3.3333333333333 3

Rata na plus

3.33
3 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 5 000 zł
Weź pożyczkę
w Rata na plus

Rata na plus - Opinie

Rata na Plus to firma należąca do Aventus Group, spółki obecnej na polskim rynku z ofertą pożyczek on-line od ponad 5 lat. Spółka uruchomiła nowy serwis pożyczkowy www.ratanaplus.pl. Grupa chce dać swoim klientom alternatywę w postaci pożyczek z dłuższym okresem spłaty. Jak dotąd specjalizowali się w chwilówkach z jednorazową spłatą, co dla wielu klientów było przeszkodą trudną do pokonania.

Rata na plus - Pożyczki przez internet

Aventus Group wprowadziło nową markę „Rata Na Plus”, dla  klientów szukających pożyczek z dłuższym okresem spłaty. W przypadku Rata na Plus mogą liczyć na dogodne raty. Pożyczkę od 600 do 5000 zł klient może rozłożyć nawet na 12 miesięcznych rat. Aby wnioskować o pożyczkę w Rata na Plus należy odwiedzić stronę www.ratanaplus.pl, określić wysokość pożyczki i ilość rat za pomocą prostego i intuicyjnego kalkulatora oraz złożyć wniosek. Weryfikacja pożyczkobiorcy odbywa się błyskawicznie. Cały proces jest niezwykle przyjazny i już po kilkunastu minutach od dokonaniu weryfikacji pieniądze mogą być na koncie klienta. Aventus Group jest posiadaczem certyfikatu „Rzetelna Firma” oraz „Firma Wiarygodna Finansowo”. W praktyce oznacza to m.in., że przedstawiana oferta jest klarowna, a ich działania odpowiedzialne.

Rata na plus - Ogólne warunki

W firmie Rata na Plus pożyczkę mogą uzyskać osoby, które:

 • są w wieku 21-73 lat,
 • mają obywatelstwo Rzeczpospolitej Polskiej,
 • posiadają aktualne zatrudnienie,
 • nie figurują w rejestrach dłużników,
 • mają indywidualne konto bankowe.

Rata na Plus przelewa przyznane środki pieniężne natychmiast, zaraz po wysłaniu do klienta informacji o przyznaniu pożyczki. Wiadomość zostanie wysłana za pośrednictwem SMS lub e-mail na dane kontaktowe klienta, podane podczas rejestracji. Należy pamiętać, że wpływ środków na rachunku bankowym zależny jest od księgowań bankowych. Dobrą informacją jest również to, że naszą pożyczkę możemy spłacić w dowolnym momencie, wcześniej niż określa to umowa wskazująca na terminy spłaty rat.

Rata na plus - Pożyczka krok po kroku

Jak otrzymać pożyczkę w Rata na Plus? Należy na stronie ratanaplus.pl wybrać interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres spłaty za pomocą suwaków – możemy zdecydować się na kwotę od 600 do 5000 zł. Czas spłaty pożyczki Rata na Plus możliwy do wybrania to od 2 miesięcy do 12.  Następnie przechodzimy do strony z danymi osobowymi oraz adresowymi. Musimy wypełnić obowiązkowe pola, by ubiegać się o pożyczkę internetową. Tworzymy swoje konto w serwisie, lecz aby zweryfikować podane dane, wymagane jest potwierdzenie. Dane możemy potwierdzić klasycznie – dokonując opłaty rejestracyjnej w wysokości 0,01 zł z Indywidualnego Rachunku Bankowego, lub błyskawicznie – przy użyciu usługi weryfikacji natychmiastowej. Usługa natychmiastowej weryfikacji związana jest z  usługą dostępną na stronie firmy Kontomierz.pl Sp. z o.o.

Rata na plus - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej prezentowanej w serwisie: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 521,84% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 2500 zł; całkowita kwota do spłaty 4021,14 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 1021.14 zł (w tym: prowizja 809 zł, odsetki 41,78 zł); umowa na 90 dni. Stan na 01.07.2017..

Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Brak spłaty pożyczki w terminie spowoduje, że Pożyczkobiorca zobowiązany będzie do zapłaty łącznej kwoty pożyczki, na którą składają się: kwota pożyczki, prowizja za udzielenie pożyczki oraz koszty związane z podjętymi czynnościami przez Pożyczkodawcę mającymi na celu odzyskanie należności od Pożyczkobiorcy.

Pożyczasz600150041005000
Czas (miesięcy)6666
Rata393393393393
Oddajesz2358235823582358

Rata na plus - Dane firmy

 • +48 85 871 00 60
  Zaległe płatności: +48 85 871 00 39
 • info@ratanaplus.pl
  Windykacja: windykacja@ratanaplus.pl
 • Aventus Group Sp. z o.o., ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B p. III, 15 -888 Białystok

 

Zalety

 • 12 rat spłaty
 • przejrzyste warunki

Wady

 • pośrednik
 • brak darmowej pierwszej pożyczki
 • możliwość uzyskania niskiej kwoty pożyczki 5 000 zł

Ocena

3.33 (66.6%)
3 głosów

Komentarze

13 odpowiedzi na “Rata na plus”

 1. Martyna napisał(a):

  Koleżanka korzystała z raty na plus i bardzo sobie chwaliła współpracę z nimi. Potrzebowałam niewielkiej kwoty ale rozłożyli mi na kilka dogodnych rat, a nie jak w innych firmach jednorazowa pożyczka przy jednorazowej spłacie. Informacje o przyznaniu pożyczki dostałam smsem i za chwilę pieniążki były na koncie. Jestem bardzo zadowolona.

 2. Beata napisał(a):

  Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Szybko, sprawnie i bez problemu.

 3. Wladek napisał(a):

  Najważniejsze jest to, żeby nawet niewielką kwotę rozłożyć na kilka rat. Nie rozumiem, jak może się opłacać to, by zwrócić pożyczoną kasę zaledwie po miesiącu. Rata na plus pozwala wziąć więcej kasy i na spokojnie spłacić zaległości w kilka miesięcy. To jest rozsądne rozwiązanie. Mi bardzo odpowiada. Skorzystałem i chwalę sobie. Nie wiem, czy ktoś ma ciekawsze warunki.

 4. Kristof napisał(a):

  jak potrzebowałem kasy na splatę rat, bo kupowałem laptopa wczesniej, to rata na plus była w sumie jedyna firmą, która tak wydłużała czas spłaty – wszyscy inni chcieli mieć kasę z powrotem po 30 dniach. dla mnie to było niewykonalne. no i się udało- komp juz spłacony, teraz jeszcze te pożyczka, ale biorę to na luzie, na pewno dam radę

 5. Agatka napisał(a):

  Do wzięcia pożyczki w Ratanaplus namówiła mnie przyjaciółka, która sama z ich oferty skorzystała. Szkoda tylko, że nie wziełam pod uwagę, że 5 tysięcy trzeba spłacić w 6 ratach. Jak dla mnie był to duży minus bo jakoś mi się nie przelewa, a wiadomo, dług trzeba oddać. No ale jakoś poszło z pomocą rodziny. Następnym razem dwa razy się zastanowię, zanim pożyczę taką dużą kwotę…

 6. Reno napisał(a):

  Fajne w Rata na plus jest to, że warunki umowy są proste i zrozumiałe, ale pierwsza dostępna pożyczka była trochę za mała na moje potrzeby i nie mogłem skorzystać.

 7. Kasia napisał(a):

  Dotychczas brałam pożyczki w różnych firmach i instytucjach finansowych. Czegoś mi w nich brakowało, oferty były co prawda ciekawe i pozbawione haczyków, ale jednak poszukiwałam dalej. W końcu trafiłam na Rata na plus. Firma spełniła moje oczekiwania, pożyczyłam kilka tysięcy złotych, a spłata przebiegła sprawnie i bez uciążliwości. Jedynym minusem oferty jest to, że jest ona zarezerwowana dla osób powyżej 21. roku życia.

 8. Czarek Z. napisał(a):

  Rata na plus na duży plus! Wziąłem i nie żałuję 🙂

 9. Nowa Ja! napisał(a):

  Postanowiłam, że zmienam ścieżkę kariery. Zupełnie! Nienawidzę mojej obecnej pracy, nie chcę mieć nic więcej wspólnego z tym, co robię teraz. Poszukałam więc informacji na temat tego… co trzeba mieć, by móc pracować z małymi dziećmi! Znalazłam odpowiednie szkolenia i kursy, pierwsze opłaty zapłaciłam z pożyczki z Rata na Plus. I jest na plus! Niedługo rzucam papierami i zaczynam pracę z maluchami!!

 10. Milena88 napisał(a):

  Racie na plus daję ogromnego plusa! Pożyczyli kasę, kiedy naprawdę jej potrzebowałam

 11. Dominika napisał(a):

  Pomagałam brać pożyczkę Rata-Na-Plus mojemu tacie,ma 68 lat i wiele firm mu odmówiło,a tutaj dali bez problemów.Polecam!

 12. marta napisał(a):

  bardzo korzystne warunki splaty, mozna szybko spłacić pozyczkę i z głowy. dodatkwo jestem bardzo zadowolona z obsługi

 13. Nika napisał(a):

  Wiem, że to pośrednik i że pewnie mogłam znaleźć tańszą opcję bezpośrednio u jakiegoś z kredytodawców, ale nie miałam czasu na szukanie, a moja koleżanka już korzystała z serwisu Rata na plus i była bardzo zadowolona. Dla niej problemem wszędzie był czas spłaty, a tutaj był wydłużony dzięki czemu nie trzeba się martwić, że z kolejnej wypłaty trzeba wszystko oddać, bo to w sumie byłoby dla mnie niemożliwe. Tutaj warunki są proste i wszystko wydaje się jasne. Pieniądze szybko trafiają na konto i spłaca się pożyczkę w wygodnych ratach, więc nie jest to specjalnie problematyczne. Pożyczają wysokie kwoty, bo nawet do 6000zl, więc nie trzeba kombinować, czy pożyczać w różnych miejscach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *