Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Autokapital

2.25
8 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 100 000 zł
Weź pożyczkę
w Autokapital

Autokapital - Opinie

Autokapital to firma udzielająca pożyczek pod zastaw samochodu lub na zakup samochodu, nawet do 100 000 zł i do 65% wartości pojazdu.

Autokapital - Pożyczki przez internet

Autokapital to długoterminowa pożyczka pod zastaw samochodu Warszawa, ale nie tylko. Można też wnioskować o wsparcie finansowe  na zakup samochodu. Pożyczkę można wziąć na 12, 24, 36 i 48 miesięcy. Auto kapital posiada przedstawicieli handlowych, którzy działają na terenie całego kraju. Najważniejsze cechy oferty Autokapital:

Wypełnienie wniosku to tylko 3 minuty
Natychmiastowa informacja o wstępnej kwocie pożyczki
Wypłata pożyczki w ciągu 24h od podpisania umowy i przesłania potrzebnych dokumentów
Szybki proces z pełną pomocą konsultanta
Formy pożyczek pod zastaw auta są coraz bardziej popularne. O tego typu pożyczkach pisaliśmy tutaj – CZY WARTO BRAĆ POŻYCZKI POD ZASTAW SAMOCHODU? oraz w POŻYCZKI POD ZASTAW SAMOCHODU. W wymienionych wpisach znajdą Państwo również wyjaśnienie wszelkich zawiłości formalnych związanych z pożyczkami pod zastaw auta.

Autokapital - Ogólne warunki

Pożyczka pod zastaw auta Warszawa jest przeznaczona dla firm oraz osób fizycznych w wieku od 21 do 70 lat. Bardzo ważne jest, aby pewne warunki dotyczące samochodu, który chcemy wykorzystać pod zastaw zostały spełnione:

Kategoria: samochody osobowe i dostawcze (do 3,5 T)
Wiek pojazdu: maksymalnie 12 lat (w momencie udzielania pożyczki)
Wymagana jest karta pojazdu
Brak ustanowionych zabezpieczeń na pojeździe
Właścicielem samochodu może być wyłącznie jeden podmiot/osoba – pożyczkobiorca
Wymagane jest posiadanie polisy OC
W przypadku pożyczek powyżej 25.000 zł firma wymaga dodatkowej wyceny pojazdu przez rzeczoznawcę DEKRA. Rzeczoznawca w ciągu 24 godzin skontaktuje się z pożyczkobiorcą w celu przeprowadzenia wyceny.

Autokapital - Pożyczka krok po kroku

Chcesz otrzymać pomoc finansową w Autokapital? Na początku musimy zastanowić się z jakiej formy udzielania pożyczki chcemy skorzystać. Czy chcemy gotówkę pod zastaw naszego samochodu, czy może pożyczkę na zakup samochodu. Jest to bardzo łatwe. Wystarczy przełożyć kartę w formularzu dostępnym na stronie głównej Auto kapital i wypełnić wniosek online. Możemy zostać sprawdzeni w bazach BIK/BIG czy KRD. Na decyzję o udzieleniu pożyczki może wpłynąć wynik naszej historii kredytowej. Wpisujemy dane pojazdu, po czym otrzymujemy informacje o wstępnej kwocie pożyczki. Wypełniamy dane osobowe oraz pojazdu. Są one niezbędne do przygotowania umowy pożyczki. Musimy również przesłać zdjęcia dowodu rejestracyjnego na adres info@autokapital.pl. Umowa pożyczki pod zastaw samochodu zostanie podpisana po wydaniu pozytywnej decyzji od pożyczkodawcy.

Autokapital opinie

Cały proces zaciągania pożyczki wygląda następująco:
a) Przedstawiciel firmy umawia się z nami na spotkanie, podczas którego podpisujemy umowę pożyczki i otrzymujemy dokumenty niezbędne do załatwienia formalności w urzędzie komunikacji (wpis do dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu)
b) Po wykonaniu wymaganych zabezpieczeń spotykamy się ponownie z przedstawicielami firmy, aby dopełnić pozostałych formalności.
c) Następuje wypłata pożyczki w ciągu 24 godzin od otrzymania dokumentów – wypłata na rachunek bankowy.

Więcej informacji na temat doświadczeń klientów znajdziesz w komentarzach poniżej Autokapital.pl Opinie.

Autokapital - Koszty pożyczki

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu pożyczki wynosi 57,73 %, całkowita kwota pożyczki 15.000,- zł, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy, oprocentowanie zmienne: 10% w skali roku; całkowity koszt pożyczki 18.217,74 zł (w tym prowizja przygotowawcza 900,- zł, prowizja za obsługę pożyczki 295,5,- zł miesięcznie – łącznie 14.040,00,- zł, koszty ustanowienia zabezpieczenia 17 zł, odsetki 3.260,74 zł), całkowita kwota do zapłaty 33.217,74 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 12-10-2017 r. Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Do udzielenia pożyczki niezbędne jest ustanowienie zabezpieczenia w postaci przeniesienia własności pojazdu, na warunkach określonych w umowie przewłaszczenia. Pożyczkodawcą jest PSF Loans Sp. z o.o.

Firma udzielająca pożyczki pod zastaw samochodu Warszawa i nie tylko wypłaca do 65 % wartości twojego pojazdu.

Pożyczasz5000670033005000
Czas (miesięcy)46464646
Rata21502150
Oddajesz989006700330098900

Autokapital - Dane firmy

 • +48 22 777 49 90
 • biuro@psfl.pl
 • PSF Loans Sp. z o.o., Aleje Jerozolimskie 200, 02-486 Warszawa.
  Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku: 9:00 – 17:00

 

 

Zalety

 • Aż do 100 000 zł
 • Szybka procedura
 • Pomoc pracownika firmy

Wady

 • Samochód nie należy do nas, gdy wybierzemy pożyczkę pod zastaw

Ocena

2.25 (45%)
8 głosów

Komentarze

13 odpowiedzi na “Autokapital”

 1. Kaja napisał(a):

  Oferta Autkapital to idealna opcja, gdy chcemy zmienić samochodów na lepszy. Mój miał 11 lat i myślałam, że będę nim jeździć aż się nie rozsypie. Oferta Autokapital zachęciła mnie tym, że wystarczyło moje stare autko wykorzystać pod zastaw. Teraz spłacam powoli raty i cieszę się swoim nowym nabytkiem. Polecam.

 2. Olga napisał(a):

  Autokapital to solidna firma z bardzo fajną ofertą. Polecam zmotoryzowanym brakującym pieniążka.

 3. Trek napisał(a):

  Myślałem, że mój stary, wysłużony Lanos już na nic mi się nie przyda, tymczasem pomógł mi uzyskać trochę gotówki. Byłem akurat w nagłej potrzebie, gdy dowiedziałem się o Autokapital. Z moim autem i ich usługami uzyskałem 1500 złotych. Nawet nie wiedziałem, że to jeździdło pozwoli mi na pożyczenie takiej kasy, a jednak. Trzeba było trochę załatwiać i biegać po urzędach, ale warto było 🙂

 4. Raff napisał(a):

  miałem dokładnie tak samo, jak kolega- też bym sobie nie mógł pozwolic na pesze, droższe auto, gdyby nie autokapital. No a że rodzina się powiększyła, to człowiek bardziej myśli o bezpieczeństwie i żeby się wózek zmieścił i wszystkie bagaże…jst trochę tych formalności, ale moim zdaniem warto. Kupiłem Dustera i jestem mega zadowolony. z firmy zresztą tez – umowa bez haczyków, jasne warunki spłaty, już szwagrowi powiedziałem, żeby skorzystał, bo od kilku lat marudzi, że chce zmienić auto

 5. Lenka napisał(a):

  Z tymi pożyczkami pod zastaw samochodu zawsze jest strach, że nam auto odbiorą, jak nie spłacimy ich w terminie. Ja też się tego bałam, ale z drugiej strony chciałam pożyczyć tylko 6000 zł, więc nie jest to jakaś duża kwota. Teraz nie żałuję bo zadłużenie spłaciłam bez problemu, a dzięki tej pożyczce mogłam pojechać na wymarzone wakacje:)

 6. Fan napisał(a):

  Autokapital to jedna z najlepszych firm proponujących kasę pod zastaw auta, sprawdziłem i polecam!

 7. P. napisał(a):

  Bardzo ciekawa i nieszablonowa oferta! Polecam w stu procentach. Autokapital spełnił moje oczekiwania! Paweł

 8. kierowca napisał(a):

  Oferta Autokapital to odpowiedź na potrzeby wielu osób, które marzą o nowym samochodzie. Sam należałem do tego grona, do momentu, aż wziąłem pożyczkę na część auta. Trafiła się świetna okazja, a mnie brakowało kilkunastu tysięcy. Firma Autokapital sprawiła, że nie musiałem brać wysoko oprocentowanych i trudnych do otrzymania od ręki kredytów bankowych.

 9. AutoFan napisał(a):

  Mieliśmy z ojcem na oku wspaniale zachowanego staruszka, zabytkowego mercedesa. W końcu cena spadła na tyle, że była prawie w zasięgu ręki. Prawie, bo sprzedawca nie chciał stargować niżej, a nam ciągle brakowało kilku tysi. Znalazłem w necie Autokapitał i pożyczyłem tyle, ile nam brakowało plus na opłaty. I mamy go!

 10. Gumiś napisał(a):

  Skorzystałem i jestem zadowolony 🙂 Polecam autokapitał!

 11. Ba$ia napisał(a):

  Na zakup samochodu jak znalazl – była mega okazja kupna, ale trochę drogo, to pożyczone, auto kupione i już prawie spłacone, wszystko si!

 12. karol napisał(a):

  bardzo szybko można pozyczyć naprawdę spora sume – mnie to uratowało. dzięki, autokapital!

 13. Maciej napisał(a):

  Ciekawe rozwiazanie na jakie trafilem podczas pozsukawan nowego samochodu. Jest to pewna forma leasingu, ale dla osoby prywatnej. Jesli sie nie prowadzi dzialalności, nie chce sie kupować auta w salonie, ciężko kupić go na raty. Zazwyczaj trzeba mieć całą wartość samochodu. Ja myślałem o jakimś używanym Polo, ale jak natrafilem na Autokapital, stwierdzilem, że może lepiej skorzystać z ich oferty i kupić juz coś większego i bardziej przyszlościowego. Nie mialem aż tak dużej gotówki, żeby mnie bylo stać na auto wyższej klasy, ale dzięki szybkiej procedurze i pomocy doradcy, udało mi się szybko zdobyć pieniądze i kupic konkretną maszynę, bez wielkich wyrzeczeń i zmartwień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.