Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

iCredit

3.81
49 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 5 000 zł
Weź pożyczkę
w iCredit

iCredit - Opinie

Pożyczki ratalne z dostawą do domu klienta oferuje już coraz mniej firm na rynku polskim. Jedną z takich instytucji pozabankowych jest iCredit, który w swojej ofercie posiada pożyczki maksymalnie do kwoty 5000 zł.

Firma iCredit działa na terenie Polski od 2014 roku. Klienci firmy mają do wyboru dwa produkty. Mogą zaciągnąć standardową pożyczkę ratalną lub spersonalizowaną dla emerytów.

MoneyMan

iCredit - Pożyczki przez internet

Oferta standardowa, którą oferuje iCredit jest skierowana do osób szukających pożyczek ratalnych do 5000 zł. Historia kredytowa klientów nie jest sprawdzana, dlatego osoby mające na swoim koncie zadłużenie w innej instytucji lub widniejące w bazach dłużników mogą również uzyskać pożyczkę w iCredit. Firma jedynie oczekuje od swoich pożyczkobiorców dokumentów pozwalających zweryfikować nasze stałe dochody. Może być to np. umowa o pracę lub zlecenie. Proces podpisania umowy, jak również spłaty zobowiązania, jest przeprowadzany w domu klienta. Musimy pamiętać, że wiąże się to z częstymi wizytami przedstawiciela firmy. Druga oferta skierowana jest do emerytów. W tym wypadku osoby takie mogą przedstawić, jako źródło dochodów np. dokument przedstawiający przyznanie renty.

iCredit - Ogólne warunki

Warunkiem uzyskania pożyczki w iCredit jest obywatelstwo polskie oraz posiadanie stałego miejsca zamieszkania w miejscowościach, na których działa firma. Na serwisie przedstawiona jest mapa aktualnych miejsc, gdzie znajdują się stacjonarne biura iCredit. Znajdują się one m.in. w: Kielcach, Krakowie, Częstochowie, Katowicach, Opolu, Łodzi, Wałbrzychu oraz we Wrocławiu. Obowiązkowo, pożyczkobiorca musi udokumentować swoje źródła dochodów. Może to być renta lub umowa o pracę w zależności, o który rodzaj pożyczki się stara. Firma nie sprawdza swoich pożyczkobiorców w bazach dłużników. Oczywiście, jak w każdym przypadku klient musi być osobom pełnoletnią, posiadającą ważny dowód tożsamości.

wandoo

iCredit - Pożyczka krok po kroku

Zaciągnięcie pożyczki w iCredit jest możliwe w dwóch prostych wariantach. Możemy założyć formularz kontaktowy, który dostępny jest na stronie firmy i czekać na kontakt z konsultantem. Drugą opcją jest skontaktowanie się na infolinię firmy: + 48 221 221 100 i ustalenie daty wizyty przedstawiciela firmy w dogodnym dla nas miejscu. Zazwyczaj cały proces podpisania umowy oraz dostarczenia pieniędzy jest realizowany w domu pożyczkobiorcy. Samo spotkanie z agentem, nie zobowiązuje od razu do podpisania umowy. Pamiętajmy o dokładnym prześledzeniu umowy oraz doinformowaniu się o kosztach dodatkowych, które musimy ponieść za cały proces zaciągnięcia pożyczki ratalnej w iCredit. Pożyczkodawca informuje na stronie, że wizyta przedstawiciela w domu klienta jest całkowicie darmowa. Jednakże, w reprezentatywnym przykładzie kosztów, znajdziemy informacje, że obowiązkowe są opłaty, które ponosi klient za dostarczenie do jego domu wniosku o przyznanie pożyczki (399 zł), oraz opłaty za dostarczenie rat pożyczki (299 zł).

iCredit - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład kosztów pożyczki iCredit: kwota pożyczki – 1000 zł; oprocentowanie stałe roczne – 9%; umowa na – 107 tyg.; wysokość rat w tygodniach 1-19 – 82,42 zł wysokość rat w tygodniach 20 75,99 zł, wysokość rat w tygodniach 21-107 0,05 zł; opłata za dostarczenie wniosku do miejscu zamieszkania i jego odbiór – 399 zł; opłata za dostarczenie rat pożyczki – 229 zł; RRSO 2980%; łącznie do spłaty – 1860 zł.

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

iCredit - Dane firmy

 • +48 221 221 100
 • bok@icredit.pl
 • iCredit Sp. z o.o., ul. Orla 13 lok. 10, 90-317 Łódź.
  NIP 5213664459
  KRS 0000495693

Icredit opinie

Icredit zbiera całkiem pozytywne opinie wśród klientów. Icredit posiadająca siedzibę w Łodzi udziela szybkich pożyczek z dostawą do domu? Co to oznacza? W Icredit kontakt z klientem odbywa się według dwóch procesów. Pierwszym będzie sprawdzenie serwisu, gdzie znajdziemy najpotrzebniejsze informacje o firmie i ich produktach finansowych. Obecnie Icredit oferuje swoim klientom elastyczną pożyczkę, pożyczkę “iCredit emeryt” dopasowaną do potrzeb emerytów i rencistów, “Icredit premium” to z kolei produkt przeznaczony dla stałych klientów oraz znajdziemy też pożyczkę “Emeryt Premium”. Niestety, nawet jeśli wpiszemy w wyszukiwarce “icredit kalkulator” na stronie internetowej firmy próżna nam będzie szukać kalkulatora kosztów opartego np. na znanych wirtualnych suwakach, które stosują inne firmy pożyczkowe i które są bardzo pomocne w sprawdzeniu kosztów i wyborze czasu spłaty oraz kwoty wnioskowanej pożyczki. Trzeba przyznać, że Icredit jest dużą firmą zatrudniającą sporą kadrę pracowników, nie dziwią więc częste wyszukiwania typu icredit praca opinie wśród osób zainteresowanych pracą w Icredit. W Icredit możemy spróbować swoich sił jako doradcy kredytowi i agenci terenowi, ponieważ w Icredit drugim elementem wniosku o pożyczkę jest skontaktowanie się z biurem obsługi klienta, które wysyła do naszego domu agenta terenowego. Ten podczas spotkania przedstawia nam szczegółowo ofertę oraz jej warunki, a następnie po podpisaniu umowy może od razu przekazać nam gotówkę.  

wandoo prezent

Icredit Kielce

Mimo iż siedziba firmy Icredit znajduje się w Łodzi, oddziały firmy znajdziemy w wielu miastach w Polsce. Gdy przyjrzymy się mapie stacjonarnych oddziałów firmy możemy wymienić między innymi miasta takie jak: Icredit Katowice, Icredit Wrocław Wałbrzych, Częstochowa, Kielce. Icredit działa również w Krakowie i Opolu, a także mniejszych miastach powiatowych.  

Zalety

 • Wysoka kwota pożyczki do 5000 zł
 • Pożyczka dostępna dla emerytów

Wady

 • Wysokie dodatkowe koszty pożyczki
 • Oferta dostępna tylko na terenie wybranych miejscowości
 • Wysokie RRSO
 • Brak promocji
 • Brak informacji o ilości rat

Ocena

3.81 (76.2%)
49 głosów

Komentarze

10 odpowiedzi na “iCredit”

 1. Różowa Pantera napisał(a):

  Nigdzie nie chcieli mi dać pożyczki byłam w patowej sytuacji aż przypadkowo trafiłam do biura icredit.To było niewiarygodne że na drugi dzień przywieźli mi pieniądze

 2. pomogla_mi napisał(a):

  Wszystko spoko, tylko szkoda, że icredit każe płacić co tydzień. Pożyczka opłacalna nie ma co narzekać. Miła obsługa, która tłumaczy, co i jak to duży plus. Pozdrawiam wszystkich, którzy mi pomogli, bo byłam zielona. Pożyczka jest super opłacalna, a ja stanęłam na nogi. To naprawdę mi pomogło. Nie wiem, co bym zrobiła.

 3. Ewa napisał(a):

  Zgadzam sie z poprzednim komentarzem.To bandziory sa.Wielu ludzi poszło na policje.Nie bierzcie pozyczki z tej firmy.Roznie jest w zyciu.Polecam provident i bociana

 4. Iza napisał(a):

  Nie polecam.Grozą obklejaja ludziom drzwi ,Znajoma stracila prace zostaly jej 3 raty tak zastraszyli dziewczyne ze poszla na policje.Walili jej do drzwi nekali telefonami i straszyli dzieci.To nie firma gotowkowa tylko bandziorstwo

 5. Kamilka napisał(a):

  Niestety pożyczka, której nie mogę polecić. Problem zaczął się w momencie, w którym potrzebowałam pieniędzy. Przeglądałam internet i znalazłam ofertę iCredit. Na początku wszystko wydawało się dobre, jednak do czasu. Mają bardzo wysokie rrso, nie ma informacji o ilości rat. Mają też dodatkowe koszty pożyczki.

 6. stefania napisał(a):

  Uwaga na doradce na Inowrocławiu,oszustka, zwolniona z inbej firmy za kradzierz gotowki

 7. Marta21 napisał(a):

  Dla wielu ludzi, to nie jest jakiś majątek, ale dla emeryta już owszem, a chialam babci pomóc. Pożyczka niby mała, ale zero informacji na temat rat. Nie wiadomo jak są oprocentowane i do tego wysokie koszty pożyczki. Jednym słowem – nie polecam.

 8. Aldona napisał(a):

  Pożyczka chwilówka już parę razy pomogła mi w życiu. Kiedyś była dla mnie sposobem na niezaplanowane wydatki, obecnie pożyczka online to sposób na szalone zakupy, o których nie powinien się dowiedzieć mój mąż. Wniosek jest dostępny w internecie, wystarczy go wypełnić i wskazać kwotę pożyczki oraz zadeklarować termin jej spłaty.

 9. Tom S. napisał(a):

  Również potwierdzam, działają bardzo agresywnie robiąc dookoła syf, grożąc. Ja już zacząłem nagrywać rozmowy.

 10. Ada napisał(a):

  Nie polecam!!! Najgorsze pozyczki.. Ich “Doradcy” wprowadzaja na poczatku w blad,nie tlumacza warunkow pozyczki.
  Zaczepiaja na ulicach,wydzwaniaja 24/7!!! Pomimo iz zostala zgloszona wyprowadzka nachodza nowego lokatora.. Wyludzaja pieniadze nawet na ulicy gdy nie sa sluzbowo.. JEDEN WIELKI SYF.. ODRADZAM.. Bocian i provident polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.