3 5

DoPożyczka

3
5 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 6 000 zł
Weź pożyczkę
w DoPożyczka

DoPożyczka - Opinie

Dopożyczka działa na rynku polskim od 2013 roku. Właścicielem serwisu www.dopozyczka.pl jest Companier Sp. z o.o.

DoPożyczka - Pożyczki przez internet

Największą zaletą Dopożyczka jest wydawanie decyzji w zakresie finansowania danego Klienta w ciągu kilku minut. Dzięki w pełni zautomatyzowanemu systemowi, klient już w kilkanaście minut może otrzymać informację, czy pożyczka zostanie mu udzielona. Firma udziela pożyczek osobom w wieku od 21 do 60 lat na okres nawet do 12 miesięcy.

DoPożyczka - Ogólne warunki

Składając wniosek o udzielenie pożyczki oraz zawierając umowę pożyczki pożyczkobiorca musi spełnić kilka warunków. Osoba ubiegająca się o pożyczkę deklaruje, że jest osobą fizyczną posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, posiada miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, jak
również numer ewidencyjny PESEL. Ponadto pożyczkobiorca jest w wieku od 20 do 70 lat, posiada rachunek bankowy prowadzony przez bank mający siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, nie został wpisany do jakiejkolwiek bazy niesolidnych dłużników i nie są znane mu żadne okoliczności mogące wpłynąć negatywnie na jego możliwość spłaty Pożyczki. Pierwsza pożyczka może być udzielona na kwotę do 1500 zł na okres od 5 do 90 dni.

DoPożyczka - Pożyczka krok po kroku

Aby otrzymać pożyczkę w Dopożyczka wymagana jest rejestracja na stronie internetowej. Po wyborze odpowiedniej kwoty pożyczki oraz czasu spłaty, musimy także uiścić opłatę za rejestrację w wysokości 0,01 zł (1 grosz). Zakładamy Profil Użytkownika, akceptujemy Ramową Umowę Pożyczki wraz z załącznikami, po czym składamy niezbędne zgody i oświadczenia zamieszczone na stronie internetowej Pożyczkodawcy. Składamy wniosek o udzielenie pożyczki, czekamy na ocenę ryzyka związanego z udzieleniem pożyczki przez pożyczkodawcę. Gdy nasz wniosek zostanie zaakceptowany, otrzymamy drogą elektroniczną dokumenty, które musimy podpisać i odesłać pod wskazany adres firmy.

DoPożyczka - Koszty pożyczki

Niestety koszty pożyczki w Dopożyczka są bardzo niejasne, a może wynikać to faktu, że firma działa na zasadzie pośrednictwa pożyczkowego, a więc klient tak naprawdę otrzymuje wsparcie finansowe od innej firmy pożyczkowej. Podstawą do wyliczenia wysokości pożyczki oraz opłat i prowizji jest wirtualny kalkulator dostępny na stronie głównej pożyczkodawcy. W Załączniku nr 4 do RAMOWEJ UMOWY POŻYCZKI – Tabela Opłat i Prowizji przeczytamy jednie: “Opłaty i prowizje wskazane są na stronie internetowej Pożyczkodawcy. Kalkulują się automatycznie według parametrów pożyczki wybranych przez Pożyczkobiorcę”.

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 2000 zł; całkowita kwota do spłaty 2000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 60 dni. Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 73% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1500 zł; całkowita kwota do spłaty 2265 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 765 zł; umowa na 9 miesięcy. Stan na 05.01.2017. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Pożyczasz100110050006000
Czas (miesięcy)12121212
Rata18.91189.11756.44945.56
Oddajesz226.922269.329077.2811346.72

DoPożyczka - Dane firmy

 • Kontakt za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie https://dopozyczka.pl/site/contact
 • Właścicielem serwisu: www.dopozyczka.pl jest: Companier Sp. z o.o,Ul. Domaniewska 47, 02-672 Warszawa
 • Spółka wpisana do KRS pod nr: 0000449224
  REGON: 146520031
  NIP: 5213643345

 

Zalety

 • pośredniczy u sprawdzonych firm

Wady

 • niska kwota pierwszej pożyczki
 • kontakt tylko za pośrednictwem formularza na stronie internetowej
 • niejasna wysokość opłat
 • mało intuicyjna strona

Ocena

3 (60%)
5 głosów

Komentarze

13 odpowiedzi na “DoPożyczka”

 1. q. napisał(a):

  Niestety, ale Dopożyczka mnie zawiodła. Zacznę od ich strony internetowej. Kompletnie nieprzejrzysta, mało intuicyjna, zabłądziłem. Do tego niska kwota pożyczki jak dla mnie. Nie przekonała mnie także informacja o wielkości opłat, które nie jest podana jak na tacy, a tak powinno być, a przynajmniej jest w większości firm. Pożyczyłem u nich raz i chyba więcej się nie skusze. Są naprawdę lepsze możliwości na rynku, a branża rozwija się na tyle, że wybór jest coraz większy.

 2. UUU. napisał(a):

  Dopożyczka bardzo szybko przyznała mi pieniążki. Super!

 3. nono napisał(a):

  Jakoś po przejrzeniu oferty Dopożyczki nie przekonali mnie do pożyczenia od nich pieniążka. Mało przejrzyste zasady przyznania pożyczki – może i szybko ale … Warunki są trochę pogmatwane. Koszty też wyglądają na ukryte. Lepiej się nie pakować. A witryna na wstępie odstrasza. Myślę, że na rynku znajdzie się o wiele lepsze oferty niż w dopożyczce.

 4. Lilia napisał(a):

  Bywają lepsze na rynku. Ocena neutralna

 5. Troll napisał(a):

  Dopożyczka, jak widzę, spotyka się z różnymi komentarzami, ale w moim przypadku okazała się naprawdę dobrym rozwiązaniem. Załatwienie u nich wszystkich formalności nie jest specjalnie trudne i chociaż warunki są trochę zawiłe, to jednak cały proces przebiega dość sprawnie. Ja nie miałem z tym żadnych problemów. Sama spłata też nie jest dla mnie problemem, więc powoli wychodzę z tym zadłużeniem na zero 🙂

 6. Ola napisał(a):

  Miesiąc temu szukałam firmy, która pożyczy mi 5 tysięcy. Przez przypadek trafiłam na stronę internetową DoPożyczki. Przede wszystkim sam wygląd witryny odstrasza i już wtedy pomyślałam, że pewnie nie jest to zbyt rzetelna firma, skoro nie zwraca uwagi na takie rzeczy. Oferta też mnie nie przekonała. Według mnie lepiej znaleźć inną firmę

 7. Baśka napisał(a):

  Oferta firmy Dopożyczka nie jest tak dobra, jak sobie wyobrażałam, podreperowałam swój budżet, ale nie jestem do końca zadowolona z usługi.

 8. Paulina napisał(a):

  No nie wiem… jak dla mnie tak sobie i chyba dosyć drogo? Szukam pożyczki 5 tysięcy na jakieś 6 miesięcy… i nie bardzo jest jak nawet podpytać w tej firmie o dokładne warunki bo nie ma numeru telefonu ani czatu, ani nic tylko ten formularz… a ile to potrwa zanim odpiszą? Nie przekonuje mnie Dopożyczka… szukam dalej…

 9. Ula napisał(a):

  Dopożyczka powinna popracować nad wyglądem strony internetowej, mnie to zniechęciło do wzięcia pożyczki

 10. kamil napisał(a):

  ja tam jestem zadowolony. szybko dostałem pieniądze, szybko je spłaciłem i po kłopocie

 11. Dorian napisał(a):

  Dobra pożyczka jednak nie taka dobra, zrezygnowałem

 12. Władysław napisał(a):

  Kosiarka mi się zepsuła i potrzebowałem nowej. Przecież trawa się sama nie skosi, a i żona z tego powodu będzie mi suszyć głowę. Ogród to jej oczko w głowie. Z zawodu jest architektem krajobrazu i sama zaprojektowała przestrzeń zieloną przed naszym domem. Ja nie mam takich zainteresowań, ale staram się pomagać żonie przy jej małym królestwie jakim jest nasz ogród. Dlatego jak najszybciej musiałem zakupić nową kosiarkę, sprawdzonej marki. Niestety, nie przewidziałem, że to może aż tyle kosztować. Akurat ostatnio naprawiałem samochód i miałem mało pieniędzy na inne wydatki. Na szczęście mogłem liczyć na DoPozyczkę. Kumpel z pracy o niej wspominał ostatnio mimochodem, ze ponoć są ok. Postanowiłem spróbować. Złożyłem wniosek i czekałem. Bardzo szybko dostałem pozytywną odpowiedź. Dzięki DoPozyczka.

 13. Ziutek napisał(a):

  Polecam. Warto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *