Udzielamy recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
100%

Na rynku pojawił się nowy serwis internetowy, który umożliwia zaciągnięcie dodatkowego zastrzyku gotówki ze spłatą na okres długoterminowy. Serwis Udzielamy.pl pośredniczy w udzielaniu pożyczek ratalnych w wysokości od 100 do 25000 zł. Maksymalny okres kredytowania wynosi 60 miesięcy.

Pożyczkowy Portal

Udzielamy - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Raciborska 35 A, Rybnik 44-200
TelefonTelefon: 699 822 781
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: kontakt@adepto.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Adepto sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000762240
NIP: 6423215024
REGON: 382015132

Zalety i wady firmy Udzielamy

Udzielamy – Pożyczki przez internet

Jeżeli jesteś w trakcie szukania pożyczki ratalnej, atrakcyjne oferty znajdziesz po odwiedzeniu serwisu Udzielamy.pl. Szybka pożyczka może rozwiązać Twoje problemy finansowe, które nie jesteś w stanie spłacić z własnej kieszeni. Aby uzyskać pożyczkę ratalną, wystarczy wypełnić wniosek online. Do kilkunastu minut powinniśmy otrzymać ofertę dopasowaną do naszych indywidualnych oczekiwań. Na serwisie możemy znaleźć produkty, takie jak pożyczka bez BIK, pożyczka ratalna bez zaświadczeń, oraz pożyczki, które otrzymamy, bez konieczności wychodzenia z domu. Obecnie jesteśmy w stanie uzyskać pożyczkę do 25 000 zł, z maksymalną spłatą do 60 miesięcy. Jednakże należy pamiętać, że ostateczna decyzja otrzymania pożyczki, będzie zależna od zdolności kredytowej klienta. Wszyscy pożyczkodawcy weryfikują osoby wnioskujące o pożyczkę w bazach osób zadłużonych np. BIK, BIG lub KRD. Jeżeli nasze nazwisko widnieje, w którejś z wymienionych baz, możemy otrzymać negatywną decyzję ze strony pożyczkodawcy. Jednak nie jest to jedyny element, na który firmy pożyczkowe zwracają uwagę, dlatego, jeżeli jesteśmy zainteresowani zaciągnięciem pożyczki, warto wypełnić wniosek online. Trwa to zaledwie kilka minut.

Udzielamy – Ogólne warunki

Zaciągnięcie pożyczki ratalnej odbywa się wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej pośrednika Udzielamy.pl. Przed wypełnieniem wniosku o pożyczkę, warto zapoznać się z danymi dotyczącymi kosztów oraz regulaminem serwisu. Otrzymanie dodatkowych środków pieniężnych wymaga spełnienia kilku podstawowych warunków. Firma udziela pożyczek osobom, które ukończyły 21 lat i mieszkają na stałe na terenie Polski. Pożyczkobiorcy muszą posiadać aktywny numer telefonu komórkowego i adres e-mail, na który zostaną przesłane dokumenty. Ponadto, ważne jest, aby klient posiadał ważny dowód osobisty i otrzymywał stały dochód, który będzie w stanie mógł udokumentować. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, firmy pożyczkowe sprawdzają wnioskujących w bazach dłużników. Pożyczki udzielane za pośrednictwem serwisu Udzielamy.pl moga otrzymać osoby, których nazwiska nie figurują w bazach Big Infomonitor, KRD oraz ERIF. 

Udzielamy – Pożyczka krok po kroku

Po odwiedzeniu strony pożyczkodawcy jesteśmy zobowiązani do wypełnienia wniosku online. W pierwszej kolejności zalecamy zapoznać się z wszystkimi informacjami dostępnymi na stronie. Po wybraniu na wirtualnym kalkulatorze interesujących nas parametrów pożyczki przechodzimy do wypełnienia wniosku, klikając “Weź pożyczkę”. Obecnie firma umożliwia zaciągnięcie pożyczki długoterminowej w wysokości od 100 do 25000 zł, z okresem kredytowania od 1 do 60 miesięcy. Po wypełnieniu wniosku firmy pozabankowe będą dokonywały oceny zdolności kredytowej. W trakcie procesu zaciągnięcia pożyczki będziemy również zobowiązani do wykonania przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 grosza lub 1 złotego. Będzie to opcja dostępna wyłącznie dla klientów, których wniosek został zaakceptowany. Jeżeli przejdziemy cały proces pomyślnie, na koncie bankowym pojawią się pieniądze z pożyczki. Pamiętajmy o terminowej spłacie zobowiązania. 

Udzielamy- Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki za pośrednictwem serwisu Udzielamy.pl:

Całkowita kwota pożyczki 800,00 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni, roczne oprocentowanie nominalne 10%, prowizja 217,42 zł, łączna kwota odsetek: 6,58 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1915,52 %, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1024 zł, całkowity koszt pożyczki 224 zł.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Udzielamy zostaw swoją opinię.

1 komentarz

kuba pochyla

W faraon24 piszą, że udzielamy to jakiś miraż jest. żadna pożyczka tylko pośrednik jakich wielu.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
udzielamy.pl logo
Podobne oferty do Udzielamy
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: