4.3846153846154 13

Zaplo

4.38
13 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 10 000 zł
Weź pożyczkę
w Zaplo

Zaplo - Opinie

Zaplo jest firmą pozabankową udzielającą szybkich pożyczek ratalnych online na wysokie kwoty, do 10000 zł, z elastycznym okresem spłaty – nawet na 3 lata. W Zaplo to klient ustala jakiej wysokości ratę zamierza płacić, aby wypełnić zobowiązanie finansowe.

Zaplo udziela pozabankowych pożyczek online na raty. Spółka należy do 4finance Group, właściciela największych firm pożyczkowych w Europie, które łącznie w ciągu 8 lat udzieliły ponad 11 milionów pożyczek w 17 krajach na całym świecie (m.in. w Finlandii, Danii, Hiszpanii, Szwecji oraz na Litwie i Łotwie). W Polsce prowadzi działalność również jako Vivus.pl

Zaplo - Pożyczki przez internet

W Zaplo klient może otrzymać wysoką kwotę pożyczki ratalnej do 10000, a cały proces odbywa się przez Internet. Czas spłaty rozkłada się na elastyczne raty. Ogromną zaletą Zaplo jest możliwość przedłużenia czasu spłaty zobowiązania. Służą do tego tak zwane wakacje pożyczkowe, które pozwalają nam na uzyskanie jednego miesiąca bez przymusu spłaty raty. Niejednokrotnie taka możliwość przynosi pozytywne rezultaty, pozwalając pożyczkobiorcy na utrzymanie płynności finansowej. Trzeba jednak pamiętać, że w razie takiej okoliczności, należy powiadomić konsultanta Zaplo, pytając o możliwość przedłużenia czasu spłaty. Duża liczba rat nie jest przeznaczona wyłącznie dla wysokich kwot pożyczki. Również niższe kwoty umożliwiają sporą liczbę rat np. 1000 zł – 6 miesięcznych rat.

Zaplo - Ogólne warunki

Jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać pożyczkę internetową w Zaplo? Wystarczy, że klient jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej w wieku od 21 do 75 lat i posiada miejsce stałego zamieszkania znajdujące się w Polsce. Pożyczkobiorca musi posiadać również zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki. Warto także wcześniej sprawdzić, czy nie zostaliśmy wpisani do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych (w tym Biuro Informacji Kredytowej). Jeśli dotychczas terminowo spłacaliśmy wszelkie zobowiązania, nie powinniśmy mieć problemu z otrzymanie pożyczki online w Zaplo. Aby klient otrzymał wnioskowaną kwotę pożyczki w Zaplo, musi oczywiście uzyskać pozytywną ocenę podczas badania zdolności kredytowej. Niezbędne jest posiadanie konta bankowego i aktywnego profilu klienta na stronie internetowej Zaplo.pl – w tym celu należy się zarejestrować (rejestracja odbywa się poprzez uzupełnienie danych po kliknięciu „Chcę pożyczkę”).

Zaplo - Pożyczka krok po kroku

Jak wygląda proces wnioskowania o pożyczkę online w Zaplo? Należy skorzystać z kalkulatora na stronie internetowej zaplo.pl, który znajduje się w prawej części strony. Za pomocą suwaków wybieramy kwotę pożyczki i miesięczną ratę, jaka nas interesuje. Jest to nowość w stosunku do innych serwisów udzielających pożyczek online, na których ustalamy okres spłaty. W Zaplo wybieramy suwakiem wysokość raty, a czas spłaty obserwujemy poniżej. Zmienia się zgodnie z wybraną kwotą pożyczki i wysokością raty. Możemy też samodzielnie wpisać interesujące nas kwoty w dedykowane pola. Można dowolnie wybrać taki sposób, jaki jest dla nas wygodniejszy. Następnie uzupełniamy formularz rejestracyjny i wypełniamy wymagane dane we wniosku. Po pierwszym wnioskowaniu, tworzymy konto (indywidualny profil klienta), dzięki temu przy następnych pożyczkach, o które będzie chcieli wnioskować, sam proces składania wniosku będzie znacznie szybszy.

Zaplo - Koszty pożyczki

Przykład reprezentatywny dla pożyczki nieobjętej promocją: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 78,6%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 5 000 zł; zmienna stopa oprocentowania 10%, całkowity koszt pożyczki 5 808,24 zł (w tym: prowizja 5 000 zł, odsetki 808,24 zł); całkowita kwota do zapłaty 10 808,24 zł, płatna w 36 miesięcznych ratach (35 rat po 300,23 zł i ostatnia 36 rata: 300,19). Kalkulacja na dzień 01.10.2017. Udzielenie pożyczki oraz przesunięcie terminu spłaty raty zależy od dokonania uprzedniej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Opłata rejestracyjna (zwrotna): 1 gr.

W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia odsetek w wysokości dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki maksymalne za opóźnienie). Odsetki ustawowe za opóźnienie stanowią wysokość równą sumie stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych. Ponadto pożyczkobiorca może zostać zobowiązany do pokrycia kosztów dochodzenia zwrotu pożyczki na drodze postępowania sądowego. Są to standardowe procedury u większości pożyczkodawców, więc najlepiej pilnować terminów spłaty pożyczki.

Pożyczasz20004000800010000
Czas (miesięcy)36363636
Rata121181421601
Oddajesz435665161515621636
 • +48 221 333 888, +48 222 673 000
 • kontakt@zaplo.pl
 • Zaplo sp. z o.o., ul. 17. Stycznia 56, ul. 17. Stycznia 56.
  NIP: 521-366-08-75
  REGON: 146952871
  KRS 0000483782

 

Zalety

 • renomowana firma
 • można przedłużyć termin spłaty
 • wysoki wskaźnik przyznawania pożyczek
 • elastyczne raty
 • łatwa rejestracja
 • szybka decyzja
 • szybka wypłata

Wady

Brak wad

Ocena

4.38 (87.6%)
13 głosów

Komentarze

15 odpowiedzi na “Zaplo”

 1. Krissu napisał(a):

  w zaplo łatwo dostać pozyczkę, więc nawet nie szukalem innej firmy i jestem zadowolony, juz niewiele rat zostało do spłacenia 😉

 2. Kajak napisał(a):

  Zaplo nie jest na pewno najtańszą firmą znajdującą się na rynku, ale mimo wszystko wzbudziła moje zaufanie. Potrzebowałem dodatkowych pieniędzy, ale nie miałem w sumie noża na gardle, więc bez pośpiechu. Posprawdzałem różnych pożyczkodawców i ten okazał się bardzo OK. Cieszy się dobrą opinią, a ja sam przekonałem się o tym, że wszystkie formalności załatwia się dość szybko i bezproblemowo, więc super 🙂

 3. kuna napisał(a):

  Spotkałam się z wieloma ofertami ale zaplo zdecydowanie działa najszybciej na rynku. Ogromny plus za elastyczność co do wysokości pożyczki i warunków jej spłaty. Bez problemu można było przedłużyć termin. Teraz już bez żadnych obaw wiem, gdzie w przyszłości się zwrócić w razie kryzysu finansowego. Cieszę się, ze na nich trafiłam.

 4. zapożyczony napisał(a):

  Elastyczne raty i szybki proces weryfikacyjny to jest to co mnie przekonało. Polecam.

 5. Madzia napisał(a):

  Zaplo to mało znana według mnie firma, zanim wziąłem pożyczkę, nie słyszałem o niej. Długo szukałem najkorzystniejszej pożyczki na rynku. Potrzebowałam tysiąca złotych na kurs języka norweskiego. Oferta firmy Zaplo wydała mi się ciekawa, tak się stało 🙂 Cieszę się, że ich wybrałam 🙂 Polecam z całego serca :))

 6. Kaśka napisał(a):

  Wysoka kwota pożyczki w Zaplo powoduje, że firma cieszy się moją sympatią 🙂 Polecam :)))

 7. JOKO0_0 napisał(a):

  Pożyczałam pieniądze z wielu firm, ale tylko ta zaskoczyła mnie czasem realizacji wniosków. Decyzja o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku przyszła bardzo szybko, a już po chwili miałam pieniądze na koncie. Byłam zadowolona z oferty tej firmy, dlatego zasugerowałam koleżance jak potrzebowała pieniędzy, żeby też u nich wzięła kredyt. Takie firmy to mogę polecać 🙂

 8. olgga napisał(a):

  kiedyś pożyczka to była dla mnie ostateczność, ale czasy się zmieniły, firmy już bardziej dbają o klienta i maja lepsze warunki spłaty. ja akurat potrzebowałam pozyczyć trochę kasy na wakacje, bo odłożyć mi cięzko, już wolę oddawać. wybrałam zaplo i jestem zadowolona – pieniądze dostałam błyskawicznie, w przyszłości pewnie też skorzystam

 9. Grzesiu napisał(a):

  Zawsze chciałem mieć swój mały biznes, ale chciałem wystartować od czegoś małego. Zaplo pozwoliło mi na zakup dobrej jakości odkurzacza do liści, jego zakup zwrócił się już dawno, a spłata pożyczki to pestka

 10. Magdalena H. napisał(a):

  Jak tylko zaczęły pojawiać się jesienne liście pomyślałam, że trzeba w końcu wymienic rodzicom ich nagrobek, to na Wszystkich Świętych mieliby piękny, nowy. Ten jest stary, stawiany 20 lat temu jak umarł mój tata. Kruszy się i nawet trochę przekrzywił jak ziemia osiadła. Wzięłam we wrześniu pożyczkę w Zaplo, zamówiłam nowy pomnikz pięknego czarnego kamienia. Jutro będzie gotowy, a ja już prawie spłaciłam.

 11. Randal napisał(a):

  W Zaplo zupełnie spoko, pozyczyli mi 10 000 zł na 6 m-cy bez problemow.

 12. Gienek_BB napisał(a):

  W Zaplo brałem już 3 pożyczki i za każdym razem nie robili problemów, a kasa pojawiała się szybko na koncie

 13. Pola napisał(a):

  Cześć. Z zawodu jestem kosmetyczką i makijażystką, prowadzącą salon kosmetyczno-fryzjerski. Ten rynek jest bardzo konkurencyjny. Jeśli chcę być rentowna muszę oferować swoim klientom, a szczególnie klientkom fryzury i stylizacje na czasie. To wiąże się z inwestowaniem w sprzęt i szkolenia. To nie są wcale małe pieniądze. Gdyby nie pożyczki od Zaplo.pl nie miałabym szans rozwijać swojego biznesu. Dzięki pieniądzom od nich, mogę cały czas poszerzać swoje umiejętności. To dla mnie bardzo dużo znaczy. Dlatego jestem wdzięczna Zaplo.pl , że mogę na nich liczyć.

 14. Gosia napisał(a):

  Hej, bardzo polecam zaplo. Mój pies był chory i musiałam szybko znaleźć pieniądze na operacje. Potrzebowałam 2000zl na wczoraj. Wszystkie badania, zabieg, leki, potem rehabilitacja, kolejne badania i nowe leki – masakra. Straszna kasa, ale nie było innego wyjścia, przecież nie mogłam patrzeć jak się męczy. To członek rodziny! Nie szukałam długo, po prostu wysłałam wniosek do Zaplo.pl, bo już wcześniej u nich też brałam pożyczkę i wiedziałam jak to działa. Poza tym za pierwszym razem wszystko było ok i bez problemu. Dostałam pieniądze następnego dnia. Udało się zrobić operację Laremu i powoli wraca do formy, a pożyczkę jakoś spłacę. Dziękuję Zaplo.pl!

 15. Renia napisał(a):

  Nie dość, że mają elastyczne raty to można się z nimi dogadać w sprawie przedłużenia terminu spłaty. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *