Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

Zaplo

3.4
123 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 15 000 zł
Weź pożyczkę
w Zaplo

Zaplo - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców! Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na w zakładce pożyczki ratalne.

 

 
Zaplo jest firmą pozabankową udzielającą szybkich pożyczek ratalnych online na wysokie kwoty, do 15 000 zł, z elastycznym okresem spłaty – nawet na 3 lata. W Zaplo to klient ustala jakiej wysokości ratę zamierza płacić, aby wypełnić zobowiązanie finansowe. Wprowadzono również promocję pierwszej darmowej pożyczki dla osób, które po raz pierwszy składają wniosek w firmie. Dzięki niej możemy otrzymać potrzebną kwotę za darmo, jeśli tylko spłacimy zobowiązanie w terminie 30 dni od momentu zawarcia umowy.

Zaplo udziela pozabankowych pożyczek online na raty. Spółka należy do 4finance Group, właściciela największych firm pożyczkowych w Europie, które łącznie w ciągu 8 lat udzieliły ponad 11 milionów pożyczek w 17 krajach na całym świecie (m.in. w Finlandii, Danii, Hiszpanii, Szwecji oraz na Litwie i Łotwie). W Polsce prowadzi działalność również jako Vivus.pl

Zaplo – Dane kontaktowe

Nazwa: Zaplo
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 15 000 do 36 mies.
Siedziba firmy: Żwirki i Wigury 16c, Warszawa 02-092
Telefon: 22 133 38 88
e-mail: kontakt@zaplo.pl
Godziny pracy: Pn-Pt 8:00-22:00, Sb-Nd 8:00-20:00
Wniosek: Wypełnij wniosek

Zaplo - Pożyczki przez internet

W Zaplo klient może otrzymać wysoką kwotę pożyczki ratalnej do 15 000, a cały proces odbywa się przez Internet. Czas spłaty rozkłada się na elastyczne raty. Ogromną zaletą Zaplo pl jest możliwość przedłużenia czasu spłaty zobowiązania. Służą do tego tak zwane wakacje pożyczkowe, które pozwalają nam na uzyskanie jednego miesiąca bez przymusu spłaty raty. Niejednokrotnie taka możliwość przynosi pozytywne rezultaty, pozwalając pożyczkobiorcy na utrzymanie płynności finansowej. Trzeba jednak pamiętać, że w razie takiej okoliczności, należy powiadomić konsultanta zaplo, pytając o możliwość przedłużenia czasu spłaty. Duża liczba rat nie jest przeznaczona wyłącznie dla wysokich kwot pożyczki. Również niższe kwoty umożliwiają sporą liczbę rat np. 1000 zł – 6 miesięcznych rat.

Natomiast jako nowi klienci mamy szansę otrzymać dowolną kwotę zupełnie za darmo. Zaplo wprowadza promocję pierwszej darmowej pożyczki. Możemy wnioskować o dowolną kwotę z przedziału od 1000 do 15 000 zł. Wybieramy standardowo okres kredytowania. Następnie jeśli uda nam się spłacić zobowiązanie w ciągu 30 dni, jesteśmy zwolnieni z jakichkolwiek opłat. RRSO będzie równe 0%. Oznacza to, że jaką sumę pożyczyliśmy, taką oddajemy. Warunkiem jest posiadanie statusu nowego klienta oraz spłata pożyczki w ciągu 30 dni.  W innym przypadku obowiązują standardowe koszty kredytowania

Zobacz również opinie o:

Zaplo - Ogólne warunki

Jakie warunki trzeba spełnić, by móc skorzystać z pożyczki Zaplo? Wystarczy, że klient jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej w wieku od 21 do 75 lat i posiada miejsce stałego zamieszkania znajdujące się w Polsce. Pożyczkobiorca musi posiadać również zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki. Warto także wcześniej sprawdzić, czy nie zostaliśmy wpisani do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych (w tym Biuro Informacji Kredytowej). Jeśli dotychczas terminowo spłacaliśmy wszelkie zobowiązania, nie powinniśmy mieć problemu z otrzymanie pożyczki online w Zaplo.

Więcej najświeższych informacji na temat doświadczeń klientów z pożyczką możesz znaleźć w komentarzach Zaplo Opinie.

Aby klient otrzymał wnioskowaną kwotę pożyczki w Zaplo, musi oczywiście uzyskać pozytywną ocenę podczas badania zdolności kredytowej. Niezbędne jest posiadanie konta bankowego i aktywnego profilu klienta na stronie internetowej Zaplo.pl – w tym celu należy się zarejestrować (rejestracja odbywa się poprzez uzupełnienie danych po kliknięciu „Chcę pożyczkę”).

Zaplo - Pożyczka krok po kroku

Jak wygląda proces wnioskowania o pożyczkę online w Zaplo? Aby przejść na stronę pożyczkodawcy, należy wyszukać w przeglądarce frazę “zaplo”, a następnie przejść na jego stronę internetową. Kiedy znajdziemy się na stronie głównej, będziemy mogli skorzystać z kalkulatora na stronie internetowej zaplo.pl, który mieści się w jej prawej części.

Za pomocą suwaków wybieramy kwotę pożyczki i miesięczną ratę, jaka nas interesuje. Jest to nowość w stosunku do innych serwisów udzielających pożyczek online, na których ustalamy okres spłaty. W Zaplo wybieramy suwakiem wysokość raty, a czas spłaty obserwujemy poniżej. Zmienia się zgodnie z wybraną kwotą pożyczki i wysokością raty. Możemy też samodzielnie wpisać interesujące nas kwoty w dedykowane pola. Można dowolnie wybrać taki sposób, jaki jest dla nas wygodniejszy.

Następnie uzupełniamy formularz rejestracyjny i wypełniamy wymagane dane we wniosku. Po pierwszym wnioskowaniu, tworzymy konto (indywidualny profil klienta), dzięki temu przy następnych pożyczkach, o które będzie chcieli wnioskować, sam proces składania wniosku będzie znacznie szybszy.

Zaplo - Koszty pożyczki

STANDARDOWA OFERTA: W przypadku opóźnienia w spłacie Pożyczki, Pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia odsetek w wysokości dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki maksymalne za opóźnienie). Odsetki ustawowe za opóźnienie stanowią wysokość równą sumie stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych. Ponadto Pożyczkobiorca może zostać zobowiązany do pokrycia kosztów dochodzenia zwrotu Pożyczki na drodze postępowania sądowego. Są to standardowe procedury u większości pożyczkodawców, więc najlepiej pilnować terminów spłaty pożyczki.

Przykład reprezentatywny pożyczki w Zaplo: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 78,6%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 7 500 zł; zmienna stopa oprocentowania 10%, całkowity koszt pożyczki 8 712 zł (w tym: prowizja 7 500 zł, odsetki 1 212 zł); całkowita kwota do zapłaty 16 212 zł, płatna w 36 miesięcznych ratach (35 rat po 450,33 zł i ostatnia 36 rata: 450,45 zł). Kalkulacja na dzień 03.12.2018. Udzielenie pożyczki oraz przesunięcie terminu spłaty raty zależy od dokonania uprzedniej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Opłata rejestracyjna (zwrotna): 1 gr.

 

Pożyczasz200048001220015000
Czas (miesięcy)36363636
Rata120.09240.22720.66900.68
Oddajesz4323.248647.9225943.7632424.48

Zaplo - Dane firmy

 • +48 221 333 888, +48 222 673 000
  Pn-Pt 8:00-22:00,
  Sb-Nd 8:00-20:00
 • kontakt@zaplo.pl
 • Zaplo sp. z o.o.,
  ul. Żwirki i Wigury 16c, 02-092 Warszawa.
  NIP: 521-366-08-75
  REGON: 146952871
  KRS 0000483782

Opinie o Zaplo

Pożyczka Zaplo to pożyczka pod kontrolą. W zamian za obdarzenie zaufaniem pożyczkodawcy otrzymujemy stały dostęp do Panelu Klienta, dzięki czemu w każdej chwili możemy sprawdzić status naszego zobowiązania. Ponadto dobrym rozwiązaniem dla zapominalskich będzie funkcja przypomnienia o spłacie, co potwierdzają Zaplo Opinie 2018. Dzięki alertom już nigdy nie zapomnisz o terminie płatności. Dodatkowym udogodnieniem dla klientów mobilnych jest aplikacja, dzięki której w łatwy i szybki sposób można uzyskać dostęp do potrzebnych informacji.

Zaplo Kontakt

Pożyczkodawca udostępnia swoim klientom możliwość kontaktu telefonicznego, za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz poprzez czat z konsultantem. Efektem dostępności różnorodnych rozwiązań jest zminimalizowanie czasu oczekiwania na kontakt z przedstawicielem firmy, co potwierdzają pożyczka zaplo opinie klientów.

Zalety

 • renomowana firma
 • można przedłużyć termin spłaty
 • wysoki wskaźnik przyznawania pożyczek
 • elastyczne raty
 • łatwa rejestracja
 • szybka decyzja
 • szybka wypłata

Wady

Brak wad

Ocena

3.4
123 głosów

Komentarze

22 odpowiedzi na “Zaplo”

 1. Zbigniew pisze:

  Jedna z lepszych firm oferująca pożyczki w 15 minut z jakich miałem możliwość korzystać. W sumie brałem pożyczkę już w 4 firmach i mam porównanie. Firma Zaplo okazała sie najlepsza z tych wszystkich. Wszystko przebiega szybko – wejście na stronę, wypełnienie wniosku i wysłanie go oraz otrzymanie pieniędzy na konto. Nie miałem żadnych problemów w kontakcie z firmą. Dużym ułatwieniem i urozmaiceniem była dla mnie ich nowa aplikacja mobilna, na której w każdej chwili możesz podejrzeć w jakim miejscu stoisz ze swoimi finansami. Strona Zaplo jest bardzo dobrze rozbudowana. Można znaleźć na niej wszystkie potrzebne informacje, wyjaśnione w zrozumiały dla każdego sposób. Myślę, że jest to firma na najwyższym poziomie i mogę z całego serca polecić ją wszystkim.

 2. Czesław pisze:

  Popularne „chwilówki“ mogą się schować, ponieważ ta firma posiada dobre zabezpieczenie finansowe. Nie dostaniesz pożyczki, jeśli nie spełniasz wymagań, za co należy się spory plus. Można by wzbogacić dział pytania i odpowiedzi na stronie, aby nie było wątpliwości. Zaplo to pożyczka na czystych zasadach.

 3. takasobie pisze:

  Zaplo to pożyczka ratalna, z której warto skorzystać, ale tylko wtedy, gdy mają jakieś zniżki na raty. Kwota oprocentowania wysoka i spłaca się praktycznie jeszcze raz tyle ile się bierze, więc warto się dwa razy zastanowić. Piszą niby o możliwości doładowania pożyczki, ale nikt nie potrafi wytłumaczyć, dlaczego nie pokazuje się na koncie klienta.

 4. bezwad pisze:

  Pożyczka na 36 miesięcy to świetne rozwiązanie. Pożyczyłam od firmy 2000 złotych na przerobienie mojego samochodu. Bardzo cieszę się, że wzięłam pożyczkę akurat w tej firmie. Na tą chwilę, nie widzę żadnych wad. Mają przejrzysty interfejs, oprocentowanie nie jest aż tak wysokie i elastyczne raty, które mogę dogodnie dla siebie rozłożyć.

 5. bdb pisze:

  Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że nie znalazłam żadnej wady tej firmy. Dzisiaj pożyczka spłacona i przez cały czas spłacania było spokojnie. Żadnych problemów z ratami, można przedłużyć termin spłaty i nie ma z tego powodu żadnych roszczeń. Wszystko działa bardzo szybko i sprawnie, a do tego opinia firmy jest bardzo dobra.

 6. Ruda pisze:

  Pożyczka od Zaplo to dla mnie idealne rozwiązanie na finansowe problemy. Niewielka pożyczka online, jest dostępna dla każdego i bez zaświadczeń od pracodawcy. Lubię ją za to, że przy wypełnianiu wniosku widzę wszystkie prowizje i opłaty i wiem, jaką ratę będę spłacać. I za szybką decyzję kredytową, którą poznałam po kilku minutach.

 7. Manson pisze:

  Wydaje mi się, że taka znana firma jak Zaplo powinna miec jednak lepszą ofertę, inne firmy mają dużo niższe oprocentowanie. Plus daję za opcję rozłożenia pożyczki na 6 miesięcy, bo to dla mnie taki złoty srodek, bo standardowe w chwilówkach 30 dni to bardzo krótko, a 36 miesiecy to znowu za długo, potem rosną koszty. Reszta bez szalu, myślę, że powinni popracować nad ofertą, jak nie chcą, żeby ich konkurencja pogoniła. Teraz mało formalnosci i szybkie przelewy to już standard, trzeba się jednak czyms wyróżnić, zaplo na razie tego nie robi.

 8. Krissu pisze:

  w zaplo łatwo dostać pozyczkę, więc nawet nie szukalem innej firmy i jestem zadowolony, juz niewiele rat zostało do spłacenia 😉

 9. Kajak pisze:

  Zaplo nie jest na pewno najtańszą firmą znajdującą się na rynku, ale mimo wszystko wzbudziła moje zaufanie. Potrzebowałem dodatkowych pieniędzy, ale nie miałem w sumie noża na gardle, więc bez pośpiechu. Posprawdzałem różnych pożyczkodawców i ten okazał się bardzo OK. Cieszy się dobrą opinią, a ja sam przekonałem się o tym, że wszystkie formalności załatwia się dość szybko i bezproblemowo, więc super 🙂

 10. kuna pisze:

  Spotkałam się z wieloma ofertami ale zaplo zdecydowanie działa najszybciej na rynku. Ogromny plus za elastyczność co do wysokości pożyczki i warunków jej spłaty. Bez problemu można było przedłużyć termin. Teraz już bez żadnych obaw wiem, gdzie w przyszłości się zwrócić w razie kryzysu finansowego. Cieszę się, ze na nich trafiłam.

 11. zapożyczony pisze:

  Elastyczne raty i szybki proces weryfikacyjny to jest to co mnie przekonało. Polecam.

 12. Madzia pisze:

  Zaplo to mało znana według mnie firma, zanim wziąłem pożyczkę, nie słyszałem o niej. Długo szukałem najkorzystniejszej pożyczki na rynku. Potrzebowałam tysiąca złotych na kurs języka norweskiego. Oferta firmy Zaplo wydała mi się ciekawa, tak się stało 🙂 Cieszę się, że ich wybrałam 🙂 Polecam z całego serca :))

 13. Kaśka pisze:

  Wysoka kwota pożyczki w Zaplo powoduje, że firma cieszy się moją sympatią 🙂 Polecam :)))

 14. JOKO0_0 pisze:

  Pożyczałam pieniądze z wielu firm, ale tylko ta zaskoczyła mnie czasem realizacji wniosków. Decyzja o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku przyszła bardzo szybko, a już po chwili miałam pieniądze na koncie. Byłam zadowolona z oferty tej firmy, dlatego zasugerowałam koleżance jak potrzebowała pieniędzy, żeby też u nich wzięła kredyt. Takie firmy to mogę polecać 🙂

 15. olgga pisze:

  kiedyś pożyczka to była dla mnie ostateczność, ale czasy się zmieniły, firmy już bardziej dbają o klienta i maja lepsze warunki spłaty. ja akurat potrzebowałam pozyczyć trochę kasy na wakacje, bo odłożyć mi cięzko, już wolę oddawać. wybrałam zaplo i jestem zadowolona – pieniądze dostałam błyskawicznie, w przyszłości pewnie też skorzystam

 16. Grzesiu pisze:

  Zawsze chciałem mieć swój mały biznes, ale chciałem wystartować od czegoś małego. Zaplo pozwoliło mi na zakup dobrej jakości odkurzacza do liści, jego zakup zwrócił się już dawno, a spłata pożyczki to pestka

 17. Magdalena H. pisze:

  Jak tylko zaczęły pojawiać się jesienne liście pomyślałam, że trzeba w końcu wymienic rodzicom ich nagrobek, to na Wszystkich Świętych mieliby piękny, nowy. Ten jest stary, stawiany 20 lat temu jak umarł mój tata. Kruszy się i nawet trochę przekrzywił jak ziemia osiadła. Wzięłam we wrześniu pożyczkę w Zaplo, zamówiłam nowy pomnikz pięknego czarnego kamienia. Jutro będzie gotowy, a ja już prawie spłaciłam.

 18. Randal pisze:

  W Zaplo zupełnie spoko, pozyczyli mi 10 000 zł na 6 m-cy bez problemow.

 19. Gienek_BB pisze:

  W Zaplo brałem już 3 pożyczki i za każdym razem nie robili problemów, a kasa pojawiała się szybko na koncie

 20. Pola pisze:

  Cześć. Z zawodu jestem kosmetyczką i makijażystką, prowadzącą salon kosmetyczno-fryzjerski. Ten rynek jest bardzo konkurencyjny. Jeśli chcę być rentowna muszę oferować swoim klientom, a szczególnie klientkom fryzury i stylizacje na czasie. To wiąże się z inwestowaniem w sprzęt i szkolenia. To nie są wcale małe pieniądze. Gdyby nie pożyczki od Zaplo.pl nie miałabym szans rozwijać swojego biznesu. Dzięki pieniądzom od nich, mogę cały czas poszerzać swoje umiejętności. To dla mnie bardzo dużo znaczy. Dlatego jestem wdzięczna Zaplo.pl , że mogę na nich liczyć.

 21. Gosia pisze:

  Hej, bardzo polecam zaplo. Mój pies był chory i musiałam szybko znaleźć pieniądze na operacje. Potrzebowałam 2000zl na wczoraj. Wszystkie badania, zabieg, leki, potem rehabilitacja, kolejne badania i nowe leki – masakra. Straszna kasa, ale nie było innego wyjścia, przecież nie mogłam patrzeć jak się męczy. To członek rodziny! Nie szukałam długo, po prostu wysłałam wniosek do Zaplo.pl, bo już wcześniej u nich też brałam pożyczkę i wiedziałam jak to działa. Poza tym za pierwszym razem wszystko było ok i bez problemu. Dostałam pieniądze następnego dnia. Udało się zrobić operację Laremu i powoli wraca do formy, a pożyczkę jakoś spłacę. Dziękuję Zaplo.pl!

 22. Renia pisze:

  Nie dość, że mają elastyczne raty to można się z nimi dogadać w sprawie przedłużenia terminu spłaty. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.