularnie . W tym miesiacu mam lekki poślizg .pani z centrali nie chciała słuchać moich próźb . Mam miec pieniądze i koniec . Ja wiem ze jak się pożycza to trzrba oddac . Ale od nich zadnego zrozumienia . Chciała zaplacic przy nastepnej racie . Pani powiedziała, ze dzis mam zaplacic windykatorowi i koniec . Takich bezdusznych ludzi , to dawno nie widziałam

  00 Odpowiedz
Paweł

mam ten sam problem czy to można zgłosić do firmy jako skarge

10 Odpowiedz
Monika

Nie polecam !!!
oszuści i bandyci!!!
Grożą i zastraszają, nękają codziennie.
Najlepiej odrazu zgłosić sprawę na policję i do prokuratury.
Bezwzględni.
To oszuści a nie firma.

3-1 Odpowiedz
Monika

Witam czy jeśli się spuznilam z ratami z powodu spraw osobistych rodzinnych to czy oni mogą ściągnąć pieniądze z 500+ alimentów ? Bo dziś tak mnie straszono

00 Odpowiedz
  Ola

  Oczywiście że nie mogą to są pieniądze na dzieci i one są nieściągalne .Komornik ma prawo cokolwiek zabrać i ściągnąć a nie firma pożyczkowa.

  00 Odpowiedz
  Zołza

  Mam taki sam problem gdyż pani która udzieliła zastrasza zabraniem mi pieniędzy z mopsu na dzieci gdzie jedno jest chore przez powikłania przy porodzie tylko żyje z tych pieniędzy co mogę zrobić bo z tym babskiem nie da się rozmawiać

  00 Odpowiedz
Anna

Mam pytanie. Dodatkowo wcisnieto mi jakiś pakiet medyczny. Czy mogę od niego odstąpić?

00 Odpowiedz
A

Tak jak wiele osób tutaj miałam ten sam problem z pożyczka byłam nękana zastraszana przez panią kierowników telefonicznie ze będzie się kontaktowała z połowa mojej rodziny o moich długach do momentu aż przestałam całkowicie Odbierac telefony odczytywać smsy i otwierać drzwi po jakimś czasie dotarła do mnie nowa pani kierownik pani A.H cudna kobieta zrozumiała cała moja sytuacje na spokojnie przy stole opracowaliśmy nowy plan spłaty według moich możliwości i raty stały się milsze spokojniejsze pożyczka została uregulowana bez najmniejszych problemów nawet w przypadku jakiegoś małego poślizgu pani A podchodzi z wyrozumiałością więcej takich kierowników a na 100%firma miałaby lepsza renomę i lepsze wyniki spłat kredytów pozdrawiam serdecznie rejon Piekary Slaskie 😊

10 Odpowiedz
  Marek

  Pani kierownik rejonowa żeby zemscic się za klutnie zemną wycofała pożyczkę mojego brata ta osoba nie powinna być na takim stanowisku

  00 Odpowiedz
    Krystyna

    za co pozew Dla mnie są ok tylko z tymi pakietami trochę problemów jest to chyba nie mam zaczczeżeń

    00 Odpowiedz
  Ania

  Czy działacie na terenie wielkopolski

  00 Odpowiedz
Kunekunda

Masakra. Wciskają dodatkowe płatne pakiety o wartości pow. 1000 zł. Można odstąpić w ciągu 14 dni i muszą zwrócić.

4-1 Odpowiedz
  Krzysztof

  Oddali ci zwrot jak zrezygnowałeś z pakietu

  0-1 Odpowiedz
   Karolina

   Witam. Pierwsza pozyczka zostala przeze mnie wzieta w lipcu tego roku. Nastapilo refinansowanie i podpisanie kolejnej umowy. Doradca na terenie Skierniewice Pani Magdalena T nie zostawila umowy podpisanej przeze mnie , ktora jest dowodem zawarcia pozyczki. Zataila pakiet medyczny w wysokosci 1000 zl z ktorego nie mozna zrezygnowac po 14 dniach. Raty splacane byly regularnie co do dnia. Nagle po 3 dniowym opoznieniu Pani Dorota Z wydzwania , wypisuje dziwne wiadomosci majace na celu zastraszenie. Wymusza wplacenie 2 a nie 1 raty. Uzywa wyrazen BY NIE ROBIC Z NIEJ DEBILA . POLITYKA firmy opiera sie na bandycyzmie. Nie mam zamiaru na to przystawac. Wszelkie nekania przez firme beda zgloszone na policje. Brak mozliwosci zamrozenia raty , jak w kazdej innej firmie czy banku nie daje klientowi mozliwosci zadnego zabezpieczenia i spokojnego splacania pozyczki mimo wczesniejszych regularnych wplat. Firma oferuje mozliwosc splaty internetowej i z takiej chce korzystac a nie byc zastraszana przez pseudo bandytow.

   00 Odpowiedz
   Krystyna

   Nigdy nic nie oddali a powinni odać? a jak wcześniej spłaciłam to nie to nie należy się jakaś kasa .

   ?

   Nigdy nic nie oddali widać

   00 Odpowiedz
  Nie ważne

  wnioskowałem o 2 tysiące a wypłacili 500 złoty marnie to widze

  00 Odpowiedz
Lala

Jeden wielki syf, Kielce kierownik Adrian, zastrasza wydzwania, teroryzuje szok! Bardzo żałuję nigdy więcej! Spłacam ten syf i idę na policję, mam wiadomości i nagrane rozmowy.

7-3 Odpowiedz
  Klient

  zwrot idzie na spłatę rat i powinno go być około 2500

  00 Odpowiedz
   Krystyna

   Ale w gruncie rzeczy to nie ma się do czego Przyczepić. My z moim Mężem bierzemy i takich problemòw nie ma ty decydujesz jaka rata i teraz też podpisałam nową umowę. Ale była zbyt duża rata i rozwiązałam umowę z Pomocą kogoś oczywiście kto pożyczył poprostu kase

   00 Odpowiedz
Niutka

Samo podpisanie umowy jak ze Strasznego filmu. 4 dni, dwie Panie przedstawicielki, obie kierowniczki. Gdyby nie moja determinacja i telefon do centrali, pewnie jeszcze dzisiaj byłabym zwodzona. Nie wiem czy takie „docieranie” klienta to polityka firmy czy brak profesjonalizmu obsługi. Dla mnie przy RSO prawie 300% takie traktowanie klienta jest dziwne. W końcu, po drugim wypełnieniu wniosku otrzymałam zaniżoną pożyczkę. Podwójnie zaniżoną-o 100zł niższą i o 400zł i o o 400 mniej na jakąś opiekę medyczną. Z 1200 wnioskowanej a 1100 przyznanej dostałam 700, Po raz pierwszy spotykam się z taką metodą działania. A, zapomniałam o jeszcze jednym dziwactwie nigdzie więcej niespotykanym: data wpłacania raty jest ruchoma -raz 15 raz 13 a i inne są, a co. Rzecz w tym, że ja dostaję emeryturę na 20. Nasuwa się pytanie czym się kierują? Może za te 4dni naliczą sobie pieniążki. Bo,,że to ma jakiś cel to jasne. Tyle o icredit. Wzięłam tę pożyczkę bo musiałam, ale po poznaniu ich funkcjonowania jest to mój pierwszy i ostatni raz.

5-1 Odpowiedz
Toruńczyk

Mam w tej firmie 4 pożyczkę. Spłaty 3 pierwszych szły bez problemów, przy 4 były opóźnienia sięgające 30dni. Nie było żadnego kłopotu – całą sytuację zgłosiłem swojemu przedstawicielowi oraz kierownikowi. Dodatkowo powiedziałem wszystko zgodnie z prawda na infolinii.
Zaległość rozłożyłem na mniejsze raty, które dopłacałem do bieżących rat. Jeżeli klient jest uczciwy, mówi jak wygląda jego sytuacja nie ma żadnych kłopotów.

3-2 Odpowiedz
  Krystyna

  Tak można się jakaś dkgadać. A jak by to tak dawali nikt by im nie odawał to by był nie zły Bałagan. zawszę pod naszym dachem są milę widzenia to wcześniejszym tel

  00 Odpowiedz
Sabina

najgorsza firma pożyczkowa na świeci ludzie ostrzegam was nie bierzcie u nich pożyczki .Bardzo nie miły kierownik rejonowy nie dajcie się nabić w butelkę

2-1 Odpowiedz
  elo

  a może trzeba płacić jak się pożyczyło?

  3-1 Odpowiedz
   Liwia

   Pożyczyłam 700zł.. do ręki dostałam 400. 300 zł to opłata za wzięcie pożyczki. Jakaś kpina.

   00 Odpowiedz
Xyz

Ja nie narzekam, mam już 5 pazyczke u nich, płace zawsze na czas to nie mam problemów, z infolinia też nie ma problem zawsze odbierają telefony

2-1 Odpowiedz
  Marlena

  Nie polecam, Przedstawilcielka z okregu skierniewic P. M. TREBOSZKA wziela ode mnie dokumenty gdzie ja zrezygkowalam z tej pożyczki a ona do dnia dzisiejszego nie oddala mi tych dokumentów..

  10 Odpowiedz
   Jolanta

   Z powodów osobistych miałam problemy w placrniu rat. Multum telefonów. różnych numerów, naklejanie naklejek na drzwiach. Dzisiaj przyszła przedstawicielka zadzwoniła domofonem że niby ulotki,lczywiscie kłamstwem to było, połączyła mnie z kierownikiem nie chciała podać nazwiska tylko imię podała ze to p. Piotr , był bardzo niemiły, krzyczał przez telefon bo mam wpłacać całe raty, w tej chwili nie jestem w stanie spłacać całych rat,ale kierownik nie rozumie tego. Czytając opinie klientów dużo osób jest nie zadowolonych z Firmy ICredit. Komentarz mój dotyczy Firmy w Łodzi ul. Rzgowska 62.

   10 Odpowiedz
Wściekła

Gdybym mogła nigdy bym nie wzięła tej pożyczki i z tej firmy. Infmuje dział płatności że nastały problemy zdrowotne i zakład mie zwolnił pani spisuje notatkę blokuje żeby nie dzwonili a dzisiaj pań widykator dzwoni grozi że mam zapłacić pożyczkę bo to on decyduje kiedy i jakie mam płacić raty tylko że infolinia wie a on nie nie daje spokoju że dzisiaj nie wplace to będzie umnie w domu i czekał tak długo aż zaplace .gdy zadam żeby zadzwonił na infolinię to go to nie obchodzi bo on otym decyduje bo to jest jego firma i on nią zadzi .tylko że tego tak nie zostawię zgłaszam sprawę na policję i mam tego owego Pana numer teł gdy pytam o dane to zasłania się że jest rodo. Najgorsza firma jaka istnieje brak słów

2-1 Odpowiedz
Monika solarska

Prawda … I credit to syf. … Juz naszczescie splacilam ale to co z nimi przezylam …. Nie polecam … Bocian super pozyczki…

2-1 Odpowiedz
Basia

Unikać tej firmy i omijać szerokim łukiem , są bardzo Ale bardzo mili jak na czas spłacasz raty , opóźnienie kilku dniowe skutkuje tym ze nie ma życia . Zamieniają się w hieny .Dzwonienie kilkanaście razy dziennie zastraszanie przyklejania na drzwiach wielkiej czerwonej kartki z informacją ze jesteś dłuźnikiem. Moźe ktoś w końcu powinien zrobić porządek z tą firmą bo to co oni wyprawiają oscyluje na granicy przestępstwa.

2-1 Odpowiedz
  Kazik

  tak jak na granicy przestępstwa oscyluje nie spłacanie rat 🙂

  00 Odpowiedz
Marek

Nie polecam. Proponuję poszukać innej firmy.

10 Odpowiedz
Pokrzywdzona

Absolutnie nie polecam . Zabrali moje dokumenty ksero dowodu i cisza ani pozyczki ani wiadomości co sie z moimi dokumentami dzieje . Na infolini nikt nie odbiera ,na e-mail nikt nie odpowiada . Zglaszam sprawe na policji o wyludzenie ksera dokumentow i podpisów. Oszuści!!!!!!!!! Nie dajcie ludzie sie nabic w butelke.

20 Odpowiedz
  Zawiedziona

  Nie polecam bardzo nie profesjonalna obsługa jestem zawiedziona obsługa przez firmę to my jesteśmy klientami tej firmy a nie odwrotnie nie polecam

  30 Odpowiedz
   ...

   Masz nagrane rozmowy i idziesz na policję? Jesteś pierwsza którą zamkną. W Polsce nagrywanie rozmów jest przestępstwem, a dowody pozyskane poprzez czyn zabroniony nie mogą stanowić materiału w sprawie.

   00 Odpowiedz
Anonim

Koleżanka ma umowę a za kasa czeka już 5 dni jak człowiek się spóźnić dzień dwa to wielkie ale jest ale oni mogą mimo że koleżanka ma małe dzieci i potrzebuje pilnie na leki . W Bydgoszczy tak się dzieje ze trzeba czekać nie wiadomo ile czasu za kasa chociaż są przyznane . Szok cyrk itp brąk slow

20 Odpowiedz
Glupionaiwna

NIE POLECAM!!! Pozyczone 400 zł do spłaty ok 700, zastraszania, nękanie, kierownik obrazajacy ludzi od złodziei. Do spłaty pozostało 214 zł, nagle się dowiaduje, że 214 to kwota powstała z niby kar i do tego zadłużenie 170 zł. Coś nie halo dzwoniąc do głównej siedziby dowiaduje się, że całkowita kwota do spłaty 214 zł A kary nigdy nie naliczono! Chcieli mnie przerobić na 170 zł A najlepsze jest To, że dzień po tych informacjach z głównej siedziby, kierownik który wcześniej obrażał od złodziei i zastraszal proponuje refinans. Chorzy ludzie. Łódź

10 Odpowiedz
Beti

Ja mam już 3 pożyczkę i nie ma żadnych problemów super obsługa oraz szybkie załatwienie sprawy w Katowicach.

3-1 Odpowiedz
  Monika

  Witam Panią,ja wczoraj dzwoniłam na infolinie i dziś dzwoniła doradca od nas ze Śląska,ale teraz nie wiem z jakiego miasta jest doradca a wiec dopiero w Poniedziałek zadzwonie i się dowiem wszystkiego bo wczoraj wnioskowałam o pożyczka,Pozdrawiam.

  00 Odpowiedz
Beata s.

Firma jako taka jest ok. maja bardo drogie pozyczki ale nie mialam z nimi klopotow najwiekszym klopotem jest doradczyni ktora na poczatku jest bardzo mila zbiera informacje jak najwiecej a pozniej dla swoich korzysci materialnych sprzedaje informacje do biua zeby ktos kogo juz poznala wiecej nie dostal pozyczki

00 Odpowiedz
  Justyna

  Podpina się jest prawda same pogrusz i zastraszanie że przyśle Bułgarów pod dom , spłacę i na Policję.sam kierownik poraszka.

  00 Odpowiedz
robert

icredit to instytucja finansowa, która łupie klientów mających nikłe szanse na pożyczkę gdziekolwiek więc nie mając wyjścia idą do wyzyskiwaczy. struktura icredit jest ustawiona tak, że od kierownika w zwyż każdy łupie – doradca przynoszący raty do biura myśli, że coś właśnie zarobił – prawda jest okrutna nie ma dostępu do systemu i bardzo często kasa trafi na konto kierownika, że to niby on zebrał. podobnie jest z wnioskami za które ma 50zł btrutto a i tak kierownik, dyrektor regionalny przypisuje je sobie aby wykonać swój plan. Ta struktura to okazja czyni złodzieja a płacą biedni klienci i doradcy myślący, że coś dorobią do pensji.
Najgorsza instytucja jaka znam, a znam wiele.

0-1 Odpowiedz
Damian Cichociński

Pani kierownik z Kutna , zastraszanie wiadomościami,policja , wizytą MENAGERA , Pożyczka 400 zł z czego zabrali Mi 50 zł na rate , zero zrozumienia ,agresja , zastraszanie jeszcze kilka wiadomości i zglosze sprawę o nękanie .

00 Odpowiedz
Dominika z Krakowa

Szybko,sprawnie i bezproblemowo.Całe załatwianie trwało 22 godziny.
Z 400 zł oddać muszę 700 zł czyli nie jest tak źle.Brak dodatkowych opłat za wnioski itd.
Biorąc pożyczkę miałam świadomość że w sytuacji braku wpłat ukręcą mi głowe

2-1 Odpowiedz
Zzzzzzzbydgoszcz

Nie polecam groza nachodza zastraszaja ludzi nachodza w pracy w domu na ulicy dzwonia i pisza codziennie masakra sprawa o nekanie zgloszona na policję gdzie powiedziano ze nie jestem pierwszą osoba

00 Odpowiedz
  Pioter

  Ludzie co z wami trzeba wytoczyć im sprawę przed chwilą to samo miałem firma Kielce

  20 Odpowiedz
   Justyna

   Jak ktoś będzie odtwarzany podpinamy się

   00 Odpowiedz
Wrocław

Wzięłam jedną teraz dobralam druga zero problemów chyba co miasto to inne zwyczaje we Wrocławiu jest bez problemów i kultura.

2-1 Odpowiedz
  Ula

  Idzie odstąpić od pakietu medycznego bo nie skorzystam

  00 Odpowiedz
  Justyna

  Wlasnie są problemy… problem i już straszenie policja ale ja się ich nie boje
  To nie jest firma to jest mafia
  Nie polecam

  0-1 Odpowiedz
Izka2010

Ogólnie masakra pozyczka mega droga pani przedstawiciel zaklamana bawi sie w ganksterke pomimo terminowej splaty wymysla jakies wypowiedzenia umowy i kary byle tylko uzbierac profity do wyplaty. Nachodzi mnie w domu ze swoim gorylem. Ogolnie odradzam. Wplatalam sie i juz nie moge sie doczekac kiedy to splace. Zastanowcie sie dwa razy zanim przekroczycie drzwi biura w Czestochowie. Pozdrawiam

0-1 Odpowiedz
Gość

Pożyczka 2000 zł do spłaty 5800zl., w tym 800zł za „profesjonalne” doradztwo, 1400 za brak źyranta, 400zl za dostarczenie pożyczki do domu (wypłata była w biurze w Częstochowie) i jeszcze jakieś 200zł za zmianę dnia wypłaty (podane koszty w zaokrągleniu). Jeden dzień opóźnienia i zaczyna się nękanie. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ, POŻYCZKA U NICH WPĘDZI WAS W JESZCZE WIĘKSZE KŁOPOTY! N

4-1 Odpowiedz
Różowa Pantera

Nigdzie nie chcieli mi dać pożyczki byłam w patowej sytuacji aż przypadkowo trafiłam do biura icredit.To było niewiarygodne że na drugi dzień przywieźli mi pieniądze

2-1 Odpowiedz
  Piotr

  Zakłamana firma. Przedstawicielka kazała mi kłamać co do miejsca zamieszkania, bo niby to za dużo wypełnania. Oszuści !!!!

  0-2 Odpowiedz
pomogla_mi

Wszystko spoko, tylko szkoda, że icredit każe płacić co tydzień. Pożyczka opłacalna nie ma co narzekać. Miła obsługa, która tłumaczy, co i jak to duży plus. Pozdrawiam wszystkich, którzy mi pomogli, bo byłam zielona. Pożyczka jest super opłacalna, a ja stanęłam na nogi. To naprawdę mi pomogło. Nie wiem, co bym zrobiła.

10 Odpowiedz
Ewa

Zgadzam sie z poprzednim komentarzem.To bandziory sa.Wielu ludzi poszło na policje.Nie bierzcie pozyczki z tej firmy.Roznie jest w zyciu.Polecam provident i bociana

10 Odpowiedz
Iza

Nie polecam.Grozą obklejaja ludziom drzwi ,Znajoma stracila prace zostaly jej 3 raty tak zastraszyli dziewczyne ze poszla na policje.Walili jej do drzwi nekali telefonami i straszyli dzieci.To nie firma gotowkowa tylko bandziorstwo

20 Odpowiedz
Kamilka

Niestety pożyczka, której nie mogę polecić. Problem zaczął się w momencie, w którym potrzebowałam pieniędzy. Przeglądałam internet i znalazłam ofertę iCredit. Na początku wszystko wydawało się dobre, jednak do czasu. Mają bardzo wysokie rrso, nie ma informacji o ilości rat. Mają też dodatkowe koszty pożyczki.

00 Odpowiedz
stefania

Uwaga na doradce na Inowrocławiu,oszustka, zwolniona z inbej firmy za kradzierz gotowki

00 Odpowiedz
  Anna

  Solidna firma i credit i Pani Kierownik że Rzgowska 62 Łódź.Pozdrawiam Anna Wieczorkiewicz.

  00 Odpowiedz
Marta21

Dla wielu ludzi, to nie jest jakiś majątek, ale dla emeryta już owszem, a chialam babci pomóc. Pożyczka niby mała, ale zero informacji na temat rat. Nie wiadomo jak są oprocentowane i do tego wysokie koszty pożyczki. Jednym słowem – nie polecam.

10 Odpowiedz
Aldona

Pożyczka chwilówka już parę razy pomogła mi w życiu. Kiedyś była dla mnie sposobem na niezaplanowane wydatki, obecnie pożyczka online to sposób na szalone zakupy, o których nie powinien się dowiedzieć mój mąż. Wniosek jest dostępny w internecie, wystarczy go wypełnić i wskazać kwotę pożyczki oraz zadeklarować termin jej spłaty.

10 Odpowiedz
Tom S.

Również potwierdzam, działają bardzo agresywnie robiąc dookoła syf, grożąc. Ja już zacząłem nagrywać rozmowy.

00 Odpowiedz
Ada

Nie polecam!!! Najgorsze pozyczki.. Ich „Doradcy” wprowadzaja na poczatku w blad,nie tlumacza warunkow pozyczki.
Zaczepiaja na ulicach,wydzwaniaja 24/7!!! Pomimo iz zostala zgloszona wyprowadzka nachodza nowego lokatora.. Wyludzaja pieniadze nawet na ulicy gdy nie sa sluzbowo.. JEDEN WIELKI SYF.. ODRADZAM.. Bocian i provident polecam

0-3 Odpowiedz
  Gość

  A dla mnie Provident to całkowity syf

  2-2 Odpowiedz
   Justyna

   Nie zgadzam się,można się dogadać i przynajmniej nie grożo Bułgarami itp

   10 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
icredit logo
Podobne oferty do iCredit
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: